Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @mishita2401
    @puffu baby chcem sa spytat bolerko k satam budete mat?,,,,lebo ja mam dilemu ci bolerko ano, alebo nie hlavne kvoli kostolu 🙂

• @nikuska1987  ved presne 😃 akurat som pozerala na profesiu- zas tam su len take veci ako:- plat podla toho aký budete šikovny-no chapeš 😃

• @nikuska1987  ja uvidim podla toho či mi bude sediet k šatam 😃... ale do kostola by som si ho dala asi..lebo predsa len mi mame velký kostol-a je v nom dost zima aj v lete ...takže nechcem aby mi všetky chlpy stali ..a zas aj aby až do pupku bolo vidno tak to nie 😃

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  dnes som sa o tom rozpravala s jednou pani a ta vravela ze zakonnik prace je znovelizovany tak, aby zamestnavatelia mali vela vyhod a potom to tak vyzera ako to vyzera - cisty bordel 🙂 staci len prist do nasho mesta - Partizanske a hotova pohroma 🙂

• @nikuska1987  no ved to..ale o tom radšej pomlčim..no idem od toho pc 😃 ahoj

• @mishita2401  ja tiez este uvidim podla siat 🙂 uvidim, ked dojdu kolko budem odhalena a podla toho sa zariadim 🙂

• @nikuska1987  presne presne 😃 ja tieš čakam na šaty 😃 ale mali by prist v aprili alebo maji..uvidim 😃

• @mishita2401  ved aj ja uz idem, lebo som taka unavena, ze uz nato ani nevidim,,,ahoooj 🙂

• @mishita2401  aj moje v maji 🙂 ale ty nemas kupene ze, ci? 🙂

• @nikuska1987  ja bolerko mat budem ale len do kostola...mala som to aj tak v cene pozicovneho takze radsej ano ako nie...🙂

• @nikuska1987  no my sme oznamenia pocitala presne na osoby/rodinam ktorym to chceme dat..potrebovali sme 45 oznameni aj s pozvankou k stolu a potom sme dali 10 oznameni (pre nas, nejakym znamym co nejdu na svadbu atd)..no a mame 120ludi takze pri takom pocte nemame tych oznameni vela...zbytocne objednavat vela a potom to nemas ani komu dat a zbytocne plytvanie peniazmi...takze si rozpocitaj presne kolko ti treba a tolko objednaj...🙂

• @nikuska1987  inak ip som dostala...popozeram neskor lebo teraz som v praci...ale uz sa tesim..🙂

• @puffu  ja si budem musiet dokupit este bolerko, spodnicu, zavoj, bizuteriu a korunku 🙂

• @puffu  my uz mame presne rozpocitanych tiez dam nejakych 10 navyse, lebo v tej rychlosti ta nie vsetci napadnu, ktorym chceme oznamenia dat a presny pocet je 100 oznameni 🙂 pretyo nechceme nejak extra drahe oznamenia, pretoze je to vela 100 oznameni, ale tak ked to treba tak to bude 🙂

• @puffu  jasne mas cas,,,len som ti to poslala, aby si videla, kedze nemam foto v albume 🙂

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  no ja budem mat požičane.... 😃 lebo ked na bazare vidim ake su tam predajne ceny pekných šiat tak to by som nekupila-ani im to nechce nikto kupit lebo davaju vysoku cenu

• @nikuska1987  a to ti je naco tolko oznameni? To kolko mate hosti? Ci budes rozdavat aj tak len tym ktorych poznas a nejdu na svadbu? Tak my mate 55 a aj to neviem ci budem mat komu rozdat...😃 no 10 je tam priblizne navyse ale vsetci kamarati su pozvani takze oznamenia dostanu a viac nemame nikoho..no a na SR nezijeme takze odpadavaju aj susenia...
    Ja korunku mat nebudem, iba zavoj a potom neskor taku ozdobu na boku hlavy...korunka sa mi paci na inych ale nie na mne...😃

• @nikuska1987  no inac ta sala je fakt krasna...a ten strop....waw...🙂 podla mna hoci by si to ani nezdobila tak to bude pekne...kostol sa mi zobrazit nechcel...:/ asi neuplny link alebo mne nejde dobre net...

• @puffu  no mi mame 80oznameni a to mame 120 ludi-ale tak to preto lebo ja davam aj kamoškam ktore nejdu na svadbu-lebo je vela rodiny 😃..ale nevadi 😃..a mam asi necelých 10navyše-keby sa ktosi ešte pritrafil 😃.. no sala nikusky je krasna-ja som ju tieš videla... myslela som si že je na 100 ludi-ale ked som videla dalšie obrazky a aj nikuska mi povedala že tak na 60 ludi je... ale je nadherna!!! ja tieš nebudem mat korunku-ale to len preto lebo chcem zavoj a asi kvet alebo niečo... ešte niesom uplne rozhodnuta 😃 uvidim po skuške 😃ale inak su korunky pekne lne nie na mne 😃

• @mishita2401  tak to nemas az tak zle...🙂 tak my mame vyhodu v tom ze sme v Uk a nemame vela znamych...akurat nejake spoluziacky so strednej ...inak vsetko bude na svadbe...
    mne dnes prisiel pricesok...predstavy boli trosku ine ale tak kadernicka s tym nieco podla mna urobi...na svagrinej svadbe by som chcela asi nejaky drdol a na nasej svadbe este neviem...tiez uvidim po skuske...mam francuzky zavoj po zem tak neviem ze co sa k tomu bude hodit...ale podla mna hocijaky uces...🙂
    no a dnes mi dosli obalky na oznamenia...celkom pekne a idem aj objednat tie lampiony do saly...🙂 maju vselijake velkosti tak som cela z toho vytesena...som ani zaspat vcera nemohla od radosti...🙂 a aj lupienky som uz objednala...🙂

• @puffu  ešte kolko maličkosti človeka do svadby napadne😃 uvidi obrazok a povie si to chcem aj ja 😃...ja by som chcela balony s helion-aby tak pekne lietali ale čo ked to asi nebudem ma...

• @mishita2401  my by sme chceli tiez balony ale tak neviem ci toho uz nebude moc...😃 ale tak necham to na aranzerku co vymysli...🙂ale s heliovymi balonmi je sranda...😃

• @puffu  ved to že je to sranda s nimi 😃... a aj pekne to je... no uvidime... dnes je to 130dni 😃

• @mishita2401  tiez som pozerala ze uz iba 130dni alebo este?...😃 ja by som uz najradsej mala iba 5dni do svadby...🙂

• @puffu  ježiš počkaj 😃 aspon 30 😃 až by som všetko stihla 😃

• @mishita2401  no tak to ano, ale niekedy je vyssia cena za pozicanie ako za kupu 🙂

• @puffu  moj drahy ma mnohopocetnu rodinu, mojej rodine a znamym,,,,,,aj tym co pojdu na svadbu aj tym co nepojdu na svadbu 🙂 no na mne sa mi pacila korunka,,,,ja som povodne chcela len kvet, lenze nevesta bez zavoja nieje podla mna az taka nevesta a nechcewm nikomu zverit moj uces iba kadernicke,,,,neviem kto by mi dal dole zavoj a nasadil kvet tak aby sa mi neposkodil uces tak to bude riesit takto 🙂 mozno si to este rozmyslim ved este 4 mesiace casu dost 🙂

• @puffu  dakujem si ma potesila, ze sa ti paci aj mishitke sa pacilo 🙂 osvetlenie v strope ma rozne farby a casnici vedia nasvietit miestnost vo farbe vyzdoby cize aj mne nasvietia fialkovu ako to bolo na fotke znazornene 🙂tato restauracia je podla mna dizajnovo najkrajsia v celom meste a vobec nieje financne narocna - ceny su primerane 🙂 skusim poslat dalsi link 🙂 a pozriem ten kostol ako to pojde mne 🙂

• @puffu  este som zabudla dodat ze ta vyzdoba co je na foto zhodou nahod robila ju moja aranzerka 🙂 tak uz ste aj s mishitkou videli pracu mojej aranzerky

• @nikuska1987  no to ano ale ked už da niekto cenu že 400eur za predaj tak to je moc ja mam požičovne lacnejšie... 😃

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste