Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ahaaaa tak to mate pekne rozdelene :-) vies co nepozeram, nakolko ja take emotivne relacie nemusim :-) :-) ani modre z neba ani reflex, ani srdce pre deti, ako s poslanim sms nemam problem ale nepozeram to :-) ved pomahat sa ma hlavne tim co naozaj tu pomoc potrebuju :-) neposlala si mi nahodou srdiecko?? :-) zistujem kto to bol
@nikuska1987 nie ja som neposielala..ja stale pozeram take relacie.. sice vzdy pri nich revem ale pritom si ucedomim aka som v zivote stastna ze mam to co mam, ze sme zdravy a te nemame nejake vacsie tragedie v rodine..ja sa snazim tiez podporovat charity a nadacie, skoro vzdy ked vidim zbierku tak hodim nejake drobne..
@puffu to si aj ja prave vtedy uvedomujem, alebo ked vidim cloveka na voziku, alebo inak postihnuteho cloveka :-) nevieme si vazit malickosti kazdy chce len velke baraky, luxusne auta a 10 bankovych uctov a na kazdom po melone heh :-) ale tie dolezitejsie veci clovek berieme ako samozrejmost heh :-) podla mna tieto relacie su dobre len kvoli zbierkam a kvoli tomu aby si ludia uvedomily ze nielen peniaze su vsetko heh :-) hoci nemam robotu, ktora mi tak velmi chyba a je mi luto ze moj manzel ma musi zivit, ale aj tak som stastna sme vsetci zdravi, mam skveleho manzela super clenov rodiny, zit mame z coho nezijeme si tak zle a ..... :-) aj ja sa snazim financne podporovat :-) vcera akurat davali ze na sk je tusim 410 000 nezamestnanych krrasne cislo :-)
@nikuska1987 fuu..tak to je dost nezamestnanych... inak sa mi ani verit nechce ze je ut posledny mesiac v roku...ako cas ide stale rychlo ale tento rok nam nejako isiel extremne rychlo...:D dufam ze aj tie dalsie pojdu rovnako rychlo...:)...som zvedava ci bude na vianoce snezit alebo nie...chcela by som aj trocchu soferovat tak by nemuselo velmi mrznut cez den...:D
@puffu tak to ano az veelmo :-))))) ani mne za 3 tyzdne vianoce kks :-)))) do rana trosku nasnezilo vcera sme boli v meste rozsviecovali vianocny stromcek a namestie + mikulas tam bol dnes zase ideme detom dat mikulasa :-))) cize mi uz zijeme vianocami heh zajtra si dam asi vyzdobu na dvere heh :-))) alebo este dnes kedy budem mat cas ....jooooj to by som aj ja chcela auto je uz opravene to riadenie co nam odislo tak uz mozem aj ja jazdit :-)))
@nikuska1987 tak vy uz zijete tak vianocne...:)..juuj uz aj ja sa tesim kedy budeme na sr nastalo a si vyzdobim vsetko... no hadam sa niekedy toho dockam...:D inak stale nestiham nic..:D vzdy iba ten internetovy obchod riesim, objednavam zapisovanie do katalogov, snazim sa sama dat nejake inzeraty a tak...lenze pomaly net mame takze tak 10inzeratov mi trva aj 2 hodiny...:/ ale tak co chcem zadara... :-|
@puffu aaano heh :-))))) dockas neboj o 2-3 rocky bude domcek hotovy :-)))) tak uz sa konecne nenudis vidis a este budes mat aj zisk nic nieje zadarmo heh :-))) ja som bola vyplatit plynarov ...teraz pisem seminarku aj sa popri pisani ucim a poobede ideme zaniest balicky mikulasske takze sa tiez nenudim heh :-))) ani ja nestiham heh
@nikuska1987 ja som akurat teraz dovarila a konecne objednala tie katalogy,no a idem sa pustit do inzeratov znova...ale mas pravdu...nemozem sa stazovat, ved robim sama na seba... tak ty mas tiez toho dost...a este kolko skusok ti ostava?
@puffu aj dni idu rychlejsie ked sa clovek nenidu heh .......este 3 a jaaaaaj skusky uz nech je po :-)))))))))
@nikuska1987 ved to uz ti vela neostavanie? a kolko si uz zvladla?..stihas vsetko uz pred vianocami ci mas nejake aj v januari?
@puffu uz mam 5 za sebou ....v sobotu mam 2 :-)) a ta dalsia posledna vyzera ze bude 5.1.2013 ale neviem naisto mala byt 21.12. ale niektori protestovali tak viac info sa dozviem bud v piatok na poslednej prednaske, alebo v sobotu na skuskach :-))))) uz nech je za tym, lebo ma to uz nebavi heh a obzvlast tento predmet je dost nudny asi najnudnejsie za tento semester o eu vsetko integracia, globalizacia a hospodarstvo unie same blbosti :-)))
@nikuska1987 no vidis, tak si za polovicou...:) nam dnes v noci nsnezilo..:) aj mi to nejako dvihlo naladu..:) este dobre ze som isla kupit mikulasa vcera pre tomina..:) iba sladkosti a hodim mu tam aj mandarinky a oriesky..:)
Článok sa načítava...
@puffu ale uprimne ma to prestava bavit heh :-) nuz co dala som sa nato tak to mudim dako dat :-) aj nam dnes je mikulas biely :-) aj mne to dvohlo naladu heh :-) vsetko je biele vonku je viac svetla :-) my si nebudeme kupovat nic dostali sme na mikulasa a na vianoce podlahove kurenie heh :-)
@nikuska1987 ja som mu kupila iba sladkosti zo srandy..iba taka malicka pozornost..aj som mu dnes objednala darcek pod stromcek.. mi hovoril ked mal narodeniny ze na tie dalsie by chcel sadu aku naradia s vrtakmi aby mohol normalne pracovat na dome ked bude treba tak to dostane pod stromcek a sa asi viac prekvapi... Ja len dufam ze som dobre vybrala.:D naradie bezne nekupujem..
@puffu aj ja kupim urcite nejaku symbolicku sladkost , lebo moj sladkosti miluje :-) ty si odvazna kupovat naradie, ja by som sa do toho asi nepustila heh :-) nevedela by som spravne vybrat co potrebujeme :-) chvalabohu mi mame naradia doma dost tak nemusim take veci riesit :-) aj drzi sneh v uk?? bo u nas sa topiiiiiiiii :-(
@nikuska1987 no sama som zvedava ze ako zo dopadne..:D este naschval kamarat co robi na stavbach tak ma teraz vela prace tak na fb nechodi a neodpidoval a nechcela som dlhsie cakat lebo som sa bala ze to nedtihne dojst..tak aj tomas ma dodt nsradia kebo ked chodil na montaze tak maly vladtnu vybavu len uz to je opotrebovane a okolo8-9 r stare tak chcel uz nieco nove..:) tak dufam ze to bude dobre lebo ja nemam tusenie..:D
@puffu tak hadam bude to dobre, uz len cakat na zasielku :-)
@nikuska1987 uz len cakat na vianoce..:) mi to objednala kamaratka a aj dom ju poprosila nech to zabali a ja vyzdvihnem 22.12..
@puffu tak supeeeer heh :-) mne uz tiez dosli objednane hracky pre deti este cakam na jeden a bude to kompletne :-) aj u vas je taka neskutocna hmla ako tu na sr?? :-)
@nikuska1987 nie.. Hmlu nemame, aj sneh sa roztopil tak som zvedava ako to pojde dalej. Dufam ze poletime...:D to by sme mali poriadnu smolu kebyze nie.. My mame uz pre tento rok tiez skoro vse nakupene..uz ken nieco pre nadich a mame vse.. Tento rok isiel pomerne lahko..:D asi to je tym ze sme sa so surodencami dohodli ze si nic kupovat nebudeme..:)
@puffu aj nam sa roztopil je typicke hnusne jesennne pocasie :-) tak fasa my tiez nikomu nic strasne vela povinnnosti to ulahci a aj financne to pomoze :-) a co stranka uz je zabehnuta? :-) teraz by sa mohla rozbehnut tesne pred vianocami co povies?? :-)
@nikuska1987 este velmi nie je, zajtra by mala byt dokoncena registracia do katalogov a potom to trva aj 2 tyzdne pokial ma zacnu vyhladavace normalne vyhladavat..:/ som sama netusila ze je to taky zdlhavy proces..
@puffu fuuuuha tak to je ozaj velmi zdlhave :-) clovek ktory sa s tym nezaobera nema ani sajnu ako ja heh :-) tak to akurat vyjde tesne pred vianocami mozno akurat vtedy budes mat najviac prace...ty mas ten tovar v uk a ked si niekto nieco objedna tak mu ho zabalis a po zaplateni cashu mu tovar posles na sk?? alebo ako to vlastne funguje?? :-)
@nikuska1987 nie.. Tovar je uz na sr, vtedy co som ti pisala ze pride kurier a neviem ci sa zmestim do troch krabic, tak vtedy som posielala tovar na sr.. Z uk by to bolo zdlhave a velmi drahe na odosielanie.. Ja som inak tiez necakala ze to bude az take zdlhave..:/ ale tak co uz
@puffu aha to sa ti tam tolko toho zmestilo???? :-) teraz to bude mat tu na sr kto na starosti??? rozposielanie objednaneho tovaru :-) ved som nad tym uvazovala ze keby to posielas s uk tak by to postovne vyslo drahsie ako si mala uvedene v cenniku :-)
@nikuska1987 to bude posielat tomasova mama, uz sme sa s nou aj dohodli na odmene..:) tak dufam ze sa to do mesiaca, max. dvoch rozbehne
@puffu tak to mate super, ze vam ma kto s tym pomahat :-) si myslim, ze ano mozno po vianociach to bude slabsie nakolko budu ludia vyhadzany z penazi ale uz ten februar by to mohlo ist :-)zevraj ten januar byva vsade slabsi je zaciatok roka vsetko sa zase rozbieha heh :-) aj vyplaty slabsie kedze sa nepracuje cely mesiac heh :-)
@nikuska1987 ono problem je asi aj ten ze vela ludi za znacku povazuje adidas, nike, puma a next...a take tie znacky co su povazovane v zahranici asi velmi nepoznaju ale zase si myslim ze sa to rozbehne...dnes som obdarovala jednu slobodnu mamicku takym setom...mi jej prislo luto lebo napisala ze nic nedostala na mikulasa tak som ju chcela potesit... a tiez si myslim ze januar bude slaby...ako pises to je vsade tak..inak vcera davala v telkeze vela ludi berie na viance uver a platia ho potom aj dva roky v priemere...si to neviem velmi predstavit...sice poznam aj takych co uver pltia uverom...:/ smutne...
@puffu tak to s tebou suhlasim lebo tieto znacky co si napisala su na sk zname.....ani ja som nepoznala tie znacky co mas v e-shope :-}}}}} jeeeej to bolo krasne gesto :-))))) je to smutne ale zato mozu vladny cinitelia :-))) co mam tieto studijne materialy na kazdom predmete su spominane temy vysoka nezamestnanost, chudoba, nizka zivotna uroven teoreticky su aj tie problemy a riesenie napisane, len skoda ze nieje toho kto by to aj praktizoval :-)))
@nikuska1987 tak lahko sa to hovori a asi tahsie kona..:D ale smutne kam to spejeme.. dnes vsade hovoria o cinkotovi ze ho odsudili na 8 rokov, tiez si myslim ze trochu moc a este som pisala ze ten isty sud pred tyzdnom odsudil jedneho na 2 roky za vrazdu..

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?