Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu po uradoch a inych instituciach som sa navybavovala aj a manzel sa od toho distancoval on robi iba prerabku heh :-) takze viem o com to je :-) aj farmu som pozeravala aj na dalsiu sa tesim a aj na farmara teraz davaju ceskeho farmara :-) aj hotel paradise ma bavil, ale davali to ku koncu skoro pred polnocou :-)
@nikuska1987 preco tak neskoro? tolko sa tam muchlili alebo ?..ja som to videla asi len 3-4krat a vzdy mi prislo ze su tam iba preto aby tam pili a musali sa medzi sebou...ale tak mozno preto ze som to nepozerala casto...ale tak nejako to na mna posobilo...
@puffu no neviem asi kvoli prazdninam :-) bolo to take co je pravda,,,,,,,,,a vyhrala to Nela podla mna si ju od zaciatku vybrali ako vyherkynu, lebo 2 razy sa vratila naspat :-) :-) :-) ale tak aspon si tam sutaziaci oddychli, boli v dominikanskej republike a prisli krasne opaleny :-)
@nikuska1987 no tak to je asi jedina vyhoda toho vsetkeho...:D no my sme sa dnes dozvedeli plan na cele leto a jesen...:D takze o tyzden ideme na 3 dni k jej mame, potom o 3 tyzdne zase k jej mame na 3dni, potom dufam nic....no a v oktobri 15. ju ideme odniest k mame, 16. letime na sr, 24 letime spat, 25 ideme k jej mame no a 27.10 ide s mamou na Ibizu az do 3.11...a my sa stratame o psa...:) takze skoro 3 tyzdne budeme mat volno...:))) akoze nam tu Ibizu slubuje odkedy sme sem prisli lebo jej mama tam mam dom takze ju to skoro nic nestoji akurat letenky a kazdy maj a kazdy september hovori ze ideme ale nikdy sme sa tam este nedostali a teraz ide s mamou...ale takto sme radi, hoci by bolo pekne vidiet ibizu ale tak bolo by to aj tak iba pracovne a nemohli by sme chodit nikam sami alebo sa ist poprechadzat, robili by sme obaja a tak budeme mat volno a vencit iba psika...:)))
@puffu waaaaaav tak to teeeda mate dobre nabity program aj pani sa aspon nebude nudit, bude mat take spestrenie trosku. no na Ibizu by som sla aj ja kuk este som tam nebola heh :-) aspon budete mat s Tomasom viacej casu na seba a budete moct rozmyslat o stavbe domu heh :-) tak budete mat 3 dnovu zmenu :-) ako sa rychlo tie plany menia heh :-)
@nikuska1987 tak jej mama chodi casto na ibizu, bola koncom maja, teraz ide zase a ideme po psa tak preto ideme k nej a potom ho pojdeme vratit , no a mam taky pocit ze chodieva aj v septembri stale ale ked pojde v oktobri tak uz asi v semtembri nepojde si myslim... tak my sme spokojni tak ako to je...:) pojdeme urcite niekam na taky mini vyletik...:)
@puffu je obdivuhodne ze taka starsia pani takto casto cestuje a este dokonca aj s chorou dcerou :-) ale tak ked sa nato citi heh :-) treba ist pozriet anglicko,,,,spoznavat heh :-)
@nikuska1987 tak uvidime kam pojdeme, najma podla pocasia, ono jej mama chce aby sme ostali u nej aby sme zbytocne nesoferovali dole a potom opat naspat na sever ale tak byt tolko dni u niekoho cudzieho tak to neviem....ani by som si nedovolila varit lebo to nie je moje atd....no uvidime co vymyslime... tak ona m myslim ze 75r a jej manzel 78-79....uz na nom vidiet ze nevladze....niekedy zaspi v polovici rozhovoru atd...ale jej mama beha lieta....ako myslim ze tiez odvazne brat ju samu na dovolenku a to s nou bude 10dni kedze my ideme na sr, potom k nej prideme na 2dni takze to jej pomozem a potom zase na 8dni ju berie....no dufam ze si to nerozmysli a nepojde este ja s nimi, alebo da psa do hotela a pojdeme nakoniec aj my...lebo menia velmi casto plany...ale keby na ibize bola aj jej mama tak by sme mali viacej volna a to by bolo super...:D tak by sa to dalo, aj by som sa tesila...:D ale radsej beriem prvu variantu...:)
@puffu je to take byt u niekoho cudzieho no mozno ona vas berie ako svoje vnucata nakolko ste mlady a starate sa o jej dceru, ale tak konecne rozhodnutie je na vas :-) fuuuha to su uz aky starcekovia ako klobuk dole v takom vysokom veku tak casto cestovat :-|))))))je mozne ze si to rozmysli a budete mat neplanovanu dovolenku na ibizu heh :-) aspon ze nejde jej otec, lebo to by asi sama nezvladla jej mama starat sa o 2 ludi :-) to si ani nemozete nic naplanovat, ked takto casto menia plany :-) :-) :-)
@nikuska1987 ono ide aj on len som ho nespominala lebo to je iba jej mami manzel, mali svadbu pred 8rokmi...:D po polrocnej znamosti sa zobrali...:) kebyze sa nieco take stane u nas tak su v spravach a tu je to vraj celkom bezne ze laska kvitne v kazdom veku...ale aj tak si hovoria, ze zlaticek, milacik, drahusik a tak...mne to pride fakt take milo vtipne...:) ona ani nevie ci jej oco zije, vraj ju to nezaujima ci co...nie je s nim vobec v kontakte, nechce byt ci co...neviem, nestaram sa...ale starsia sestra co viem bola v kontakte s otcom takze tazko povedat preco ma taky postoj...ona je taky mamin milacik tak asi preto si myslim...mama je povie ze musi ist do postele tak ide...:D ale to doslova...alebo pozera tv program ktory ju absolutne nezaujima, pozera hore dole po izbe ale ma to zapnute iba preto lebo vie ze mama to pozera urcite...:D chapes?...:D ale tak je chora tak neviem co sa deje v jej hlave...
@puffu no tak u nas by uz boli vo vsetkych spravach ....podla mna slovaci su velmi konzervativny narod :-) je to take podarene ked taky deduskovci sa takto oslovuju, drzia za ruky a pod...... :-) kiezby aj mi sme boli taky zamilovany v takom pokrocilom veku heh :-) tazko sa dostat do myslienok takto chorych ludi :-) ...mne by jej asi bolo velmi luto keby sa ja mam o nu starat :-) ozaj musite mat velku trpezlivost a pevne nervy s takou pani, ale tak uz ste si na seba zvykli vy na nu, ona na vas tak je to super :-)
@nikuska1987 tak to hej, uz sme si zvykli, prvy rok bol uplne katastrofalny, to sme chceli aj odistale potom sa nejako zmenila a nebola taka panovacna a zacali sme robit potom od roka a pol osobitne co je uplne lepsie ako ked sme robili stale obaja od rana 9hod do vecera 10hod...tak si aspon od nej na nejaky cas oddychneme...ale urcite to nie je praca pre kazdeho, hoci sa tu neorobime ale na psychiku to da niekedy riadne zabrat... a ty ako s pracou? zatial nic?...
Článok sa načítava...
@puffu to ste mali vela od rana do vecera ..........ja s pracou zatial nic ani som si nehladala, ale uz musim zacat v tych 35 sa mi nechcelo chodit heh :-) ale uz zajtra pojdem nieco popozerat :-) je to bieda aj co som pozerala na nete nic nieje tak skusim priamy kontakt :-) osobne
@nikuska1987 tak drzim palce aby sa ti podarilo najst co hladas... sestra ked odisla do BB tak si nasla za 2 dni pracu...:D mala stastie...a ta druha sa so Svajcu vratila...ani neviem preco ale tak podla mna si myslela ze kazdy budu skakat ako ona piska...nevie ani nemecky a isla roznasat pizzu..sama som sa jej pytala ci sa neboji lebo potrebuje rozpravat s ludmi atd... ale tak teraz jej je radost zit, sama doma, auto ma, mama a oco poslu peniaze a nerobi nic iba lieta po vonku...by som aj chcela vidiet ako byt vyzera...
@puffu chcela by som robit niekde v kancli ale nevidim to ruzovo hmmm,,,ma to tak stve s tou robotou wa ]-( ....myslim si ze ked sa nato pojdem pytat tak skor nieco najdem,,,,chcem ist zajtra a v stredu dnes mi to nevydalo, lebo riesim este papiere okolo bytu tie su momentalne prednejsie :-) mala stastie to je pravda,,,,,,rodicia moc rozmaznavaju mladsiu sestru heh,,,bude mat potom tazsi start do zivota :-) ale tak isto sa stara o byt dokladne heh
@nikuska1987 tak co ako si pochodila s pracou? Bola si v meste alebo sa ti do toho hicu nechcelo? My nakoniec na sever uk nejdeme , iba tomas v nedelu ide vyzdvihnut psa a hned dole, bere aj babku takze mam volno...:) a som rada ze sok konecne skoncila som dnes robila od rana az doteraz....ale konecne zasluzene volno a idem si zapnut plaz33...pozeras? ci nie velmi?
@puffu jooooo o drzku teraz je take najhorsie obdobie vela firiem ma alebo budu mat dovolenky tak momentalne neprijmaju, ale nevzdavam to stale hladam...... :-) idem si dat prihlasku na VS na magisterske studium otvorili externe studium v mojom odbore,,,,,je to asi 9 km od mojho bydliska. a beru bez prijmacok tak idem skusit. jednak je to blizko aj na dochadzku a jednak externe studium bo denne by som uz nesla. :-) jeeeej tak mas volny oddychovy den heh :-) jasne kazdy den heh ked mam cas :-) :-) :-) aj tak nic ine nedavaju :-)
@nikuska1987 tak urcite nieco najdes skor ci neskor...uvidis..:) ono v lete je vela brigadnikov nie?... mne dnes dosla kabelka a taku mam z nej radost...juuj sa velmi tesim...a o 3 mesiace cestujeme domov takze tie super...celkom rychlo ide cas, o chvilu rocne vyrocnie..:) chystate sa nieco robit?
@puffu je aj vela brigadnikov ,,,,aj dovolenky su :-( ktoru si si nakoniec objednala???...ja si budem musiet nieco kupit bo svokra bude mat 50 tak sme pozvany na oslavu heh :-) hej o chvilu vyrocie,,,este nevieme no manzel nieje za nejake oslavy ale ja uz nieco vymyslim :-) :-) :-) nejake prekvapko mozno heh....vy mate nieco v plane??? :-)
@nikuska1987 vies co ja som nasla tomasa ako pozera nieco na mac kozmetike..zlaty...mi chcel nieco objednat a nevedel co...:) ale mna to hrozne prekvapilo a dojalo ze takto na mna myslel ale som mu povedala ze nic nepotrebujem a som si nechala topanky a povedala som ze si ich necham na vyrocie....poslali mi omylom ine ale nevedela som sa rozhodnut medzi tymi co som objednala a tymi co mi omylom poslali tak som este raz objednala tie co som chcela na svadbu a jedne nechala akoze na vyrocie...ale velmi ma prekvapil ze vobec nieco pozeral a myslel na vyrocie...a inak bude iba vecera, urobim steaky a ecer dame vinko...tak my sme uz jedno vyrocie mali...14.7 sme sa zobrali na urade...:) a 17. sme mali 6 rokov... tak mi uz 50tky z Tomasovej strany mame za sebou...a ocino ma 50tku az o 3 roky a mamca az o 8rokov...oco by chcel ist lodou okolo sveta..:D ale tak chceme sa mu poskladat aspon na karibik a spat..:D a poslem ti foto kabeliek a topanok a neviem ci si videla saty...ale nakoniec som kupila uplne ine ako som mala v plane...:D aj nausnice k naramku som si dala dorobit takze som uplne kompletna...uz len Tomina vyzbrojit...:) a tie s plnou patou som dostala na vyrocie ...
moj manzel nieje taky romanticky naco som si uz zvykla heh :-) ale zas mozem povedat ze niektorymi hlaskami alebo skutkami ma milo zaskoci a urobi nieco co by som od neho necakala heh :-) dobre budes vystrojena na svadbu :-) som zvedva ako by to vyzeralo kompletne uz aj oblecene :-) hej videla som satky aj topanky som pozerala ale nevidela som vsetky tieto fotky ehh,,,,ozaj vy ste mali aj na urade svadbu:-) toto je posledna 50 v nasej rodine :-) nastastie heh
@nikuska1987 ahoj tak my sme sa dnes vratili zo severa uk a sme riadne unaveni...:) pravdepodobne sa budeme stahovat, aspon tak to traz vyzera ze jej mama hlada pre nu nejaky dom a ze do vianoc by to chcela stihnut ale myslim si ze az niekedy na dalsi rok sa budeme stahovat ak sa dovtedy nic nezmeni... inak nic noveho vse postarom..:)
@puffu ahooooj .......waaaau tak budete v domceku to budete mat podla mna lepsie aj viac priestoru :-) ako bolo na severe uk????? ani my nic nove ,,,,ty mas castejsie novinky a ja nic heh :-) uz aby sme sa aj mi stahovali lebo uz chceme byvat vo svojom sme mysleli ze uz teraz v lete tam budeme byvat, ale nestihlo sa to prerobit a bez kompletne urobenej kupelne a kuchyne sa neda existovat :-)
@puffu zabudla som ti napisat ze takto pred rokom sme dobre stresovali ze co nam este chyba kokosoooo mne sa tak vybavuju spomienky takto spred roka normalne ze nechapem ,,,,,,som sama alebo sa to stava aj tebe???? heh :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
ahojte... tak sa nám blíži prvé výročie :-D
@nikuska1987 ja som bola na seba velmi hrda lebo som nestresovala vobec, proste som to brala tak ze co sa stihne sa stihne a co nie tak nebude, proste nikto z pozvanych nevie ako presen som to chcela mat takze som bola velmi prekvapena sama zo seba lebo inak som velky stresovatel...:D ale nakoniec sa vsetko stihlo...:) mne asi prvy mesiac strasne chybala svadba a priravy, aj sme hovorili ze na 10.vyrocie svadby urobime svadbu druhu...:D ale to nas(najma mna) preslo...:D svadba bola krasna, urcite nezabudnutelny zazitok, myslim ze aspon 1tyzdene si na to spomenieme ako sme sa bavili atd ako bolo ale inak by sme uz neopakovali...ved v tom je to caro ze to je iba raz...a urcite pridu aj silnejsie okamihy v nasich zivotoch...
@martinkatinka tak to ano...uz iba par dni...strasne rychlo to zbehlo ale tak ked si premietnem tento rok tak zase nic zasadne sa u nas nezmenilo...:) akurat sme o rok starsi...
Profilova fotka
@puffu ja ked si premietnem tento rok, tak si hovorím, že hádam je všetko zlé už za nami... od januára len zle a zle a zle :-S a tak verím, že výročie pekne oslávime a tým sa začne aj pekná a dobrá etapa nášho života
@martinkatinka ta coze? tak dufam ze bude uz len dobre...:) ta my prezivame momentalne taku kludnu a pohodovu etapu bez deticiek...zatial si uzivame volnosti a jeden druheho...sice ideme staviat dom takze sa urcite budeme trochu ntahovat pre drobnosti ale tak dufam ze to zmakneme uspesne...:) a potom stahovaie...na tot sa tesime asi najviac...sice asi otazka az dalsich 3 rokov...ale neva...zvehne rychlo, dufam...:D
Profilova fotka
@puffu práve, že s malým bolo zle, čakali sme na operáciu, nevedeli sme vybaviť, pohnúť sa z miesta... neustále len nemocnice a podobný kolotoč... a teraz už je po operácii a je všetko OK....ale zas na druhej strane, robí nám radosť, je to slnko nášho života, neviem si predstaviť, že by sme ho nemali... aj na svadbe bol zlatý

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?