Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 dakujem ,,,nezaregistrovala som predtym ten kontakt :-)
@puffu no ved to je uplna katastrofa a inak mne už babka povedala že nech si vyberiem chladničku aku chcem-a chapeš ja budem mat kuchynu tak za dva roky-čo ta chladnička bude stat kde ako??:D musim jej nejako vysvetlit že chceme peniažky :D @nikuska1987 no to je prča keby každa mala od nej :D
@nikuska1987 jasne ze treba aj oficialne...to by potom asi nikto ani neprisiel na svadbu keby ze som ich nepozvala oficialne...:Dno a najlepsie to je stihnut v jeden den lebo by sa potom este urazili ze jedny uz pozvanku maju a druhy este nie...:D
@nikuska1987 to nevadi :D ja mam do pol siedmej čas potom pride drahý a budem sa venovat jemu aj ked si to dnes nezasluži-on normalne na mna zabudol celý den sa mi neozval a to je MDŽ to mi už kamarati pisali a on nič...joj. ty si už niečo dostala od svojho draheho?
@mishita2401 tak to by veru bola pozerala som ma pekne oznamenie :-) rozne farby,velkosti budem musiet konzultovat s drahym nech aj on vyjadri svoj nazor :-)
@puffu to nestihneme v jeden den :-) co sa maju co urazat :-) sak nelietame
@nikuska1987 noja som to urobila tak že som vybrala dva a sa rozhodujeme už spolu-lebo on mi povedal že nech ja vyberiem že čo vyberiem ja že to sa mu lubi najviac :D
@mishita2401 hlavu hore mozno sa cely den neozval zamerne, a potom ti to vynahradi nejakym obrovskym darcekom :-) ,,,nie zatial nedostala a ani nic nechcem ja tieto marketingove tahy neuznavam,,,,,moj drahy je totizto este v praci...no dnes mi uz volal 2,alebo 3 razy :-)
@mishita2401 tak to mate super ze mate rovnaky vkusaspon sa nedohadujete on chce to a ty zase to ,,,,my sa tiez zatial nedohadujeme robime kompromisi :-)
@nikuska1987 ale mne ide o to aby sa mi aspon ozval...ja nepotrebujem nič take extra len nejake pekne slovko som čakala...
@nikuska1987 tak zalezi aj podla toho kde to davas robit...ked niekde do tlaciarni tak to maju hotove do 2-3 dni...ked to davas robit niekomu kto to robu vlastnorucne tak to bude trvat samozrejme dlhsie...jedna moja kamaratka si robila oznamenia asi pred 6timi rokmi sama a vyzerali ako keby stali neviem kolko penazi a urcite by som nepovedala ze si ich robila ona sama...no ale ju take veci bavia mna nie...:)
@nikuska1987 no mi sa vieme pekne dohodnut..a on vie že ja viem čo je pekne :D a jemu sa to pači tieš :D..len s hudbou je to v nasom pripade trochu mimo :D- ako to čo počuva niektore veci su pekne..ale jedneho jeho oblubeneho spevaka nemožem ani počut..hruza :D a on zas nema rad tie disco vypalovačky..no čo už :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 ...:D...dobra babka...:) ja uz mam dvojkridlovu chladnicku na moju 25 rezervovanu u draheho...no samozrejme v ramci srandy...sme sa smieli ze do 20tky clovek riesi ze co kupi tomu druhemu(vonavky,retiazky atd)...a potom neskor uz riesit darceky ktore sa ti zidu do domasnosti ...:D...
@puffu no to je pravda :D... ale tak ja som mojmu ešte na vianoce kupila vrtulnik na dialkove-lebo to strašne chcel..:D no neurob mu radost :D
@mishita2401 neboj sa isto sa ti ozve ked pojde domov, ani ja som dnes este nepocula od mojho slova milujem ta :-) ale snad sa dockam,,,ved ani ja nechcem nic len to aby ma miloval taak velmi ako ja jeho
@nikuska1987 presne pekne povedane..tak už ma skoro 15minut po službe a nič...a inokedy mi hned vola..ja sa už o neho začinam bat... :-(
@puffu to ano ked niekoho nieco bavi tak aj ta robota podla toho vyzera,,,,,,,oznamenia zacnem riesit az koncom aprila asi teraz riesim pohare :-) a idem zajednat fotografa tak drz palceky nech je este volny :-)
@nikuska1987 no tak najma ries toho fotografa...pohare kupis za pochodu ale na fotografa si najdite cas cim skor...inak take povzbudenie...mam kamaratku a ona sa bude vydavat v strede juna...a zatial ma salu a tento termin....inak nic...nema saty, nema fotografa, nema kamaramana...absolutne nic...:D a ze vraj ma stale cas...:D a je uplne pokojna...no ked to ona vsetko postiha tak jej dam medailu za zazraky...:D
@mishita2401 tak nie zas vo vsetkom sa musite zhodnut :-) aj ste sa dohodli na hudbe k prvemu manzelskemu tancu? v nasom pripade vybera drahy, nech ma anjelik radost :-) ja si vyberiem hudbu na tanec pred prezlecenim sa do popolnocnych siat :-)
@mishita2401 neboj sa dobre to dopadne za chvilku pride za tebou a bude vam spolu super,,nemysli hned nato najhorsie podla mna to robi zamerne ze sa este neozval urcite ma nieco pekne pre teba pripravene :-)
@nikuska1987 joj tak to netušim :D... mi chceme len tak tancovat s nožky na nožk len nejaký sladak...nechcem valčik-drahý nieje tanečnik :D-vie len s nožky na nožku aj ked sa ho snažim učit..nejako mu to nejde-je drevko :D
@nikuska1987 hm tak už mi volal... a on ani nevedel že sa mi neozval celý den..neviem čo si mam o tom mysliet akože
@mishita2401 ja tomu mojmu pred 2 rokmi auticko na benzin s dialkovym ovladanim...ale super to je...:) aj 30tkou to pojde...:)...tak doteraz mohli byt aj take darceky ale pri zariadenovani domacnosti asi budeme pozerat na prakticke darceky...:) ...inak ked sme uz pri darcekoch...rozmyslala som ze tomasovi kupim dovolenku na jeho narodeniny...pred svadbou by sme si oddychli, opalili sa a nabrali nove sily...co si myslis? Nebude to take ze to nieje ani darcek? Lebo ja do neho stale podpichujem ze by sme mohli ist niekam...:D
@puffu tak klobuk dole pre tvoju kamaratku,,,,,,uz som mu poslala email uz len pockat na odozvu :-) tak mi uz mame vsetky zakladne veci vybavene uz len ten fotograf bol taky maly nedorieseny detail :-) povzbudila si ma :-) byt na jej mieste tak sa plne venujem pripravam ,,,viem o jednom pare, ktory zbuchal svadbu za tyzden ti by si zasluzili medailu a nie hocijaku :-)
@puffu ale praveže to by bol super darček si myslim...ja byt tvojim tomašom tak sa velmi potešim :D
@mishita2401 aj mna uci moj drahy v nasom pripade je to naopak drievko som ja :-) ,,ale aspom mam snahu ucit sa tancovat spolocenske tance i ked latinoamericke sa mi pacia viac ako standardne :-)
@nikuska1987 no latinskoamericke tance su mojou srdcovkou..ja mam pocit že mam v krvi ohen s tých krajin ::D som velmi pohybovo nadana si myslim..len čo ked chlap sa učit nechce..hruza :D
@mishita2401 vidis tak predsa sa ozval asi mal velmi vela roboty a vies aky su chlapi - to bolo myslene vo vseobecnosti
@nikuska1987 waw...no tak to ano...:D ty vole tyzden...no klobuk dole...:)...ja by som asi na take nieco nemala nervy...ved to museli od rana do vecera nieco robit...:D a este po nociach pisat zoznam hosti a hladat na nete drobnosti...:D
@mishita2401 tak si s tych viacstastnejsich ja nemam take pohyby ani ma tanec nebavi iba sa pozerat ako tancuju profesionali ale ja a tanec ee pokial nemusim nehrozi - vies ked ho to nebavi ja sa musim naucit tancovat pretoze draheho rodina je velmi velka a u nich su oslavy pravidelne takze sa mi to zide :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?