Svadba 1. 8. 2009. S kým budem mať spoločný termín?

Zobraz úvodný príspevok
Ahooj, tak s kým budem mať spoločný termín? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, no villa - uplne som sa do nej zamilovala na prvy pohlad. NAdhera v minimalistickom style s davkou elegancie a detailu - presklenna podlaha v casti prekladu, kde vidite az do vinarne . Personal bol velmi ochotny, ustretovy, sice nie su najlacnejsi, ale dufam, ze to bude stat za to. Ja ako interierovy architekt som bola uchvatena tymto interierom, sice nie je velka, ale ma svoje parkovisko, maly detsky park, terasu a miesto pre civilny sobas vonku. Tesim sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella - dufam, ze ti odpise kladne, ak neodpisuje, skus priamo volat, lebo preraba byt a niekedy nie je na maily aj tri dni, daj potom vediet ako to dopadlo
Odpovedať
ahojte babenky, mirkita: asi to predsa len skusime... jeina: odpisal najrychlesie zo vsetkych ktorym som pisala, ale uz ten termin nema volny :-( . Je to skoda, lebo foto ma ozaj naaaadherne :-( :-( ;-( . este mi jedna holka poradila presunut fotenie na piatok abo nedelu.. no neviem. zda sa mi to take divne.ale to asi ani neprejde u mojho draheho :-) a neviem si predstavit dva dni po sebe sediet u kadernicky a na kozmetike... to by sa pekne predrazilo a ani by som to nechcela. raz to niekolkohodinove vysedavanie na kozmetike a kadernictve zvladnem, ale 2x po sebe... :-p inak ta villa znie uplne uzasne. gratulujem k vyberu podla tvojich predstav ;-) :-D . zadala som to na google, ze sa na to mrknem ked sa to tak paci, ale maju stranku "v oprave" :-) takze fotos ziadne.
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella - ma fotky fakt pekne, zavolam mu a spytam sa ho este, napis mi do posty tvoje tel. cislo a mail, ak by mal volno dala by som mu tovje udaje
Odpovedať
caute babenky, velmi vam vsetkym dakujem za kontakty a typy na fotografov :-) . konecne sme jedneho podla nasich predstav nasli!!! juuupiiii :-D . takze konecne si jednu vec zo zoznamu mozem skrtnut. vlastne dve, lebo uz mame aj hudbu :-D . a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella, mrzi ma to, nemal volny termin , skoda. Tak ale ako citam ,nasli ste, aky je? no ja som minuly tyzden bola koli satam, baby, tesim sa na prekvapko, lebo nakoniec som bola ocarena pristupom jednej pani navrharky, tak si dam sit, .... no snad to dobre dopadne mame uz dj, na veltrhu som kupila manzetove gombiky pre draheho, mali skvely vyber aj podvazok som dostala:) hor sa do dalsich veci a vy????
Odpovedať
gratulujem k fotografovi, lucirella ja som dnes zajednala autobus, zajtra objednam ubytko a uz len drobnosti...darceky, oznamka, topanky, menovky... to uz snad nejak pojde ako pokracujete vsetky? ;-)
Odpovedať
jeina: mame zahumenskeho (zahumensky.com) a velmi sa nam paci. mame z neho fakt radost :-D . takze nakoniec budes mat saty na mieru a podla seba... super! tak drzim palce nech to ide dobre a podla predstav. som zvedava ;-). u nas uz bol veletrh? tu (v Prahe) sa chysta 13-14.2. povodne som tam ani nechcela ist, lebo nas sa tykaju slovensky dodavatelia a saty uz mam... ale nejak si ma navnadila :-) , mozno sa tam pojdem mrknut. tu navrharku si tiez objavila na veletrhu? mirkita: dakujem x-) bolo to narocne :-) . nam uz tiez chybaju len taketo veci ako oznamko a podobne. prosim ta, ubatovanie si platia hostia lebo vy? inak holky ake velke svadby vlastne planujete? a drzite sa rozpoctu? mne sa to zda nemozne 8-( - uz sme ho prekrocili :-x
Odpovedať
a co ostatne holky? kde ste? ako vam to ide? ;-) tyaja: velmi pekne saty si si vybrala.
Odpovedať
nooo...my sme si moc rozpocet nerobili, len tak velmi "nahrubo"....totiz, mame vela ludi a pre polovicu treba dopravu a ubytko, vsetko platime (okrem dopravy a stravy kamaratov)...takze budeme niekde nad 200tis myslim...zase vieme ze daco platia rodicia (lebo ti by to asi neprezili keby sme ich odmietli) a daco budu dary od hosti (na ktorych netrvame, ale vieme ze to tak bude)... takze nas dvoch to vyjde tak okolo 100 tis...z toho mna viac, zenicha menej, lebo jeho rodicia uz nakupili kopu veci (alkohol, platia hostinu) a ostatne uz ma... najvacsie polozky budu jedlo, pitie, hudba, doprava, ubytko, foto a kamera...vsetko ostatne su popritom drobnosti....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...dlho som tu nebola... my mame tiez zatial priblizny rozpocet urobeny...mame sice len 30 ludi...ale svadba nas vyjde na 150 000sk. A rozpocet je len tak, tak- natesno. Ale je pravda, ze sme uz na zaciatku zainvestovali do obrucok. velmi sme chceli tie co sme nakoniec aj zohnali a vysli nas drahsie, ale to fakt nelutujem. A prenajom saly, jedlo a pitie...a tiez veci okolo: hudba , kamera-foto, vystupenie, oblecenie...to su najvacsie polozky :-S ale sak svadbu mame len raz za zivot. :-D 8-) A neviem ci ste to tu rozoberali, lebo som necitala, co ste si pisali...planujete uz aj svadobnu cestu?
Odpovedať
ja som si povodne myslela, ze sa s nasimi 25 ludmi vojdeme do 100.000, ale uz sme na 140. :-N . ale pritom to nie su ziadne blbosti, len tie dolezite veci ako ubytko, foto, hudba, jedlo, obrucky a pod. platime si to z casti sami a z casti rodicia. mirettim: na svadobnu cestu sa straaaasne tesim ;-) . uz nad nou rozmyslame- kam a ci sami, alebo s cestovkou. radsej by sme sami. uz som tak raz planovala cestu po taliansku a bolo to super. teraz na to ale zatial nemam cas, bo sa ucim na statnice :-S . mirkita: ubytko mate len na jednu noc? ja toziz neviem: manzelova cast pride z ciech a bude potrebovat dve noci (aj den pred svadbou). zda sa mi to ale divne platit obe dve noci. to by sme rovno mohli zacalovat tri, lebo pochybujem, ze odcestuju hned den po svadbe (v nedelu)... ja si myslim, ze by sme mali platit a zbezpecit len tu jednu noc v svadobny den. nas zaujima svadobny den a hotovo - aspon ja to tak vidim. co myslite? je to blbost? neviem ako to urobit. ono to ubytko v tom penzione kde bude hostina je dost drahe...
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasne, pojdu skoro rano z BA, cesta je "len" 6 hodin....ubytuju sa, pripravia a obrad bude okolo 16tej takze jedna noc musi stacit...ved vyspat sa mozu doma, na svadbu sa idu bavit...spat sa da aj v autobuse ani mi nenapadlo viac noci a uz vobec nie platit 50 ludom dopravu a viac ako jednu noc
Odpovedať
presne.... aj ja si to mylsim. snubenec chcel povodne dve noci, ale vravela som mu, ze to rovno mozme aj tretiu a aj cestu...ze je to to iste...proste blbost. nakoniec som "zavelila" ze platit budeme jednu noc a ostatne nech si platia sami - neorganizujeme im dovoloneku, ani vikendovy vylet! akurat im mozem nieco rezervovat alebo poradit. myslim, ze sa chvilu hneval, ale nakoniec suhlasil :-). len som chcela vediet, ci som ja ta divna, alebo su tie poziadavky ozaj prehnane. som rada, ze je to ten druhy pripad ;-) .
Odpovedať
lucirella: dakujem za pochvalu šiat ;-) a nie si divná, máš pravdu, dovolenku neorganizujete, stačí jedna noc
Odpovedať
lucirella - jasne...a musi kazdy pochopit ze vsetko sa fakt neda... ja som to ponala tak, ze doprava,s trava, ubytko bude plus celkom slusny program :), takze ked niekto nepojde, je to uz len jeho vlastna lenivost alebo iny dovod...proste kto chce, ten pride aj v pripade, ze mu nikto nic neplati...kedze tam chcem celu rodinu, maju vsetci podmienky na to, aby prisli pohodlne a bezplatne...ak sa niekomu nepaci, uz to nebude v mojich silach :) pocula som aj to, ze niektori nikomu nic nehradia - ani cestu ani ubytko...takze si myslim ze takato organizacia je celkom fajn. ved kto bude mat zaujem, moze si dalsie noci rezervovat a zaplatit ... tak si za tym stoj, myslim ze korunky na tie dalsie noci viete aj lepsie vyuzit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... Tak aj ja sa k Vam pridavam :-). Takisto budeme mat tento krasny datum, i ked som chcela povodne 8.8., no bohuzial zamok uz bol obsadeny na tento termin... a to som tam pisala mail v sept. 2008. Hroza... No takze vy uz mate vsetko takto povybavovane? No ja uz tiez takmer na 80% myslim. Mam rezervovany Smolenicky zamok, tie miestnosti este doobjednam neskor, lebo chceme to mat vonku a nevieme ake bude pocasie... tak ak by nam aspon na obrad bolo dobre pocasie a bolo vonku, tak by to bolo fajn.... a hostinu potom uvidime.... Vyzdobu uz mam tiez mailom zajednanu, len musim ist zaplatit zalohu, saty mi sije jedna sikovna baba, ktora mi ich spravi za 6.500 Sk, co je super cena, si myslim... lepsie nez platit prenajom 10.000 Sk. Este mi ta krajcirka vravela, ze jej staci aj ked si to potom iba prenajmem za 3.500 Sk, takze to uz bude na mne.... No a fotografov - to budem mat z nasho fotoklubu, som fotografka, takze ich poznam dost, no a este aj kamoska z VS vytvarnych umeni co studuje fotku tak mi spravi kvalitne fotky na stredny format, ale to asi vam nic nehovori :-), jednoducho to bude na diak fotene, nie digital a potom vyvolany film.... a kameramana som tiez zhanala z VSMU - proste studenti umeleckych skol maju najlepsie a najcistejsie oci na to aby tie fotky spravili fakt kvalitne a negycovo, a ja planujem robit svadobny film - nejaky pribeh o nas dvoch - budeme mat na to od 9-15h. cas, lebo mi svad. obed nemame, iba po sobasi bude vecera :-). Ziadne hlupe odobierky, a to ze svadobcania budu nervozni cakat kym sa dofotime... Blbost! my si ten den s drahym patricne vychutname spravime nejake krasne zabery - v lese, v poli, pri Bukovskej priehrade, na zamku, v zamku, vsade je nadherne prostredie, takze snad nam vyjde pocasie na ten exterier :-). ak nie vymyslim scenar aj na zle pocasie.... Stravu presnu dohodnem este so zamkom. D.J.-a mi bude robit kamaratov kamarat, takze to by mohlo byt tiez vybavene, starejsieho tiez nebudeme mat, bude nam robit moderatorku moja sestra spolu so spoluziakom - jednoducho nasi svedkovia... :-) Mame malu svadbu 40-50 ludi, je to len najblizsia rodina, takze ja vydaje za starejsieho davat fakt nebudem.... Svadobne hry a scenar im takisto vypracujem, takze by to mali zvladnut :-). Svadobne oznamenie, menu, vsetku grafiku si budem robit sama, ked uz to mam vystudovane :-), no a este kupit svadobne pohare a obrucky, to su drobnosti uz len... No a najst sikovnu cukrarku na svad. tortu a kadernicku, ale aj na tom sa uz pracuje. :-). No a na matrike sme uz tiez nahlaseni.... Takze teraz uz len aby vsetko vyslo tak ako ma... Ja to ladim vsetko do zlato-kremovo-bielej farebnosti.... :-), my dvaja sme oba - levy a svadba bude v lete, takze vsetko to bude o slnku a teple :-) a samozrejme o romantike, kedze je to na zamku.
Odpovedať
dakujem dievcata. hned sa citim lepsie. bala som sa, aby to nevyzeralo akoze ich nemam rada, alebo ze im neprajem. ale proste co je vela to je vela ;-) katka: vitaj medzi nami :-D . ten napad so studentami z vsmu je super. urcite su plni napadov a aj spravne motivovani. len ich musis poznat. ja osobne by som sa bala angazovat niekoho, ciu tvorbu nepoznam a nemam odporucania. ale podla toho co pises, ty sa pohybujes medzi nimi, poznas ich a tak je to super :-) . paci sa mi ako si napisala, ze budete mat malu svadbu so 40-50 ludmi... tak to my potom mame mini svadbu s nasimi 25 ludmi ;-) :-D . len nasi najnajblizsi a my. starejsieho tiez nemame... u nas su trochu ine zvyky. a co ten svadobny obed ako si spominala to sa robi? tak na to asi nebude cas :-) . mam to naplanovane takto nejako: rano kolo 9 ku kadernicke a vizazistke, potom si dame doma nejaky mensi skrosi (kolo 11tej) obedik a potom fotenie. fotit sa chceme v kosiciach, ale aj v mieste obradu (to je ca 38km od KE), takze potrebujeme cas na premiestnenie. mame moznost fotenia v jaskyni... neviem neviem zda sa mi to trochu divne miesto, ale aspon by to bolo trochu ine... uvidime co na to fotgraf :-) . hlavne chcem mat na vsetko dost casu, aby sme sa vyhli stresu.
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella, tak to teda mame velku svadbu oproti vam :-). To mas pravdu.... NO najviac ma stve, ze tym, ze je ta svadba mensia, naklady v ziadnom pripade nie su nizsie... Pretoze Kameraman, fotograf, prenajom... nic nie je pocitane na pocet osob - ale celkove na 1 svadbu.... Takze ta cena sa automaticky neznizi... I ked pri prenajme je to trosku odlisene na zamku podla osob... Iba strava - tam su nizsie naklady na 1 hlavne jedlo.... Co sa tyka tvojho fotenia v jaskyni, tiez mi to pripada zvlastne, resp. rozmyslam ako by sa tam dalo fotograficky spravit nieco pekne... lebo je tam vsade tma, to svetlo co tam bude, bude asi minimalne... Jedine co by bolo pekne, ak by vas nafotil ako postavy v protisvetle, fotograf - v jaskyni a vy- vo vychode jaskyne, tam kde je svetlo.... Ale tam budu asi iba obycajne dvere, takze to ani nebude vidno ze je v jaskyni.... NO ak tam chce fotograf spravit nieco zaujimave, vezmite si kopec sviecok a nech s tym nejako experimentuje, pozor aby ste nezhoreli :-)... to by mozno bolo zaujimave... prip. s nejakym lampasom - fotky, no musite si kupit nejaky.... :-)
Odpovedať
jej, jaskyna :) ...mna laka foto najma niekde vonku - aj v okoli jaskyne to moze byt zaujimave... ja nad programom rozmyslam podobne... lenze my sa budeme drzat aj tradicii plus budeme vitat hosti co pridu z dialky...takze aj ked bude obrad okolo 16tej, realne uz budem asi od 14tej v centre diania a na fotenie pocitam asi 2-3 hodinky aj s presunom a rezervou... takze mi to vychadza ze vstanem o osmej, najem sa a potom sa zverim do ruk kadernicke a vizazistke a navleciem sa do siat...
Odpovedať
Profilova fotka
Lucirella este k tomu mojmu kameramanovi studentovi... Ja som praveze ziadneho nepoznala... Fotografov poznam, ale kameramanov z VSMU nie, takze som si zasla na skolu a vylepila letak, ze hladam niekoho, bola tam mila vratnicka a ta mi povedala ze toto je reziser - mam sa jeho spytat - bola tam na chodbe 1 chalan :-) - no ten to natacat nechcel, no dal mi kontakt na jedneho, co svadby filmuje.... Jeho prace som este nevidela, ale pre mna je VSMU (VS muzickych umeni) takou znackou, ako pre teba mozno Nike alebo Adidas.... :-). Takze verim, ze je kvalitny, za 2 tyzdne sa stretneme a naplanujem pribliznu myslienku celeho svadobneho pribehu - aby to bolo o niecom, nejaka pointa tam a nie len to, ze fotograf foti a kameraman toci ako sa par foti :-))) a tomu veci podobne.... Takze nikoho som nepoznala, a vdaka bohu zohnala... Na stretnuti mi prinesie nejake prace, takze este si dodatocne overim, ci je fakt dobry.... Takisto som chcela riesit aj zakusky so studentmi - zhanala som z SOU potravinarskeho v Ba - oni robia aj zakusky aj torty na objednavku, ale bohuzial len pocas Sk.r., v lete maju decka prazdniny, takze z toho nic nebude :-). Ja mozno tie zakusky ani nebudem riesit, poviem kazdej rodine nech donesie krabicu, to sa natackuje a bude... Lebo ja mam moravsku rodinu, a oni aj tak vzdy na svadby nosia kopec zakuskov... takze uvidim este ako to zoorganizujem...
Odpovedať
no holky, jak to tak citam, chcelo by to aby svadobny den mal o par hodin viac... vobec ma nenapadlo, ze by sa ozaj hodilo privitat hosti z dialky.... no holt to asi budu musiet zvladnut bez mna... je to ale blbe. no este to budem musiet nejak vymysliet :-. . fotky v prirode sa mi tiez velmi pacia. len musim porozmyslat nad nejakym lahko pristupnym terenom :-D bo v tych topankach a satach si nejaky vystup do kopca neviem predstavit ;-) katka tie sviecky zneju velmi dobre :-) to by bolo pekne. je fakt, ze svetla tam moc neni... uvidime, mozno to fotograf zamietne inak s tymi financiami mas svatu pravdu. co je ovplyvnene poctom osob je vlastne len jedlo (a kolace) a velkost miestnosti... (pripadne este ubytko)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitanie hosti maju na starosti druzicka a druzba... ja take asi nebudem mat - nejake oficialne, takze zrejme tym povelim opat sestru s kamosom - co mi robia svedkov :-). Budu to moderatori a mali by sa teda starat o tu organizaciu :-)... takze s tym si lamat hlavu nebudem, to su vsetko uz iba detaily, ktore budem riesit presnym programom, tak mesiac pred svadbou.. Teraz to mam len tak zhruba....
Odpovedať
no, u nas pridu hostia do restauracie - z nasej strany, kde pockame zenicha, ktory pride na odpytavku so svojou rodinou....takze ja tam budem musiet byt tak ci tak, nasa strana nieco zje, dostanu sa do nalady a potom bude chvilka rumazgania a potom sup sup do kostola :) starejsieho mame - draheho birmovny otec, takze on to bude riadit...je to clovek na to ako stvoreny a som rada, z nasej strany takeho nemame. odpytavka bude "drsna" ale netrufame si to zrusit...je to celkom pekny symbol a uz by som si to nevedela inak predstavit, ale poplaceme si ako deti...vsetci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, tedaaa uz som konecne tu ... k tym skolam vsmu a vsvu, studovala som na vsvu a nie vsetci su kvalitny a profesionali, mam vela znamych, co Vam svadby nebudu robit z principu, ale najdu sa aj taki, co v tom okamihu vidia prilezitost priniest nieco nove na fotky mladomanzelov, pravdaze treba vyskusat a vidiet. ;-) no posledne tyzdne som zaspala na vavrinoch, nic som neorganizovala, akurat dnes mi prisli nase vysnivane pohare :-) :-) :-) tak sa tesim. Stale rozmyslam nad obruckami, velmi sme chceli z platiny, ale na Slovensku to je uplne nemozne ... a rozpocet???? to uz nema zmysel riesit, len co by som bola stale znechutena, davno prekroceny, ale beriem to s odvahou, aby ten nas den bol nezabudnutelny
Odpovedať
ahojte babenky. tak sme vcera boli na tom svadobnom veletrhu. pravdupovediac ma to prijemne prekvapilo. cakala som, ze to bude male a mozno aj nie moc prinosne, ale bolo tam dost vela vystavovatelov a dopadlo to vyborne: vybrali sme si oznamenia (nie presne, ale vieme typ a u koho ich dame robit) a vybrali sme si prstienky. povodne sme mali vyhliadnute ine, ale co cloveku "sadne" sa ukaze az ked to vyskusa dat naruku :-) . nakoniec sme si vybrali ine. len je divne, ze ich dvaja predajcovia ponukali za totaaaalne odlisne ceny - rozdiel bo az 10 tisic. nechapem to. rozmyslam kde by mohol byt pes zakopany (a macka prejdena :-) ), ale neviem. jeden predajca je taky velky obchod so snubnymi prstenmi a ten druhy je taky mensi sukromnik, zlatnik... ale ze tie ceny su az tak rozdielne... nechapem.
Odpovedať
Profilova fotka
to jeina: hej... s tym vsvu a vsmu je to tak nejako... ta kamoska fotografka viem ako foti, a je fakt dobra, takze to by malo byt iste, no a ten kameraman - prace mi ukaze ked sa stretneme, no v kazdom pripade si stale myslim ze bude 100 krat lepsi clovek, ktory je vystudovany, ako ten co filmuje len zo zaujmu... a to velakrat zacina s fotenim chrobakov, a skonci ako svadobny filmar... nic proti tomu, keby fakt ten vysledok bol taky profesionalny ako ma byt.... tomu poviem ze ma talent a tvrdo makal! Ale z 98% to tak jednoducho nie je! Jeina a ty si co studovala na vsvu? dizajn? a mohla by si hodit do albumu fotku poharov co ste si kupili? som zvedava.... mas skutocne cisty minimalisticky vkus, takze aj tie pohare su urcite krasne.... No ja som tiez za minimalizmus... len nie na svadbe :-).... resp. je to na zamku, tak tomu chcem prisposobit aj styl - trochu ornamentalny... no urcite gycove veci - ako srdiecka, maslicky, obrucky... a taketo motivy nechcem nikde ani vidiet.... :-))) Lucirella... no a to fakt ako 10tis. rozdiel tych obrucok? Mozno 1 firma vyraba dany dizajn ako original, no a ta 2. firma ten dizajn od nich okopirovala... alebo neviem ako je to mozne.... prip. iny material pouziva... fakt neviem...
Odpovedať
ahojte aj ja sa pridavam k vam na 1.8.09. Zatial som poriadne v soku ako dlho dopredu treba vsetko vybavovat. my sme sa rozhodli len pred 2 tyzdnami a vidim ze trochu naivne. ale skusime postihat. Zatial mame: ...salu - Penzion Romantik Dolna Streda...z toho sa tesim najviac. A ten termin bol volny iba nahodou...:), ...DJ - len tak predbezne, ale dohodneme sa s nim tento tyzden...snad ...Foto - kamarat, + albumove fotky este vahame medzi 2-3 fotografmi...nevieme sa rozhodnut, ti su nastastie vsetci volni ...Vlasy+licenie - Natalka Lackovicova...tesiiim :) ...Kyticu - male kvetinarstvo v Terne v petrzke :-N ...no..uvidime. ...Vyzdoba - predbezne iba tip z trnavy, tak uvidime. Ale dost lacne. Neviem zohnat svadobne topanky...teda tu v BA som zatial hladala len v Avione, ale vybrakovane. :( Kameramana neplanujeme, asi ani starejsieho. aj tak nas to vyjde dost. Chceme cca do 70 ludi a chceme si to platit sami, bez zatazovania rodicov. No...preto sme im to este vobec neoznamili. Lebo by zbytocne spanikarili ze este hento toto treba...:) Tak co si myslite...mame sancu to vsetko postihat? Kedy asi treba rozposlat oznamenia???
Odpovedať
katarina6: presne ani my si nepotrpime na tie vselijake trapne odobierky, rozlucky a pod...veci. :) my to mame naplanovane tak...ze sa dovezieme pred kostol sami dvaja a bude. a tam sa so vsetkymi stretneme uz taki nachystani. aj tak uz par rokov zijeme spolu...tak naco sa hrat? a ani starejsieho nebudeme mat, lebo aj tak chceme aby sa bavil kazdy po svojom, mozno robime chybu, ale nechceme nic umele, ani oficialneho kameramana....len nech to nevyzera odporne sladko, naivne a neprirodzene. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik: neboj casu mas dost na vybavovanie.... hlavne je aby si mala zajednany priestor, a fotografa, ostatne sa da doriesit aj 2 tyzdne pred svadbou si myslim :-). Resp. tie oznamenia sa myslim posielaju 2 mes. pred svadbou tak tie treba vyriesit, ale ja si ich robim sama, dolezity je napad, takze potom ked bude, za hodku to spravim v pc a dam tlacit. no ja budem mat namiesto starejsieho moderatorov - sestru a kamosa, myslim, ze to zvladnu, a nejaka sranda bude, okrem toho aj ten D.J. im ked tak pomoze..... je tam len potrebne trochu to organizovat, aby tam nebol chaos, ked to tebe bude robit D.J. tak je to ok....jednoducho jedna velka zabava a hotovo :-).
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?