Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@zuzankapp a tak nas uči aj taký profak čo uči aj na dennom študiu-a povedal že je to uplne rovnake-že on nevidi žiaden rozdiel-lebo oni aj tak niesu v škole celý týžddne... no je to učitelstvo- ale v druhaku sa budeme delit na : ekonomiku, strojarinu, drevarinu a tak..:D
Profilova fotka
@mishita2401 no ved prave. a teraz zvazuju nasa vlada zaviest ze externisti budu musiet studovat o rok dlhsie, co je podla mna blbost. castokrat su externisti poctivejsi ako denni, ale co uz... to si netreba vsimat. ludia zavidia aj nos medzi ocami he he. a ty pojdes potom na ekonomiku?
@zuzankapp no ja mam vlasnte strednu odbornu školu obchod a podnikanie- je to na 99percent to iste ako obchodna akademia- jedine nazou je iný sa da povedat :D... no ja pojdem na ekonomiku -ked som ju 4roky študovala tak na nu :D... ved poznam aj denných aj externých študentov a je to to a to same :D....
Profilova fotka
@mishita2401 jaj tak to ano, ja som studovala na obchodnej akademii, tak tiez nieco s ekonomikou som chcela si vybrat... a potom v druhom rocniku budete mat aj matematiku, statistiku a analyzu, ci nie? a potom by si chcela kde pracovat z tej skoly? ci este nevies?
@zuzankapp no mi sme mali teraz v prvaku matiku ZS a v LS budeme mat fyziku-amen tma... :D no neviem či pojdem do školy učit...asi by ma žiaci zabili
Profilova fotka
@mishita2401 uuuuf ... tak to je moja nocna mora matika, fyzicka, statistika, to som na strednej skole, len s odretymi usami :-D preto som sla na obchodne pravo :-D tam je iba ekonomika, podnikanie, proste vsetko bez matiky, co mi vyhovuje... tak to ja obdivujem ucitelov v dnesnej dobe, lebo mi to pripada, ze tie deti su cim dalej tym horsie, a ja by som asi nemala trpezlivost ucit :-)
@zuzankapp ja by som možno tak ešte prvakou poučila alebo na katolickej škole-sice tam je to niekedy horšie ako na štatnej :D
@mishita2401 si ani nepamatam zimu zeby v marci snezilo...:D ved niekedy uz na velku noc sme chodili na opekacky do lesa...:)
@puffu ale de :D ja si pametam že na velku noc aj snehy boli :D...juj a ake aspon teda na Kysuciach :D
Profilova fotka
@mishita2401 tak jedine prvacikov :-) no s tou cirkevnou skolou to mas pravdu, to byva este horsie...
@jasminka002 tak najlepsie je hladat inspiracie na nete..:Dnam nam aranzerka vravela ze nam vyzdobi salu, kostol a aj auto...a vravela ze by sa mala zmestit do 400e a vravela ze mozno sa do toho zmesti aj svadobna kytica ale neslubuje ...tak celkom dobre si myslim...
@zuzankapp no učitelstvo bude zachvilu take rizikove ako maju policajti :D
Článok sa načítava...
@zuzankapp ...tak jej mama este pochadza z doby ked ti dohodli vydaj za peniaze...no hroza...ona ma pohyb obmedzeny ale chodit po byte moze...pouziva palicky ale ked uz ideme niekam von tak pouziva vozik...inak by nam to trvalo dost dlho...:D..no a potom ma slabsi zrak...a este je mentalne na tom ako 5rocne dieta niekedy...to podla toho ako sa vyspi alebo neviem...niekedy je horsie inokedy lepsie...
Profilova fotka
@mishita2401 ha ha ha :-) no to si vystihla... za chvilu budu musiet ucitelia studovat aj policajnu akademiu a naopak :-)
Profilova fotka
@puffu aha, asi podla toho ci zoberie lieky alebo nie :-) tak to je fakt doba, co clovek by povedal ze by mali byt "modernejsi" tym ze su vyspelejsia krajina ako my...ale tak asi zalezi fakt ze v com... :-) tak to musite mat poriadnu trpezlivost potom...
@zuzankapp a tak moj oco je policajt a tieš chodil na to DTI- vlastne hned čo to otvorili tak ma Bc- lebo plati škollu mne a ešte aj sestre a to už je moc :D..
Profilova fotka
@mishita2401 jaj, tak to hej... a to studoval kvoli tomu ze chcel, alebo ze musel ako policajt?
@mishita2401 tak u nas malo kedy ...aspon co si pamatam...stale sme isli na velkonocny pondelok na opekacku do lesa...to sme robili aspon 5rokov co si pamatam...
@zuzankapp uz sme si zvykli...:D mna najviac vie zarazit to ak sa pytaju ci mame mlieko, maslo alebo vajicka v obchode...ci pozname kuracie maso...:D ci mame pracku a v akych pribytkoch byvame...:D ...no strasne...stale im poviem ze Slovensko nie je Afrika...:D
Profilova fotka
@puffu boze to nemyslis vazne....to este stale sa najdu taki ludia???? no tak to by ma vedelo poriadne nasrat...tak vies, oni nevedia pochopit co my robime v anglicku, si myslia ze nasa situacia je taka zla, ze chodime na konoch... to mna sa tiez jeden ir spytal, ze ked sa mu pokazilo auto, tak ho musel napojit na "pocitac" ze ci viem co to je... tak ja vzdy hovorim irom, ze my na slovensku mame vsetko lepsie he he, jdine platy nie, ale ked je niekto vychcany, tak aj lepsie vie na slovensku zarobit :-)
@zuzankapp no najdu sa taky a kolko vela...my ked sme tu dosli tak nam chceli ukazat ako sa zapina sporak a naco je...:D ja im tiez tvrdim ze sme modernejsia krajina...tu len tie ich 150rocne stare budovy, vsade plesen...lekarstvo o nicom..na vsetko ti daju penicilin...ci zapal oci, ci prehanky alebo chripka...:D..a este musi lekar najst na internete ku ktorej chorobe sa hodia priznaky ktore som povedala ze mam...:D
Profilova fotka
@puffu noooooooooooo presneee :-D joj tak sa smejem, mne sa stalo to iste, ked tu lekar hladal naco je Bioparox, ked som mala zapalene dutiny, a ked to nasiel po 10.minutach, tak bol veelmi prekvapeny, ze slovensko ma taky dobry liek :-)) joj ani nehovor, ale to nevysvetlis, to je proste taka krajina... vseobecne lekarstvo a lekarov GP maju pod urovnou, jedine sukromne kliniky, v ktorych stoji liecba na danu diagnozu 1mil SK tak tam sj dobri.....
@zuzankapp chcel:D on je večný študent...on sa stale čosi uči....:D
@puffu :D všade je to inak :D a čo maš nove?
@zuzankapp pre boha to čo si myslia o slovensku že sme stale v nejakom 17storoči či čo????
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mishita2401 no keby len to, to je tazko. ja im 4 roky stale vo firme hovorim o slovensku aka je to super krajina, len aby mohli ziarlit. posielam im nasu prirodu, hory, tatry, nase uspechy atd :-) ja som vzdy zastancom toho, ze aj ked niekedy nie je nasa krajina v niecom taka super alebo sa nam nieco nepaci, netreba to zle vsetko predostriet cudzincom, pretoze potom vidia nasu krajinu ako zaostalu. ja im vzdy hovorim to iste, aby som nase male slovensko pochvalila a vyzdvihla v ich ociach. ved jeden kolega sa uz zacal ucit polstinu pred 2 rokmi (i ked neviem preco prave polstinu, ale dobre), ale tak on je taky 'openmind' takze aspon ze tak... @corinno jooj baby, budme radi, ze zijeme tam kde zijeme, lebo zahranicie je super len na dve veci: na dovolenku pri mori a na dobry zarobok za kratky cas :-)) to ja ked pridem na slovensko, tak si vazim kazdy jeden strom, vonu prirody, jedlo, proste vsetko co sa zda niekomu smiesne he he
@mishita2401 no nove asi nic co sa svadby tyka...:D..ale stale cakam nejake objednavky...:D...no a aj vcera nam odpadli traja zo svadby lebo idu na dovolenku..uz ju maju rezervovanu tak to menit nebudu...dalsie dve pary odpadavaju lebo idu rodit...:D...no nakonic ostane nie 120ludi ale 40...:D
@zuzankapp ...:D..ale tak aj na Sr niektori statny lekari su hrozni no aspon vedia urcit diagnuzu bez internetu...:D...ja som nemohla najst poriadneho zubara...som uz vymenila 5tich...tak som isla na sukromnu kliniku a som tak uz 3roky a neviem si ju vynachvalit...:) aj teraz sa chystam na ocnu kliniku do Ke ohladom laserovej operacie...by som to chcela zmaknut pred svadbou ...ale to zalezi co mi povedia...ked nie tak potom asi az ked prideme natrvalo na SR...
Profilova fotka
@puffu no to mas pravdu...:-) ale castokrat co som sa cudovala zle meno pre slovensko robia prave slovaci tym co rozrpavaju o slovensku a ako sa spravaju... a ake mas dioptrie? tiez som pocula na tu kosicku kliniku same chvaly. mozno aj na porod sa budem chystat tam do Sace :-) ale to ma este cas...ja mam zatial iba 0.50 a 0.75, ale chcem ist buduci tyzden ked budem na slovensku opat na vysetrenie priamo do optiky, kde mi vysetria zrak tym laserom, ci mikroskopom, ci co to je a nie ze budem citat tie ich pismenka s tymi okuliarmi. a som rozmyslala, ze by som si kupila sosovky, pretoze okuliare mi dost vadia, ani ich nenosim, neviem si na ne zvyknut a po case ma ako keby rozboli hlava.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?