Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 to fakt...tak to musela byt vesela prihoda...no aspon teraz je urcite...:)tiez si myslim ze sa vsetko iba zbytocne porozbija ked je toho vela na stoloch...sa neplanujem mat ani sviecky...je to pekne ale zbytocne treba na to davat pozor a tak...ty budes mat sviecky?
@mishita2401 to sme s puffu riesili vyssie ze nechceme vela toho po stoloch a tiez moja predstava jemne farby, decentne, a moderne ako si napisala :-) lebo potom su stoly preplnene a hostia nato nadavaju,ze maju malo priestoru ;-)
@puffu vazne my ako casnici sme ostali v pomykove ze co ted??,,,v tej restike kde budeme mat my, tam je to zakane, lebo minuly rok alebo v roku 2010 modernizovali interier tak sviecky su zakazane :-)
@mishita2401 ty si robis vyzdobu sama? Ja som si povodne chcela robit vyzdobu sama ale potom pre nedostatok casu to necham na aranzerku...a spon sa nemusim starat...akurat navrhnem ze co a ako chcem...:) ..my sa ideme aj v piatok fotit, potom treba vsetko poprinasat do saly a este plno inych drobnosti okolo toho takze som zvolila jednoduchsiu variantu pre mna...:D
@nikuska1987 no vidis...aspon nad tym nemusis premyslat...mna akurat trosku stve ze sme kupili 120 lampionov a treba povolenie aby sme ich mohli vypustat ale to my az tak nevadi akurat to ze neviem ci ich budeme moct pred nasou salou vypustat...je tam sice velke flek na to ale tak niekedy su uracnici strasni...:/ tak dufam ze nam to povolia lebo inak som to kupovala zbytocne....potom to budem predavat v bazare...:DD
@nikuska1987 no tak to maš dobre :D
@puffu nie sama si robim len doma :D v sale mi to robi jedna kvetinarka-ktora zabezpečuje všetko, ikebany, sviečky, obrus, navleky, mašle uplne všetko :D a ma to lacnejšie ale rovnako pekne ako v agenturach :D...
@puffu inak ja by som lampiony nechcela- ako je to krasne aj to ma romantický podton ale ja to nechcem .... každý to ma na svadbe a ja to nejako nepotrebujem....a kedže moja sala je v centre jednej dediny sa da povedat kde je kopa domov na sebe tak to by asi ani nedopadlo dobre :D
@mishita2401 ...tak ja doma nerobim nic...zenich ma bude cakat uz v kostole...nebudeme mat ziadne vypytovanie ani nic podobne...akurat k nam pridu hostia z mojej strany aj to nie vsetci lebo niektory pridu uz rovno pred kostol lebo to maju blizsie ako keby sa mali trepat ku mne domov...aj kameraman a fotograf pridu az pred kostol...
@mishita2401 tak my sme to naopak mat chceli a uvidime ako to dopadne...robili sme to preto aby si kazdy mohol vypustit kusok stastia a zelanie do neba...a mne sa to paci aj kvoli fotkam ...bude to podla mna super vyzerat ked bude plno lampionov na nebi a potom vypustime tie nase my dvaja.....:)
@puffu no tak ten moj odomna býva cca15km takže oni ku nam pridu ma ,,vypýtat" :D a potom všeci pekne spolu do kostola ktorý je od mojho domu cca4km takže to je v pohode. no ved tie lampiony su krasne-som to hovorila..ale ja by som to ako nechcela- ani neviem prečo :D len tak som si povedala že to nie :D
@mishita2401 ...jasne:) ja som to pochopila ze sa ti to paci a ze je to pekne len to je uz na kazdej svadbe a ty to nechces...:)...ja som vypytovanie nechcela hlavne kvoli slzam...som velmi citlivej povahy...:D
Článok sa načítava...
@puffu no to som aj ja ..ale mi to budeme mat skor tak bez slov-moja mama to nechce lebo by revala... tak že iba nas pokropia svetenou vodou a ideme do kostola... ja som chcela niečo rodičom povedat-nejake pekne slova..ale nechcu- aby sa neplakalo :D
@mishita2401 ja ich uplne chapem...:D...a potom este k tomu na seba pozerat na videu so vselijakymi grimasami na tvari ako by sa snazili udrzat plac...:D
@puffu my chceme len 2 balony stastia pre nas dvoch lebo je to zakazane v takom velkom mnozstve z bezpecnostnych dovodov,,,,,,povodne som chcela kupit 20 - 30 ale kedze to je zakazane bolo by to zbytocne :-) hadam kvoli tym 2 nebudeme mat pruser,,,predas ved balony stastia su aktualne
@puffu no ved..a za ten výtvor čo mi kozmetička vytvori dost zacalujem tak si ho nechcem pokazit.. :D... ale len som tak premýšlala že keby už sa malo niečo hovorit-tak to poviem ja s mojim drahým-sami by sme si to napisali a aj povedali.... ked som videla par videi tak to mladý opakovali po starejšom...mne sa to vobec nepači..alebo to hovoril len starejši a oni boli ticho?-aký to ma potom význam dakovat ked to ani oni sami nehovorila alebo len opakuju??? to je uplna blbost podla mna
@mishita2401 vyriesili tuto dilemu za mna,,,vy budete mat sviecky? :-)
@nikuska1987 no presne...:D na jednej svadbe ich mali koooooooooooooooopu a vypustili dva lebo tie dva skoro zapallili strechu nedaleko stojaceho domu :D-tak to radšej nehali tak :Dale inak je to nadherne ked si tam niečo mladý napišu a ide to do nebies...romantika
@nikuska1987 tak či budu sviečky..doma na 100percent a či na sale-dufam že hej... tak jedna určite-čo sa dava mlademu paru...ale inak som to ešte neriešila-až 3týždne pred svadbou sa uvidi :D
@nikuska1987 nie je to zakazane akurat ti treba povolenie od 30 alebo od 50ks..takze sa numusis obavat...zatial iba o tom uvazuju aby to zakazali a aby boli lepsie stanovene pravidla kde to pustat...teraz to nemozes pustat v blizkosti letisk a zastavanych priestorov...aj ohnostroj je povoleny iba na Silvestra inak ti treba povolenie...no ale ohnostroj je moooc drahy...:/ povodne sme chceli ten ohnostroj...
@mishita2401 ja pevne verim ze tym nasim dvom sa nic nestane najprv sme chceli jeden, ale nech neleti sam tak chceme dva :-) ,,,,pekne to vyzera na foto a cim viac ich je tym to krajsie vyzera :-)
@mishita2401 no mi to mame jasne ,,,mame to zakazane a preto to neriesim miesto sviecok bude nejaky zivy kvietok :-)
@puffu no tak ohnostroj je super napad :D mi sme ho chceli... taký kde je srdce a v nom love alebo niečo take..ale nakoniec sme to nechali tak
@nikuska1987 no tak ja chcem aj žive kvety :D...ja to mam tak v predstave ale uvidime ako to nakoniec dopadne :D
@puffu tak moj drahy si na ohnostroji nepotrpi.............ja som pocula ze vo vacsom mnozstve su zakazane, neviem teda presne ci je nato nejaky zakon,,,,to budete mat krasne tych 120 balonov :-)
@mishita2401 uplne s tebou suhlasim....je to dost divne ked to opakuju alebo ked su ticho...ja osobne nemam ani starejsieho...mame iba starsieho druzku...my pride take cudne ked tam je cudzi chlap a akoze robi srandu...inak mna by to este rozculovalo keby ze si z nas utahuje a vravi mi ze co mam robit a tak...videla som to na jednom videu ako im starejsi koordinoval celu svadbu aj nieco vtipne povedal na adresu novomanzelov alebo komentoval ako jedli polievku...no mna by to hrozne rozculovalo...a este mu aj za to platit...:D
@mishita2401 ja len zive kvety aranzerka mi slubila ze budu zive a v lete ich je vela nemali by byt ani take drahe,,,,,ja aj svadobnu kyticu chcem zo zivych kvetov potom ich necham uschnut zalakujem ich a ostane mi pamiatka :-)
@nikuska1987 tak bude to pekne ked nam to povolia...prinajhorsom dostaneme pokutu alebo nieco...ved zatvorit ma za to nemozu nie...:) a ked si to tak spocitam tak to bude trvat nejakych 10-15min a to je nepravdepodobne aby na mna prisli ze to sme akurat my vypustili... kazdopadne to riskneme..
@mishita2401 tiez si myslim ze ohnostroj je pekny ale tak za take kratke divadlo tolko penazi...no hrozne...:D
@puffu tak zatvorit ta zato nemozu :-) mozno maximalne by ti dali len podmienku,,,,,,,ale ked uvidia ze mladomanzelia tak to podla mna ani riesit nebudu :-) to kedy chcete vypustat??my po polnoci len teraz si nepamatam ako to navrhol starejsi tusim ked sa vratime prezleceny pre stastie do noveho spolocneho zivota uz ako mladomanzelia s tym ze sme sa prezliekli, stratili sme slobodu a ukoncili 1 etapu zivota a zacneme novu :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?