Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 hned idem pozriet :) ja chcem jednoduche pohare, len meno a datum, nic viac. teda, ak najdem nejake co mi padnu do oka tak mozno zmenim nazor :)
@puffu tiez si myslim ze to bude ok, zas s nimi nebudem kazdy den takze to nejako nebudem extra riesit. ako pokracuju tvoje pripravy? :)
@jasminka002 ja ked pridu tie moje tak ich tu hodim:D ale mne sa tie naše strašne pačia :D
@mishita2401 podla mna je najhorsie pre rodicou a svokrovcov zvyknut si ze uz nie sme male deti a ze vieme rozmyslat same za seba...a vidim to sama na sebe ked pozeram na sestru...je medzi nami 5rokov rozdiel ale stale ju pokladam za moju malu sestricku a vsera mala 18. rokov a zajtra ma skusky na vodicak a ja fakt nechapem ze ona uz sadne za volant a bude soferovat a pritom mi pride stale taka mala a neskusena...:D a to som iba sestra...:D
@puffu :D no tak ja mam staršiu sestru ale iba o rok a 4mesiace presne :D...a tak som vyšia než ona a ešte aj važim viac :D tak si nekedy pridem ako staršia sestra :D...lebo niekedy čo ona vymýšla to ani maister en nevymyslel :D
@jasminka002 no tak cakam par zasielok...objednala som si nejake doplnky a pecatidlo...:) najprv som kupila nalepky s nasimi inicialami a ked som minule brazdila internetom tak som narazila na vosk s pecatidlom no tak som to hned musela kupit...:) a inak iba revem lebo citam velmi dojimavu knihu...sa zo mna az tomas smeje ze preco to citam...no ostava mi ich 50stran do konca a zaujima ma ako to dopadne...a este Tomas zacal nieco saskovat ohladom obrucky...sa mu uz nepaci...ale kamienok nechce...no ktora chlapska obrucka je po porovnani so zenskou krajsia?...snazim sa mu to vysvetlit ale stale kruti nosom...:/ ale tak nech este meni pokial je cas...
@mishita2401 uz teraz som zvedava :) pozerala som tvoje saty, su uzasne, tiez som ich skusala a sadli mi ako uliate a su uzasne lahulinke a vyzeraju senzacne, ja som sa nakoniec rozhodla pre satenove ale tieto boli jedne z favoritiek :) naozaj super vyber
@mishita2401 no tak my to mame este lepsie...moja starsia sestra je odo mna starcia iba o 11mesiacov...chapes? Zatial som este kratsi rozdiel medzi surodencami nenasla...:D ved to muselo byt strasne tazke podla mna ked musela s bruchom sermovat a starat sa o male babo...
@puffu :-D :-D :-D no ale hned napis aku knihu citas? :) aj ja chceeeeeeem. my sme obrucky este ani nepozerali, teda raz som dala google.com a pozerala fotky tak sme si povedali nieco take a asi pojdeme predsalen za tym zlatnikom do TV a ten nam nieco podobne vyhotovi. ale este je v nedelu vystava svadba, mozno ma oslovi aj tam nieco, ale neviem ci ma oslovi cena :) moj jozko tiez chcel kamienok potom ze nechce a potom zas inak ale tak zatial je konecne verzia ze kamienok mat nebude. ale do svadby este dlho takze.. :) ja som chcela vyzeravatko nejake pekne na papier ale neviem kde to hladat. peciatkovnik nemam, nad tym som neuvazovala a este cakam na vyplatu a chcem objednat dazdnik a vejarik cez ebay.
@jasminka002 citam knihu ktora sa vola Ema...je to o malom dievcatku ktora ma rakovinu na hlave...ma iba 3 roky a pisu tam aj o detoch co su na onkoligii a tak ...no hrozna knizka ale tak asi pomoze rodicom a matkam ktore tymto prechadzaju a povedia si ze predsa nie som sama kto sa tak boji atd...no hrozne dojimava... ja som sa rozhodla ze vejar ale dazdnik mat nebudem...je to pekne ale zatial nie...ale vsetko sa moze zmetit...v pozicovni odkial mam saty si to mozem zapozicat za 10eur tak uvidim...mozno aj ja skusim ebay...:D
@puffu pri takej knihe by som isto revala aj ja. to sa necudujem. ja revem pri kazdom dojimavejsom filme. ty budes mat saty z maggie v KE, vsak? dostali tam teraz uzasne veci do vlasov, nie zvoj ale nieco ako tie bird cage ozdoby, uplne uzasne.
@puffu ved aj ja aj tuto moju chvalia a cenovo je primerana, krasne zdobi a ma perfektny pristup k nevestam ,,,v stredu budem mat s nou stretnutie aspon ho idem teraz dohodnut :-)
Článok sa načítava...
@puffu moj drahy nasich vola mami a tati ja volam svokrovcov teta a ujo ale tiez ich budem mami a tati ,,,keby ich volam po mene tak by sa im to nepacilo, ony by to brali tak ze si ich nevazim a nemienim si rozhadat kvoli takymto banalitam celu familiu :-)
@mishita2401 tak sme dve,tri a pripaja sa aj stvrta
baby ste sa ale rozpisali no toto :-)
@puffu tak to je teda inak malý rozdiel :D
@jasminka002 no ved ja sa ich neviem už dočkat :D
@nikuska1987 no je nas dost :D ale to je len dobre :D
@mishita2401 ano to je cim viac tym viac rad a inspiracii :-)
@mishita2401 budes nadsena, uvidis :)
@jasminka002 hej kupila som si taku vecicku do vlasom...uplna parada...len som to zabudla odfotit...:D do kostola budem mat zavoj a potom si pripnem tu velku ozdobu do vlasov...:)
@puffu super napad, ja som zavoj skusala ale zda sa mi ze mi nepristane preto som chcela nieco take. ked sa ti bude chciet odfot, som zvedava :) a ked is este pamatas daj link kde si to kupila. rada sa necham inspirovat :)
@nikuska1987 no takze tvoj drahy to ma aspon za sebou...:D...no ja ich urcite nebudem volat mama a oco...hoci to je zvykom...ja mam rodicov iba jednych...ved aj jeho rodicia ma nebudu predstavovat ako svoju dceru ale ako nevestu...no pride mi to take divne ze od svadby by som ich mala volat z nicoho nic mama a oco...:D ...no nech radsej ostanu teta a ujo...:)
@jasminka002 no ja som to kupila v maggie...a poradila mi aj ktore mi pristane a mala pravdu...urcite to odfotim ale az v juny lebo skor domov nejdeme...:/...aj doplnky som si tam u nich kupila...tie rucne robene s perlami a kristalikmi...:) fakt super veci tam maju...
@puffu no a ked uz sme pritom nase maminy si v sobotu potykali aka sranda :-) tak on je u nas ako doma nema problem :-) ani ja neviem ako si nato zvyknem mozno aj ja ostanem pri tete a ujovi ved do augusta casu dost :-)
@puffu mame podobny vkus :) mne sa ta vec do vlasov neskutocne pacila, uvazujem ze si to tam pojdem kupit. krasne to je.
@nikuska1987 no tak uz bolo aj na case aby si potykali...:D ...ale tak nejako to uz prezijeme...:D som zvedava ake budu nase skusenosti s tym oslovovanim po svadbe...:)
@jasminka002 no je to velmi pekne...podla mna zive kvety su uz velmi otrepane...ale take velka somarina do vlasov je uplne ze super a tak to ozivy cloveka...:) a to som ani nemala poriadny uces a hned sa mi to na mne pacilo...:)
@puffu nie vsetci svatovia a svatky si tykaju mnohy si vykaju aspon co ja poznam pripady :-) tak ma to dost zaskocilo :-) taketo detailiky ja uz neriesim,,,,,uz tu mame novy mesiac marec uz to budu 4 mesiace do svadby ako ten cas leti :-)
Profilova fotka
@nikuska1987 joj, ale hádam 5 mesiacov :-D nestraš, že 4 :-D Naši si tykajú, potykali si hne´d na prvej návšteve, sú približne v rovnakom veku, aj si celkom fajn na návštevách rozumejú, takže asi preto... Ale Naši a sestriny svokrovci si napríklad aj po 6 rokoch ich manželstva stále vykajú....Oni sú starší a nenavrhli tykanie, tak to naši neriešia...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?