Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

19. nov 20095300
  • Caute baby,
    rychla otaaazka... Je tu tiez niekto kto nema dobreho DJa?????????

• Mojalili 😉 nie si sama moja to bude tiez druha a mam pomaly 7 rocnu dceru. Ale prezivam tu svadbu asi viac...kedze tentokrat bude v kostole a nie preto, ze sa nam to tam paci, ale pribera to na vaznosti...Teda my to aspon tak berieme. Rozhodli sme sa v juny,drahy ma poziadal v july o ruku naozaj a hotovo 🙂
    Baby, pocasicko nam velmi nepraje 😞 Prajem Vam krasnu svadbu, poriadne si vsetko vychutnavajte, lebo naozaj je to tak, ze to rychlo ubehne 🙂 A hlavne,nech nase lasky specatene v tento den, ostanu po cely zivot 🙂 a stale v laske a stasti...

• Všetkým krásnu svadbu a nech vám všetko výjde!!! 😉

• Sponzor fóra
  • Babyyy držím nám palce aby sme to zvládali bez zbytočných stresov a aby sme si to užili naplno 😉

• Nech je ten zajtrajsi den nezabudutelny!!! Len v tom pozitivnom 😉 Vsetko len to najlepsie a urcite si v tom zhone spomeniem aj na vas vsetky a v duchu poprajem krasny den plny lasky. A tie ostatne tak isto 😉

• No uz len par hodin,tak si to vsetky uzime ako naj sa da a nech je ten den nezabudnutelny pre nas vsetky,Pa pa,prajem len to naj

• ahojte kočky, prajem Vám, nech ten zajtrajší VEĽKÝ deň vyjde podľa Vašich predstáv, nech ste spokojné so všetkým čo príde, a užite si ho tak ako najviac môžete, iný už nebude🙂)) potom si prosím nejaké fotečky🙂) som už teraz zvedavá🙂) ahojte a držte sa, budem na Vás myslieť a držať prstíčky, aby všetko vyšlo, tak ako chcete🙂) aaaaaaaaaaaaaaahojte

• Všetkým, ktoré dnes zmenia stav slobodná na vydatá prajem, aby svadobný deň vyšiel podľa Vašich predstáv a príprav a do ďalšieho života prajem všetko len to najlepšie

• Joj no ja som uz pekne dlho hore a u nas leje ako z krhly,to ja budem aka bohata nevesta,no len kde sa budeme fotit to netusim?

• Ahojte všetkým, ktorý si dnes povedia to spoločné slovíčko ÁNO prajem do spoločného života, len to naj a nech je Váš dnešný veľký deň výnimočný a bez stresov

• Ahojte, tak kde ste všetky, na svadobnej ceste hovorte dojmy zo svadby, tak v skratke, či boli viac stresy

• Ahojte

tak a mame to uspesne za sebou,u nas vsetko v pohode,na to ako som sa bala ze sa nieco dokazi,to celkom v pohode prebiehalo,az na ten neustaly dazd vonku,budeme my ale stastne a bohate nevesty,moji hostia aj napriek ocakavanym obavam z kombinacie sa vsetci super bavili az dorana a to tak dobre ze sa nikomu nechcelo odist.A stres som zahodila na foteni,mali sme ho pred obradom a fotograf nam navodil dobru atmosferu tak sme sa smiali cele fotenie aj obrad a aj na hostine.

• Ahojte mladé panie,
    tak nám všetkým gratulujem k nádhernému svadobnému dňu! Dúfam, že nebudem protivná, ak vám poviem, že u nás nepršalo a na odobierku a obrad sme mali dokonca slniečko, takže u mňa spokojnosť aj po tejto stránke. Fotky síce budu zamračené, ale nepršalo.
    Všetko prebehlo úplne super, bez stresu, nechápem, kam zmizol, asi to bude tiež vďaka foteniu pred svadbou.

• Babyyyyy a fotecky su kde? 🙂

• ano ano ano, aj ja chcem už pozerať🙂))

• Sponzor fóra
  • ..vy to tu uz uplne zanedbavate, ako ste sa vydali 🙂

• Sisik, jancah, fotečky budeme mať až o nejaký mesiac a tie amatérske sem nechcem dávať, máme ich málo a nie sú veľmi kvalitné. Ale samozrejme, akonáhle fotky dostaneme, rada sa pochválim 😃

• Ahojte, tak aj ja prajem vsetkym nevesticka a uz manzelkam aby nam to klapalo po cely zivot.

Nasa svadba dopadla uplne super, sice prsalo a za par dni aj snezilo ale vsetci nam vraveli, ze to pada stastie z oblakov, takze v tom pripade to nevadilo. Svadobna hostina bola uzasna, spanieli si nevedia dodnes vynachvalit. Hotel Mnich je na jednotku, skvela spolupraca, milu a ochotni casnici, krasne vsetko pripravene a vyzdoba stolov a vsetkeho proste super.

Fotky sme mali uz v piatok hned po svadbe, ale kedze som mala problemy s internetom, som tu az teraz. Ked budem mat trosku viac casu tak tu nejake vlozim.

Takze krasny vecer vam prajem a mozno sa tu este niekedy postretavame.

• ..no snad sa budeme teda stretavat..a tak rozoberat ako ide zivot dalej 🙂 ten moj manzelsky zazacala nejak svokra strpcovat 😃

• nooo, nejak je tu smutno, mali by sme to teda rozbehat!
    Ja som sem dnes pridala prvé fotky a komentáre k svadbe, musím pokukať, či už tiež máte albumy.
    Inak, dnes sa u nas schylovalo k prvej manzelskej hadke, ale ustali sme to! Hadam sa nam to tak podari aj nabuduce 😬

• Hlavne je, sa dlho nehnevat a vediet sa udobrit a aj priznat chybu-ak sa uzna 🙂 Mne sa po svadbe nabural nejak vztah so svokrou... spravala sa na svadbe ako sa spravala a teraz ma bude objimat a ze ma lubi... uz som si urobila nejaky mur... tolerujem ju, nic drahemu nevycitam (hadat sa kvoli rodine,su akurat tak hadky na rozpad manzelstva), ale ze by som vyhladavala jej spolocnost...urcite nie 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov