Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
Profilova fotka
@mimka9 drzim na zajtra palecky, dobre to dopadne ;-)
Profilova fotka
Inak vedia aj vam miestami skazit radost z priprav reci: "stale len vymyslas" alebo "ty si ale nerozhodna, na co sa zaoberat vyzdobou, to neni podstatne" .... Najviac to mrzi, ked to povedia osoby, od ktorych to vobec necakate, resp. vas poznaju cely zivot a vedia, ze toto je vas den D a chcete ho mat co najkrajsi. Veru ze to takto niekto zabije, by som necakala.... A potom nad tym dlho predlho meditujem, ci som ozaj taka strasna nevesta, ked sa snazim vybrat len to naj pre nas dvoch a vsetkych hosti.... Ach jaj, toto som fakt necakala :-(
Profilova fotka
@gabinkas jéj super ešte že pripomínaš, budem pozerať aj ja, aj ked tie predchadzajúce nevesty boli také podivné asi musia na seba kydať alebo čo. no ale aspoň okuknem čo majú, aké šaty, účesy, zábava atd...
Profilova fotka
@j_erika určite si z takých rečí nič nerob, vždy sa nájde niekto kto povie veci, čo zamrzia a pritom možno oni by na tvojom/našom mieste "vymýšľali" ešte oveľa viac. Chceš predsa aby sa ľudia dobre cítili, bavili sa až do rána a to chce nejakú prípravu, nesmieme si nechať pokaziť náladu :D Mne sa tiež stali už veci všelijaké najlepšia kamarátka sa nad oznamkom a oznámením o svadbe iba divne pousmiala, nič nepovedala iba to že jednotky v dátume prinášajú smolu - tak dík, iní z rodiny zasa že by sa nikdy nevydávali v kostole a podobné reči. každý nech si urobí po svojom. dokážu ma takéto reči vytočiť takže ťa chápem
@ivulik211 no ved, tie prvé boli také divné . ale je to teraz dobrá motivácia, že ako to má vyzerať, tak som zvedavá :-)
@j_erika Erika z toho si vôbec nič nerob, ja som tiež taká ako ty. Už od začiatku roka žijem len svadbou a stále riešim, čo ešte treba a čo bude najlepšie. Veď je to len raz za život ( dúfam :-N ) a preto ma tieto reči nerozhádžu. Kašli na také reči ;-)
Profilova fotka
@ivulik211 @gabinkas diky kocky ..... 8-) ja som mala vysnivane, ze pripravy na moj/nas svadobny den rozoberiem od A po Z s mojimi kamoskami.... :-N a snazim sa si nicim nenechat pokazit svoju predsvadobnu naladu, aj ked je to miestami fakt unavujuce, nebrat nietore reci vazne :-D a este jedna otazocka, uz mate aj obrucky, resp. sa zhanate uz po nejakych???
@j_erika ja už mám obrúčky. My sme boli vo februári na svadobnom veľtrhu v Nitre a tam boli zľavy, tak sme si tam vybrali. Asi v marci alebo apríli boli hotové, takže už sú doma :-)
@j_erika erika aj my uz mame obrúčky - 8-) su kraaasne, uz sa tesim ked ju budem mat na ruke :-D baby, zas dilema - ktorá z Vás MÁ a ktorá NEMÁ svadobný závoj? ja som povodne rozmýslala, ze budem mat len take decentné ozdoby do vlasov, lebo chcem zlozity učes a zavoj by mi to vsetko zakryl, ale teraz neviem ;-(
Profilova fotka
@j_erika tak my obrúčky ešte nemáme, boli sme nejaké skúšať ale nevybrali sme. Momentálne občas keď zavítame do nejakého obchodného centra, čo je inak veeeelmi málo, tak pozeráme výklady. Aj sa nám jedny páčia, musíme ich ísť vyskúšať a tak... ale mám pocit že máme stále čas :D dilema závoj - tiež som nechcela ale uplne to zmení celý výzor.. ale zase krásny účes a ozdoby alebo kvietok to je tiež nádhera. Ja som sa zamilovala do tých dlhých talianských vyšívaných ale k mojim prezdobeným šatám to už bude asi moc :D btw pozerali ste 4 svadby ? môj "muž" sa len smial, že načo to pozerám :-p však ale inšpirácia musí byť
@mazzone ja som tiež nechcela mať závoj, že iba jemné kvietky alebo niečo také ale baby mi povedali, čo boli so mnou vyberať šaty, že bez závoja je to jak nedokončené, že treba aj ten závoj, tak asi ho musím mať :-N
@ivulik211 bože ja som to chcela kukať, ale drahý mi to zabudol včera nahrať, tak som si to dala dnes ráno čo opakujú, ale dneska budem pozerať :)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak ten závoj sa dá aj pod účes dať, tak sa mi to celkom páči, tak môže byť aj zložitejší účes, možno aj nejaká ta ozdôbka. Ale presne je to tak, ze ten zavoj to akoby tak doplni, zakončí... niečo na tom bude dnešná Ďalšia a určite nie posledná dilema - oznámenia. Kamarát grafik nam prekresloval jednen vzor, ze ušetríme, ale stále sa mi to nepáči tak ako ten originál - takže asi neušetrím a objednám ich normálne, vy ste si kde dávali robiť oznámenia?
@ivulik211 ja som si dávala oznámka robiť tu v TN, firma PAMAS. Majú pekný výber
Profilova fotka
@gabinkas presne tam sa mi jedno páči :)
@ivulik211 :) my máme také aj s fotkou a na tej je na priesvitnom papieri text . Aj cenovo sú v pohode.
Profilova fotka
ahojte. my mame vybrate z firmy PS grafika z Presova. sice byvame na opacnej strane republiky, ale cena je najlepsia, dizajn je jednoduchy ako sme chceli a aj tak mame polovicu rodiny tam a oznamenia chceme davat osobne takze viac neriesime BA :)
Profilova fotka
my na obrucky priebezne chodime, ale mam z toho viac nervy ako pozitok :-D mojmu drahemu sa nic nepaci, veeelmi narocny je ;-) ja uz vsak mam svojho favorita, uz len mojmu ho treba ukazat 8-) @ivulik211 ja mam zavoj zajednany, ale teraz mam normalne taku dilemu, ze ci si ho dat zacesat do ucesu napevno alebo len tak jemne aby som si ho mohla po sobasi dat dole, lebo sa bojim, aby mi nezavadzal :-| Vy to ako budete riesit? @bambi29 aj my mame oznamka z PS Grafika, krasne, jednoduche, lacne a promptne spravene, dokonca sme v priebehu spracovania navysovali aj pocet a super ochota z ich strany ;-)
Profilova fotka
dík baby za info o oznamkách. Včera som sa s tým našim trápila do noci, ale bude pekné hádam, ešte nejak vymyslieť ako pridať text a dokonalé heh. a tlač to bude tiež zábavka @j_erika no s tym závojom fakt neviem, asi taký čo sa dá odopnúť pre väčšie pohodlie na hostine. keby bol taký dlhý zavadzal by mi a keby bol krátky asi by som pri bujarej zábave ohrozovala okolotancujúcich s mojou šikovnosťou :-D nechcela by som aby niekto prišiel o oko :-p ale nie vážne zavoj iba na fotenie a obrad ;-) aspoň u mňa. obrúčky nakoniec isto vyberiete, to podla mňa švacne do očí a musíš ich mať. ale veď ešte je čas nie?? stále je kopa času na všetko :D
Ahojte baby, ako ste sa rozpísali :) super :D My ešte nemáme ani obrúčky, ani oznamká...stále sa nevieme rozhodnúť...a okrem toho si ideme robiť oznamká sami, lebo dáko sa nám nič nepáči...Závoj budem mať dlhý, španielsky, ale iba na sobáš a fotenie, potom ho dám dole...
Profilova fotka
@ivulik211 myslim, ze to tiez tak urobim, vlastne este mam moznost sa rozhodnut podla toho ako dopadne skuska ucesu, a ako vravis na to je este stale dost casu, a na druhej strane sa to tak neuveritelne krati x-) a nerada by som dopadla tak, ze popri ostatnych vybavockach ohladne nasho byvania, sa na nieco zabudne, u mna dost mozneeeee :-N
ahojte baby, tak som na dalsej svadobnej pozorovacej akcii... Takza rada č.1 Uistite sa, ze v mieste konania nie je ziadny biliard.. bo sa Vám zabava a hostia z parketu presunu k biliardovemu stolu.. a rada č.2 Televizory nechajte vsade vypnute!!!! lebo vsetci budu pozerat sport :D inak co sa tyka zavoja - tak ja budem mat klasicky zavoj sa tesim bo v kostole ho chcem mat prehodeny cez tvar - to bol vzdy moj sen :) a inak zavidim vam tie zlozite ucesy pretoze ja musim volit taky jednoduchsi bo ked to mam moc povypinane tak ma zacne boliet hlava a nechcem stravit celu hostinu s hlavybolenim... vidim, ze s obruckami sme riadne pozadu.. ale ked sme prisli zo zlatnictva tak nam povedali, ze staci prist az tak mesiac pred... vybrane uz mame nastastie drahy nerobil ziadne drahoty.. a este sa mi pacilo, ze nam v zlatnictve povedali, ze nech si prinesieme svoj obrazok, ze oni spravia obrucky podla nas, nie ze si musime vybrat len z toho co maju...
Profilova fotka
@xtinakc no inak za toto by som vrazdila... mi budeme mat hned vedla restiku kde je biliard a este aj bowling.. dost sa bojim... ale ten sport to je zabijak na jednej znamej svabe vseci pozerali MS ale nebolo to tento rok :D.. a nasi hrali akurat tak aj na paske to normalne maju .... uf by som asi bola inak nevrela ...
@oskvarka co som pozorovala svadby tak ked sa ludia fakt bavili, ze DJ hral tak ludia tancovali, boli vesely a biliard ich nezlakal... ale dnes je tu nejako ticho ...
Profilova fotka
@xtinakc ja mam zase take skusenosti ze ked je biliard tak ani dobry DJ dakedy nepomoze... tak dufam ze sa mylim..
@oskvarka ale neboj DJ robi niekedy zazraky... Minule sme tu mali svadbu, kde ludia tancovali celu noc az ich novomanzelia museli vyhanat z parketu sa najest... :) a teraz je tu svadba kde DJ asi zaspal a tak vsetci hostia su pri biliarde... alebo vysli na prechadzku :-D My zasa budeme mat blizko nasej restiky kde mame svadbu - cez ulicu diskoteku tak dufam, ze tam sa mi ludia nepojdu zabavat :D
Ahojte, my zatial obrucky nemame, ale predstavu ano :) Aj sme nasli 2 mozne varianty, kde ich urobia. Original TN alebo v Brne je pan, co urobi cokolvek :) - v albume mam fotku Oznamka sme este nedali robit nikde, mame svoju predstavu ... ale stale mam pocit, ze na vsetko je este cas ... a vela veci si nechavam na leto ( ked budem mat prazdniny )
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, u mňa prípravy zatiaľ stagnujú, na úkor školy, ale teším sa na leto, keď sa pustíme do toho predsvadobného kolotoča... Včera sme si vybavili farára, vybrali kostol a čas sobáša, takže mi padol kameň zo srdca... Ale to, čo treba vybaviť v predstihu, tak to všetko je zabezpečené :-)
Profilova fotka
kočky tak aký bol víkend? máme oblek juchúúú teším sa. drahému ešte topánky, vestu, kravatu a môže vyraziť :D ja mám zasa dilemu so šatami. my našťastie biliard nemáme, je to uprostred lesa takže snáď nám nikto nezdrhne. problém je s menším miestom na tancovanie snáď to nebude ľuďom vadiť. veru veru tá nálada na hostine, toho sa dosť bojím.
Aj ja si všetko nechávam na leto, na prázdniny, vtedy začnem vyrábať výzdobu a tak...ale pomaly začínam selektovať a robím definitívny výber :-) Obrúčku mám už vybratú, len neviem, kde si ju dám vyrobiť, pretože chcem z chirurgickej ocele...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?