Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
Profilova fotka
@nikuska1987 - ja som si šaty kúpila tuná z bazáru... boli raz použité a som spokojná s tým, ako prišli... predávajúca mi na mail ešte poslala detailnejšie foto, odpovedala na všetky otázky a do troch dní od potvrdenia objednávky som mala šaty doma / mám ich vo fotoalbume/ - šaty boli krásne biele, vyčistené a voňavé.... a presne tak, ako ich opisovala... a keď som mala šaty, tak som si objednala závoj.... má lem ako šaty ... podľa perličiek na šatách si vyberiem aj bižutériu....
@martinkatinka aj ja ked budem mat doma saty si vyberiem zavoj, aby mi ladil k satam idem pozriet saty :-)
@martinkatinka tak dobre že to viem :D no je pravda že niektore veci cez net nove su lacnejšie ako tu v bazare...nechapem :D
@nikuska1987 tak my vysluzky budeme podavat na konci svadby...cukrarka nam to nabali a odnesie sa to do chladiaceho boxu do hotela....:)
@puffu my den pred tym, pretoze doma to nemame kde uskladnit a do restauracie sa tolko toho asi nebude zmestit, nam tak povedala veduca prevadzky, ze v lete ked bude horuco nech to radsej urobime tak:-)
aj mi budeme davat výslužky den predtým .... na svadbe su to len starosti navyše...
@nikuska1987 @mishita2401 tak ja a priatel byvame od seba cez 50km a vascina pribuznych este dalsich 20 od mojho mesta...by som premarnila cely den vysluzkami a este by som minula kopec penazi na benzin a tak autobus ich odvezie az domov aj s vysluzkami..dam im len krabicu s kalacami a hotovo...:) cukrarka nam to uz dopredu zabalickuje takze ziadne starosti na svadbe...:)...ale kebyze byvame v jednom meste tak to mozno riesim tiez den pred svadbou...
@puffu no tak to chapem :D aj vy mate zajednany bus na noc??:D aj mi :D
@mishita2401 ...autobus pride pod moj blok okolo 14tej a bude pristaveny potom pred salou cely cas...odchod sme dali predbezne na 4rano ale ked bude treba tak sofer ostane aj dlhsie a priplatime si za cakaciu dobu...a inak ako to riesite s autobusarom? Lebo kareraanm, dj, fotograf a kapela chapem ze musia byt v sale a musim im objednat porcie jedla ale mi pride zbytocne volat autobusara dnu do saly a platit mu este aj jedlo ...som myslela ze sa mu odnesu kolace a voda a potom nieco zo svedskych stolov do autobusu...vy to ako riesite?
@puffu no mi to riešime tak že ked odvezie svadobčanov ku sale tak ho zavezieme domov a ked bude treba v noci odviest hosti tak pojdeme ponho-už je to tak dohodnute a on sam to tak aj navrhoval ...
Baby viem že to tu nepatri a tak ale už neviem kde mam hladat pomoc... Mam strie... kedysi som ich mala len malličko lebo som bola strašne chudučka ale od leta som pribrala asi tak 6kg a to hlavne na stehnach a zadku a mam ich strašne moc a výrazne-take fialove..normalne že je to hrozne..neviem čo s tým... neviete mi nahodou niektora poradit??? Dik za každu radu
@puffu my s drahym byvame od seba 20 km a jemu zanesiem zakusky a ja rozdam rodine v piatok,ked donesu dary,,u nas je to tak ze v piatok pride k nam moja rodina a podonasaju dary,torty a flase a odnesu si vysluzky :-) ,,ale tak kazdy si urobi ako mu to vyhovuje
Článok sa načítava...
@puffu @mishita2401 my nastastie autobus nebudeme mat zajednany vsetci maju auta tak poprichadzaju na autach
@mishita2401 vies co s tymto ti naozaj neviem poradit s takym niecim som sa este nestretla,ale keby som vedela nejaky spsob ako ich odstranit urcite by som ti napisala, aĺe naozaj neviem,,,niesu nato nejake pripravky v lekarni??
@nikuska1987 ale to sa musi niekto obetovat aby nepil...:D...no aspon usetris...:D nene...srandujem...ved 20km nie je az tak vela...prinajhorsom zavolaju taxik...
@puffu tak najdalej co byvaju budu asi 30 km aj to len 1 rodinka,,,ostatny tak do 10-15km ,,musime sa ich spytat ked pojdeme pozyvat ci im treba zabezpecit odvoz, alebo pridu vlastnymi autami a podla toho sa zariadime, ale myslim ze sa prisposobia a pridu na autach popripade ich niekto pozavaza mozno aj nas sofer :-)
@puffu kolko vlastne stoji taky autobus??,,,no vobec nemam sajnu :-) a ani neviem kolko usetrim :-)
Profilova fotka
@mishita2401 - no ja som si myslela, že mne sa tiež spravia pri tom, ako mi bude rásť bruško... ale brucho narástlo a strie nikde... ale dopredu mi doktor povedal, že na to existuje nejaký krém, treba sa spýtať v lekárni... je to aj bez predpisu...
@nikuska1987 no tak to nemate vobec vela...si myslim ze autobus vam netreba....keby ze by to bolo 30km a viac tak nepoviem ale pri vzdialenosti 10-15km to je uplna zbytocnost...
@nikuska1987 my co mame tak 0.80centov za 1km a cakacia doba je 2eura na 15min...takze nie je to az take lacne...a preto nemam ani chut platit autobusarovi jedlo ked mu platim 8eur za hodinu len preto ze sedi v autobuse...nech si zobere so sebou desiatu...:D
@nikuska1987 aj tak dik :D @martinkatinka ale to sa neobjavi hned ako sa ti koza roztahuje-to až ked prestane alebo až ked porodiš-by si si tieš mala natierat brucho... aj ked ich nevidno koža je vypnuta a ked porodiš tak sa može stat že budeš mat strie....
@nikuska1987 no nas bude autobus stat 200eur- ale to ide po rodinu milačika potom k mojmu drahemu domov, odtial ku nam potom do kostola a potom na salu a potom pride vnoci po tu jeho rodinu a zavezie ich takže to neni až tak moc. to nameha riadne km....
Profilova fotka
@mishita2401 - ja sa natieram poctivo každý deň :-D my autobus nebudeme mať.. bude nás málo a v noci bude voziť domov moju rodinu brácho a jeho rodinu si zabezpečí odvoz drahý....a my to máme domov 5 minút peši :-D
@martinkatinka no tak to mate dobre ale mi ani nie :D nas je vela a neviem si predstavit aby dvaja šoferi všetko poodvažali .... :D autobus je dobra vec :D... pre nas :D...
@puffu ved to aj my sme zvazovali tuto moznost a zase cvakat zbytocne autobus, ked kazdy ma auto prislo nam to ako zbytocna investicia
@puffu kokso no tak to vela ozaj hlavne ta cakacia doba ved to mas minimalne 10 hodin plus este tie kilometre ozaj dost :-)
@mishita2401 dost 200 eur vobec som nemala predstavu kolko moze stat taky autobus zase som o nieco mudrejsia nastastie nas tato investicia obide :-) sa tesim ked budem sumarizovat celkovy rozpocet :-)
@nikuska1987 ...urcite sa vam autobus neoplati...fakt tych 10-15km nie je vela aky hostia dosli nejako samy...no ale tak ja povedat nemozem ze nech si 40ludi zavezpeci odvoz cez viac ako 50km...sme chceli ze by sme mali jedneho sofera ale tak tych ludi je dost a to by na jedneho bolo strasne vela...kebyze 10ludi treba odviest tak ano ale tak pri 40tich ludoch pripada do uvahy jedine autobus...
@nikuska1987 no tak mna to tiez trosku zarazilo...ale tak je to u nas nevyhnutne...a preto ani nebude v sale..aby som mu este aj porciu jedla platila...
@puffu ano ked nemate inu moznost tak to musite len takto riesit ,,,nevadi ved svadbu budete mat len raz treba to brat aj takto,,,,,,,ja len dufam ze sa neopiju az tak ze ani len domov netrafia bo ja ich rozvazat nebudem :-) tak nech si to radsej rozmyslia :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?