Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
čize len raz potiahnut dolu? lebo doktor mi kázal si to tak "rolovat" po oku, ale ked to robim pol hodinu tak uz to fakt bolí, oko mi potom uz zmurká samo od seba :-| baby drzte palce, budem skúšat
@mazzone no niekedy musim aj 2krat potiahnut ;-) ale neboj naucis sa :-) tak snad si sa s nou moc netrapila a uz je vonku!!
Profilova fotka
@xtinakc baby len som prečítala posledný príspevok a teda ked človek nie je v obraze o čom je reč srandovne to znie :-D inak ma napadlo, koľko oznamiek si budete davat robiť???? lebo ja ako ratam tak ratam, že ku číslu 150 som sa dostala a to sa mi zd akosi veľa ...alebo malo??? neviem čo je to ni ormalny počet, preto sa pytam .....
@mimka9 my sme to ešte nerátali, ale myslím, že viac ako 100 ich nebude...pozvaných máme cca 65 ľudí a väčšina je pár, takže potrebujeme zhruba 30 oznámení, no a potom nejakých 30 pre ľudí, ktorí nebudú pozvaní, len im chcem svadbu oznámiť...
kolko ludí budete mat na svadbe? nas je oficiálne 35, s priatelovými kamarátmi, ktorí dojdu večer nas je 50 :-) objednáva si este niekto KLIETKU na fin. dary okrem rysavky? ak ano, tak odkial ? :-p
@mimka9 ja som zatial naratala okolo 80 oznameni.. mi totiz budem davat jedno oznamenie do kazdej rodiny.. no a potom kamaratom... co sa tyka svadbonych hosti tak nas bude okolo 75... ja mam hrozne velku rodinu :-) @mazzone ja nemam klasicku ze klietku ale skor by som to nazvala truhlickou - moja kamaratka mi to nazdobi tou servitkovou technikou a vyzera to velmi pekne.. teda aspon mne sa to paci ;-)
kočky čo máte nové? ako pokračujú prípravy? 8-) ja uz mam volakedy z toho hlavu v smútku :-S @xtinakc kamarat mi zohnal v Londýne taku "poštovu schranku" na blahozelania, prip. finančné dary :-D je to z tvrdého kartona, smotanovej farby a krasna smotanovo-biela masla s takými sklenenými cingrlátkami je na tom. uz sa tesim, ked to dorazí.
ahojte, pridávam sa, aj my ideme mať svadbu 1.10.2011 :-)
čaute baby... tak konečne už aj ja mám zabookované šatky.. sa z nich tešííííím :-) v nedeľu idem objednať koláčiky a tortu... a už by aj stačilo do októbra s tým objednávaním... :-D juj ako som sa ja tešila, že svokra už stíchla.. tak včera sme zasa mali rozhovor... kokos porazi ma z nej... teraz zasa že ona objedná polovicu koláčov u tej cukrárky, výslužky u druhej a že aj mi tak máme... tak som jej rázne vysvetlila že výslužky nech si ona objedná kde chce ale koláče na hostinu si objednávam ja sama... hej ja už fakt neviem čo mám s ňou robiť.. :( taktiež som objednala pagáčiky a ona mi zadre že ona bude mať praclíky... žiadne NECHCELA BY SI??? nie ona BUDE MAT praclíky... ja sa u svokry asi neukázem... az po svadbe :-) robia to aj vaše svokry, či to len moja sa teraz ukazuje v pravom svetle??? ]-(
@xtinakc kde si nakoniec zohnala saty? vidim, ze aj ty mas taku "užasnu" svokru :-S my sme si na seba velmi dlho zvykali a teraz je to take, ze sa tolerujeme cez zataté zuby... moja svokra zas co sa týka svadobných príprav - tak ona radsej nič nepočuje, s mamou sme objednávali koláče tak predbezne (myslela som, ze my dáme spravit volačo a zeníchova mama volačo, zhruba tak pol na pol) a svokra sa ma spýta - "a mám aj ja dat spravit dajaké koláčiky?" :-o uz som myslela, ze vybuchnem
@mazzone tak nakoniec som si satky vybrala zo salonu Femina v TT.. strasne mile tetusky tam boli... skusali sme a skusali a ja som potom len tak spomenula, ze by som chcela take volanikove satky a tetuska hned ze jej jedny akurat dnes dosli, ze su este v krabici. hned mi ich isla vytiahnut no a nakoniec som si ich aj objednala :-) ale vahala som.. pretoze v druhom salone sa mi tiez pacili velmi jedny satky, len tie na vahu mali 15kg a skoro ma zvalili na zem, ale stavala som si hlavu, ze ved ja to v nich vydrzim :-D co sa tyka svokry tak ja som si ju doteraz brutal vychvalovala.. to len teraz sa zjancila...minule som k nim dosla a ona sa mi zacala s brutal uskrnom pytat ci som prisla vyjednavat kolace... v tu ranu som sa otocila a odisla domov!!! som zvedava co bude robit v auguste.. to sa mame stahovat do vlastneho s priatelom - tak dufam, ze mi zariadi cely byt ]-(
inak baby co mate svadbu v kostole, kedy sa chystate na matriku?? aj ten dokument z matriky nesmie byt starsi ako 3mesiace, alebo to je jedno :-)
Článok sa načítava...
@xtinakc tu tazku vahu na satách poznám, ja som povodne chcela s dlhokánskou vlečkou, ale uz ked mi ich obliekala pani v salone, tak ma to skoro zvalilo na zem a to si neviem predstavit ze v tom budem celu noc ;-) ale tiez mi bolo za nimi trosku luto no nakoniec som zobrala tie, čo mi sadli ako uliate, ani na dlzku mi ich nemusia prisposobovat, aj prsia mi to dobre oboplo (lebo v jedných šatách som vyzerala jak dojka :-| ) s kostolom ti neporadím, my budeme mat svadbu v hlohoveckom múzeu v tej obradnej sieni :-D
Ahoj aj my mame tento termin.A vybavene mam salu,kameramana a hudbu.Teraz v aprili sa chystam na saty,pohare,a take drobnostky.Ja radsej skor,lebi potom su zbytocne nervy...hih.Najviac coho sa obavam v tento datum je pocasie,ale to sa neda predplatit :-)
Čaute baby, včera mi akurát dorazila klietka, tak sa z nej vytešujem :-) a v pondelok idem do Ikey na veľký nákup výzdoby :-D Čo sa týka tých svokier, tak ja to mám, chvalabohu, takmer bez problémov...mne svokra povedala, že si mám všetko spraviť podľa seba, aby som potom neľutovala, že to nebolo podľa mojich predstáv....povie mi síce niekedy svoj názor, ale do ničoho ma netlačí...jedinú výhradu mám k tomu, že majú strašne veľa hostí oproti mojej rodine, ale to je skôr svokrov problém, on nechce upustiť...no a nechcú prežiť to, že budeme mať obrúčky z chirurgickej ocele a nie zo zlata...asi ich budeme musieť nakoniec oklamať :-p
@matkam99 tak počasia sa aj ja obávam, vzdy som chcela mat svadbu v septembri :-S ale musíme pevne dufat, ze bude svietit slniečko a pofukovat len jemučký vetrík 8-)
ahojte :-) ...co sa tyka matriky - myslim, ze tam nie je stanoveny ziadny limit, ide o to, ze tam ( podla mojich info ) nahlasis datum svadby a vyzdvihnes zapisnicu, ktoru odovzdas knazovi ... s pripravou momentalne trosku stagnujeme, lebo sme do tohto celeho kupili byt a stahujeme sa :) takze na 100 % mam zarezervovane saty, miesto svadby, kostol, knaza a cez mail sme dohodnuti s fotografom, starejsim . Trosku som zistovala situaciu so zakuskami - takze pani si zapisala termin a 3 mesiace pred sa jej mame ozvat ... svokra .... kedze je daleko, nic neriesi :) a snad ani nebude- obaja svokrovci ako aj moji rodicia boli na nasu svadbu pozvani za hosti :) z coho pre nich vyplyva "nerobit nic", co moja maminka velmi tazko znasa...takze uvidime :)
mate vsetky starejsieho? lebo ja na svadbe nikoho takého mat nebudem :-|
mazzone zalezi asi podla tradicii a zvykov, ja ho chcem mat vyslovene na take tradicne veci - odpytavanie nevesty, odcepcenie, a pre kazdy pripad na udrziavanie zabavy :) - len dufam, ze bude profesional
ahojcek babulky, tak v nedelu idem k cukrarke.. tortu uz mam vybratu tak dufam, ze mi ju bude vediet spravit :-) a snad da okostovat aj nejake zakusky :-) @pezu dakujem za info pojdem vyskusat v pondelok, co mi povedia.. som zvedava, bo mi sa pred svadbou stahujeme, cize budeme menit aj bydlisko a ta dedina uz nespada pod matricny urad mesta /kde momentalne byvame :-) /, kde budeme mat svadbu.. :-| @mazzone ani ja nebudem mat na svadbe starejsie, my odobierku nebudeme mat a potom na svadobnej hostine sa spolieham na DJ ze tam urobi zabavu a a moja hlavna druzicka ma zasa nastarosti program.. tak snad sa zohraju :-)
@xtinakc jeeej sa mi ulavilo, ani my nebudeme mat odobierku, odčepčenie a pod... DJ je známy mojich rodičov, družička je moja najlepsia kamoška :-D tak hadam sa budu všetci skvele bavit tortu uz mam zajednanu - dala som strop do 120 €, a bude trojposchodová , čokoládova, mnam :-p
tak dnes absolvovana navsteva u cukrarky..kolaciky objednane.. ale este nas caka debata ohladom torty :-( mi totizto nechcem taku elegantnu torticku ale chceli sme taku blaznivu torticku so zabkami.. a cukrarka ma hned zarazila, ze to bude velmi drahe.. lebo tie zabky sa budu musiet vyrobit s cukru :( tak ze este prekonzultuje cenu so svojou dodavatelkou cukrovych figurok a da mi vediet... som zvedava aka palka to bude :-S
"nevestičky" a ako to máte s výslužkou a predjedlom na svadbe? bude - nebude? :-S
co sa tyka predjedla tak to mat urcite nebudeme, zacneme klasicky polievkou :-) a vysluzky samozrejme budu.. sme s cukrarkou konzultovali ze cca 30kolacikov sa da rodine ale napr.ked mam uz segranku vydatu tak jej sa da 15 a nejakych 10 kamaratom.
baby mate uz aj nejake tie svadobne auta zajednane??? ja som vzdy chcela mat take to starodavne auticko ale moj drahy mi povedal, ze aj on chce mat nejaky ten uzitok zo svadby a jemu sa velmi paci BMW X6 - tak si ho aj zajednal... neviem sice ako do neho vylezem ale budis.. :-)
tak so svadobným autom mame aj my problém, do násho Clia sa určite v tých svadobných satách nevtrepem :-S a v rodine nič také reprezentatívne nemáme. požičovne aut som ani neobzerala, pretoze mam stale zafixovane, ze je to nehorazne drahe. ale ak by ste nejaku pozičovnu odporučili, tak sa aspon popozerám ;-) dik
no ja mam to stastie, ze bracho aj oco su automechanici, tak maju znamych kade tade, inak by sme sa ani mi nedostali k takemu autu :-) no pozerala som tie prenajmy aut na nete a ty kokos nehorazne palky co si pytaju a hlavne ze tie veterany.. ale ked sa chces popozerat tak si pozri : http://www.tara-trans-taxi.sk/svadobn... www.svadbanakoni.sk www.veterany-prenajom.eu @mazzone ty si z hlohovca?? mi odtial mame DJ a ten nam ponukal nejake limuziny, ze vie zajednat... http://hlohovec.virtualne.sk/michal-p... - ja po limuzine moc neprahnem ale ak by si chcela skus sa ho opytat :)
Profilova fotka
@xtinakc a koho mate dj? ja stale nemozem na ziadneho natrafit. takych co som nasla si pytaju 300 eur a to sa mi zda vela.... :( nepoznas nejakych lacnejsich? popripade kolko ten tvoj pyta? :D dakujem
@petuska86 mi mame DJ z hlohovca DJ Tolusi - je to taky starsi pan, ma 13 rocnu skusenost - popravde nepocula som ho hrat ale odporucil mi ho kamarat.. a uz som aj tu citala nejaky prispevok jednej nevesticky, ze ho mala a bola s nim spokojna pozri link: http://hlohovec.virtualne.sk/michal-p... Co sa tyka ceny tak si od nas vypytal 250eur.. co sa mi zda celkom prijatelne... ;-)
Profilova fotka
@mazzone predjedlo ani my nebudeme mať, máme pohostenie pred sobasom a potom tiež zacneme polievkou... podla mna je predjedlo zbytočne, ked to zjedia, potom polievku, hlavne jedlo sa len porype... baby moj krstny ma úplne renault, kráásny, veľký, limuzínovský, akurát je biely....myslíte že može byt svadobné auto aj biele? lebo mne sa oveľa viac páčia čierne autá a tiež neviem akú výzdobu dať nan...všetko pastelové a biele logicky nevynikne... som premýšľala auto "obsypať" červenými gerberami, myslíte že by to bolo fajn?? lebo tie požičovne aut akože neprichádzajú do úvahy...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?