Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
Profilova fotka
ja si zasa vybavujem vsetko teraz v predstihu, zakial ma aj moj drahy cas, pretoze my v lete budeme prerabat podkrovie u jeho rodicov, tak aby sme po svadbe mohli hrdlickovat na svojom :-D a ako som uz spominala, bojim sa, ze v tom zhone sa na nieco zabudne a teraz je relativne cas, tak preco si nevybavit co sa da :) co sa tyka zenicha (oblek, vesta, kravata a spol.) bude toto jedna z veci, do ktorych budem musiet frajera dokopat, pretoze on ma na vsetko cas 8-)
Profilova fotka
Chápem Vás dievčatá, obdivujem ženy, ktoré zvládnu svadbu bez stresov :D My máme viac menej všetko objednané, ale na leto si nechávam výrobu výzdoby, vyberieme svadobné menu, urobíme si náuky a možno urobíme nejaký úvod k svadobnému videu... Ja mám v hlave plno inšpirácií, takže už ich len zrealizovať... My sme s obrúčkami nemali problém, zapáčili sa nám také, ktoré boli hneď na predaj, vyskúšali sme ich veľa, ale len pri jedných nám zasvietili očká :-) j_erika - my tiež nemáme oblek a spol. pre ženícha, vraj to má čas, jeho výhorka znie, že čo ak schudne :-D :-D
Profilova fotka
@slmonika vyhovorka mojho je, ze co ak priberie, pri tom je stihly....ja sa skor bojim, ze neponesie zenich nevestu cez prah, ale nevesta zenicha :) je len o par kilogamikov tazsi nez ja :-D aaale, ak si trufa, nech si dava nacas....ja budem v klude 8-) privelegium obliect zenicha necham jeho mamicke, predsa len to bude posledny krat (dufam), co ho bude obliekat ona ;-)
Profilova fotka
Erika, myslíš, že posledný krát? :D svokričky sa nevzdávajú :) tá moja mladému furt niečo kupuje. ale kašlať na to zbytočne by som sa rozčulovala, beriem to tak že mám o starosť menej. zajtra idem zas skúšať šaty... Inak ticho na bojisku nič sa nedeje.
Profilova fotka
@ivulik211 :-D musim sa rehotat, lebo toto bol skyrty podtext, ze akoze "poslednykrat" hlavne ked budeme byvat u nich x-) ale moja svokruska mysli aj na mna :) vzdy mi nieco pekne prinesie, rada nakupuje, toto budem musiet vyuzit 8-) tiez rada nakupujem len keby tie peniazky boli :-S Dievcata, taka otazka: vsetky mate hostinu a zabavu niekde v restike, resp. niecom podobnom, alebo aj napr. v kulturnom dome ci svadobke, kde si musite zabezpecit kuchara, suroviny a pod.??
Profilova fotka
@j_erika haha, no veď presne tak som to myslela. inak aj ta moja na mňa nezabúda a z nákupov mi vždy niečo donesie :-) ma dobrý vkus a straaaasne rada nakupuje ;-) Hostinu mame v reštike, - zatiaľ skvelý prístup. akurát na tancovanie tam je na môj vkus menej priestoru, dufam ze svadobčanom to nebude veľmi prekážať. včera som našla jednu krásnu reštauráciu ale na môj vkus príšerne drahé. pritom je to mimo BA a žiaden luxusný priestor.
Profilova fotka
@ivulik211 tak snad sa ako nevesty budeme mat dobre :) my mame KD, restiky u nas na okoli su male a tiez maly priestor na tancenie :( a mas pravdu, niektore si pytaju nehorazne peniaze za to...
Profilova fotka
@j_erika snáď áno, ale netreba to zakríknuť :-D tak my máme 50 ľudí (aj s nami dvoma) a potom prídu nejakí kamaráti o 10tej/12tej. mám z toho priestoru trochu obavy ale ako bude tak bude už sa z toho nezbláznim. sú tam veľmi dobré podmienky na BA, v KD majú aj kuchyňu alebo máte nejaký cattering? a koľko máte ľudí?
Profilova fotka
fuuuuuuha..ako tak toto vsetko citam, tak neviem neviem ci sa stihnem vydat tento rok 1.10. :D totizto este vobec nic nemam vybavene..ani nacrtnute..co myslite? mam sancu? :O
Profilova fotka
@ivulik211 tak snad sme to nezakrikli :-D my mame cca 130 ludi (mame velku rodinu) :-N snad sa budu bavit vsetci do jedneho ;-) kuchyna je v kulturaku, mame aj kuchara zajednaneho (klasika 2 chody, a potom priebezne doplnane svedske stoly alebo bufetove to je jedno), a co som vobec nevedela ze byva, mame aj kapustnicu, svokrovci si rozkazali, tak bude vsehochut :-D Vy ake mate menu??? Uz ste si vyberali? @jjuulliiaa ahojky, no myslim si, ze v pohodicke stihas, ak sa chce, da sa vybavit vsetko, takze aj tvoja svadbicka 1.10. ;-) ono niekedy menej je viac, aspon nebudes mat moznost menit rozhodnutia a vymyslat, ako sa to dari mne ;-) tak drzim palecky 8-)
Profilova fotka
@j_erika dakujem krasne za podporu ;) uz na tom silno pracujem hh
Profilova fotka
@jjuulliiaa ahoj a vitaj :) áno presne ako erika hovorí, stíhaš a aspoň nebudeš mať čas vymýšľať ak ťa niekto bude strašiť že neskoro na šaty a na sálu - nič sa neboj je to do pohody. držím palce a píš ako postupuješ :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@j_erika tak to mate dosť ľudí ale dobra zábava určite bude. ja mam väčšiu rodinu, drahý tak pomenej a budu aj 4 kamaráti 2 z nich naši svedkovia, inak čisto rodina. no my máme prvú večeru podávanú klasika mäsko na šťave, ryžu, zemiačky, ako predjedlo chrenovú rolku - haha to musí byt to by ani svadba nebola a polievku. potom 2 večera pečené prasiatko a také drobnosti na švédskych stoloch, a potom o 12tej ešte kapustnicu. asi sa to nezje ale tak nech zasa nie je málo. a koláčiky a slané no bude toho hodne. len ten parket ma štve ale dobrých ľudí sa všade veľa zmestí
Cavte ja sa o termíne svadby ešte len škriepim s priateľom ale dúfam že to bude v tento deň. Ja mám jediné s krku šaty a Alkohol s ktorým obchodujem takže si tak dokážem ušetriť až 200 eur :-D. Ak by ste potrebovali pozhaňať aj vy niečo RADA POMôŽEM dopravu máme skoro zadara je to iba par centov. Šaty som kupovala v zahraničí konkrétne na Ukrajine vo svadobnom salóne za značkové svadobné šaty ktoré mi upravili na mieru som dala smiešnych 70 eur pre pár eur si tam dajú vŕtať aj do kolena a su fakt nádherné. Fotograf a miesto svadby ma ešte len čaká ale keď viete o niečom peknom a romantickom dajte vedieť rada sa nechám inšpirovať :-D
@jjuulliiaa heh určite máš čas hlavne si vybavovačkami nenechaj pokaziť chuť s príprav a hlavne nezabudni si užiť svadobný deň :-D
Profilova fotka
@nikola24 presne za takyto pozitivny pristup ti dakujem :-) lebo ked tu citam o tom ako uz kazdy vsetko ma, tak ma ide roztrhnut :-D
priateľova sestra to planovala a stresovala rok dopredu a aj tak sa to riešilo na poslednu chvíľku aj ten alkohol da sa povedať že som riešila viac menej kvoli nej 2 mesiace pred svadbou nemala nic keď zisťovala kde to kupovať tak prišla nato že ak nenajde nejaký lacnejší alkohol tak zaňho v supermarkete alebo v nejakej špecializovanej predajni zaplati nehorázne peniaze tak som jej sľúbila že jej pomôžem a ostala som pritom. tak dokážem pomôcť kvantum holiek s vybavovačkami a stále znovu a znovu si vychutnávam pocit s príprav svadby :-D
Profilova fotka
@ivulik21 nas je pät surodencov, mamka aj oco su z piatich surodencov, takmer vsetci moji bratanci a sesternice su slobodni, zenatych nevolame....a drahy to ma podobne len troska v mensom 8-) ale kazda strana mam cca. 50 hosti, tak nam to vyslo pekne fifty fifty :) V nasich koncinach byva zvykom hlavny chod svieckova, dalsi kurca ryza, a pred polnocou rezne so zemiakovym salatom. Ale z klasiky ostala len ta svieckova, druhy chod budeme mat gordon blue a treti sme vymenili za tie svedske stoly :) Presne ako hovoris, ak sa ludia bavia, tak im je to jedno. Bola som na jednej takej svadbicke, parketik ozaj malucky, ludi hadam 100, ale nikomu to neprekazalo, tancovalo a skotacilo ostosest :D
Profilova fotka
@jjuulliiaa juli, no mňa porazí, ten istý deň. napíš podrobnosti. ako plánujete, kde, a tak. Ja už som na tejto stránke závislá. inak šak jasné ani tu nemám foto - Iva Cíchová som ja :) som rada že tu je blízka duša :)
Profilova fotka
@ivulik211 tak toto mi nikto neuveriiiiiiii :-D ja ti uz vopred gratulujeeeeeeem!! :-D hahahh no veru tato stranka ma pohyna dopredu..lebo ja nemam este vobec nic vybavene..ani neviem kde co ako..viem iba datum..a vcera som si len tak z prce bola uz nejake tie saty skusat, nech mam predstavu..ale zatim ziadna volna sala, ci restyka..takze uvidime, mozno to prelozime na buduci rok alebo co :-( tak toto je fakt srandaaaaaa ;-) tesim sa s tebooooooou :-) no a co vy? co uz mate? nech zavidim a ma to nastartuje konat hahahh
Profilova fotka
@jjuulliiaa ja to planujem od Februára a chcela som to na maj/jun ale uz bolo všetko obsadené prvý volný termín tento tak sme to dali az na oktober, zatial reštiku máme na kolibe a kostol inak nič. šaty mám tak na 80% vybraté, ale tiež ešte chodím a skúšam. aháá a ešte oblek pre ženícha máme. to je tak všetko maš kopu času. tak vam gratulujem a nedavajte to na bud. rok, to stihnete zorganizovat :)
Profilova fotka
@ivulik211 fuuha no vidis to..ohladom tohto ma velmi vela ludi upozornovalo..ze cim skor zajednat miesto svadby, inak bude zle..to je super, ze zenich je uz vybaveny!! s tym mojim to bude asik este tazke hh..no budeme sa snazit stihnut, uvidime uvidime hh ;-)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@slmonika ako pokracujete? idem sa pochválit, uz mam popolnočky kupene. chvaaaalabohu :-) o jednu starost menej. teraz ma skor vytáča ta sietka na vlasy, neviem ju nikde zohnat =-)
Profilova fotka
ako ste na tom ženy? u nas nič nové. iba šaty potvrdené, lebo som stresovala nevedela som či ich 100% chcem. dokončené náuky, objednaní sme u cukrárky a to by hádam aj stačilo. :)
Profilova fotka
@mazzone Ahoj, tak aj ja sa Ti pochválim, aj ja už mám popolnočky, od soboty :-) Nemala som síce predstavu, ale tie čo mám mi padli ako uliate... Len nestíham tu dávať fotky, lebo sa stále učíííííím na štátnice :-| A už máme za sebou prvú náuku, takže už tú svadbu začínam tak intenzívne pociťovať... a teším sa...
ahojte babenky.. ja som si vcera uvedomila, ze sa nam to pekne krati.. ;-) ale teoreticky uz vsetko mame .. tak som spokojna.. akurat tento tyzden som kupila pierka.. mali super zlavu, tak som vyuzila.. :) no a vcera sme objednali oznamenia - kokso ale vybrat text na oznamko bola jedna katastrofa :D
Ahojte baby, tak my máme tiež tento dátum, ešte nemáme dokopy nič zariadené, dnes idem ale skúšať nejaké šatičky. Chcem sa vás opýtať, neviete o nejakej dlhodobej predpovedi počasia, ako to býva v tomto období- či už bude chladno, daždivo alebo tak, lebo sa dosť bojím, že bude zima a bude pršať... díky a pekné prípravy želám
ahojte baby, tak pozeram, ze su vsetky brutal zaneprazdnene svadobnými vybavovačkami... ;-) co nove?? mi uz mame aj oznamka vytlacene, uz by som ich najradsej aj rozdala..niekedy buduci tyzden sa chystame za fararom spisať akusi zapisnicu.. som zvedava :-)
Ahojte, my teotericky mame uz vela veci... ale ci aj realne? Uvidime :) Najnovsie sme vyrabali oznamka...snad uz mame konecnu verziu :) V akom casovom predstihu budete rozdavat oznamenia a pozyvat na svadbu? Obrucky mame uz hotove, ulozene v skrini. Chyba nam este oblek pre zenicha a moje popolnocne saty.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?