Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @nikuska1987  no ved ako mi sa teraz nesnažime-ale ako keby bolo tak sme radi😃 ale nie že šup šup robme babo 😃 to nie 😃 ja som tieš moc nebola k detom že ho chcem ale asi pred dvoma rokmi som k tomu začala viac inklinovat-je to krasne, vonave 😃

• @mishita2401  my mame 3 male deti zo snubencovej strany skoro 2 mesacne, 8 mesacne a 3,5 rocne 🙂 takze viem co obnasa starostlivost o deti a uprimne - necitim sa nato to je velka zodpovednost a ja si chcem uzit mladost este 🙂 mozno to aj mna raz chyti 🙂

• @nikuska1987  @mishita2401   my nebudeme mat ziadne deti na svadbe...😞 nikto zatial nema ani z jednej rodiny...my sme na tom podobne...deti neplanujeme ale ked pride tak sa budeme tesit..🙂 ale ked uz bude dom tak zacneme pracovat na nasom malom anjelikovi...🙂

• Sponzor fóra
  • @puffu  my budeme mat 🙂 my neplanujeme a ja ani nechcem najblizsie 3 roky 🙂 dufam, ze ani moj drahy nie 🙂

• @nikuska1987  tak my planujeme mat do 3rokov jedno babo...tomas ma o 2mesiace 27 takze do jeho 30tky...🙂..tak ja sa uz niekedy lakomim na male a aj tomas ale vzdy uvazujeme rozumne ze najprv by bolo dobre byvanie...🙂

• @nikuska1987  mne dali v lete 2010do ruk dvojtýždnove babo-a ani to ešte moja rodina nieje hned mi ho dali a si ma fotili že ako mi pasuje a vieš ake to bol pre mna krasne ...tak krasne vonal - tmavý, krasny a vola sa miško a ja miška tak to bolo take mile 😃...
    @puffu  no presne ked to pride bude radost 😃... no mi budeme mat na svadbe kopu deti 😃 lebo ich je v jednej aj v druhej rodine vela-aj ked to už postupne rastie ale je ich dost 😃.... no ved postav dom, zasat strom a urob syna/dcerku 😃

• @puffu  mozno vyzeram tak necitlivo, ale ked vidim tie deti ako to place, nikde sa neda s nimi ist atdd,,,,,odradza ma to a velmi ,,,niekedy mam pocit ze moj drahy by dieta chcel aj teraz keby sme mali nase spolocne byvanie, ale ja nechcem 🙂 a bojim sa toho, ze sa moj vztah k detom nezmeni a nebudem ich chciet mat vobec a mat dieta nasilu je krute nielen pre matku, ale aj dieta 😞 treba si to dobre rozmysliet lebo ked uz je raz dieta tak sa treba on starat 🙂

• @mishita2401  mne tiez davali maleho na ruky ked mal 1 den, ale som ho nechcela, lebo som v zivote take male dieta nedrzala a mala som strach ho chytit, aby som mu nejak neublizila ved take male je krehke,nevyvinute 🙂 a odvtedy mas tak rada deti? 🙂

• @mishita2401  presne tymto porekadlom by sme sa chceli riadit...🙂 podla mna by to bolo velmi komplikovane keby som bola tehotna a popritom by sme este stavali dom...
    no presne...male deti tak krasne vonaju...🙂 a take pekne, mallinke..🙂

• @nikuska1987  neboj sa tvoj vztah ku detom sa zmeni ja som tieš bola taka kedysi 😃...nieje to necitlive , jednoducho chceš si ešte uživat s buducim manželom-ved to je uplne normalne 😃 mi chcem ist ešte predtým k moru 😃 lebo ak budem tehotna to už nepojdem za hranice len na SR a more milujem tak ešte pred babom musi byt more jednoznačne!!! 😃

• @puffu  mne sa strašne pacia babetka a tak 😃 ale aj ked to začina chodit, hovorit, samo papat 😃 ved to je uplna sranda 😃 a je to nadherne 😃... no pri stavani domu by to bolo teda inak tažke... to si teda radšej počkajte 😃 aj ked poznam ženy ktore ešte v den porodu malovali dom-a to si nerobim srandu 😃

• @mishita2401  no to dufam, ze sa zmeni 🙂 ja sa niekedy sama citim este ako decko 🙂 dakujem za podporu si ma povzbudila 🙂 tak to akurat stihate more, dieta , svadba,,,,alebo svadba, more, dieta 🙂

• @nikuska1987  mne ho dali tak že som ani nestihla nič povedat 😃 a tieš som sa balla ho držat ale som ho aj chcel taký krasny je 😃... no vtedy ked som ho držala mi moj drahý povedal že mi to velmi pristane že či si nerobime svoje 😃

• @nikuska1987  tak asi si prva osoba od ktorej to pocujem...najma od chlapov sa teke pocuva...ale tak ako vravis...na deti treba dvoch a tiez si myslim ze ked sa ty na to necitis tak to nie je dobre pre nikoho...tak uvidis...mozno zmenis postoj...ale nie vsetky deti stale placu...musis babo iba presne krmit a dodrziavat vsetko co treba a babo je pokojne a zaplace iba ked je dladne alebo smadne a tak...🙂
    A ja osobne som za to ze ked niekto planuje dieta a nevie ci to zvadne nech si kupi psa...je to taka zodpovednost ako pri dietati...

• @nikuska1987  😃 ved aj tak mladučko vyzeraš 😃 no asi svadba, more , babatko 😃 asi tak to bude 😃 dufam 😃

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  aj moj drahy si ma doberal, ze chce babo a nech uz mame 🙂 ale nie. nie som ho zrusila ziadne babo nebude 🙂

• @nikuska1987  sa na to musiš aj ty citit 😃 ved ty ho budeš nostit 9mesiacov a potom v krutých bolesiach porodiš 😃 tak to je aj na tebe 😃

• @mishita2401  no moja mamka isla zo stefanskej zabavy na porodnici rodit sestru...😃..isli sa pozriet a uz utekali o 5 minut...😃...

• @puffu  teš dobre 😃 moja babka rodila na silvestra-nový rok mojho oca že boli vyše metrove snehy vtedy-výchrica a to bolo pred 42rokmi a sanitka došla s ožratým doktorom aj šoferom-myslela že to neprežije 😃 ale prežila a mam oca 😃 heh...

•  @puffu  ja zase sa stretavam v poslednom case s tym, ze muzi chcu skor dieta ako zeny neviem cim to bude 🙂 viem, ze nie vseetky deti placu,lenze taka starostlivost o dieta zaberie cely den krmit ho, kupat, prebalovat, venovat sa mu, chodit snim von a kopec inych veci 🙂 neviem ci by som vydrzala byt doma s malym dietatom - ja stale musim nieco robit, niekam ist, niecim inym sa zaoberat a nie mat kazdodenny stereotyp starostlivostou o dieta 🙂 radsej by som chcela psika ako dieta

• @mishita2401  a este aj tak mlado vyzeram 🙂

• @nikuska1987  no 😃 a tak čo no 😃 zajtra ma čaka škola a ja v sobotu..super..a mam take že fyziku ako užas 😃

• @mishita2401  krasne si to napisala v krutych bolestiach porodis ,,,,,,,,,,dalsia vec co ma odradza 🙂

• @mishita2401  aspon sa doma nenudis 🙂 dochadzas daleko do skoly? 🙂 fyziku to na aku skolu chodis a aky odbor? 🙂

• @nikuska1987  no ta VŠ je od mojho domu asi tak 4km 😃 a to je uplne super 😃... no chodim na DTI-Dubnický technologický inštitut.obor bude v druhaku-ekonomika

• @mishita2401  tak to mas velmi blizko 🙂 to mozes chodit aj pesi,,,,ale niee 🙂 o niecom takom som este veru nepocula 🙂))zaujimave

• @nikuska1987  v googli to najdeš 😃 haha... no pešo nie-cesta okolo stanice je rovna a pripada mi vždy tak nekonečne 😃

• @mishita2401  ok pozriem to 🙂 to je 5 rokov 3 bakalar a 2 ing, alebo mgr? 🙂

• @nikuska1987  no tak a mgr 😃

• @mishita2401  tak este 4 roky a bude s teba mgr 🙂 uz sa aj ucis na skusku? 🙂

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Hotel 21
Bratislava
Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov