Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 :D každý ako chce no nie :D...
@mishita2401 presne ako si napisala,,,sa nudis na absolvenstkej pravda?,,,kde vlastne praxujes? :-)
@nikuska1987 no ja praxujem v jednej frime...a teraz už vlastne mi skončila prac. doba :D robim do 11nastej :D... ale aj tak...neni tam vela roboty...a aj ked ju mam ja si ju neviem šetrit-robim rýchlo a potom už nemam čo robit...tak sedim...hm
@mishita2401 ja som praxovala na danovom urade a tam sme mali tolko roboty kazdy den ze az az. :-) taka mila pani sekretarka nam vzdy cosi nasla a museli sme tam byt od 8-12. :-)
@nikuska1987 no ja som tam od 7 do 11-oni začinaju o 7 . ale ja som v tej firme na praxi už 3krat-dva krat zo školy a teraz z uradu prace.
@mishita2401 tak ta tam aspon poznaju a nemozu ta tam prijat na TPP? :-)
@nikuska1987 ee nemožu...lebo tam praveže prepuštaju....je ich tam na administraciu vela.... preto tam ani ja nemam moc roboty lebo oni same si ju šetria sa da povedat....
@mishita2401 pekne same prepustanie :-( tak aspon uz mas po 11 volno
@nikuska1987 no mam ... dnes sa chystam objednavat veci na svadbu :D-organzy a tak :D... sa na to tešim..ale najskor musim upratat...och...
@mishita2401 no ja by som si tiez najprv chcela urobit skolu, potrebne kurzy a potom sa uvidi...a ako vravis...vsetko sa da zvladnut ked sa chce...:)
@puffu presne:D
@nikuska1987 no my sa tiez nikam neponahlame s detickami...ale tak do 4rokov by sme uz jedno mat chceli...uvidime ako sa bude darit...:D..ale zatial sa do toho nehrnieme hoci jeden cas sme uz uvazovali o detoch ale potom sme si ovedali ze radsej otaneme dlhsie v UK a prideme domov a zacneme stavat dom a nemusime brat uver a chceli by sme sa najprv aspon trosku zabezpecit... no a inak s tou sudnou sienou mas pravdu...no niekedy su tam take pribehy ze cloveku sa normalne rozum pozastavuje...
Článok sa načítava...
@mishita2401 som si pozerala tvoj albumik a dobre vyzeras ...:D..urcite by som nepovedala ze mas 20..tipovala by som od 22-24..sa mi velmi pacia tvoje vlasy...:D ja si idem zmenit frbu a asi aj strih ale az po svadbe tak som zvedava ze ako dopadne premena...:)
@puffu no dik :D že 22- 24 :-) to robi ten makeup :D haha... ale mne je jedno ako vizeram hlavne je ako sa citim :D vlasy si pestujem..aj ked su jemne ale tak mne sa lubia :D... ja sa po svadbe chcem tieš nejako ostrihat- len sa bojim keby som si to dala radikalne že by som lutovala-lebo asi pred rokom som ssa dala radikalne ostrihat a som normalne s toho výtvoru revala..vyzerala som ako lopta v tvari-hrozne ma ostrihali... a mne sa pačia strašne dlhe vlasy... tak uvažujem že si dam znova ofinku nejaku alebo neveim :D po 6 auguste uvidim :D
@puffu a inak ty tieš vyzeraš velmi dobre-maš fotky ako modelka-niesi nou nahodou???
@mishita2401 tak ja mam super kadernika v Ke takze sa nebojim...chodim k nemu 2roky a este sa nestalo zeby som nebola spokojna..teraz sa tam bol strihat aj Tomino a bol nadseny a samozrejme aj ja...:D som chcela aby mi robil aj svadobny uces ale to by som musela ist okolo 5tej rano aby som to vsetko postihala...len hodina cesty do Ke a dalsia hodina spat...:/ no skoda ze nebyvam blizsie...ale tak hadam aj my v He mame dobre kadernicky aspon na spolocenske ucesy...:) Ja? A modelka...:D...no postavu by som aj na to celkom mala az na ten velky zadok a boky ale tak to je asi tak vsetko...ja sa neznasam fotografovat hoci my vela ludi tvrdi ze som fotogenicka ja si to vobec nemyslim...dufam ze svadobne fotografovanie zvladnem...:D no ved budem musiet......:D inak sa uz velmi tesim na svadobne fotky...urcite budeme vyzerat vsetky krasne...:)
@puffu no ja som ku tej čo ma bude česat na svadbu ale pred tým vyše rokom som chcela trochu experimentu a nedopadlo to dobre.... a chudak moje vlasky... no to je škoda že maš svojho kadernika tak daleko... ale tak teraz už skoro každa kadernička vie niečo pekne vykuzlit :D no fakt-aj tvoja profilova fotka je ako s nejakeho katalogu, časopisu kde su modelky..si fakt fotogenicka... ja fotenie praveže uplne zbožnujem :D- len neni vela času v svadobný den..ale nevadi :D poviem aby ma cvakali vždy ked sa bude dat :D haha..
@mishita2401 tak tiez si myslim ze kazda kadernicka vie vykuslit nejaky pekny uces na hlave...a licit sa davas sama alebo ides ku vizazistke? My sme sa s tym fotenim uz definitivne rozhodli ze ho dame v piatok v mojom meste a s nasim krasnym havinkom a potom v sobotu uz iba nejake dofotovanie pred muzeom a potom uz iba take tie momentky co zacyti fotograf... jej...dakujem :) tak asi sa uz nebudem az tak velmi bat fotoaparatu...:D...este budem musiet na tom popracovat ale vynasnazim sa...:) inak ako si sa nakoniec rozhodla s tymi oznameniami? Tie prve? Ci este stale zvazujes aj nieco ine?
@puffu no jasne že kku kozmetičke už som objednana :D-ja by som to sama asi nezvladla :D.. nemaš začo..nemaš sa čoho bat- naozaj si pekna baba a fotky su užasne ... a oznamenia-riešime to s tou babou- dame si ich urobit u nej a tie čo su zelene tak take len oranžove :D-už mam aj navrhy :D
@mishita2401 no tak super...su velmi pekne...:) ona ja fakt velmi sikovna a da sa s nou dohodnut s vsetko sa pyta...:) ja som sa tiez radsej objednala aj ku kozmeticke lebo to clovek bude stresovat mozno a to by som neriskovala ze sa nejako dokafrem pri liceni...akurat nechty si robim sama....len mam taky mensi problem ze potrebujem aby lava ruka bola pekna a ja som lavacka a budem si to musiat nejako urobit aby to bolo dobre a spravou rukou...:D no ale tak urcite sa to podari...hodi su ju budem robit aj 2hodiny...:D
@puffu no ja som pravačka a vždy si tou lavou rukou dokazim celu pravu ruku ked si robim nejké pekne nechtiky..ale na svadbu si dam urobit-lebo zas až taka šikovna ja niesom :D
@mishita2401 tak ja by som uz mala aj nejake navrhy v hlave ...cakam na zasielku s perlami a takymi somarinami a cakam pokial mi narastu dlhsie nechty a zacnem tvorit...:D..tiez som si povedala ze ked sa mi nebude darit tak uz nejaku nechtarku najdem aby mi nieco urobila...
@puffu no šak si tomusiš skusit :D a radšej skor ako neskor :D
no tak mne sa dari dobre len ta lava ruka sa nepodari niekedy...:D...ale tak nechty si budem robit vo stvrtok pred svadbou a ked sa mi nebude pacit tak pojdem za manikerkou....tak ja budem robit nechty celemu nasmu zenskemu osadenstvu...:)
@puffu no tak ked sa to robi druhemu tak to ide lepšie... ukazala som ocovi oznamko na nete čo budeme mat a on že-to tomu treba uradnu važnost a sa začal smiat :D ako čo chce aby som mala take ako oni pred 22rokami??? :D
baby objednala som si výzdobu :D-tak sa tešim kedy to dojde :D joj :D
@mishita2401 no asi ano...:D...tak vies ako tochodi...mozno my v ich veku budeme rovnake...:D...ale tak kazdemu sa pacia ine veci...a urcite sa vzdy najde niekto komu sa nepaci to alebo to...hlvne ze sa paci teba a Tomasovi nie?... no tak super ze si si uz objednala vyzdobu...uz aj ty si chytila tu maniu predsvadobnu co?...:D
@puffu :D ale nie :D ja som to mala už dlho naplane ale sa mi nechcelo :D tak ked som mala teraz čas tak som to objednala :D noo ved jasne že sa to hlavne pači mne a mojmu drahemu :D...
Profilova fotka
caute baby, tak ja sa tiez pridavam ako dalsia nevesta ktora ma svadbu v tento den v PP :-) saty mam zajednane zo Salonu Princess v KE. Boli to jedny z dvoch najdrahsich v salone, ale su proste uzasne. Mohla som mat za tu cenu asi 3 siat, ale nevadi, svadba je len raz :-) Priatel skoro odpadol ked sa dopocul cenu ha ha. Hudbu sme zajednavali v novembri minuleho roka, ale este sa to menilo v januari. DJ sme mali uz od oktobra zajednaneho + ludovu hudbu na vecer zo Spisskych Vlachov. Zacepcenie o polnoci mame tiez zajednane jednym suborom. Vyzdobu sme tiez preberali s takou milou zienkou z agentury. POmaha nam agentura, kedze sme v zahranici a na slovensko prideme 3 tyzdne pred svadbou, tak to snad postihame. Oblek, obrucky a ostatne "malickosti", kolace, torty chceme riesit ked budeme na slovensku. Take zbytocne veci pre mna ako vankusik na obrucky - tak takym sa nezaoberam. Obrat bude v kostole, snad nam par organista zahra nieco pekne :-)
@mishita2401 a aku oranzovu ako si povodne planovala ci si zmenila nazor? Ale videla som ze oznamenia budu oranzove tak asi pri oranzovej asi ostanes...:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?