Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ja mam skusenost nechcel ma majitel zobrat lebo hladal starsiu, vydatu pripadne rozvedenu, ktora ma deti aby uz nemusela ist na matersku a mohla mu makat za minimlanu mzdu
@nikuska1987 to je uplne nahlavu...awwwaaaaaaaa
@jasminka002 ...si to dobre pomenovala...:D ze diagnoza...:D...
@puffu vidis aka vyhoda :-) ,,to som nevedela ze do 15 dni musis hlasit zmenu priezviska aj stav dakujeme za info :-) zase som o nieco mudrejsia
@mishita2401 no...ja som myslela ze mesiac...ale teraz to dali na 15dni...dobre ze o 10rokov nebude ze hned z obradu bude nevesta utekat na policiu zmenit doklady...:D stale len aby nam komplikovali zivot...:D
@mishita2401 ma tak nastval, ze som mu chcela povedat nech si prestuduje zakonnik prace tam je jasne napisane ze nema diskriminovat uchadzacov o zamestnanie,,,,, a uz tam hlada silu asi 5 - 6 mesiacov nemoze najst
@puffu :D a tak aspon že to viem :D
@nikuska1987 no tak mal vziat teba
@mishita2401 ked som mu len spomenula ze sa idem vydavat tak to razne zamietol automaticky rata s tym ze hned 7 augusta zostanem tehotna a pojdem na matersku :-) uz ani nebudem hovorit ked pojdem na pohovor o svadbe nic
@nikuska1987 no to ani ja :D a keby čo tak že to bolo take nahle :D
@nikuska1987 no ved aj ako som sa nadrela pokial som tu informaciu dostala....pisala som mail ze dobry den a bla bla bla...oni my odpisali: Tymto vas ziadame podla paragrafu toho a toho ze musite poslat ziadost inak vam neodpovieme ci tak nejak to bolo...:D...tak som napisala 2. mail...Ziadost o poskytnutie informacii a bla bla bla...no dalsi mail od nich...obcan je povinny podla paragrafu toho a toho pri ziadosti uviest jeho adresu inak sa mu nemusi odpovedat bla bla bla...no a na treti pokus mi uz konecne odpisali...sice musela som to aspon 3krat precitat pokial som pochopila o com tam pisu ale nakoniec som odpoved dostala...:D
@mishita2401 jedine tak povedat ved je to nasa sukromna vec a co koho do toho ,,,,je smiesne ked nas nechcu zamestnat len kvoli svadbe
Článok sa načítava...
@nikuska1987 joj no nejdem nad tým už uvažovat..inak odkial ty objednavaš veci?
@puffu co sa obhanali zakonmi jak to len uradnici vedia ze??....poznam podla zakona toho a toho paragrafu toho a toho a keci...ja ked idem na nejaky urad dopreduje si studujem veci aby som im mohla odporovat aby ma neprehanali atd...lebo na nasich uradoch je to pohroma - ved znamosti v dnesnej dobe su v mode :-) ozaj dnes mi poslala cukrarka rozpis materialu na 7 kartonov zakuskov tak zase som o krocik pred :-)
@mishita2401 vies co svadobne saty som si objednala z ciny a co sa tyka vyzdoby vsetko objednam u aranzerky a co nebude mat poslem segru niekede do velkoochodov v BAeste mi chybaju objednat pohare a obrucky, ale to sme zatial neriesili a este aby som nezabudla potrebujem z niekade si kupit zavoj a spodnicku s kruhmi a ty??
@nikuska1987 no tak to mas pravdu s tymi uradmi...hroza...tak mi mame zatial zajednane 2 cukrarky...jedna pecia 1000kolacov a druha tortu a 500kolacov...ani jedna nechcela zobrat celu zakazku ze vrat to je vela a nebudu stihat..no ani sa im necudujem...:D piest od rana do vecera...my mame povedat blizsie informacie 2 mesiace pred svadbou...ze ake druhy a tak...
@nikuska1987 a kedy ti pridu tie šaty? potom daj foto :D... no pohare mame objednane do 40eur nas budu stat a take krasne -podla nas :D.. obručky objednane :D... zavoj bude požičaný a spodnička tieš :D
@puffu nebudu stihat? juj čo ma moj drahý cukrarku tak ta pečie na tri svadby naraz :D a každemu minimalne 30kartonov a v každom kartone je minimalne 100kolačikov :D
@puffu ja este hladam cukrarku na tortu, pretoze ta co bude piect zakusky torty nepecie,,,,,no to sa neda stihnut,,,,my nieco budeme aj doma piect ja s maminou nejake to slane pagaciky a suche kosicky, samrony,,,nam tiez nechcela viac piect vyjadrila sa ze maximalne 7 kartonov :-)
@mishita2401 saty za 69 dni tak som zvedava ze co a ako viem ze v Lucenci predavaju aj saty, spodnicky , zavoje asi by som tam skocila si kupit.no jasne dam foto
@nikuska1987 no to som zvedava :D
@mishita2401 ved aj ja ze ake budu ale merala som 12 mier tak hadam v pohode
Profilova fotka
@mishita2401 a @nikuska1987 - kočky, aj keby ste už boli tehotné v deň pohovoru, vy nie ste povinné to budúcemu zamestnávateľovi oznámiť.... a on sa to nemá čo pýtať.... ja by som to zamlčala....oznámiť ste to povinné v tom prípade, že ide o rizikové tehotenstvo a nemožete vykonávať danú prácu.... inak to stačí oznámiť tuším až v nejakom 20 tt tehotenstva.... alebo tesne pred nástupom materskej :-D Ja to mám zistené, keďže od 5.3 už idem na materskú... lenže ja som dlhšie zamestnaná a bola som od začiatku na PN, takže moj šéf o tom vedel.... Na druhej strane, podľa zákona máte zas nárok na voľno pred svadbou a po svadbe jeden deň :-p @nikuska1987 - ja som si závoj, podvazok a vankúšik na obrúčky objednávala zo stránky svadobneinspiracie.sk a som veľmi spokojná.... prišlo to v poriadku a dopredu komunikovali cez mail, napísali, že potvrdzujú objednávku a potom, že ju už odoslali...a ceny tam majú lepšie, akoby si si vybrala niečo odtiaľto z bazáru....
@mishita2401 tak to ze zena superrobot...:D ja rada varim ale piect nepeciem vobec...ma to akosi nebavi...
@nikuska1987 tak tiez si myslim ze to je dost vela roboty s tym...my uz doma nebudeme piect nic...mozno priatelova mama nieco napecie ale to len tak aby bolo aj nieco doma...
@puffu my tyzden predtym aby to bolo do piatku hotove a aby sme hned v piatok mohli rozdavat vysluzky a dalsie zakusky delit
@martinkatinka vies ako zamestnavatelia su vseliaky a cim dalej tym maju vacsie naroky,,,nastastie tehotna niesom takze neni problem v praci akurat nejeden zamestnavatel mal problem s tym ze sa idem vydavat ale co uz najlepsie to treba zamlcat,,,,,hej??,,,idem to pozriet dakujem za inspiraciu tu spodnicku si budem moct objednat aj s ciny, ale uvidim ako to vyjde cenovo co sa viac oplati,,vdaka za typ
@martinkatinka este mam na teba otazku tie zavoje su ale nove vsak??niesu obnosene aspon co som citala obchodne podmienky tovar je novy
Profilova fotka
@nikuska1987 - áno, všetko je nové.... je to zrejme nejaký veľkoobchod, preto také ceny... ale ako hovorím, ja som bola spokojná s tým, čo mi doručili :-D Chcela som odtiaľ aj kabelku, ale nenašla som takú, ktorá by mi vyslovene padla do oka... ani takú, čo by sa mi hodila k šatám....
@martinkatinka ake budes mat saty a mas ich s pozicovne??,,,to si ma potesila lebo cenovo su naozaj dobry ,,,,,ja si budem moct zavoj vybrat az ked budu saty

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?