Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no ona strasne chce ist...ale my to nechceme...ona je taka mentalne niekedy ako 5rocne dieta...vtedy ked ma byt ticho tak rozprava ked sa ma ponahlat tak zdrziava....no my by sme ju na nasej svadbe asi nezniesli...:D a este je na vozicku a to ona by chcela byt cely cas iba so mnou na parkete...nevie pochopit ze niekto je dolezitejsi ako ona...ale ona si to ani neuvedomuje...a vyriesili sme to tak ze sme povedali ze to je iba udalost v kruhu najblizsich a obcas zabrdne ze skoda ze nemozem byt na svadbe ...
@nikuska1987 este nevieme ci budeme mat podbradniky...uvidime ako sa rozhodneme...ale mame take velke servitky 33x33 tak to si urcite polozim na saty...:D pre istotu... inak si uz uvazovala ci budete krajat tortu? My by sme chceli iba mat fotky ako rezeme tortu ale na video to byt nemusi...ale ked to Tomas spominal mame tak ostala prekvapena...:D tak teraz nevieme...ale asi ostaneme pri nasom plane...ved su to podla mna pekne fotky...
@puffu je to zle ked je clovek takto zdravotne postihnuty mne osobne by ju bolo luto nezavolat, ale na druhej strane je pravda to co pises. aj by sa tam zle citila sama a este ta jazykova bariera :-) kto sa bude o nu starat pocas vasej nepritomnosti?
@puffu my urcite chceme :-) ja si tiez aj servitky polozim, na kolena, tak aby to nebolo vidiet na DVD,,,ja by som chcela krajat tortu, ale sa musim spytat draheho ci mi to schvali :-) na videu by to bolo zbytocne zdlhave,,,inak uz mam aj fotografa :-) to ano vsetky fotky zo svadby su pekne akurat vcera mi doniesla jedna kolegyna album zo svadby jej sestry ta mala svadbu tento rok vo februari a normalne jak som kukala fotky tak uplne super pocit, s takej krasnej udalosti ako je svadba :-) som si tak v duchu pomyslela, uz nech je 6 august :-(
@nikuska1987 neboj keby si tu bola tak by ti jej luto vobec nebolo...je vybabrana sama pre seba...nevie poprosit ani podakovat ale od nas to vyzaduje zakazdym...no a niekedy vie svoju chorobu strasne vyuzit co sa mi priam hnusi...ale tak ona musi s tymto pocitom zit nie ja...sme tu tri roky ale my ju povazujeme za zamestnavatela...hoci sme tu s nou 24hodin denne...niekedy sa stane ked nieco urobime zle tak povie ze ake nehorazne peniaze nam plati ataketo veci...:D no jednym uchom dnu a druhym von lebo inak tu clovek neprezije...uz 15rokov ma opatrovatelov a zatial sme tu my najdlhsie...a to sme tu iba 3roky...tak to tiez o niecom svedci...nikto sa s nou nebavi nikde lebo ponizuje ludi a ona a jej mama su najlepsie...no pisala by som tu toho este strasne vela...:D ale lutost si nezasluzi... tak predtym tu mala este jednu a ona chodila na vikend ale potom odisla a my sme navrhli ze budeme robit...no a ked sme na dovolenke tak ide k mame alebo pride niekto z opatrovatelskej agenturi...
@nikuska1987 no ja som tiez uz strasne nedockava...tiez sa vemi tesime a konecne vidim aj na tomasovi ze sa zacina zaujimat...:D ...ma vzdy az tak zahreje pri srdci ked ho vidim ze nieco hlada na nete a povie nejaky napad...vcera povedal ze by chcel krajat tortu ale s takym nozikom pre novomanzelov tak teraz hladam na nete a pozeram...:D no ale tak milo ma prekvapil lebo od chlapa som take necakala...:)
@puffu ludia su rozny ,,,mozno sa hneva na cely svet, ze je tak zdravotne postihnuta ako je a takto to dava najavo ludom vo svojom okoli :-) ale je smutne ze sa takto sprava :-) ozaj obdivujem teba aj Tomasa ze to s nou dokazete vydrzat :-) ozaj musite mat pevne nervy
@puffu chlapov vacsinou tieto organizacne veci nebavia ja to vidim na mojom jeho to nebavi hladat, vybavovat, vyberat si, preto vsetko nechava na mna teda vacsinou .....fotografa, kameramana, dj a starejsieho sme si vyberali spolu aj vyzdobu mi schvalil a tiez ma zahreje pri srdci ked mi povie svoje napady, alebo to co konkretne chce mat na svadbe.ale ako zaujima sa, len mi to az tak nedava najavo.minule sme boli u kamosky, ktoru sme davno nevideli a hned ako sme sa stretli tak sa spytala ako sa mame a Jankova prva reakcia znela zenime sa a stastny vyraz v tvari a ona chuda ostala v prijemnom soku, ale tak to na nu vyvalil, ze nechapala - ale bolo to zlate a ani ja som nechapala :-)
@nikuska1987 tak podla mna az take strasne postihnutie nema...vonku vyuziva vozik ale doma sa pohybuje s palickami...no akurat ta hlava a tie jej napady...:D no ako 5rocne dieta...jej nevlastna sestra ma svalovu distrofiu...nemoze robit absolutne nic akurat klipkat ocami a prezuvat...citi ked ju nieco svrbi ale nemoze sa poskrabat, nemoze prelozit nohy, zmenit polohu...uz cez noc potrebuje kyslikovu ventilaciu lebo uz jej aj ogani prestavaju pracovat...teraz ma 47rokov a doktory jej povedali ze za dozije maximalne do 50tky...nemoze urobit nic iba cakat...podla mna toto je postihnutie... ta nasa pani je iba rozmaznana...pochadza z bohatej rodiny a to je asi tak vsetko co v zivote dokazala... no my si jej spravanie nevsimame...ked je ona drza aj my sme drzi, ked je mila aj my sme mili...a ked uz mame nervy na vsetko tak si dame vecer vinko a je po nervozite...:) ale hlavne mame podporu toho druheho a zatial nam to tak vyhovuje...
@nikuska1987 tak to mas pravdu...on my tiez vzdy hovori ze jemu to je jedno akurat nech ja som stastna a on bude stastny tiez ...ale tak za posledny mesiac sa ma aj pyta ze co a ako so svadbou...take necakane...:)..no tak oni vedia niekedy tak prijemne prekvapit ze potom ked si na to spomenieme aj po mesiaci tak stale tak zahreje pri sdrci ze?...
@puffu tak v porovnani so sestrou ma ovela mensie zdravotne problemy,,chuda jej sestra ved to je ako ziva mrtvola sorry za vyraz ale to akurat vystihuje ,,,je super ze ste spolu a vzajomne sa podporujete bolo by ovela tazsie keby si s nou bola sama :-) inak ta vasa zamestnavatelka svojim spravanim je ina kava, ale ma to svoje vyhody vy jej pomahate a ona vam zato plati :-)
@puffu no to mas pravdu :-) ,,,podla mojho nazoru chlapi nad tym tiez premyslaju ale nedavaju to najavo, lebo su to chlapi :-) ale zato ich velmi lubime a vedia nas milo prekvapit a potesit :-) no jednoducho a uprimne napisane bez nich by sme nedokazali zit :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 tak napisala si spravny vyraz ktory to vystihuje...:/... tak my sa nestazujeme...:D bolo by to ovela narocnejsie keby sme jej museli pomahat, krmit atd...ale iba pozerame telku, zehlime, varime a robime spolocnost...takze praca viac nez dobra...a najlepsie je ze staci vstat o 8:55..umyt zuby a uz som v praci...:D....niekedy nevyhoda ale tak aspon nemusim nikam dochadzat...akurat to sukromie trosku chyba..
@puffu no ale aj tak to mate super,,,nemusis dochadzat, domace prace niesu tazka robota, si s priatelom 24 hodin denne, mate to platene :-) a nevyhodou je spravanie sa tej pani :-( tak ale ked ste to s nou vydrzali 3 roky ten 1,5 hravo zvladnete :-)
@nikuska1987 tak ako vravis...:)..ale tak ani oni nedokazu zit bez nas...:)sice moj tomas aj upratuje, vari a aj zehli ale vela chlapov toto nedokaze takze to oni by boli skor strateni bez nas...:D
@nikuska1987 tiez si myslime ze to ma viacej vyhod ao nevyhod...ubytko a stravu mame zadarmo takze tiez plus...no a uz mi zacina praca tak sa lucim...idem na 5hodinovy turnus...:D tak zatial a peknu sobotu prajem pa
@puffu no to je tiez pravda ze nedokazu zit bez nas,,,,,,,,nato aby sme boli stastne potrebujeme muzov a naopak,,,,aj moj Janko vari, upratuje, perie, zehli nema problem tak som taka rada, ze je samostatny. :-)
@puffu no vidis, tak to mate super,,,,tak vela stastia a hlavne tej trpezlivosti,,,5 hodinovy turnus??,,,,,to mi musis rozpisat ako to prebieha ved aj ja uz pojdem za chvilu,,text na oznamenia je vybraty tak dalsie mensi krocik vpred :-) dakujem aj ja tebe ahooj tak zas nabuduce :-)
Profilova fotka
@puffu tak ta pani musela byt velmi privetiva ku ostatnym opatrovatelom :-D alebo vy mate najvacsiu trpezlivost zo vsetkych :-) ... ze maximalne dve he he... no my tiez tak minmalne dve a maximalne 2 alebo tri, keby porod isiel velmi lahko hi hi :-)) tak ja co pracujem s personal teamom, tak to su same zeny a 2 chlapi, ale akoze hrozny tim! som v office so 4 chlapmi, tak oni su uplne v pohode az na jedneho ktory je velmi akcny a rad bonzuje na vsetko. inak mam stol otoceny ku okno, takze ked mozem tak si aj posurfujem po nete, porobim veci do skoly, atd... ved keby som si nemohla robit v praci bakalarku, tak to vobec nestiham... tak my mame doma postele hi hi. ale nas rodinny byt sa bude asi predavat, takze preto pojdem byvat ku priatelovym rodicom... tak vies ta vasa pani najprv skusala ze kolko si moze dovolit a potom zistila ze velmi nic, tak skrotla :-)) ona ma nejaku rodinu, ci ostala iba sama?
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@puffu ahoj, dnes som bola v ginke, velkoobchod s vselicim moznym aj nemoznym, ozdoby, vyzdoba a tak. no a som bola dost sklamana. chcela som skleneny tanierik pod obrucky a nejaky peky piesok do toho a predavacka na mna pozerala akoby som pytala rifle v zelovoci, horor. takze som nekupila nic. musim hladat dalej
@jasminka002 no take veci poznam...:) preto vsetko vacsinou riesim cez e-shopy...:) a ja som nechla vsetko na aranzerku ...akurat jej mam dodat fotky aku mam predstavu a nechavam to na nej...:)
@zuzankapp ona ma stale mamu aj oca...oco sa o nu celu rodinu nezaujima a mama sa zaujima az velmi...:D este aj postu co dostane tak si musi pytat povolenie na to ci to moze otvorit...:D jej mama ju mala ked mala 16 a to nie je najstarsia...potom ma aj mladsiu sestru...ta jej vola iba ked potrebuje postrazit psa inak ju ma na haku a dalsie 2 sestry su v Australii a tie ju maju v pazi uplne...:D nikdy nebola vydata...akurat ze vraj bola zasnubena ale znubny si kupila sama...:D notaky zivot by som nechcela ani za 100milionov libier...
@nikuska1987 tak vacsinou to prebieha tak ze ja robim od 17hod do 22hod a tomas rano od 9hod do 17hod...ona niekedy vstava aj naobed takze to je super no ale piatky to mame vymenene...no a toto volame turnusy...:D...takze uplne uplna pohoda...akurat sem tam nejake nervy ale to nie je az tak casto...:) asi rok a pol sme robili stale spolu...Tomas nevedel po anglicky a vies ako to nove prostredie sme nevedeli co a ako...ale odkedy robime iba polovicku dna tak to sa ani neda porovnat...ani nepocitujeme ze robime...
@zuzankapp ta škola je asi 5rokov na slovensku. Je najlacnejšia - preto tam chodi aj vela čechov... ale zas niektorý profaci od nas chcu aj nemožne..ale čo už...take su školy :D...
@puffu no mi sme to tak pred troma dnami mali tieš že 13stuplnov aj viac ..a akosi zo dna na den začalo snežit :D
@nikuska1987 ahoj a ty čo maš nove?? :D
@puffu no nam celu vyzdobu urobi prevadzkar priestorov, o to sa nestaram, chcela som len vyzdobu do kostola na lavice. kupila som jednu rolku organzy na skusku, vyzera to celkom dobre, ale ani v tomto mi nevedeli poradit. takze idem googlit :)
Profilova fotka
@mishita2401 a to iba ten jeden odbor ucitelstvo tam je? tak na druhej strane to je dobre, pretoze sa tam dostanu studovat aj ludia, ktori velmi peniaze nemaju, ale chcu sa vzdelavat, co je dobre si myslim... tak niekedy to tak byva, ze na takych skolach alebo sukromnych je este prisnejsie studium ako na statnych, prave preto, ze sukromne skoly su casto trnom v oku ostatnym... ale tak nevadi, urcite to potom ocenime :-D
Profilova fotka
@puffu uuuf tak to je potom aka stara?? tak to je najhorsie takto dopadnut, je mi to luto. ani deti, ani poriadna rodina... vela anglicanov odchadza do ameriky, kanady alebo australie... ved niekedy, hlavne tu v irsku tu bol pred 20.rokmi zivot este horsi ako na slovensku :-D v anglicku su tiez interrupcie zakazanie nie? tak to asi preto taka mlada ju mala jej mama... tak fakt skoda. a ona je nejaka chora alebo ma obmedzeny pohyb? tak to veru ani ja by som nechcela taky zivot hmm..

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?