Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @puffu  aj ja som vravela ze to bol obdivuhodny vykon tiez si to neviem predstavit 🙂

• @mishita2401  no tak dakujem...si ma potesila....😃...uz len nieco vybrat a zaplatit to tak aby nezistil ze som nieco kupovala...mame spolocny ucet tak to nebude jednoduche...😃....

• @nikuska1987  ...ja velmi rada tancujem na ludovky...neviem ci vy mate tie take klasicke rusnacke a vychdniarske ludovky ale ja ich zerem...😃 moj Tomino tiez nevie velmi tancovat na ludovky a ma to tazke lebo nema dobry sluch...stale ide mimo tempa...😃 ale tak po 3 poharikoch je stale parketovy lev na diskotekach tak to zvladne aj na svadbe...a my zeny to mame jednoduchsie lebo budeme mat mohutne roby a nikto nevidi nase kroky...😃

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  no aj rodina mojho draheho je velka ved po našej svadbe bude hned svadba draheho sesternice 😃

• @puffu  joj tak to budeš mat taký oriešok rozlusknut 😃 aby na to neprišiel 😃

• @puffu  presne nebude vidno ako ideme s nohami 😃 no moj tieš ked si trochu da do nosu tak tancuje-ale je to smiešne ale aspon sa smejeme 😃

• @mishita2401  no prave...ale tak nieco vymyslim...🙂 ...tak ten moj na moderne tancovat vie ale na tie ludove to je horsie...ale tak tanec pride so zabavou a pojde to...🙂

• Jój baby, ani my nevravte o chlapoch drievkach, lebo aj ja mám jedno také polienko doma. 😒 Ja, štyri roky tanečná, latina, klasika, deväť rokov vo folklórnom súbore a ešte na základke aj gymnastika a moderný tanec a to moje drievko... Ach jo... Absolutly mimo rytmu, aj keď mu počítam kroky, nula bodov... Ale nikdy ma nenechal sediec na ziadnej zabave, vecierku alebo svadbe. No ja mam vzdy o zabavu postarane, lebo ked sa tak trhavo, mimovolne pohybuje- on to nazyva tancom, ja sa kosim. 🙂 Ale je moj, no co ho zabijem? HAdam to nejako este dame do svadby! 😃

• @puffu  ved to ten moj ma zas uci tancovat a kladie doraz na kroky nic mu nechcem hovorit, ale v duchu si myslim aj tak budem mat saty a bude sa zle tancovat nielen mne, ale aj jemu 🙂 a este ked su saty ja s vleckou tak su ovela mohutnejsie 🙂 takze nevadi ze neviem az tak dobre tancovat 🙂 do augusta sa cosi naucim u nas su klasicke ludovky ani nie vychodniarske

• @mishita2401  aj u nas mala byt dalsia svadba sesternica sa mala vydavat ale asi nic z toho nebude 🙂

• no co baby ako vas prekvapili vasi chlapi na MDŽ? 🙂

• @nikuska1987  a tak nakoniec som dostala taký kvietok v takom sklenenom pohariku 😃 do oranžova lanene 😃

• @nikuska1987  - obedík v reštike 😉 s mojím veľkým bruchom sa odvážil ísť so mnou von

• @nikuska1987  ja som doslata kyticu ako inak z ruzi...😃...tak ako vravis...ked budeme mat tie ssty tak to bude urcite obtiaznejsie a nic nebude vidno ...🙂

• @mishita2401  no vidis to tak predsa Tomas nesklamal 🙂

• Sponzor fóra
  • @martinkatinka  ake mile 🙂 ved tehulky su zlate, tak preco by sa nemal odvazit 🙂 kedy mas termin?

• @puffu  tak ani tvoj Tomas nesklamal a tak ste sa bali ze s toho nic nebude 🙂 ved to je lepsie aspon pre mna 🙂

• @nikuska1987  no a to som rada 😃

• @mishita2401  a tak si sa bala a nakoniec vsetko dobre dopadlo 🙂

• @nikuska1987  a ty si čo dostala???😃

• @mishita2401  ja som dostala ruzu a cokoladu 🙂

• @nikuska1987  😃 no tak ja ten spominaný kvietok a ako sladkost-bebe brumika 😃 jahodkoveho 😃

• @sintea  tak ten moj je tieš drievko ale tieš ma nenecha sediet na svadbach , disco a ani zabavach-vždy tancuje aj ked to nevie 😃 ja sa smejem a on potom tieš 😃 a tak čo je taký aký je 😃

• @mishita2401  ja najviac milujem cokolady,tak som sa potesila - ale najviac ma potesilo ze Janko prisiel za mnou a boli sme spolu 🙂

• @nikuska1987  nebývate spolu?

• @nikuska1987  -termím mám tak cca o mesiac...ja už sa do málo vecí vojdem a navyše, som na rizikovom, tak sa mu nečudujem... ono to može hocikedy prísť....

• @mishita2401  nie my nebyvame spolu, my budeme az po svadbe byvat spolu ja nemam robotu a on ma nemoze zivit to teda nie - teda uz som si nasla ale len na dohodu tu u nas v meste na 2 zmeny taku docasnu a to by som musela dochadzat tak uz tie 4 mesiace nejako vydrzime a potom budeme uz spolu byvat 🙂

• @nikuska1987  jaj tak gratulujem..ja som dnes tieš volala na inzerat ale zasa to blbe poistovnictvo...waaaaaaaaaa

• @martinkatinka  aha no ty kokso tak drzim palceky nech sa babatko narodi zdrave 🙂 a nech ste spolu stastny,,,kde budete mat babatko pocas svadby?

• @mishita2401  dakujem sice je to len na dohodu - ale peniazky sa zidu hlavne teraz pred svadbou a momentalne mi viac vyhovuje byvat tu, kde teraz byvam kvoli cestovaniu 🙂 no ti s poistovnictvom su vsade aj mne uz lezu pekne na nervy 🙂

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
Hotel 21
Bratislava
Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov