Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @mishita2401  ale viem, ze to robia tak cim viac oznameni tak tym sa cena za jedno znizuje 🙂 tak som zvedava ake najdem a za ake ceny 🙂

• @nikuska1987  no mi sme mali celkom lacne... su ovela drakšie... a mi sme radi že mame to naše 😃

• @mishita2401  ved kazdemu sa paci nieco ine, kazdy ma iny styl,,,ozaj v akej farbe budes mat vyzdobu?,,,zabudla som,,,ja musim vsetko popozerat, kde ake maju, lebo ked najdem ine krajsie tak ma tu bude dost hnevat 🙂

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  mi budeme mat oranžovu výzdobu-preto mame aj oranžove oznamenia-ale ja preto lebo sa nam ta farba obom pači -je to take výrazne, svieže a dvihne to naladu 😃 pred rokom som chcela fialovu-ale tu budem mat doma-lebo tu ma na svadbe už hadam každý. tak som chcela niečo živšie a krajšie 😃...potom sa mi pačila aj zelena-ale ta pani čo nam to bude zdobit ma škaredý odtien zelenej výzdoby tak vyhrala na plnej čiare oranžova 😃

• @mishita2401  myslela som si , ze oznamenia budu ladit s vyzdobou,,,,,ja zase som videla vela oranzovej vyzdoby, tak sme si vybrali kremovo-fialkovu 🙂 take jemne farby a svieze ,,lebo fialkovo - biela vyzdoba mi pride studena a este k tomu tam budem mat cyklamenove doplnky na ozivenie 🙂 ale vela urobia zive kvety,,,uz vies ake kvety budes mat v kytici? 🙂

• @nikuska1987  no ja budem mat taku kyticu aku mam v ablume- chcem lalie a ruže -bledunko ružove 😃... ja som oranžovu výzdobu nevidela ešte ani raz a preto ju chcem 😃... a tieš chcem žive kvety aj ako ikebanu na hlavný stol chcem žive kvety...

• @mishita2401  to aj my budeme mat len zive kvety ,,,idem pozriet tvoju kyticu aj ja som chcela lalie , ale aranzerka mi povedala ze do rana mi nevydrzia nieje to dlhotrvacny kvet, obzvlast v lete,,tak som to zrusila lalie nebudem mat 🙂

• @nikuska1987  to fakt? sa musim spýtat nejakej kvetinarky...uf ale ked lalie su tak krasne

• @nikuska1987  ale mne lalie vydržali vyše týždna ked som mala 18nastu dostala som obrovsku kyticu z lalii a boli krasne a vonaliiiiiiii 😃 ešte uvidim 😃

• @mishita2401  ano su krasne moja aranzerka je vlastne vyucena kvetinarka - bude aranzovat aj kvety, vyzna sa v kvetoch , pretoze v tejto oblasti pracuje uz 13 rokov a ked som jej spomenula lalie tak povedala ze ani len do rana mi lalia nevydrzi 🙂 aby som si to dobre rozmyslela, ze mi nechce zle poradit, len ma upozornuje, aby som nebola s toho sklamana a potom jej to nedavala za vinu 😉

• @mishita2401  neviem,,,pisem ti len to, co mi povedala aranzerka,,,,,skus sa spytat aj ty nejakej kvetinarky, aky ma nato nazor,,,,,to musela byt nadherna kytica - a keby si sa rozhodla pre lalie tak si daj vybrat piestiky, lebo lalie strasne pustaju taky zlty prasok, alebo neviem ako sa to odborne nazyva pel?

• @nikuska1987  viem viem že lalie farbia 😃.. no bola krasna a aj tak vonala 😃..uvidim...tie kvietky sa daju aj niečim nahradit...no skusim niečo vymysliet...a ty chceš teda aku kyticu?

• @mishita2401  ja bielu a jemne fialkove kvety skusim najst styl kytice a dam si sem foto ,,,,,priblizne taku aku chcem 🙂

• @nikuska1987  no mame 4msiace čas niečo vybrat 😃 tak je to fajn 😃...

• @mishita2401  a este mame vyhodu, ze v lete byva strasne vela druhov kvetov 🙂

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  no ved to 😃.. aspon že to 😃... v zime je to tažšie....

• @mishita2401  to ano je to tazsie,,,,,,my budeme mat kvet aj na tacke s obruckami,,,tak este tam musim cosi vybrat 🙂

• @nikuska1987  ja som to kde budu obručky ešte neriešila... sama neviem..uf

• @mishita2401  ja chcem mat tacku na nej jemny piesok, alebo kamienky farebne a v tom nejaky kvet a obrucky som to kdesi videla a velmi sa mi to pacilo,,,,my nebudeme mat vankusik na obrucky 🙂

• @nikuska1987  ved ja neviem čo budemme mat..moj drahý sa o to nestara..a to stihnem vybavit ked už tak aj dva týždne pred svadbou-tým sa nezatažujem..teraz mam robotu zo školu 😃

• @puffu  dakujem za rady... ma to logiku. skusim sa poinformovat este potom v optike, asi tie jednorazove by boli predsa len najlepsie ako hovoris, ked ich nebudem nosit kazdy den... len dufam ze ich budem vediet davat do oka, ked su take jemnulinke. a tie jednorazove su ulozene uz v nejakej krabicke alebo roztoku jednorazovom? a ta operacia oci kolko stoji? 300 eur jedno oko alebo tak nejako?

• my nebudeme mat vobec ziadny vankusik ani ziadne take veci. ja som prilis prakticky clovek, mne sa to paci, ale potom by som to nechcela mat doma zamknute 30 rokov 🙂 my si dame obrucky iba na tacku co nam da farar, posvati vodou a vyriesene 🙂

• @zuzankapp  ja som to teš tak chcela.. lebo vankušik-to už nevyužijem... a ja nevem 😃 času dost na to 😃

• @mishita2401  no presne tak...no co seminarka uz napisana?? 🙂) ja som dnes 12 h v praci, hrozne daco kolko roboty... neboj nic, zvladnes napisat, dovtedy casu dost... ja mam tiez 16.teho skusku, ale dovtedy mam este dalsie 2 a 1 seminarku 🙂 a este dokoncujem a upravujem bakalarku. neboj nic.... ja take veci riesim za 5 minut 12, ale zase nehovorim aby si aj ty tak robila jak ja 😃 😃 este ta navediem "na zle chodnicky" 🙂
    my nebudeme mat ani tu tacku, ani podbradniky, ani neviem este kde kupim pohare, tiez sa velmi nezeniem, ani baloniky nemam, ani bublifuky... he he. som zvedava ako budem stresovat 3 tyzdne pred svadbou hi hi

• @zuzankapp  a tak ešte neni ešte som len začala mam tri strany 😃 hah... 😃 aspon čosi a zajtra som doma tak budem makat ako fretka 😃... no a tak nekere drobnosti su pekne..ale netreba to prehanat 😃

• @mishita2401  jaaaj videla som tie oznamka, velmi pekne!!! to si objendavala cez net? ani neviem kolko sta pohybuju take oznamka, pocula som ze okolo 1eur 🙂

• @mishita2401  tak super super, pomaly ale isto... ja mam zajtra tiez v praci volnejsie tak musim dokoncit esej. uz som to mala poslat dnes, tak zajtra je deadline 🙂 no mne sa paci veeelmi vela veci, ale ked si predstavim ze by som to mala mat doma, tak to potom uz moc nechcem 🙂 zbytocnosti. ja ani neviem ze kto si zoberie tie veci vsetky zo svadby, tie vazy, organzy, a neviem ani nazvy osytatnych tych veci, ci to si ja zoberiem, hotel si to necha alebo agentura 🙂

• @zuzankapp  no ja to mam cez facebook lebo tam mala ovela lacnejšie ako v tých svadobných agenturach alebo aj cez net. moje ozamenie stalo kus 0,90centa a ta mala kartička 0,30centa- čo je 1,20 ale mi sme predtým ešte pozerali aj katalogy a tak a ked tam spočitaš výslednu sumu tak ta jeden kus oznamka aj s tým malým vide do 2eur-ako to je dost rozdiel..keby bolo oznamok malo tak to ešte človek zaplati ale ked ich je 80 alebo viac aj 100tak necele 2eura za jeden kus je prišerne vela!!!

• @mishita2401  no to mas pravdu. a ta na facebooku ma tiez nejaky katalog, alebo ti urobi akekolvke oznamko na zaklade navrhu alebo obrazku aky jej posles?

• @zuzankapp  No ona ma albumy ktore služia ako albumy-tam si pozrieš ake už robila, možeš jej dat pripomienky že ako by si to chcela zmenit, farbuu a tak...spýtaš sa na cenu tak 😃:...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov