Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ale viem, ze to robia tak cim viac oznameni tak tym sa cena za jedno znizuje :-) tak som zvedava ake najdem a za ake ceny :-)
@nikuska1987 no mi sme mali celkom lacne... su ovela drakšie... a mi sme radi že mame to naše :D
@mishita2401 ved kazdemu sa paci nieco ine, kazdy ma iny styl,,,ozaj v akej farbe budes mat vyzdobu?,,,zabudla som,,,ja musim vsetko popozerat, kde ake maju, lebo ked najdem ine krajsie tak ma tu bude dost hnevat :-)
@nikuska1987 mi budeme mat oranžovu výzdobu-preto mame aj oranžove oznamenia-ale ja preto lebo sa nam ta farba obom pači -je to take výrazne, svieže a dvihne to naladu :D pred rokom som chcela fialovu-ale tu budem mat doma-lebo tu ma na svadbe už hadam každý. tak som chcela niečo živšie a krajšie :D...potom sa mi pačila aj zelena-ale ta pani čo nam to bude zdobit ma škaredý odtien zelenej výzdoby tak vyhrala na plnej čiare oranžova :D
@mishita2401 myslela som si , ze oznamenia budu ladit s vyzdobou,,,,,ja zase som videla vela oranzovej vyzdoby, tak sme si vybrali kremovo-fialkovu :-) take jemne farby a svieze ,,lebo fialkovo - biela vyzdoba mi pride studena a este k tomu tam budem mat cyklamenove doplnky na ozivenie :-) ale vela urobia zive kvety,,,uz vies ake kvety budes mat v kytici? :-)
@nikuska1987 no ja budem mat taku kyticu aku mam v ablume- chcem lalie a ruže -bledunko ružove :D... ja som oranžovu výzdobu nevidela ešte ani raz a preto ju chcem :D... a tieš chcem žive kvety aj ako ikebanu na hlavný stol chcem žive kvety...
@mishita2401 to aj my budeme mat len zive kvety ,,,idem pozriet tvoju kyticu aj ja som chcela lalie , ale aranzerka mi povedala ze do rana mi nevydrzia nieje to dlhotrvacny kvet, obzvlast v lete,,tak som to zrusila lalie nebudem mat :-)
@nikuska1987 to fakt? sa musim spýtat nejakej kvetinarky...uf ale ked lalie su tak krasne
@nikuska1987 ale mne lalie vydržali vyše týždna ked som mala 18nastu dostala som obrovsku kyticu z lalii a boli krasne a vonaliiiiiiii :D ešte uvidim :D
@mishita2401 ano su krasne moja aranzerka je vlastne vyucena kvetinarka - bude aranzovat aj kvety, vyzna sa v kvetoch , pretoze v tejto oblasti pracuje uz 13 rokov a ked som jej spomenula lalie tak povedala ze ani len do rana mi lalia nevydrzi :-) aby som si to dobre rozmyslela, ze mi nechce zle poradit, len ma upozornuje, aby som nebola s toho sklamana a potom jej to nedavala za vinu ;-)
@mishita2401 neviem,,,pisem ti len to, co mi povedala aranzerka,,,,,skus sa spytat aj ty nejakej kvetinarky, aky ma nato nazor,,,,,to musela byt nadherna kytica - a keby si sa rozhodla pre lalie tak si daj vybrat piestiky, lebo lalie strasne pustaju taky zlty prasok, alebo neviem ako sa to odborne nazyva pel?
@nikuska1987 viem viem že lalie farbia :D.. no bola krasna a aj tak vonala :D..uvidim...tie kvietky sa daju aj niečim nahradit...no skusim niečo vymysliet...a ty chceš teda aku kyticu?
Článok sa načítava...
@mishita2401 ja bielu a jemne fialkove kvety skusim najst styl kytice a dam si sem foto ,,,,,priblizne taku aku chcem :-)
@nikuska1987 no mame 4msiace čas niečo vybrat :D tak je to fajn :D...
@mishita2401 a este mame vyhodu, ze v lete byva strasne vela druhov kvetov :-)
@nikuska1987 no ved to :D.. aspon že to :D... v zime je to tažšie....
@mishita2401 to ano je to tazsie,,,,,,my budeme mat kvet aj na tacke s obruckami,,,tak este tam musim cosi vybrat :-)
@nikuska1987 ja som to kde budu obručky ešte neriešila... sama neviem..uf
@mishita2401 ja chcem mat tacku na nej jemny piesok, alebo kamienky farebne a v tom nejaky kvet a obrucky som to kdesi videla a velmi sa mi to pacilo,,,,my nebudeme mat vankusik na obrucky :-)
@nikuska1987 ved ja neviem čo budemme mat..moj drahý sa o to nestara..a to stihnem vybavit ked už tak aj dva týždne pred svadbou-tým sa nezatažujem..teraz mam robotu zo školu :D
Profilova fotka
@puffu dakujem za rady... ma to logiku. skusim sa poinformovat este potom v optike, asi tie jednorazove by boli predsa len najlepsie ako hovoris, ked ich nebudem nosit kazdy den... len dufam ze ich budem vediet davat do oka, ked su take jemnulinke. a tie jednorazove su ulozene uz v nejakej krabicke alebo roztoku jednorazovom? a ta operacia oci kolko stoji? 300 eur jedno oko alebo tak nejako?
Profilova fotka
my nebudeme mat vobec ziadny vankusik ani ziadne take veci. ja som prilis prakticky clovek, mne sa to paci, ale potom by som to nechcela mat doma zamknute 30 rokov :-) my si dame obrucky iba na tacku co nam da farar, posvati vodou a vyriesene :-)
@zuzankapp ja som to teš tak chcela.. lebo vankušik-to už nevyužijem... a ja nevem :D času dost na to :D
Profilova fotka
@mishita2401 no presne tak...no co seminarka uz napisana?? :-)) ja som dnes 12 h v praci, hrozne daco kolko roboty... neboj nic, zvladnes napisat, dovtedy casu dost... ja mam tiez 16.teho skusku, ale dovtedy mam este dalsie 2 a 1 seminarku :-) a este dokoncujem a upravujem bakalarku. neboj nic.... ja take veci riesim za 5 minut 12, ale zase nehovorim aby si aj ty tak robila jak ja :-D :-D este ta navediem "na zle chodnicky" :-) my nebudeme mat ani tu tacku, ani podbradniky, ani neviem este kde kupim pohare, tiez sa velmi nezeniem, ani baloniky nemam, ani bublifuky... he he. som zvedava ako budem stresovat 3 tyzdne pred svadbou hi hi
@zuzankapp a tak ešte neni ešte som len začala mam tri strany :D hah... :D aspon čosi a zajtra som doma tak budem makat ako fretka :D... no a tak nekere drobnosti su pekne..ale netreba to prehanat :D
Profilova fotka
@mishita2401 jaaaj videla som tie oznamka, velmi pekne!!! to si objendavala cez net? ani neviem kolko sta pohybuju take oznamka, pocula som ze okolo 1eur :-)
Profilova fotka
@mishita2401 tak super super, pomaly ale isto... ja mam zajtra tiez v praci volnejsie tak musim dokoncit esej. uz som to mala poslat dnes, tak zajtra je deadline :-) no mne sa paci veeelmi vela veci, ale ked si predstavim ze by som to mala mat doma, tak to potom uz moc nechcem :-) zbytocnosti. ja ani neviem ze kto si zoberie tie veci vsetky zo svadby, tie vazy, organzy, a neviem ani nazvy osytatnych tych veci, ci to si ja zoberiem, hotel si to necha alebo agentura :-)
@zuzankapp no ja to mam cez facebook lebo tam mala ovela lacnejšie ako v tých svadobných agenturach alebo aj cez net. moje ozamenie stalo kus 0,90centa a ta mala kartička 0,30centa- čo je 1,20 ale mi sme predtým ešte pozerali aj katalogy a tak a ked tam spočitaš výslednu sumu tak ta jeden kus oznamka aj s tým malým vide do 2eur-ako to je dost rozdiel..keby bolo oznamok malo tak to ešte človek zaplati ale ked ich je 80 alebo viac aj 100tak necele 2eura za jeden kus je prišerne vela!!!
Profilova fotka
@mishita2401 no to mas pravdu. a ta na facebooku ma tiez nejaky katalog, alebo ti urobi akekolvke oznamko na zaklade navrhu alebo obrazku aky jej posles?
@zuzankapp No ona ma albumy ktore služia ako albumy-tam si pozrieš ake už robila, možeš jej dat pripomienky že ako by si to chcela zmenit, farbuu a tak...spýtaš sa na cenu tak :D:...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?