Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 je to podobne u nas sa tiez tancuje tak ze sa urobi velky kruh do stredu sa postavi zenich a nevesta a kazdy ich vytancuje niekto tancuje so zenichom iny s nevestou a ostatny tvoria kruh, ale peniaze sa nezbieraju
@nikuska1987 no tak sa to tancuje aj u nas po vyberani do venca :D
@mishita2401 tak predsa maju zvyky v roznych regionoch nieco spolocne,,,musim ist po segru na vlak tak mozno este vecer popiseme, alebo zajtra ahoj zatial :-)
@nikuska1987 no jasne tak ahoj :D a akurat som kukala jeden album tu a tam mali na svadbe tombolu...to by vobec nebol zlý napad :D..hm skusim to navrhnut doma :D
@mishita2401 @nikuska1987 tak ja budem davat do takych vrecusok nejake sladkosti cokoladu v tvare srdca, mandle a tie take volovinky...no a na to este nejako priviazem podakovanie za ucast na nasej svadbe...alebo to podakovanie dam na servitku a previazem to stuzkou...
@mishita2401 uz som spat,,,pocula som aj o tombole, ale podla mna sa to na svadbu nehodi to je len moj nazor :-) skus co nato povedia vasi a hlavne Tomas :-)
@puffu aj my budeme musiet vymysliet podakovanie povodne som to mala na etiketach, ale potom som to zmenila na "na zdravie "my podakujeme pri rozlucke so svadobcanmi :-) aj tie sladkosti su dobry napad
@nikuska1987 no ved to..ja 5mesiacou pred svadbou vymýšlam same voloviny :D... ale čo už :D.... @puffu mi tieš budeme dakovat asi až pri rozlučke zo svadobčanmi alebo sa to robi ešte ked sa vyberie do venca tak potom sa dakuje
@mishita2401 osobne si tiez myslim ze tombola je nie velmi stastny napad...ludia si to potom mozu zle vysvetllit ze len zbieras peniaze...no ale tak na strane druhej sa moze zapojit iba kto chce...ja by som to urcite na svojej svadbe nechcela...:)..kolko ludi tolko chuti...mozno mam k tomu taky postoj lebo u nas sa ziaden program nerobi...:D
@nikuska1987 tie sladkosti som volila preto lebo magnetky pre tolko ludi je narocne financne a medovniky mi osbne nechutia tak som ich nechcela davat...tak som sa rozhodla pre toto...:)
@mishita2401 ved to aj ja este mame casu a casu uz nech je aspon jul :-)
puffu ved ano kazdy ma ine chute,,,aj tak neviem ci ich budem mat cas robit zalezi to od casu ci sa budu stihat ten tyzden pred svadbou bude riadne rychly nebudeme vediet co skor treba robit a hlavne 6.8. sobota bude rychla ani sa nebudeme stacit cudovat ako to vsetko rychlo ujde :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 tiez si myslim ze svadobny den zbehne strasne rychlo...aspon budeme mat na co spominat...:)...
ja perničky chcem. mam taku paniu čo to robi celkom lacno takže to bude v pohodke :D... ja to nerobim preto aby sa spapali-aj ked to nebudem nikomu branit:D ale večšina si to nechava ako pamiatku.
@puffu no to ano ,,,uz mi z toho zacinaju mierne stresy :-) v sobotu bola na nasom sidlisku svadba tak som cez okno pozerala nevestu a take to bolo pekne vsetko ked po nu isiel zenich atd...svadba je krasna udalost, len aby to vsetko dobre dopadlo :-)
@mishita2401 aj ja to tak beriem to by mali krasnu spomienku, aj mne by mohla upiect jedna pani, ale chcem skusit sama nech aj ja sa v niecom angazujem :-) ak sa nepodaria nevadi zjedia sa :-)
@nikuska1987 ja som to chcela tieš sama piect ale asi to nebudem stihat-a hlavne to zdobenie..naneštastie namem na taketo maličke veci umelecký talent :D
baby pekný MDŽ prajem a mame to už za 151dni.
Profilova fotka
Dievcence aj my budeme davat cokoladkove pozornosti spolu s menovkami ako podakovanie hostom. :-D Milujem talianske mandle obalovane v cukre, takze tie nesmu chybat! :-)
@mishita2401 ved ani ja nemam nato talent :-) ale posnazim sa na prvych 10 sa to naucim a mozno potom mi to pojde od ruky,,,,,ale tiez neviem ako to budem casovo stihat, mozno tento plan s pecenim ani nevyjde :-)
@mishita2401,,,dakujeme ti ,,,,,, pripajam sa aj ja zelam pekny MDŽ a ked neratame svadobny tak uz len 150 :-)
@sintea takze vasi hostia tiez budu mat sladke podakovanie :-)
Profilova fotka
Yes, yes. :-) A pre detičky mám pripravené svadobné bublifuky a samozrejme chcem kupit nejake malicke hracky a kazdemu kinderko do tasticky, nech sa tiez zabavia anjelikovia. :-))) :-)
@nikuska1987@mishita2401 no ahojte kocky...tiez sa pripajam a prajem pekny MDZ...dnes nie je sice ten naj den pre mna ale v poho...leva prace, nic nestiham a este aj internet nejde poriadne...a teraz som zjedla velku porciu jedla a mi je zle...no den hroza... u mna to je tiez za 150...svadobny taktiez nepocitam...:) inak vy budete mat sviecku v kostole? Niektore holky to maju a nevedie mi povedat naco to je ibaze to ma byt...krizik viem ze ma byt a aj viem naco ale sviecku neviem...no ale tak asi pri kazdej sviatosti je sviecka nie? Ci?..:D Ako to je vlastne neviete?
@sintea tie kinderka do tasky je super napad...:) ale mi take male deticky nebudeme mat...zatial nikto nema mala deti...akurat najmladsie je asi 13rocne....zatial mi nema ani vlecku kto poniest...:D musim to zvladnut sama...:/
@puffu dakujeme Lucy,,,neboj sa ty to zvladnes nech ti Tomas pomoze teda ak moze :-) pockaj den mozno zle zacal, ale zato pekne moze skoncit :-) ked dostanes nejaky kvietok od Tomasa...to prvyraz pocujem s tou svieckou,ale este som to nevidela ani na jednej svadbe o kriziku viem a ten mam v plane kupit bud tento, alebo buduci tyzden.pri krste byva, pri prijmani tiez pri birmovke som osobne nemala a pri sobasi ti neviem napisat :-)
@sintea pokial mate viac malickych deti tak sa to oplati urobit detickam radost :-)
@nikuska1987 ...:) dakujem za povzbudenie...urcite mi to pomohlo...:)...nastastie teraz uz mam klud aspon do 19hod.....:)..aj slnko vyslo...:) hned je den o nieco krajsi...:)
@puffu no vidis tak si mozes oddychnut aspon chvilocku :-) pani ta moc zamestnava ze? :-) hej??,,,tu svieti cely den a ku koncu tyzdna hlasia do 13 - 15 stupnov juj tak to tak vie povzbudit cloveka, tak to verim slnko dodava energiu aj mne :-)
@nikuska1987 ..utorky a nedele su vzdy take ze nevieme co kedy skor...dnes bolo toho trosku viacej ako inokedy...ale tak uz je den ok...:D... jej tak vam hlasia pekne pocasie...:)..tu tiez bolo celkom teplo ale asi posledne 4dni sa ochladilo...aspon ze mi netreba ist von...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?