Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 ahoj, tak uz sme spat, prisli sme v stredu spat do uk, este stvrtok sme mali volno tak sme cely den prespali, v piatok cestovali na sever uk a hned naspat, sme boli iba vyzdvihnut psa a piatok ideme opat hore, aspon oddychujeme lebo na sr to bolo riadne nabite...zacali sme staviat ale natiahlo sa to lebo nam nedodali material nacas, takze sme zaliali iba pasy a na jar budeme pokracovat potom s dekou...aspon sa zem poriadne usadi cez zimu...ale tento rok v praci celkom super...:) zmluvu sme podpisali v juli, teraz sme mali dovolenku 9dni, cez vianoce 10dni, vo februari svadobna cesa 16dni a este mam ostava stale 13dni na maj alebo jun takze nam to celkom rychlo zbehne kedze kazde 2-3 mesiace budeme mat dovcu...sa mi ani verit nechce ze o 2 mesiace vianoce...a ty sa mas ako?
puffu ahoooj uz mame doma net, tak sa z toho tesim,,,,,aj tak ste toho stihli dost na sk a na jar zase bude aj lepsie pocasie a pojde vam to rychlejsie......tak budete mat dost volna aspon si oddychnete heh :-))))ja fajn ucim sa buduci tyzden mam skusku a aj na ten dalsi a nenudim sa stale mam co robit :-)ako dopadla navsteva kadernicky, kozmeticky a nechtarky??ste mali ist aj na svadbu ci sa mi to len mari?
@nikuska1987 ahoj.. na svadbe bolo uplne super, zo za iatku sme sa trochu nudili ale potom zacali hrat na nasu notu tak sme to roztocili...:) nechty su super, este mi neodpadol ani jeden a to ich mam uz dva tyzdne , vlasy trochu tmavsie a asi o 7 cm kratsie mozno aj viac... Ale som spokojna..:) zajtra ideme na sever uk a v sobotu uz nam zacina praca... Sme si super oddychli..;) aj sme oslavili narodky, tomas mi kupil ohnostroj tak sme boli vcera pustat...:) a inak uz pomaly rozbiehame internetovy shop..:) dufam ze jz o mesiac budu prve zasielky odoslane..:)
puffu ahoooj ale tak ste sa zabavili heh :-))) to mas gelove ci akrylove?mne akrylove vydrzali viac gelove mi uz po tyzdni zacali odpadavat...........ty si mala narodky??? ak ano tak vsetko najlepsie ti prajem......co budete ponukat?? potom mi posli link popozeram ....vianoce budete travit na sr ze??? my budeme asik doma este sme o neriesili vobec mi to nepride ze buduci mesiac su vianoce
@nikuska1987 mam gelove...sama sa cudujem ze uz ich mam tak dlho a nic, utorok budu 3 tyzdne odkedy ich mam...narodky mam az teraz 21. len sme mali oslavu kedze sme boli sami tak sme to vyuzili...vianoce este nevieme kde budeme travit...svagrinke sa narodi chlapec tak sme chceli ist aj domov, lenze letenky su drahe takze ideme niekam k moru najskor...uvidime....no mne to tiez nepride ze buduci mesiac s vianoce....strasne rychlo presiel tento rok...
puffu ahojjj joooj uz som doma zo skoly chvalabohu....dobre ti drzia ....to je za chvilocku :-}} hej?? a ako sa vola?? tak uz konecne je drobcek a svete sa tesis nanho vsakze??? strasne rychlo ozaj ubehol...odkedy som sa vydala tak to ide casovo rychlejsie mozno to je aj tym, ze mam viac starosti a nenudim sa tak ako ked som byvala doma s nasimi :-}}}}}
@nikuska1987 on sa ma este len narodit, niekedy zaciatkom dalsieho mesiaca...Matias..jasne sa tesime, prve male v rodine...:) aj sesternica ma termin koncom januara ...:) no my sme sa vcera vratili zo severu Uk a nejde nam kurenie..:/ cakame na opravarv tak dufam ze dojdu cim skor...vonku iba 4stupne...:/ v byte mame mozno 12-14...takze kosa riadna...
puffu jaaaaj jak som to citala v tej rychlosti tak som to nejak prekukla :-}}}}aj moja svagrina ma niekedy v polke januara ale pohlavie nevieme...to uy bude 4 male v rodine :-}}} koksooo tak to verim ze ledva cakate na udrzbara ...my mame okolo 22 v chodbe a ostatnzch izbach cca 20 cize tiez nie nejak horuco ale nechceme az tak moc vykurovat.....ja mam 3 soboty po sebe skusky ze sranda :-}}}
@nikuska1987 fuu.. Nechcela by som... Tie skusky myslim..sice ja som si teraz tiez nabrala na hlavu, take 4 hodiny som fotila veci atd a o 15 hod som zacala robit, o 18 hod ide babka do kostola tak idem davat ceny dole atd, zajtra by mali dojst sacky tak ich budem balit.. no ale aspon sa nenudim nie..:) 1.12 by sme chceli spustit web tak dufam ze stihame... A s vasim bytom to vyzera ako? Este vela prace?
puffu ani ja ale cim skor ich zbuchame tym skor oddych :-}}}fuuuha tak to ti zabralo vela roboty + nahodit to do pc ....tak mate volno kym bude babka v kostole.....tak sa nenudis heh taka zabavna robota podla mna,,,,pomaly sa hybeme co z jedneho platu vies ako zatial opat stojime budem rada ak sa tam prestahujeme do buducich vianoc......ale uz manzel zacne robit stierky v 2 izbach, podlahy a dvere osadi...je to zhruba na tych 60 percent hotove,,,ale uz pozerame sprchovy kut a socialne zariadenie do kupelne :-}}}
@nikuska1987 ja by som chcela do leta 2014 aby bl hotovy satnik a spalna lebo sa mi spi na gauci katastrofalne ked sme doma, tak aby sme mohli ason prespavat...tak dufam ze to stihneme...pojde to urcite pomalsie lebo veci ktore si dokazeme urobit sami si aj sami chceme robit, lenze ked sme iba 38dni v roku doma tak to nie je ziadna slava...sama som zvedava ako nam to pojde...
puffu to by ste mohli stihnut do toho leta pokial budete mat k dispozicii cash :-}}}ahaaa vas brzdi to ze si chcete vela veci robit svojpomocne a nedalo by sa vybavit viac volna aspon v lete?? ale zvladnete ked si dobre zorganizujete majstrov a pripravia vam to kym pridete na sr tak by ste to mohli stihnut :-}}}}}
Článok sa načítava...
@nikuska1987 do leta 2013 chceme mat hrubu stavbu a ak sa podari aj okna, ak nie tak potom okna az na jesen...a potom asi udeme robit vodu, kurenie a eletriku, no a na stierky a podlahu opat nejakych majtrov alebo uvidime... my sa v podstate ani nikam neplasime, domov sa este nechystame takze mozme staviat aj 3-4 roky...:D
@puffu mate tu vyhodu ze neponahlate s tym....... ale tak isto to rychlo prejde ani sa nenazdas a budete zariadovat :-))))) jaaaaaj to bude to najkrajsie zariadovat svoje vlastne byvanie
@nikuska1987 tak na zariaďovanie sa teším najsamviacej...:)...teraz tu chodím iba teraz raz denne lebo nestíham...ma už z toho ťukania do klávestnice bolia prsty..ale dnes som zmákla napísať obchodné podmienky, kontakty, reklamačné podmienky a všetky potrebné informácie, teraz som začala dávať veci ale už idem o chvíľu do práce takže to nechám na zajtra...ale zo zaćiatku to bolo hrozné lebo som zvyknutá písať bez interpunčných znamienok..ale už to je v pohode...ide to tak samo...:) takže som rada...:)
@puffu ved aj ja heh......ja ako kedy ....dnes som sa sem prisla odreagovat lebo zurim neskutocne .....tak sa nenudis hh...ani ja neviem co mam robit skor,,,,,,,aj ja tukam jak datel do stromu :-)))
@nikuska1987 a čo sa stalo? prečo zúriš? Mne akurát včera volala mamka aže s dedom to nevyzerá dobre...:/, že je v nemocnici, mal zápaľ plúc a teraz má v plúcach vodu ci čo. Aj sesternica má uz po svadbe, vraj sa bavili parádne, no nakonci sestra havarovala, isli domov, sestra, kamarátka šoféroala a ešte jeden chlapec, no a nedala prednosť...auto totálka ale naštastie nič vážne, sestra ma iba škrete lico, kamaratka nieco s rukou, ten chlapec je sa mi zdá v nemocnici aj ten šofér druhého auta ale neviem čo im je...
@puffukvoli skole...... ti co prisli z inych skol musia absolvovat diferencne skusky z predmetu manazment, ekonomika verejneho sektora a teoria riadenia a org. verejnej spravy mame tam 2 baby co maju ukoncenu jedna sociologiu a druha neviem aky odbor tak bolo samozrejme ze ich musia absolvovat , ale my sme tieto 3 predmety mali v trencine na byvalej skole mam z nich urobenu statnu skusku a tu mi to nechcu uznat ako chapes??? 2 VS v jednom state a nechcu uznat celosatnu platnost skusky???chusiatko segra aj dedko, snad sa cimskor uzdravia hlavne dedko
@nikuska1987 tak take nemile ukončenie svadby...:/...no čo už, hlavne, že to nedopadlo horšie...to ti verím , že máš nervy...divné, že to nechcú uznať...ja som už videla aj inzeráty o prácu kde vyslovene bolo napísané vysokoškolské vzdelanie okrem ...a boli vypísané školy ktoré neuznávajú alebo čo...čo si památám tak tam bol Bezpečnostný managment Ke a este Sociálna činnost v Po...to si ˇuz normálne zamestnávateľ vyberá kde ćlovek može študovať...:/...
@puffu tak to ano smutne :-((((.......ty koksooo to fakt??? ved to ma mozu odbit z tym, ze ani diplom mi neplati tak naco je dobre to studium,,,,,,,,keby sa mam teraz este raz rozhodnut vykaslala by som sa nato :-) toto co mam ja je vysoka skola ekonomie a manazmentu verejnej spravy BA taku si medzi tymi inzeratmi nenasla?????a je to sukromna skola za tie diferencky si pyta 50 e tak je jasne preco mi to neuznali ale zaroven aj nelogicke co uz :-)))) materiali mi spoluziaci poslali uz si to len precitam a sup na skusku ....ked mi dosiel mail ze ich musim robit som myslela ze z koze vyletim od nervov :-)
@nikuska1987 ved prave... pokial to nie je nutnost k povolaniu tak uvazujem ze ani robit nebudem, ale uvidim ked mi prepne...:D a aj tak by sme 2 vs naraz neutiahli takze tomas pojde na vs ako prvy lebo u nejo to hra rolu a ja uvidim casom... a pounam vela ludi co maju ukoncene vs a su nezamestnani alebo pracuju ako casnici alebo maju iplne inu pracu ako studovali a vlastne titul ani nepotrebuju...ja som bola vzdy zastancom vzdelania a vs ale podla mna univerzity prijimanim kazdeho uplne znehodnotili titul..
@puffu v dnesnej dobe to uz vobec nieje o vedomostich ved kazdy dilinko urobi VS to je len o vydrzi, peniazoch hh ty mas aku skolu ukoncenu???? ved ked k zivotu nepotrebujes skoda penazi :-))))))stotoznujem sa s tvojim nazorom, pretoze taka je realita
@nikuska1987 ja mam jazykove gymko takze v podstate nic nemam...:D..by som uz nedala moje dieta na gymko...podla mna najhorsia skola ako moze byt...ako na skolu mam super spomienky a som rada ze som chodila tam kde som chodila, so spoluziakmi som stale v kontakte a boli sme super kolektiv a stale ostanu super spomienky z akcii, stanovaciek, chatovaciek, utekov zo skoly a chodenia poza skolu...ale na strane druhej nemam nic v rukach, aj ked som hned po skole bola na par absolvenskych praxi tak ma nezobrali lebo mam iba gymko...proste OA ma uctovnictvo, remeselne skoly maju nejake remeslo a ja v podstate nemam nic..je to len take predlzenie zakladnej skoly...
@puffu anglictinu a nemcinu???aj segra ma gypel a sla dalej na VS ...je to tak ako si napisala s tymi skolami pokial gympel tak hned na VS .ale tak yase vies anglicky takze nebudes mat problem zamestnant sa podla mna, ved uvidis pc tiez ovladas.co obchodik je rozbehnuty??? :-}}}}}
@nikuska1987 mali sme oba jazyky, neskor sme mali mat aj treti jazyk ale akosi sa k tomu nedostali...:D.. obchodik by mal byt v prevadzke do 2 tyzdnov tak ti potom poslem link...:) uz sa mi plnia krabice, aj kurier je uz objednamy.. No inak som mala ist dnes rano na sr lenze som nakoniec nesla lebo som musela letiet z jedneho letiska a potom prilietat na druhe atd.. Vcera skoro rano mi zomrel dedko tak som chcela ist na pohreb...:(
@puffu aha no tak sikulka ovladas anglictinu aj nemcinu to si mala bilingvalne??hej???? super tesim sa na link...to ma mrzi velmi tak uprimnu sustrast.......ako plnia uz mas dake objednavky???
@nikuska1987 nie bilingvalne iba jazykove, sme mali anglinu a nemcinu kazdy den .. niekedy som bola lepsia v nemcine ale teraz neviem skoro nic...:D ako to clovek rychlo zabuda..:/..inak vdaka... dnes bol pohreb tak asi ta najtahsia cast je za nami.. Zatial nemam ziadne objednavky lebo to nie je este spistene, az niekwdy koncom novembra, najneskor 1.12 uzrie svetlo sveta stranka na ktorej makam...:D.. ale celkom sa mi zacina pacit...:) hned ked bude v prevadzke ti posielam link... A ty inak ako? Uz nakupujes na vianoce?
@puffu aha taaak ale kdeze neviem co mam robit skor akurat idem umyt riad a za manzelom je na byte stierkuje..... pride tam aj kamoska pozriet jak sme postupili a vecer dojdu svagrovci kvety doniest tak mam o vecerny program postarane hh na darceky nieje casu a tento rok sme sa dohodli ze sa nebudeme darcekovat nakolko vsetci prerabame hh
@nikuska1987 tak to mate super..:) my sme radi tiez ze tento rok nejdeme domov cez vianoce, aspon sa vyhneme nakupu darcekov... najhorsie je vymyslat komu co kupit... My sme si uz darceky podavali, sice ja som este nedostala .. Na moju 25tku a vianoce dostanem dovcu takze cakame kedy pojdu nase vytipovane destinacie nizsie ale do 3 tyzdnov uz chceme urcite nieco kupit tak som sama zvedava, no a tomas dostal iphone lebo si ho prial a nechcel cakat, ale o rok si asi opytam aj ja novy phone...:D takze si hlavu darcekami tiez nerobim...
@puffu lebo to ide vse do penazi a kazdemu kupovat my by sme museli robit darceky pre 18 ludi a to uz je hodne + my dva hh tak vy uz mate darky ale tak mi zase vsetko co potrebujeme mame kupime si hoickedy tie vianoce berieme skor ze sme vsetci spolu a nieje to o darkoch

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?