Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @oskvarka  no jasne, vzdy to je lepsie ako jic...🙂 a inak som uz dala do albumu aj popolnocne saty, ale iba niekolko fotiek...🙂
    @mishita2401  presne tak ako pises...asi to bude iba otazka casu a prestanem tu chodit uplne...asi prejdem na modrustrechu kedze zaciname stavat a treba naberat inspiracie a mozno o rok sa pripojim k modremukoniku...😃

• @puffu  pane bože na tu modru strechu pojdem asi aj ja 😃 lebo mi by sme chceli pristaviat 😃

• @mishita2401  no ja som si uz stiahla zopar peknych fotiek....🙂

• Sponzor fóra
  • @puffu  hej? mi by sme chceli začat na buduci rok-len ešte treba plan-lebo to bude dost komplikovane ale jednoducho chceme velku kuchynu s obývačkou 😃 a hore na poschodi sa to urobit neda tak zostava jedine pristavba

• @mishita2401  tak my sme chceli tiez velku obyvacku ale velkost pozemku nas nepustila dalej takze to mame na nejakych 5x5m ale je to z casti prepojene s kuchynou takze to bude vyzerat vacsie kedze to je ciastocne otvoreny priestor...no uz sa neviem dockat realnej podoby...

• @puffu  a tak 5x5 metra na obývačku nieje malo 😃... mi mame taku na chalupe sice o meter dlkšiu ale uplne to stači 😃...ale mi chceme niečo ine 😃

• @mishita2401  no pokial mate miesto na dvore kam to tahat tak to mate super potom

• @puffu  miesto je 😃 zahrada je dost velka-sice kopcovaný teren ale aj dom je v kopci takže to nič..len tam stoji od domu kde to chceme asi 4metre slivka-ktoru otec nezreže..aj mne je jej luto..ale čo ked chceme kuchynu a obývačku svoju a nie takú ako velkost hrašku

• @puffu  
    @mishita2401   caute novomanzelky 🙂 no ako ???,,,,,ja sem chodim uz len ked som u nasich inak vsetko super ,,,rysuje sa nam nejake to byvanie tak riesime to a robotu 🙂

• @nikuska1987  no ako 😃 teplo 😃 ale tak to som aj chcela ved je leto 😃.... no ja riešim robotu-chodim na pohovori ale kedže je u nas na jeden flek aj 150ludi aj viac tak mam male šance.... a vždy tam je ,,tlačenka" 😃

• @mishita2401  tak urcite s tebou suhlasim ze ked chcete byvat pohodlne tak to urobte tak ako chcete...
    @nikuska1987  no drzim palce aby vam vyslo aj jedno a aj druhe...🙂 inak v pohode, sme uz kompletne zabehnuti v starom systeme takze super, uz iba odpocitavat 4 mesiace do vianoc a dalsej dovolenky...😃

• @puffu  začinam sa trochu nudit...drahý je teraz v praci.....a ja nemam čo na robote...

• @mishita2401  mu urob romanticku veceru pri svieckach...🙂

• @puffu  no ale on je na nočnej 😃 heh... no a keby som mala svoju kuchynu , prazdny dom tak by som ju mala už davno hotovu 😃... len na to si ešte asi budeme musiet počkat

• Ach baby, nám sa ani nič moc po svadbe nezmenilo... stále žijeme spolu v jednej domácnosti a stále chce svokor, až ideme bývať k nim 😃 Ani za svet!!! Akurát sme si kúpili sporák a nové matrace... drahý sa zobudil trošku dolámaný, lebo je zvyknutý na makšie...ale ja som spokojná, obliekla som aj nové obliečky, čo sme dostali - a som prekvapená, že kúpili moderné, naozaj sa mi páčia....akurát neviem kde schovám dve šálky z jánskeho porcelánu, sadu štamprlíkov a sadu šálok na kávu 😃 Chystáme sa dať si vyrobiť fotoknihu z fotiek...a čakáme na video, lebo nemáme čas, aby prišiel kameraman, ktorý to už dávno má zostrihané 😬

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  no tak horuco je a velmo 🙂 ved aj ja hladam inu robotu, lebo tam kde som je to o nicom len zvysuju normy a platy nie 😠

• @puffu  jaaaj dakujeme uz by sa aj nam mohlo zacat trosku darit v tejto oblasti 🙂 tak zase stary kolotoc nastava 🙂 pre nas je to stale zmena ze byvame spolu ale ako v pohode nemame problemy uz sme si na seba zvykli 🙂

• @nikuska1987  no tak to je nafigu....joj...nam sa to teraz trochu dost komplikuje..ale snad všetko vyriešime...dufame

• @nikuska1987  tak to je potom super...🙂 neboj, uvidis ze nieco coskoro najdes...🙂

• @mishita2401  a co sa vam komplikuje? myslis byvanie?

• @puffu  no aj to... ale tak všetko...sype sa to nejako na nas.... joj..ale to sa vyrieši..už sa to začina lepšit tak to bude ok

• @mishita2401  tak urcite sa da vsetko vyriesit...a podla mna mate aj velke plus ze byvate s rodicmi takze ste to nemali az tak narocne v otazke byvania, myslim tym to ze mate cas sporit a potom si realizovat vsetko postupne...

• @puffu  no ale to nieje len o bývani... teraz riešime ovela tažšie veci... ale to sa vyrieši....

• @mishita2401  tak mozno sa vam zdaju tazsie lebo uz byvanie mate, podla mna je zaklad byvanie a zdravie...ale tak kazdy to bere inak lebo jasne ze clovek bere za samozrejmost nieco co uz ma...ale tak drzim palce nech vam tie problemy rychlo zmyznu...

• @puffu  no ved to že o bývanie momentalne nejde, su to ovela tažšie veci-čo sme teda nečakali.... nieje to banalita....

a vy čo mate noveho???

• @mishita2401  my...asi nic...stale je to o tom istom...takze sme radi, jedine riesime jednu podnikatelsku cinnost tak rozmyslame ze ci zacat alebo nie...takze teraz porovnavame ceny a konzultujeme s ekonomom ci ano alebo nie...

• @puffu  jaaaaj... 😃 tak vam sa dari 😃 mi asi v utorok pojdeme po fotky a dvd- s čoho mam velku radost!! 😃

• @mishita2401  tak super nie, my sme sa rozhodli ze uz dvd posielat nebudeme, takze prve dvd uvidime asi az na vianoce ked sa nam podari ist domov....no nevadi... ved o to viac sa budeme na to pozeranie tesit...

• @puffu  je to asi drahe a zdlhave posielanie že?

• @mishita2401  no platili dost lebo to posielali doporucene, ale tomasov oco si mysli ze to aj na hraniciach pozeraju alebo to prechadza skenerom aby videli co tam je a aj to mohlo znehodnotit to dvd a teraz nam nejde,lebo doma im islo vsetko v pohode aj pozeral dalsie kopia co robil ten isty den avsetko funguje...tak si radsej pockame do tych vianoc....😃

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
JMPHOTO
Michalovce
Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
Castel Mierovo
Dunajská Streda
“Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
Hotel 21
Bratislava
Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov