Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu takze padaju no parada tak aj ja budem mat pancuchy a mas ich v bielej alebo telovej farbe? svadobne byvaju asi biele ,,,si 2 co ma s tym zlu skusenost a to som sa pytala 3 bab :-) a podazok mam aj ja uz kupeny teda dostala som ale svadobny podvazok myslim nie tie podvazky
@jasminka002 my chceme z menami :-) mame aj na nasom aute male spz s menami :-) ja uz mam vyhliadnute s Pamasu, len tam idem zavolat,poinformujem sa a pripadne vecer poslem objednavku :-) no my nechceme pohare z tesca, pretoze nie na vsetky typy sa da gravirovat
@nikuska1987 no pre istotu aj ja :D... aby som nemala bose nohy :D
@mishita2401 no to ano bose nohy sa nehodia na takuto udalost a ani na ziadnu spolocensku :-)
@nikuska1987 no ved to..:D a ešte by ta aj topanky drali....nebolo by to dobre
@mishita2401 aj tak ich este musim rozchodit, aby boli pohodlne hlavne na tanec :-)
@nikuska1987 tu už maš topanky??? ja zatial nie..
@mishita2401 ano uz mam topanky uz som sa snazila ich aj rozchodit, ale nechcem ich znicit :-) to tak tyzden, dva pred svadbou :-)
@nikuska1987 aha :D... a ake maš???vysoke??
@mishita2401 nejakych 5 cm moze mat podpatok :-) nechcela som moc vysoke, pretoze by sa v nich zle tancovalo a mamina este stresovala, ze budem vyssia ako moj drahy, ale aj tak nebudem vyssia ako on rozdiel vo vyskach bude viditelny,,,,,inak dnes som objednala pohare do 14 dni by mali prist tak som zvedava :-)
@nikuska1987 :D takže si sa už rozbehla :D... no ja sa pokušam robit take obalky na oznamka..ale mi to moc nejde...no nevadi :D a tak ja možem mat tieš opetok max 5cm- a to už moc rozdiel vo výške medzi mnou a mojim drahým nebude :D-nevadi
@mishita2401 pomalicky sa pripravujem :-) ved ty aj puffu mate pohare uz davno, to len ja som zaostavala :-) ved ani medzi nami nebude az taky rozdiel velikansky :-) hlavne aby sme sa citili dobre v topankach :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 ved to idem sa spýtat mojej ,,obuvničky ,, či už tie moje prišli do obchodu :D
@mishita2401 do svadby isto stihaju prist :-) moje su uz odlozene v skrinke a pekne cakaju na :-) 6 august
@nikuska1987 no ved pridu určite :D len som našla ešte krajšie-a tie by som aj normalne vynosila..och joj..len zas to nebolo na mna velkosti...
@mishita2401 toho som sa bala, ze nieco si kupim najdem krajsie a potom budem banovat,,,ozaj aranzerka mi odpisala, ze tych lupenov na srdce do stredu parketu treba okolo 100 plus, minus, pretoze to nema presne odpocitane :-) zalezi to aj od velkosti srdca :-)
@puffu no tak aranzerka mi odpisala, ze tych lupenov na srdce do stredu parketu treba okolo 100 plus, minus, pretoze to nema presne odpocitane zalezi to aj od velkosti srdca :-) cize nejak okolo 100
@nikuska1987 no mne sa zda sto malo mam 200lupenov bielych doma a neni to moc
@mishita2401 ak ich mas doma,,,,skus si ich rozlozit v tvare srdca aj v pribliznej velkosti aku si predstavujes tam nepotrebujes az tolko lupenov teda nemusia byt poukladane na husto :-)
@nikuska1987 ja by som ešte dokupila možno nejakých 100 alebo 200červených :D a pomiešala by som to s tými bielymi :D
@mishita2401 ako uznas za vhodne :-) ak sa ti to zda malo tak dokup :-)
Profilova fotka
@dievca_z_rozpravky Ahoj ;-) my sme na tom podobne... Zajednaneho mame zatial fotografa, DJ-ja, kameramana a salu... Ešte sme ani v kostole neboli :-N Ale nestresujeme, bo minuly rok boli u nas len 3 svadby :-D šaty už mam, aj popolnočky. Drahy si dal ušiť oblek, vestu tiež mame... Vankúšik, podpradníky a pompadurka mi došli len dnes... Takže pomaličky sa hybeme :-) Mňa drahy požiadal na Valentína, tak sme si museli pohnúť... x-) Ale neboj, ešte času dosť a všetko pekne stihneme...
@mishita2401 urcite sa daju pripevnit...na podvazkoch je take zapinanie ze tam das tu silonku...nie su tam ziadne dierky alebo nic podobne na silonkach...:D
@nikuska1987 ja mam tie silonky v takej jemnej bielej...ale uz ked sa prezleciem tak silonky mat urcite nebudem...mozno si ich dam aj neskor dole...uvidime ako velmi bude horuco...:) inak dakujem sa informaciu ohladom lupienok...ja som chcela objednat 1500...:D salena som co?...:D ale objednam rozhodne menej ked 100staci..urcite objednam nieco aj do zalohy...:)
@puffu aj j abudem mat v bielej farbe :-) ja budem mat aj po prezleceni silonky :-) dufam, ze to pomoze, ale to je len orientacny pocet,pretoze ona ich objednava vo velkom v pocte 3000ks z velkoobchodov a nemala to presne oratane, tak kup si aj nejaku rezervu :-)
@nikuska1987 a budes mat lupienky zladene z vyzdobou? Ja by som asi najradsej dala cervene lupienky..a mozno pomiecane s bielymi alebo bordovymi...no uvidim...:D chystam sa do mesta a idem popozerat nejake manzety pre draheho..a asi si aj kupim nejake pekne topanky...:D...idem si urobit radost...:D
@nikuska1987 no asi budem musiet :D
@puffu aha...tak skusim zohnat a uvidim ako tu vlastne bude sediet :D
@puffu ano urcite budu ladit s vyzdobou :-) ja budem mat fialkovo - kremovu vyzdobu, a do toho cyklamenovo - biele lupienky na ozivenie perfektne to vyzera sme skusali tu kombinaciu s aranzerkou :-) takze lupineky by mali byt bileo cyklamenove :-) ved aj to treba urobit si radost a potesit draheho
@mishita2401 no co skusala si poskladat to srdce? :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?