Svadba 1. 8. 2009. S kým budem mať spoločný termín?

Zobraz úvodný príspevok
Ahooj, tak s kým budem mať spoločný termín? :-)
Odpovedať
mirrettim: tie svietniky pre hosti su super :-) . originalne a vkusne. ozaj velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lucirella... :-D
Odpovedať
ahojte, tak ešte stále rozpočet na výzdobu kostola nemám :-( ale v našej sále budeme za výzdobu platiť 600korún, za návleky a za mašle a včera sme si dokúpili ozdobné kamienky a kvietky... tak pofotím a uvidíte. Nad darčekmi som zatiaľ neuvažovala... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tyaja..odfot :-) , akej farby mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Diky za rady. Skusat urcite nejake pojdem.
Odpovedať
mirettim, odfotím, no som momentalne v práci :-D .... nakoniec nebudem mať vyzdobu v bielo zlatej, ale v bielo-zelenej, ale som spokojná 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok...aj ja mam kupene nejake kvietky, tak tiez odfotim... :-)
Odpovedať
ahojte,baby,možem sa pridat? :-) my máme svadbu tiež 1.8.2009.čo sa týka vybavovačiek,už máme všetko podstatné hotové,lebo nežijeme na Slovensku,tak sme to museli stíhat cez vianoce.Domov prídeme až tesne pred svadbou.Ale štastie nám prialo a všetko sme zvládli zhruba za 2-3 dni (sála,kostol,matrika,kameraman,hudba,výzdoba a šaty). :-) To sme boli normálne prekvapení,že sa to dá.Teraz už len také menšie veci.Dnes som začala robit menovky a objednala som si šaty na redový a ešte jedny potom po redovom. :-) Ale tiež rozmýšlam nad darčekmi pre hostí...
Odpovedať
ahoj dzudzuna a aké si si vybrala šaty?pridaj foto ;-) teším sa, že je tu dalšia s takým pekným dátumom :-D
Odpovedať
caute ja uz tiez hlasim uspesny vyber siat :) foto v albume...ale nazivo ovela lepsie som samu seba prekvapila ze som si ich hned rezervovala a zaplatila, ale asi to bol prave ten pocit, ze tieto presne chcem tak som nevahala mame uz takmer za sebou aj svadobnu pripravu... ked zmakneme dopravu, ubytko, matriku a kameramana, budeme mat tie "velke" veci za sebou a uz len poriesime drobnosti ako darceky sme si nakoniec vybrali vonave sviecky...dame na ne nejake nalepky a chlapom flasticky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pripajam sa, mame tiez termin 1. a nakoniec v za
Odpovedať
Profilova fotka
nahanate mi strach :) ja mam len kameramanku, normalne budem mat stres .... tyaja, nevies, neboli ste kuknut niekde v za saly?? svadba bude v za, ale byvame v ba, tak je tazke nieco zohnat, ked to tam uz nepoznam :( ja neviem ci som taka narocna, ale mne sa strasne paci moderny minimalizmus, asi to je moja profesionalna deformacia z prace a nemozem nic zohnat, poradte
Odpovedať
Článok sa načítava...
mirkita: peknucke saty si si vybrala. presne viem ake to je zamilovat sa do siat na prvy pohlad a "prve oblecenie sa do nich" :-D jeina: vitaj! :-) nestresuj ;-) . este stale mas viac ako sedem mesiacov. najst nieco presne podla svojich predstav je tazke... tak drzim palce.
Odpovedať
lucirella: vdaka...tak sa utvrdzujem ze som sa hadam nemylila a su to TIE saty :-) kocky...ale uz je to menej ako 7 mesiacov :) uz len 6 a tyzden.... ale casu je este dost na vybavovacky...saty sa daju vybavit za vikend, na fotografa a saly treba viac casu... ja to tiez nemam v BA aj ked tu zijeme, tak je to zlozitejsie, ale zvladnutelne
Odpovedať
mam trochu stres akurat z toho fotografa :-S . chcela by som, aby tie fotky neboli obycajne..., aby vystihovali nas dvoch a boli trochu umelecke. najst takeho fotografa nie je uplne jednoduche :-( . a to som si myslela, ze v dnesnej dobe to nebude problem... ved staci mat vybavenie (to ma snad kazdy profi fotograf) a napady...
Odpovedať
lucirella, ak by si chcela mam kontakt na (vraj) dobreho fotografa - okolie Bardejova a minule mi kolegyna ponukala umelecku fotografku, ktora vraj cestuje, tusim je z Kezmarku...
Odpovedať
mirkita, budem velmi rada. :-) vopred dakujem.
Odpovedať
ok...vyhrabem tie kontakty a poslem :)
Odpovedať
jeina, my máme sálu v hotely Slovakia,je to tam prerobené, nové podlahy, zväčšené a robia peknú výzdobu... boli sme sa pozrieť v Kamélii, tam je to veľmi pekné, ale pre nás bohužiaľ malé , takisto sme boli v penzione Anton- celkom ok, ale tancuje sa medzi stolmi a to sme nechceli. No a vraj vo Ville Nečas je super.
Odpovedať
Profilova fotka
tyaja, tak to som nevedela, źe Slovakia je prerobena, chceme kuknut tu Villu Necas, tiez som pocula ze je to tam stylove, aj nad Kameliou sme uvazovali, ale ked tam stavaju tu ohavu, tak prostredie okolo je uz strasne .... vcera sme boli s dj, tak som rada, jeden problem vybaveny
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete kde mozem zohnat v okoli ZA :( saty - domingo od pronoviasu??? viem,ze nicol ma v ba, ale v ZA Kristina nema tento typ
Odpovedať
ahoj dievčatá, prišla som si sem poplakať. :-( :-( :-( . Našla som fotografa podľa svojich predstáv a je už obsadený. Dokonca na celý rok 2009. Asi som mimo... Mne sa zdalo divné hľadať fotografa na svadbu viac ako rok pred svadbou, ale asi je to normálne. Tak len dúfam, že niekoho ešte zoženieme... Držte palce. Hlavne, že som jeine radila nestresovať :-x :-S . mirkita: nenašla si prosím tie kontakty? zachráň ma, prosíííím. :-(
Odpovedať
lucirella, davam si uz pripomienku do mobilu...kazdy den na to myslim a nakoniec zabudnem...! takze uz len chvilku a skoncentrujem sa :-) neboj, ja som tiez bola z toho zufala, ale nakoniec sa to poriesilo.
Odpovedať
lucirella - kuk do posty, poslala som jeden kontakt
Odpovedať
daaaakujem x-) . skusim sa jej ozvat.
Odpovedať
Profilova fotka
lucirela , ak by si chcela mohla by som ti dat kontakt na brana herchla, je volny na 1.augusta
Odpovedať
Profilova fotka
baby, drzte mi paste, dnes idem do villy necas .... som zvedava
Odpovedať
jeina, to som zvedavá aké to tam bude, ... daj vedieť
Odpovedať
ahoj dievcata, mirkita: dakujem za oba kontakty. bohuzial som ani jedneho nenasla na nete :-S . ze by sme si mrkli ich vytvory. organizujeme z CR na dialku, takze by sme ani nemali cas sa s nimi stretnut a pozriet si ich portfolio. zatial nasiel snubenec jedneho zo zapadneho slovenska, ktory by prisiel tak uvidime... jeina: dakujem za tip. pozrela som na jeho fotky a su super. napisala som mu mail, ci by bol ochotny prist do Kosic fotit. tak uvidime. kameru mat nebudeme (nemame to moc radi a uz z fotenia sme trochu nervozni :-D ) tajze nam o to viac zalezi na fotkach. joj, som z toho nervozna :-| . ako ti dopadla villa necas?
Odpovedať
lucirella...mozno keby ste sa dohodli, poslali by link na vytvory :) ale neviem....ja som tie kontakty nepouzila len mali vynikajuce odporucania, urcite to vsak treba vidiet. my sme tiez najprv rozmyslali ze by niekto prisiel na vychod zo zap. SR, ale ked sme zisitli kolko si nechaju zaplatit za cestu 8-( ...tak sme to vzdali a zufalo hladali a hladali dalej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?