Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
si myslis ze dj by ti nezahral vyssie uvedene veci?? ja si myslim ze to je o dohode dopredu....ked ho pripravis, tak si myslim ze nebude problem....no drzkam palce
@hpdv7 nehovorím, že by nezahral, možno by sa taký našiel, ale zatiaľ som bola vždy sklamaná...a keďže takouto hudbou disponujem vo veľkom množstve a okrem toho máme aj kvalitnú aparatúru, nevidím dôvod, prečo vyhadzovať peniaze za DJ...za dobrú kapelu zaplatím veľmi rada :-)
ako nechapem, preco tu niekto riesi hudbu na svadbe niekoho ineho.. pokial nie si host tak ta to vobec nemusi zaujimat.. myslim si, ze rysavka si je vedoma toho co chce a ako to chce.. a sama si pozna ludi...
@xtinakc presne tak, ďakujem za podporu :-)
@rysavka nemas zac :-) ako jedna vec je povedat si svoj nazor a druha si ho pretlacat a este ked je to aj cudzi clovek, ktory nic o tebe nevie... kazda ma predstavu o svojej svadbe a kazda si ju urobi ako chce.. a ak budem chcet od niekoho radu tak sa opytam!!
@xtinakc moje slová...mne nevadí, keď niekto napíše svoj názor a mám rada aj diskusiu, lebo niekedy mi fakt môže pomôcť v rozhodovaní, ale neznášam ľudí, ktorí chcú silou-mocou presadiť svoj názor a tvária sa, že oni najlepšie vedia, čo je pre mňa dobré a ideálne...takých, čo zjedli všetku múdrosť sveta :-p
Baby, čo máte nové? :-) Ja mám akurát pred štátnicami, ale akosi sa neviem sústrediť na učenie, lebo teraz ma chytila nejaká veľká svadobná vlna :-) A okrem toho ideme v sobotu na svadbu :-)
my sme dnes boli na matrike.. vypisali tlacivo, podpisala som ze sa vzdavam svojho priezviska po sobasi, divny to pocit :-) ale tesim sa....
@xtinakc ja som sa ešte nerozhodla, či si nechám iba svoje priezvisko, alebo si vezmem oba - teda aj svoje, aj manželove...svojho sa nedokážem vzdať :-)
@rysavka ako popravde, taky divny pocit som z toho mala ked som to podpisovala - ze po tolkych rokoch prestanem ako keby existovat :-D ale nejak to neriesim, nebudem prva ani posledna co si meni priezvisko.. ;-) hadam si casom zvyknem :-)
@xtinakc mne to neprislo divne. :-) Nikdy som ani nerozmyslala ze si necham svoje rodne priezvisko, nemam dovod. Podla mna to k manzelstvu patri, ze prijmem priatelovo. A ja osobne som si uz davno nanho zvykla - mam natrenovany novy podpis a na internete fungujem s novym priezviskom uz dlho. :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojte žienky, pridávame s k Vám.. termín 1.10.2011 bude náš už druhý pokus o svadbu, prvý bol minulý rok 2.10.2010, ale dva mesiace pred svadbou sme to všetko zrušili,chýbali nám už len obrúčky.. ale tak stáva sa a veríme, že tentokrát nám to už nič a nik neprekazí.. vybavené máme:reštiku, kostol, matriku, šaty, zákusky, tortu, DJ-a, fotografa, kameramana , ale my sme v podstate odložili svadbu a všetkých dodávateľov presunuli o rok :) ale poviem Vám, čím dlhšie plánujeme svadbu, tak tým viac vymýšľam ohladom výzdoby, ale mám statočnú polovičku pri sebe a všetko so záujmom si vypočuje, alebo sa aspoň tvári :D výzdobu by sme chceli v tmavofialovej a bielej kombinacii, uvídime ako nám to všetko dopadne:) chýbajú nám ešte stále tie obrúčky, ale akurát sme v štádiu vyberania a už sme sa dostali len k štyrom možnostiam..my sme sa rozhodli pre titánové obrúčky, pretože môj priateľ nechce o zlate ani počuť, keďže zásnubný mi daroval z bieleho zlata a po dvoch mesiacoch bol cely žltý, poťahovať si ho dávam každé štyri mesiace a on je veľmi sklamaný z toho.. takže sme sa boli rozhodnutí pre oceľ alebo titán, momentálne sme na rok odišli do zahraničia a majú tu oveľa väčší výber, takže kupujeme to tu.. tiež ste tu spomínali, že aké svadobné poháre..my sme kúpili v ikei poháre na šampanské, dali sme tam vygravírovať dátum..nemienime vyhadzovať zbytočné peniaze za poháre, ktoré sa nám ani nepáčia, pretože zvyknú bývať na náš vkus presrdiečkované :)) @rysavka tiež si myslím, že máš pravdu s tým DJ,pretože môj priateľ odkrútil 2x ocinovu aj mamininu 50tku asi pre 50 hosti s hudbou z PC a lepšími reprákmi..rodičia si dali vždy požiadavku, akú hudbu by na oslave chceli mať, on si to všetko pripravil a zabavili sme sa všetci do štvrtej rána a pri ocinovej 50tke aj dlhšie, ak človek pozná svojich ľudí a vie čo im reže, tak v tomto nevidím absolutný problém, pretože na SVK je už mnoho "DJ"-ov, ktorí tiež len tú hudbu púšťajú ale zato si vypýtajú nemalé peniaze... kočky všetkým, ktoré ste v poslednom ročníku, držím palce a želám pevné nervy, viem o čom to je, my sme si to obaja odskákali takto pred rokom :)
Článok sa načítava...
@jankaajurko Pekne ťa tu vítame :-) Ja som veľmi rada, že teraz riešim svadbu a aspoň nemám plnú hlavu štátnic a zbytočne sa nestresujem :-D S tým vymýšľaním to poznám, my sme o svadbe začali uvažovať už pred dvomi rokmi a odvtedy sa inšpirujem na nete a odvtedy som už asi 100x zmenila výzdobu a stále niečo vymýšľam :-) Všetci v okolí si už o mne myslia, že nie som normálna...no najviac ma vytáčajú rečí, že načo to všetko do detailov plánujem, veď aj tak sa niečo pokazí...no a práve preto do detailov plánujem, aby sa toho pokazilo, čo najmenej :-p Už len dúfam, že základný koncept výzdoby zostane nezmenený, lebo už som začala nakupovať veci, takže už nemôžem veľmi meniť názor a vkus :-D My už tiež máme takmer všetko, okrem obrúčok...tie chceme z ocele, nakoľko sa mi zdá zlato zbytočne predražené a na základe rôznych názorov aj nekvalitné...
Profilova fotka
Ahojte baby, pridávam sa k vám ak môžem. Tento termín je aj náš. pôvodne sme chceli jar, ale nenašla som vhodný priestor na oslavu, takže október, snáď bude pekné babie leto :D zatiaľ mam vybavené: reštika, kostol, moje šaty, predbežne som dohodnutá s kaderníčkou, vizážistkou a floristkou alebo ako sa to volá.. Momentálne sme v štádiu zháňania obrúčok a fotografa. Čím viac pozerám výzdoby a neviem sa rozhodnúť, tak si vravím, že výzdoby bude čo najmenej žiadne prehnané organzy ani veľa kvetov, žiadne farebne kamienky nič čo by na stole zavadzalo. aaa budúci týždeň budeme mať hotové oznámenia. tak to je asi všetko snáď vás čoskoro dobehnem v prípravách :D akosi je tých možností strašne veľa.... Iva
cafte dievcata,aj sa vydavam 1.oktobra :) vsetko si vybavujeme zo zahranicia,takze trosku napatie,ale da sa :) hlavne je vopred si rezervovat zakladne veci:kostol,sala,DJ,kadernicka,kozmeticka; ale sa uz tesiim :)
baby, ktorá z Vás ma saty s vlečkou? začinam mat depku a dilemu ohladne mojich svadobných siat :(
Baby, kedy je potrebné posielať svadobné oznámenia? My si absolútne nevieme vybrať a ani nevieme, kde si ich máme dať vyrobiť...totálna dilema... @mazzone ja mám šaty s vlečkou, hoci som ju vôbec nechcela, ale dá sa pohodlne vypnúť, takže už som v pohode :-)
@ivulik211 @macapeto Ahojte kočky :-) Myslím, že nemáte čo dobiehať, veď základné veci máte vybavené :-D Ja tiež momentálne stagnujem, lebo mám pred štátnicami...a ináč vitajte :-)
@rysavka vdaka za uvitanie :-) statnice zmaknes,uvidis ako bude dobre potom..tiez mi nebolo vsetko jedno pred statnicami,no po nich uz bol super pocit..drzim palce,napis ako si dopadla..a kedy ich mas??
Profilova fotka
@rysavka dik za privitanie. No jasné, ešte nestresujem, času dosť - zatiaľ. Držím palce k štátniciam, je to stres, ale potom je to úžašný pocit ako spomína macapeto :D grafický návrh na oznámenia som teraz dala urobiť kamarátke-grafičke tlačiť ich budem sama. som sa s tým ponáhľala, ale teraz sa mi zdá, že je ešte skoro na rozdávanie, začneme asi tak o mesiac, možno aj dva. @mazzone tiež mam šaty so strááášne dlhou vlečkou, tiež sa dá vypnúť, vždy som chcela čo najjednoduchšie šaty a nakoniec sa mi najviac hodili hádam tie najzložitejšie s čipkou, výšivkami a vlečkou :D - každý deň mám na ne iný názor, raz sa mi páčia potom zasa vymýšľam, do októbra mi z toho hrabne :D
@macapeto 12. mája a idem hneď prvá, takže to budem mať aspoň rýchlo z krku :-) Začínam mať taký optimistickejší pocit :-D
Profilova fotka
niekedy si želám aby bol už aspoň september...
Profilova fotka
Ahojte žienky:-) Pridávam sa do klubu s termínom svadby 1.10.2011:-) U mňa sa to celkom rýchlo začalo sypať.-), od.7.4. zasnúbená a myslela som, že času je dosť, ale všetci naokolo ma vyvádzajú z omylu a tak som rýchlo spadla do kolotoča vybavovačiek.-)
Ahojte, aj my máme svadbu 1.10.2011. Už sa nevieme dočkať :D. Zatiaľ máme dohodnuté a zarezervované miesto sobáša, reštauráciu, dj-a, kameramana, fotografku, moje svadobné šaty, obrúčky...oznámenia sme si vybrali, ale ešte sme si ich nedali vytlačiť. Teraz sa snažím riešiť detaily okolo výzdoby, stále nájdem nejaké nové inšpirácie, už sa musíme len rozhodnúť :). Krásny slnečný deň!!!
@rysavka: Dnes máš štátnice, tak ti prajem veľa šťastia, aby ti všetko dobre dopadlo...a potom sa môžeš sústrediť iba na svadbu :)...drž sa!
baby dlho som tu nebola, ako pokračujete? uz sa nam to pomalicky kráti, tak ma zaujíma napr. aký budete mat program na svadbe (resp. či budete mat aj odčepčenie, vyberanie do vienka a tak...) a dost ma zaujímajú popolnočné šaty - aký štýl? kratke, dlhé :-| mam problémy vsak? :)
@zuzkarv ďakujem krásne, pomohlo, už som Mgr. :-) Takže hor sa do svadobného plánovania na plné obrátky :-D
Ja ešte vôbec neviem, aké popolnočky, ale pravdepodobne krátke, keďže dlhé šaty veľmi nemusím...no a program budeme mať púšťanie balónov šťastia a vykrúcanku (niekde sa to volá redový tanec, niekde asi vyberanie do vienka), a to je asi tak všetko...
Profilova fotka
fuuuha, dievcata, dlho som tu nebola, a vidim, ze ste tu plno vselijakych veci rozobrali... ;-) @rysavka gratulujem ku statiniciam, super pocit, ked sa clovek nemusi mordovat z otazkami a moze sustredit pozornost uz len na to, co ho ozaj zaujima :-)
Profilova fotka
@mazzone tak problemy kazdej nevesty hadam x-) cepcenie mat budeme tiez a aj vyberanie do vienka no a nejake hry ktore nam pripravi po konzultacii nas starejsi..... popolnocky absolutne neviem, raz chcem take potom zasa onake. v lete ideme z druzickami po salonoch, takze hadam nejake mi padnu do oka ;-) co tu padla otazka o oznameniach, tak mi bude pozyvat osobne, zacneme hned v juni, kym ich vsetkych obchodime bude aj september, a takym ostatnym posleme postou... oznamka nam robili psgrafika.sk do piatich dni sme ich mali doma... bude to este perne, prerabame si byvanie, k tomu pripravy na svadbu...je toho dost, ubieha nam to velmi rychlo :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?