Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu tak mozno aj hej minule svokor zahlasil ze budeme mat 2cata aky vtipny hehe,,,,to skor svokrovci furt a kedy budeme mat kedy a pritom maju 3 vnucata a 4 na ceste tak neviem co furt riesia heh :-) :-) :-) mozno sa aj podari,,,,lebo sny sa plnia ked po niecom velmi tuzis :-)
@nikuska1987 tiez si myslim ze vo vela veciach hra psychika velku rolu...no uvidime...:) do nas ani velmi nie iba sem tak sa stane ze sa pytaju ci este neplanujeme ale pred svadbou sa nas pytali ludia castejsie ze ci planujeme a ked sme povedali ze este nie tak ze preco sme sa potom brali...:D ale tak uz si zvykli na to ze neplanujeme tak sa nikto z okolia nepyta...
@puffu aj nas pred svadbou castejsie ze ci cakame babo :-) lebo ze svadba uz nieje moderna ale to mi vraveli len baby po 30 a slobodne cize ciste trapky heh :-) mate vyhodu ze ste v zahranici a komunikujete len s tym s kym chcete cez socialne siete :-) v dnesnej dobe su ludia strasne zvedavy heh
@nikuska1987 my by sme chceli otehotniet v uk, aby som usetrila cas na SR a by som nechcela nikomu povedat a hned nabehnem v brusiskom...:D to by kazdy pozeral...:) len neviem ci sa mi take nieco podari lebo ja neviem radost v sebe udrzat...:)
@puffu ja som tiez povedala, ze keby som tehotna tak by som to tajila kym by to nezacalo byt vidno :-) tebe by sa to skor podarilo ako mne heh tuto v nasej rodine sa nic neutaji :-) ,,,,ale to by ako vsetci kukali keby prides s bruchom heh a etse k tomu 2ickami hehe
@nikuska1987 taktiez to mam v plane takto urobit, ani nebudem hovorit ani babke ze som, budem skryvat volnymi trickami a ona na mna tak nepozera takze by to nebol problem...len neviem ci zametnavatel nie je povinny vediet ked by som bola tehotna...ale to budeme riesit ked bude treba...:) zatial mame cas...
@puffu da sa zakryt tehotenstvo v pripade ak niesu nejake ranne nevolnosti alebo tak co nieje take okate :-) :-) :-) moje svagrine su posadnute tymi detmi trosku je niekomu nevolno a uz myslia na tehotenstvo :-) :-) a stale basnia len o detoch my vieme vsetko kedy Eme vysiel prvy zub kedy sa jej pokazil,,,,hruza ]-(
@nikuska1987 ono je to asi aj pochopitelne...je to ako so svadbou...ja som sa tiez najradsej rozpravala o tom ked sme to planovali hoci to mohlo liest niekomu na nervy...:D mysli ze rovnako to bude s detmi....uvidime ked my budeme mat deti...
@puffu lenze to uz je az otravne len o detoch :-) a mna take veci vobec nezaujimaju tak pokial ona sa vykecava ja rozmyslam nad svojimi vecami heh :-)viem drze, ale ona o tom aj tak nevie,,,,,, a vy co nebudete krstny tomu svagrininmu babatku???????
@nikuska1987 nie, oni davaju kamarata a druha svagrina bude krstna...ono je to aj lepsie lebo my by sme mozno aj tak nevedeli narychlo dojst na krstiny a aspon usetrime na letenkach a takych veciach...a nemame medzi sebou vytvoreny nejaky blisi vztah kedze sme v uk takze sme to ani necakali...no utekam ja pracovat...tak zatia ahoj...:)
@puffu Tomas ma len 1 sestru, alebo ma este nejakych surodencov??my sme krstny 1 netery, ale manzel by chcel mat za krstneho najlepsieho kamosa ,,,tak nam bolo trapne odmietnut jeho sestre tuto funkciu :-) dobre tak pekne pracuj ,,,ja idem za hodku na kavu s kamoskami tak sa tesim :-) ,,,pekny den cavooo :-)
@nikuska1987 tomas ma dve sestri, jedna je taka stara ako ja, ta bude mat babo, a potom je jedna o rok starsia odo mna a ta bude krstna... ak my budeme krstnymi rodicmi z nasej strany ak sa niekedy dockame ze sa sestry povydavaju...:D jedna uz vravela ze ked bude mat deti tak ja budem krstnou a zase opacne tiez dam jednu zo sestier za krstnu...my mame problem skor z krtnym lebo nemame ziadnych chlapov v rodine...:D takze dobre tak ze sa este nechystame mat deti lebo by sme nemali ani koho dat....
Článok sa načítava...
@puffu ta co caka babo to je ta vydata??? :-) ale tak isto sa sestry povydavaju :-) aj moja by sa uz mohla isla by som na svadbu heh :-) no pekne same dievcata v rodine heh :-) ale tak urcite sa najdu aj nejaky krstny otcovia :-)
@nikuska1987 ano je vydata, oni mali svadbu 2 mesiace pred nasou, neviem ci pamatas... no moje sestri s chapcami ziadna slava...jedna ma 25 a ziaden chlap, a druha ma toho starsieho ale nedavam tomu nejaku dlhu buducnost... tak mame vela bratrancov s ktorymi sa pomerne casto tretavame takze by sme dali niekoho z nich...ale za tych par rokov co planujeme mat deti sa urcite sestry povydavaju...
@puffu pamatam si v juny niekedy ze?? :-) ale tak hadam raz sa len vydaju :-) moja segra ma 21 a tiez ziaden chlap heh :-) este maju cas 4-5 rokov hehe :-) co mate nove???? my nic vsetko po starom heh :-)
@nikuska1987 ahoj, my noveho nic, dnes som sa trosku rozsantila a naobjednavala veci ...:D najhorsie ked kupim jednu vec a potom dam do kosika este toto, este toto a nakoniec 17ks veci v kosiku...:D Jackyno bol na operacii som ti spominala ze mal pruh tak uz je po vsetkom a uz beha takze super... babku asi do toho neveho systemu nezoberu lebo nesplna nejake podmienky ci co, no vlastne nam este nedali vediet ale naposledy ked ju boli ohodnotovat tak vraveli ze ak prejde tak velmi o chlp tak si myslim ze skor nie...no ale uvidime...my uz cakame kazdym dnom zmluvy lebo mame pospisat do konca tohto mesiaca...no a Tomas ma vo stvrtok narodeniny takze si dame vinecko...:)
@puffu cavo a co si kupovala????,,,heh okrem letnych horucav vladne aj nakupna horucka?? :-) :-) :-) super sa mozete nadalej tesit zo psika,,,,aj ja som vravela manzelovy ze chcem byytoveho psika tak mozno si nejakeho zaobstarame hehe :-) v priebehu tohto tyzdna uz hadam aj budete podpisovat zmluvy :-) co si mu kupila k narodkam???,,,,kolko to bude mat???,,,,,,tak congratulations a krasne oslavte :-) :-) :-) ani my nic nove ja robotu stale nemam :-( a stale ten isty stereotyp ako vo vacsine domacnosti :-) aj ja som pisala uz s Mishitou a len tak ze co ma nove, kedy budu mat babo........ :-)
@nikuska1987 tak my tu horucavy nemame...:/ dufam ze sa to zmeni...ale nemyslim si ....no a co som kupila?...kratasy,2x plavky, 2x saty, 2x zabky, 2x 3/4 nohavice, 3x satku na hlavu(vraj je na Kapverdach dost veterno tak pre istotu....:D), 3x hackvana vesta, a este jedno triko ....no hrozne...ale tesim kedy dojde...:) no a tomas bude mat 28r, no a chcel taky vyskakovaci noz, aspon o tom stale basnil ze ked prideme domov tak si nieco kupi, tak som mu nakoniec kupila ja ale nechali sme ho doma lebo nemozes prenasat zbrane atd, a tu ho ani nevyuzije...ale ja som z toho noza nemohla, fakt je taky paradny a super otvaraci system,no a kupila som mu este vonavku...klasika...:D
@puffu wav tak toto sa nazyva nakupna horucka heh :-) a uz dosiel tovar???,,,,,spokojna s tovarom??,,,,taky zvlastny darcek vyskakovaci noz,,,,k comu to moze vyuzit??? :-) a tak chlap musi krasne vonat heh,,,a inak co nove???,,,zmluvu ste uz podpisali??? my uz mame izby na poschodi skoro hotove uz len dat farebnu stierku, plavajucu podlahu a namontovat dvere :-)
@nikuska1987 on chcel nozik ked robime zivanske, opekacky alebo nejake cundre alebo ked chodime na hriby atd...takze ma urcite vela vyuziti, ma 20rocnu taruku na cepel takze to uz je noz ...:D No naobjednavala som toho este viac...:D objednala som dalsie plavky a dalsie tricka a jeden klobuk...:D hrooozne som mnou....este cakam asi 15 zasielok tak dufam ze dojdu tento tyzden.... zmluvy sme uz podpisali aj nam zvysili plat takze sa tesim...:) no a inak asi noveho nic...vsetko postarom...o necely 4 mesiace ideme na dovolenku na 9dni takze sa tesime na oddych...:))
@puffu fuuha tak multifunkcny no my na hriby nechodime :-) jedine na grilovacky ku svagrovcom :-) tak to je uz noz s takou dlhorocnou zarukou :-) Tomas musi mat radost ked vam len same zasielky chodia heh :-)zvlada to v pohode??? heh....... ale ved na 2 dovolenky tam treba vela veci :-) :-) :-) no vidis podpisali ste na 1 rok??? :-) aj ja by som sa tesila,,,,treba aj oddychovat,,,ja som chcela ist niekam na vikend tu na sk, ale manzel zatrhol ze nikam sa nepojde iba ak na kupko :-( :-( na dovolenku pojdeme mozno na buduci rok .....ale isla by som aj teraz hned pri more lebo pri tychto tropickych 35 je to na nevydrzanie ]-( ]-(
@nikuska1987 zvlada...:))) ale tak dufam ze uz mam vsetko potrebne, jedine este kupim osusky lebo sme ich nechali na SR aby sme ich zbytocne nevlacili hore dole tak budme mat aj na SR aj v Uk a este musim kupit fotak, sice mame ale tak nie je odolny voci piesku tak nechceme riskovat aby sa pokazil no a kupujeme uz hned taky aby bol aj vodotesny a aby sme sa pofotili aj pod vodou...:D priprava na februar...:) tak ja by som prave radsej robila to co vy...vymenilaby som dovolenky za pracu na zariadovani byvania...ale tak clovek stale chce to co momentalne nema
@puffu to mas super,,,moj by to nezvladol heh :-) ved jasne uz ked kupujete tak poriadny ,,,my sme mysleli ze budeme musiet kupovat pracku sa nam pokazila, ale nastastie nam ju opravil jeden pan a do noveho si kupime novu :-) ale tak aj vy budete si zariadovat byvanie a my prezmenu pojdeme na dovolenku :-) akoby na vymenu heh,,,,neda sa vsetko naraz aj dovolenky, aj byvanie atd...... :-) :-) ved sme este mlady a mame cely zivot pred sebou ako sa hovori
@nikuska1987 no vies co od vcera vecera rozmyslame zeby sme zacali predsa len teraz staviat, dat v oktobri zakladovu platnu a potom v aprili vytiahnut mury a dat strechu a okna...len by sme isli najskor domov a nie na kapverdy tak uvazujeme ze co a ako, na svadobnu cestu ideme vo februari na 100% to nemienime rusit aj keby neviem co bolo.. ..len by sme uz chceli cim skor zacat aby sme mali aspon nieco...takze neviem...zvazujeme ze ci ano alebo nie...takze som fakt zvedava pre co sa rozhodneme...keby sme zacali tento rok tak by sme bolo dopredu s nasimi planmi aspon polroka tak uvidime...
@puffu teraz je stavebny material aj lacnejsi kedze je kriza takze to nieje zly napad :-))) heh tak vam drzim palceky nech sa cim skor a co najlepsie rozhodnete :-))) mate tazku dilemu teraz heh :-) my chvalabohu v tom mame jasno :-))) potom napis, ze ako ste sa rozhodli :-)
@nikuska1987 tak uz je rozhodnute, uz su aj rezervovane letenky...:D o 3 tyzdne ideme burat stary dom, a v oktobri zaciname...:) tak bolo to take rychle rozhodnutie, vcera sme objednali letenky tak dufam ze sme sa rozhodli spravne...:) a dufam ze nam to pojde...tak trochu ma mrzi ze nepojdeme k moru ale tak radsej pojdem staviat dom takze som radsej ze sme to poriesili takto a rozhodli sa staviat...:)
@puffu aaaaa gratulujem ,,,,,myslim ze ste sa spravne rozhodli a nebudete lutovat :-) ved k moru sa da ist kedykolvek myslim, ze vlastne byvanie je tak ako pre nas aj pre vas priorita number 1 heh :-) cize o 3 tyzdne letite na sk,,,,,pochopila som to spravne????,,,,ci az v oktobri??? :-)
@nikuska1987 dakujem...:) tak ako vravis, vlastne byvanie je dolezitejsie...a ideme vo februari na tu svadobnu cestu takze si to vynahradime tam...no a domov ideme az v oktobri, burat nam bude kamarat aj nam to vyvezie takze tam nas netreba...vsetko povolenia uz mame od aprila ci marca take mozme zacat...:)
@puffu heh :-) svadobnu cestu si uzijete na 100 percent a bude vam aj vzacnejsia :-) mate super kamarat ked vam takto pomoze :-) aj nam pomohli svagrovia a kamarati, ale len kusok :-) je super ze mate vsetky papiere vybavene, lebo tu na sk nieco vybavit na prvykrat je ozaj umenie - mame s tym nejake tie skusenosti heh :-) hlavne viac negativnych ako pozitivnych :-) ozaj dnes je finale hotela paradise,,,komu fandis???,,,,ja asi Niky :-)
@nikuska1987 no nam to nastastia vsetko uz svokor urobil takze som mu velmi vdacna za to....ono je to uplna katastrofa na nasich uradoch... ja hp nepozeram...takze ani neviem kto je vo finale....ja som pozeravala farmu...:) uz sa tesim na tu jesennu farmu...:) aj sa tesim na farmar hlada zenu...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?