Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @mishita2401  dakujem ,,,nezaregistrovala som predtym ten kontakt 🙂

• @puffu  no ved to je uplna katastrofa a inak mne už babka povedala že nech si vyberiem chladničku aku chcem-a chapeš ja budem mat kuchynu tak za dva roky-čo ta chladnička bude stat kde ako??😃 musim jej nejako vysvetlit že chceme peniažky 😃
    @nikuska1987  no to je prča keby každa mala od nej 😃

• @nikuska1987  jasne ze treba aj oficialne...to by potom asi nikto ani neprisiel na svadbu keby ze som ich nepozvala oficialne...😃no a najlepsie to je stihnut v jeden den lebo by sa potom este urazili ze jedny uz pozvanku maju a druhy este nie...😃

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  to nevadi 😃 ja mam do pol siedmej čas potom pride drahý a budem sa venovat jemu aj ked si to dnes nezasluži-on normalne na mna zabudol celý den sa mi neozval a to je MDŽ to mi už kamarati pisali a on nič...joj. ty si už niečo dostala od svojho draheho?

• @mishita2401  tak to by veru bola pozerala som ma pekne oznamenie 🙂 rozne farby,velkosti budem musiet konzultovat s drahym nech aj on vyjadri svoj nazor 🙂

• @puffu  to nestihneme v jeden den 🙂 co sa maju co urazat 🙂 sak nelietame

• @nikuska1987  noja som to urobila tak že som vybrala dva a sa rozhodujeme už spolu-lebo on mi povedal že nech ja vyberiem že čo vyberiem ja že to sa mu lubi najviac 😃

• @mishita2401  hlavu hore mozno sa cely den neozval zamerne, a potom ti to vynahradi nejakym obrovskym darcekom 🙂 ,,,nie zatial nedostala a ani nic nechcem ja tieto marketingove tahy neuznavam,,,,,moj drahy je totizto este v praci...no dnes mi uz volal 2,alebo 3 razy 🙂

• @mishita2401  tak to mate super ze mate rovnaky vkusaspon sa nedohadujete on chce to a ty zase to ,,,,my sa tiez zatial nedohadujeme robime kompromisi 🙂

• @nikuska1987  ale mne ide o to aby sa mi aspon ozval...ja nepotrebujem nič take extra len nejake pekne slovko som čakala...

• @nikuska1987  tak zalezi aj podla toho kde to davas robit...ked niekde do tlaciarni tak to maju hotove do 2-3 dni...ked to davas robit niekomu kto to robu vlastnorucne tak to bude trvat samozrejme dlhsie...jedna moja kamaratka si robila oznamenia asi pred 6timi rokmi sama a vyzerali ako keby stali neviem kolko penazi a urcite by som nepovedala ze si ich robila ona sama...no ale ju take veci bavia mna nie...🙂

• @nikuska1987  no mi sa vieme pekne dohodnut..a on vie že ja viem čo je pekne 😃 a jemu sa to pači tieš 😃..len s hudbou je to v nasom pripade trochu mimo 😃- ako to čo počuva niektore veci su pekne..ale jedneho jeho oblubeneho spevaka nemožem ani počut..hruza 😃 a on zas nema rad tie disco vypalovačky..no čo už 😃

• @mishita2401 ...😃...dobra babka...🙂 ja uz mam dvojkridlovu chladnicku na moju 25 rezervovanu u draheho...no samozrejme v ramci srandy...sme sa smieli ze do 20tky clovek riesi ze co kupi tomu druhemu(vonavky,retiazky atd)...a potom neskor uz riesit darceky ktore sa ti zidu do domasnosti ...😃...

• @puffu  no to je pravda 😃... ale tak ja som mojmu ešte na vianoce kupila vrtulnik na dialkove-lebo to strašne chcel..😃 no neurob mu radost 😃

• @mishita2401  neboj sa isto sa ti ozve ked pojde domov, ani ja som dnes este nepocula od mojho slova milujem ta 🙂 ale snad sa dockam,,,ved ani ja nechcem nic len to aby ma miloval taak velmi ako ja jeho

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  presne pekne povedane..tak už ma skoro 15minut po službe a nič...a inokedy mi hned vola..ja sa už o neho začinam bat... 😞

• @puffu  to ano ked niekoho nieco bavi tak aj ta robota podla toho vyzera,,,,,,,oznamenia zacnem riesit az koncom aprila asi teraz riesim pohare 🙂 a idem zajednat fotografa tak drz palceky nech je este volny 🙂

• @nikuska1987  no tak najma ries toho fotografa...pohare kupis za pochodu ale na fotografa si najdite cas cim skor...inak take povzbudenie...mam kamaratku a ona sa bude vydavat v strede juna...a zatial ma salu a tento termin....inak nic...nema saty, nema fotografa, nema kamaramana...absolutne nic...😃 a ze vraj ma stale cas...😃 a je uplne pokojna...no ked to ona vsetko postiha tak jej dam medailu za zazraky...😃

• @mishita2401  tak nie zas vo vsetkom sa musite zhodnut 🙂 aj ste sa dohodli na hudbe k prvemu manzelskemu tancu? v nasom pripade vybera drahy, nech ma anjelik radost 🙂 ja si vyberiem hudbu na tanec pred prezlecenim sa do popolnocnych siat 🙂

• @mishita2401  neboj sa dobre to dopadne za chvilku pride za tebou a bude vam spolu super,,nemysli hned nato najhorsie podla mna to robi zamerne ze sa este neozval urcite ma nieco pekne pre teba pripravene 🙂

• @nikuska1987  joj tak to netušim 😃... mi chceme len tak tancovat s nožky na nožk len nejaký sladak...nechcem valčik-drahý nieje tanečnik 😃-vie len s nožky na nožku aj ked sa ho snažim učit..nejako mu to nejde-je drevko 😃

• @nikuska1987  hm tak už mi volal... a on ani nevedel že sa mi neozval celý den..neviem čo si mam o tom mysliet akože

• @mishita2401  ja tomu mojmu pred 2 rokmi auticko na benzin s dialkovym ovladanim...ale super to je...🙂 aj 30tkou to pojde...🙂...tak doteraz mohli byt aj take darceky ale pri zariadenovani domacnosti asi budeme pozerat na prakticke darceky...🙂 ...inak ked sme uz pri darcekoch...rozmyslala som ze tomasovi kupim dovolenku na jeho narodeniny...pred svadbou by sme si oddychli, opalili sa a nabrali nove sily...co si myslis? Nebude to take ze to nieje ani darcek? Lebo ja do neho stale podpichujem ze by sme mohli ist niekam...😃

• @puffu  tak klobuk dole pre tvoju kamaratku,,,,,,uz som mu poslala email uz len pockat na odozvu 🙂 tak mi uz mame vsetky zakladne veci vybavene uz len ten fotograf bol taky maly nedorieseny detail 🙂 povzbudila si ma 🙂 byt na jej mieste tak sa plne venujem pripravam ,,,viem o jednom pare, ktory zbuchal svadbu za tyzden ti by si zasluzili medailu a nie hocijaku 🙂

• @puffu  ale praveže to by bol super darček si myslim...ja byt tvojim tomašom tak sa velmi potešim 😃

• @mishita2401  aj mna uci moj drahy v nasom pripade je to naopak drievko som ja 🙂 ,,ale aspom mam snahu ucit sa tancovat spolocenske tance i ked latinoamericke sa mi pacia viac ako standardne 🙂

• @nikuska1987  no latinskoamericke tance su mojou srdcovkou..ja mam pocit že mam v krvi ohen s tých krajin :😃 som velmi pohybovo nadana si myslim..len čo ked chlap sa učit nechce..hruza 😃

• @mishita2401  vidis tak predsa sa ozval asi mal velmi vela roboty a vies aky su chlapi - to bolo myslene vo vseobecnosti

• @nikuska1987  waw...no tak to ano...😃 ty vole tyzden...no klobuk dole...🙂...ja by som asi na take nieco nemala nervy...ved to museli od rana do vecera nieco robit...😃 a este po nociach pisat zoznam hosti a hladat na nete drobnosti...😃

• @mishita2401  tak si s tych viacstastnejsich ja nemam take pohyby ani ma tanec nebavi iba sa pozerat ako tancuju profesionali ale ja a tanec ee pokial nemusim nehrozi - vies ked ho to nebavi ja sa musim naucit tancovat pretoze draheho rodina je velmi velka a u nich su oslavy pravidelne takze sa mi to zide 🙂

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
JMPHOTO
Michalovce
Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<