Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu aj ja som vravela ze to bol obdivuhodny vykon tiez si to neviem predstavit :-)
@mishita2401 no tak dakujem...si ma potesila....:D...uz len nieco vybrat a zaplatit to tak aby nezistil ze som nieco kupovala...mame spolocny ucet tak to nebude jednoduche...:D....
@nikuska1987 ...ja velmi rada tancujem na ludovky...neviem ci vy mate tie take klasicke rusnacke a vychdniarske ludovky ale ja ich zerem...:D moj Tomino tiez nevie velmi tancovat na ludovky a ma to tazke lebo nema dobry sluch...stale ide mimo tempa...:D ale tak po 3 poharikoch je stale parketovy lev na diskotekach tak to zvladne aj na svadbe...a my zeny to mame jednoduchsie lebo budeme mat mohutne roby a nikto nevidi nase kroky...:D
@nikuska1987 no aj rodina mojho draheho je velka ved po našej svadbe bude hned svadba draheho sesternice :D
@puffu joj tak to budeš mat taký oriešok rozlusknut :D aby na to neprišiel :D
@puffu presne nebude vidno ako ideme s nohami :D no moj tieš ked si trochu da do nosu tak tancuje-ale je to smiešne ale aspon sa smejeme :D
@mishita2401 no prave...ale tak nieco vymyslim...:) ...tak ten moj na moderne tancovat vie ale na tie ludove to je horsie...ale tak tanec pride so zabavou a pojde to...:)
Profilova fotka
Jój baby, ani my nevravte o chlapoch drievkach, lebo aj ja mám jedno také polienko doma. :-S Ja, štyri roky tanečná, latina, klasika, deväť rokov vo folklórnom súbore a ešte na základke aj gymnastika a moderný tanec a to moje drievko... Ach jo... Absolutly mimo rytmu, aj keď mu počítam kroky, nula bodov... Ale nikdy ma nenechal sediec na ziadnej zabave, vecierku alebo svadbe. No ja mam vzdy o zabavu postarane, lebo ked sa tak trhavo, mimovolne pohybuje- on to nazyva tancom, ja sa kosim. :-) Ale je moj, no co ho zabijem? HAdam to nejako este dame do svadby! :-D
@puffu ved to ten moj ma zas uci tancovat a kladie doraz na kroky nic mu nechcem hovorit, ale v duchu si myslim aj tak budem mat saty a bude sa zle tancovat nielen mne, ale aj jemu :-) a este ked su saty ja s vleckou tak su ovela mohutnejsie :-) takze nevadi ze neviem az tak dobre tancovat :-) do augusta sa cosi naucim u nas su klasicke ludovky ani nie vychodniarske
@mishita2401 aj u nas mala byt dalsia svadba sesternica sa mala vydavat ale asi nic z toho nebude :-)
no co baby ako vas prekvapili vasi chlapi na MDŽ? :-)
@nikuska1987 a tak nakoniec som dostala taký kvietok v takom sklenenom pohariku :D do oranžova lanene :D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nikuska1987 - obedík v reštike ;-) s mojím veľkým bruchom sa odvážil ísť so mnou von
@nikuska1987 ja som doslata kyticu ako inak z ruzi...:D...tak ako vravis...ked budeme mat tie ssty tak to bude urcite obtiaznejsie a nic nebude vidno ...:)
@mishita2401 no vidis to tak predsa Tomas nesklamal :-)
@martinkatinka ake mile :-) ved tehulky su zlate, tak preco by sa nemal odvazit :-) kedy mas termin?
@puffu tak ani tvoj Tomas nesklamal a tak ste sa bali ze s toho nic nebude :-) ved to je lepsie aspon pre mna :-)
@nikuska1987 no a to som rada :D
@mishita2401 a tak si sa bala a nakoniec vsetko dobre dopadlo :-)
@nikuska1987 a ty si čo dostala???:D
@mishita2401 ja som dostala ruzu a cokoladu :-)
@nikuska1987 :D no tak ja ten spominaný kvietok a ako sladkost-bebe brumika :D jahodkoveho :D
@sintea tak ten moj je tieš drievko ale tieš ma nenecha sediet na svadbach , disco a ani zabavach-vždy tancuje aj ked to nevie :D ja sa smejem a on potom tieš :D a tak čo je taký aký je :D
@mishita2401 ja najviac milujem cokolady,tak som sa potesila - ale najviac ma potesilo ze Janko prisiel za mnou a boli sme spolu :-)
@nikuska1987 nebývate spolu?
Profilova fotka
@nikuska1987 -termím mám tak cca o mesiac...ja už sa do málo vecí vojdem a navyše, som na rizikovom, tak sa mu nečudujem... ono to može hocikedy prísť....
@mishita2401 nie my nebyvame spolu, my budeme az po svadbe byvat spolu ja nemam robotu a on ma nemoze zivit to teda nie - teda uz som si nasla ale len na dohodu tu u nas v meste na 2 zmeny taku docasnu a to by som musela dochadzat tak uz tie 4 mesiace nejako vydrzime a potom budeme uz spolu byvat :-)
@nikuska1987 jaj tak gratulujem..ja som dnes tieš volala na inzerat ale zasa to blbe poistovnictvo...waaaaaaaaaa
@martinkatinka aha no ty kokso tak drzim palceky nech sa babatko narodi zdrave :-) a nech ste spolu stastny,,,kde budete mat babatko pocas svadby?
@mishita2401 dakujem sice je to len na dohodu - ale peniazky sa zidu hlavne teraz pred svadbou a momentalne mi viac vyhovuje byvat tu, kde teraz byvam kvoli cestovaniu :-) no ti s poistovnictvom su vsade aj mne uz lezu pekne na nervy :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?