Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ved aranzerka nie...:D prinajhorsom kupis lupienky a ti to spravy niekto z pozvanych dievcat...:)
až ma seklo ked som kukla že už len 135dni a ked neratame dnešok a den D tak 133-to letiiiiiiiii :D
@puffu no len to nieje taka klasicka aranžerka, to je kvetinarka ktora robi výzdobu..ale neviesm či mi vie všetko zaobstarat
@mishita2401 ja som videla plno stranok kde si mozes objednat lupienky a nejaka kamaratka ti to spravi...podla mna to nie je tazke spravit ...uvidis este sa budu bit ktora to urobi...:D
@puffu no ja viem kde sa daju objednat...poznam vela stranok :D..len to že kto to urobi...sestra mi tam nepojde...a nevem no :D
@puffu ked neratame svadobny den a uz je skoro vecer tak uz len skoro 133 dni :-) ja mam dlhe vlasy hnedej farby, ked si ich vyzehlim tak ich mam 10 cm nad pas a do augusta este dorastu tak nepotrebujem klip,,,uces este nemam, ked budem mat vybraty dam sem foto, akurat vcera som vyberala uces ,,,,neoplati sa pred svadbou experimentovat ja som rozmyslala nad melirom, ale nakoniec si ho nedam :-)
@nikuska1987 tak to mas potom paradne vlasy...:) aj ja chcem...:(...ja mam vlasy asi do polovice chrbata ale mam postupku takze to tak nevyzneje...predne vlasy mam po ramena iba...:/ ...a mam aj dost riedke vlasy tak ten chvost vlasov pomoze...:)
@mishita2401 ked mi aranzerka odpise dam ti vediet som jej pisala na facebooku ratam, ze zajtra by mala byt odpoved :-)
baby vsakze to leti :-) joooj az mam s toho strach :-) ako to dopadne ale v dobrom samozrejme
@puffu ja mam asi tak 15cm od pasa vlasy tieš hnede....a som si kupila klipy lebo nemam take huste vlasy aby bol s toho taký učes aký chcem :D... @nikuska1987 no to budem rada :D mi to pomože dost :D
@mishita2401 neboj sa urcite najdes niekoho, alebo popros personal ony urcite budu ochotny ti srdce pripravit, ved ti musia vyhoviet a to je robota na 30 minut podla mna vytvarovat krasne srdce :-)
@puffu ja mam zase huste vlasy vela roboty s nimi, ale nemozem sa dat ostrihat kvoli drahemu :-) hlavne sa mi dlho susia :-) kadernicky vedia robit s vlasmi cary neboj sa budete krasne nevesty :-)
Článok sa načítava...
@mishita2401 mile rada ti napisem co odpise aranzerka :-) skoda ze nemas foto ucesu v albume :-)
@nikuska1987 no skusim sas tam popýtat a požiadat či by mi to tam niekto nebol ochotný urobit..lebo ja budem mat zo sebou robotu, ličenie, učes , obliekanie..uf..aj segra aj mama..no tak to sa bude takžko stihat :D... no ako až take zle vlasky nemam-mne sa pačia a aj mojmu drahemu-nedovoli stirhat-iba končeky :D..
@nikuska1987 ja o tom ani nepochybujem ze budeme krasne nevesty...:) a ze vsetky budeme stastne po boku nasich poloviciek...:)
@mishita2401 tak ja uvidim ako moja vlasky dopadnu po svadbe...hned v pondelok sa chystam ku kadernikovi tak somzvedava ze co vobec ostanem pri mojej povodnej farbe..:)
@mishita2401 urcite tvojej poziadavke vyhoveju :-) ved aj ja budem mat vela roboty so sebou minimalne 2 x do obradu sa osprchovat :-) nalicit, uces, obliect :-) atd...ani mne nedovoli a ani konceky :-)
@puffu prečo že ako dopadnu????
@nikuska1987 no ak sa ja budem sprchovat tak jedine hned rano-potom budem naličena a učesana-nechcem riskovat :D
@puffu ved ani ja :-) sice sa osobne nepozname ale vsetky 3 si mame stale o com pisat a poradit si :-)
@mishita2401 ved ked budem nalicena a ucesana tak uz ani ja niee,,,,,,teda asi sa nestihnem 2 krat osprchovat :-) zalezi aky budem mat harmonogram dna :-)
@mishita2401 @puffu baby budete mat samodrzky, alebo klasicke silonkove pancuchy? :-) v tych pancuchach sa asi uvarime vsak?? aky mate nazor na samodrzky?,,,este som ich nemala oblecene, ale chcem si ich kupit, odskusat a potom sa rozhodnem :-)
@nikuska1987 tak ja sa asi osprchujem iba rano a potom asi pred polnocou ked budem stihat...a zalezi aj podla toho ako budu vlasy...mne sa pri vlhkom vzduchu brckavia...:D
@mishita2401 tak necham to vsetko v rukach odbornika a mozno ich skrati, mozno prefarbi tak neviem ako nakoniec budem vyzerat...mozno sa zo mna stane hnedovlaska...:D
@puffu aj ja asi tak, lebo iank sa to neda stihnut,,,aj mne sa vlasy vo vlhkom vzduchu krutia :-)
@nikuska1987 ja mam samodržky-tie bielo čo som dostala tak riadne držia na nohe..ale do zalohy si asi kupim nejake telove-keby mi to padalo ak bude teplo :D.ale inak to dobre drži :D... @puffu :D možno :D
@nikuska1987 no ja mam uz kupene podvazky a pancuchy k tomu...so samodrzkami nemam dobru skusenost..stale mi padali a iba ma to iritovalo..:D...
@nikuska1987 ja nedavam mena, asi necham len nadpis mladomanzelia, este sa rozhodnem,. pohare sme kupili s tescu :) stali 13eur a su podla mna super, dam ich vyzdobit a mam pokoj :-)
@puffu ja ešte skusenost s podvezkami nemam.... a nedaju sa tie samodržky k tomu pripevnit??? :D
@mishita2401 dakujem za info aj ja to budem musiet odskusat a kupim si aj silonky pre istotu :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?