Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu aspon sa nenudite a dni vam ubiehaju rychlejsie aj po svadbe pojdete spat do UK??,,,nooo ved uz by sa patrilo dnes akurat verejnoprospesny pracovnici zametali kamene s chodnikov, tak uz to vyzera, ze sa blizi jar :-) no to mas vyhodu ze nemusis chodit von
@nikuska1987 no keby som bola umelecky nadana tak si ich urobim sama... keby bola moja sestra tak laskou praštena tak mi ich urobi :D lebo ona vie krasne zdobyt perničky ale na mna s prepačenim kaka :D :D čo už :D
@nikuska1987 no ja som tieš chcela bublifuky pre deti-ale mi to neschvalili ani Tomaš a ani rodina... tak len perničky...čouž :D
@mishita2401 ale ved by ti ich mohla upiect aj ozdobit ako taka spravna sestra :-) chcela som sa opytat podbradnicky mat budete?? ak ano uz ich mate doma? ja akurat pozeram na nete kde by som ich mohla zohnat :-) a neviem sa rozhodnut ci si mame dat na ne vysit mena, alebo len nevesta a zenich :-)
@mishita2401 ja urcite detom nebudem davat bublifuky detom ani neviem co vlastne by ich mohlo potesit,,,,,uz to bolo tak davno co som bola dieta a zabudla som cim mne rodicia, alebo pribuzny urobili radost :-)
@nikuska1987 no ale ona neni spravna sestra-vobec sa o mna nestara ako o nevestu a ja ju chcem za svedka..a ona takto..:D no hruza...asi sa s nu porozpravam :D hih.. no podbradničky mam objedne už do januara-a nemam tam nič napisane iba mašličku. jeden stoji kolko 3eur. nechceli sme tam nič pisat-lebo je to podla mna zbytočne..aj ked je to pekne ale zbytočne to zvyšuje cenu....
@nikuska1987 u nas v rodine sa vobec darčeky nedavali-až teraz na jesen sme dostali prvý krat perničky.... takže mi sme nič nedostavali...a tak akosik mi to nechýbalo :D
@mishita2401 teeda a este bude ako svedok veru porozpravaj sa s nou :-) mne sa paci ked je tam nieco vysite, alebo vytlacene aj aranzerka mi slubila, ze mi donesie katalog na ukazku tak som zvedava ake bude mat ona :-) a potom sa rozhodnem,,,ako pokracujes v pripravach?,,uz mas vsetko? :-)
@mishita2401 ani tu sa nedavaju ja som to videla len na fotkach vo fotoalbumoch tak este mam vyse 4 mesiace na rozmyslenie :-) hlavne sa uvidi casovo ako to budem stihat tyzden pred tiez ich nemozem zacat robit teraz ved by aj zostarli :-)
@nikuska1987 a tak už kukame po svadobných oznameniach-tie dvoje čo mam v albume tak to su výtazne :Dlen sa pre jedny rozhodnut :D
@mishita2401 hej?? nevidela som idem sa pozriet a inak uz mate vsetko pripravene? :-) sikovny ste
@nikuska1987 ale prd všetko :D ešte nam toho tolko chýba ale mame ešte vyše 4mesiace čas..a od aprila som uplne nezamestnana tak sa budem realizovat :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak od aprila mozes tomu venovat vsetok volny cas :-) my to chceme mat vsetko do konca juna, aby sme mali jul volny
@nikuska1987 mi chceme od maja rozdavat pozvanky-ale tak od stredu maja- lebo nie ku kažedemu chodime na navštevu stale takže to treba dat ked sa tam pojde :D...no a mi to chceme mat tak maj jun už domyslene a posledne detaily jul-pred svadbou sa to dotiahne :D
@mishita2401 my tiez niekedy koncom maja a zaciatkom juna chceme rozdavat pozvanky,,,len my sme pozvanky este vobec neriesili staci koncom marca, lebo kym si vyberieme, porozmyslame komu podavame a kym nam ich spracuju to potrva,,,,,teraz hladam pohare :-) a neviem sa rozhodnut
@nikuska1987 pohare mam už davno objednane :D hih... a tak mi oznamka budeme mat do týždna od podania žiadosti doma :D
@mishita2401 tak ja som pozadu s pripravami :-) uz mam vybrate pohare z jednej internetovej stranky, len sa bojim aby dorazili v poriadku :-) este popozeram v okolitych salonoch a potom by som ich objednala z tej stranky, keby som ine nenasla :-) ,,,ja neviem do akej doby robia tuto zalezi aj kde sa davaju oznamenia robit ci v salonoch,alebo v agenture
@nikuska1987 ak chceš dam ti kontakt na jednu pani čo je na Fb -aj puff ma od nej oznamka.ak si kukala moje tak podla mna robi krasne-ma ich strašne vela ak chceš dam ti jej meno.
@nikuska1987 Ľubica Margetinová Molnárová je to tato pani-daj si ju k priatelom ona si ta určite prida... a kukni jej prace akurat je aktivna na Fb tak by si to mala rýchlo :D
@mishita2401 ja uz mam predstavu o oznamkach......mozes mi poslat do IP kontakt tej pani kazda rada sa mi zide :-) teraz ozaj to neriesim teraz som sa zamerala na pohare :-)
@nikuska1987 ale šak si možeš iba pozret...ona tieš hned nenuti aby si si niečo objedavala. :D
@mishita2401 @nikuska1987 no ale ste sa rozpisali...:) my sme rozmyslali ze budeme pozvanky roznasat tak 3 tyzdne pred svadbou...no mozno to urobime skor ale neviem ci budeme stihat...ale kazdy vie ze budeme mat svadbu a aj vsetci co su pozvani...akurat tu pozvanku dorucit...:D
@mishita2401 jasne pozriem si mozno sa inspirujem a nakoniec budem mat aj ja od nej :-)
@nikuska1987 ...po svadbe sa planujeme vratit este tak na jeden a pol roka a potom domov...a inak tie pozvanky ti skoro vsade urobia do tyzdna maximum do dvoch...inak ja mam oznamenia od tej istej pani ako ma mishita...to je nahoda co?..:D
@puffu u nas je tak tradične že max 3mesiace pred svadbou aj ked večšina vie termin tak niektorý možno zabudli alebo čo aby nahodou nezabudli prist :D... a aj mama mojho draheho nas nahana až si to zrobime že to treba skor ale vydobila som si že najskor v maji začneme rozdavat :D -ale tieš sa mi to zda skoro..možno až tak jun..a tak doma možu byt schovane a nachystane :D @nikuska1987 no šak možno hej..ja som sa tieš kukla :D
@puffu veru derieme klavesnice :-) ,,,aj u nas vie kazdy o svadbe, ale pozyvat pojdeme este raz a oficialne ako sa patri :-)
@mishita2401 a posles mi prosim na nu kontakt?,,,dakujem :-)
@nikuska1987 no som ti to tu už pisala ale napišem ešte raz ale tu : Ľubica Margetinová Molnárová to daj do facebooku a ti ju tam najde :D
@mishita2401 no ja uz mam oznamenia doma skoro mesiac...:D nech si doma pekne cakaju...:D...mna suri nie mama ale oco...chapes? Ze to treba aspon 3-4 mesiace pred svadbou pozyvat a bla...bla...bla...no strasne...:D
@puffu jaaaaj taaak to mate premyslene,,zarobit si peniazky a potom zariadit vlastne byvanie tak treba :-) no to som rada ze to tak rychlo trva s tymi pozvankami som myslela, ze to zalezi od objednavok ked maju toho vela, ze to bude dlhsie trvat tieto veci som si este nezistovala.....ano viem mishita mi pisala ze mate oznamenia od tej istej pani :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?