Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
No pozrerala som si:) Sú perfektné, niektoré fotky nemajú chybu. Ty budeš mať manžela Slováka či Španiela?
Odpovedať
Profilova fotka
Spaniela
Odpovedať
Kde si našla tú animáciu, čo máš v albume? Ako si si ju nainštalovala? Prezradíš?
Odpovedať
Profilova fotka
Vzdy som si myslela, ze si raz vezmem slovaka a ze sa budem vydavat ako 23 - 25 rocna a budem mat deticky a postavime dom a ....... A nakoniec si uvedomis, ze clovek mieni a zivot (alebo pan boh) meni. Zijem uplne inac od mojich predstav a hlavne nikdy som nechcela zit v zahranici a uz vobec nie tak daleko a nechat maminu samu doma. Ale som velmi stastna a myslim si ze to je to podstatne. :-)
Odpovedať
No vidíš:) Mne sa zatiaľ moje predstavy všetky naplňujú. Klopem na drevo:))) Ešte stihnúť do tridsiatky 2 - 3 detičky a bude to perfektné:)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ak myslis tu co rata dni, tak chod do mojho albumu, a myslim, ze ak prejdes mysou cez tu animaciu a stlacis, tak ta to zavedie priamo na ich stranku, tam si vyberies ake to chces mat ty, zadas tvoje udaje a potom si skopirujes udaje, tie potom prilepis v tvojom albume a budes to tam mat. :-)
Odpovedať
standy - cetla jsem,ze zijes v cizine,kde presne? :-)
Odpovedať
dakujem veľmi pekne, idem vyskúšať:)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ja by som chcela stihnut jedno babo okolo 30-tky, dufam, ze sa to podari, (ono totiz, som sa prihlasila dialkovo na univerzitu, tak chcem este trochu s tym babom pockat, a tu je materska myslim, ze 5 mesiacov,) je to tu dost biedne co sa materskej tyka. Dufam, ze s tym daco urobia. :-) Inac, som rada, ze sa ti dari tak ako si prajes, je to fajn, clovek je potom velmi stastny.
Odpovedať
Profilova fotka
Pre Nudlik: zijem v spanielsku
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz tak trochu od veci: prave pozeram, ze temu 2009 poriadne baby rozbehli, ja som sa tam zapojila v roku 2007 a to bola este len prva strana a teraz tam uz maju 29 128 prispevkov a neviem ani kolko stran. Ale aj my sme uz na druhej, jupiii :-D
Odpovedať
Nejde mi to:( Ja nie som taká zbehlá v pc, tak asi preto. Musím ísť, tak sa lúčim. Dúfam, že tu budeš aj zajtra, pozajtra, ....:) Rada s tebou ešte pokecám:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj jancah, tak sa maj krasne, nie vzdy tu som, a ak tak skor po nociach. V robote robim s PC, ale neda sa mi otvorit forum, takze dufam, ze sa tu este stretneme, a ak nie, mozes mi kludne napisat do IP a ja ti potom odpisem. Pa :-)
Odpovedať
standy - juu,tak to mas super,tam by se mi taky libilo :-) To ti teda zavidim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ako vidim a citam, tak sa nam tu diskusia pekne rozbehla ;-) kathyi: my od novembra 2008 pracujeme na svadobnych pripravach a najskor sme planovali svadbu v BA, kde obaja so snubencom byvame, potom sme zacali uvazovat nad LM, no a nakoniec sme skoncili pri BB, kedze vacsia cast rodiny je zo stredneho SR :-) A takto to bude aj podla tradicie...Ale v LM viem o par peknych miest na svadbu, takze baby mozem vam dat infosky :-) To najdolezitejsie uz mame vybavene, takze teraz riesime dalsie veci, ktorych je este dost, ale pohoda vsak este mame dost casu a nastastie je tu tato web stranka, ktora je nasim velkym pomocnikom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... takze ako citam tak niesom sama ktora riadi svadbu zo zahranicia....a preto uz mam skoro vsetko vybavene rok vopred kedze chodim domov raz za cas.... standy a jancah: so spolu nazivanim mate svatu pravdu....ja som s priatelom uz 6rokov a z toho 5rokov spolocneho zivota v zahranici....takze zo dna na den sa viac lubime a kedze sa spoliehame jed na druheho kedze nam nikto nepomahal s lepsim zivotom....svadbu sme planovali uz v 2005 ale stale sa odkladala koli casu....takze aj preto uz mam plno veci kupenych a miestnost zarezervovanu uz od aprila 2008... posledne co nemam je kameraman a dj....to si musim zarezervovat teraz v marci ked budem doma lebo potom idem uz len tyzden pred svadbou....takze vsetkym drzim palce aby sa vam vas vysnivany den stal skutocnym...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj oliv.008 takze my to mame obe skoro take iste. Ja mam sice trosku menej veci vybavenych, ale co sa tyka ist na SVK tak ja idem v aprili a potom v auguste a uz len pred svadbou. A k tomu spolunazivaniu, ja poznam vela dievcat, co chodili s priatelom aj 8 rokov, zobrali sa a nakoniec sa po mesiaci, alebo do roka rozvadzali a vtedy im doslo, ze sa vobec navzajom nepoznali. Takze baby, pomaly nas je viac a viac, tak drzim palceky.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas pravdu....zial moja najlepsia kamoska si stale nedala povedat ze najpr maju spolu zit a potom sa brat....su spolu 7 rokov a v aprili budu mat svadbu....tak som zvedava ako dlho vydrzia spolu po svadbe....dufam ze uz na stalo ale sa bojim ze sa sklame.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj oliv.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak niekomu to klapne aj tak, ale budu potrebovat vela trpezlivosti, aby si obaja na seba zvykli.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano...ale ked budu bytat aj so svokrou tak to bude o to tazsie...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, ale asi nie o takom case ako ty.....prosim ta a kolko tam stoji priblizne noc....ja cestovku nepotrebujem lebo sme v UK tak by sme zaleteli na vykend....preto som sa ta pytala na domcek......co vsetko uz mas kupene na svadbu?
Odpovedať
Ahoj Standy:)
Odpovedať
Baby ide niekto na svadobný veľtrh do Bratislavy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce nevesty :-) jancah: Ja na veltrh urcite pojdem. Som zvedava, co vsetko tam bude a tesim sa na inspiracie, napady, rady a ponuky vystavovatelov ;-)
Odpovedať
Áno, idem tam aj ja preto:) Nevieš, či sa tam dá aj kupovať? Lebo by som chcela pozrieť nejaké topánočky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, :-) Ktory datum je ten svadobny veltrh?
Odpovedať
Profilova fotka
Kedze je uvedene, ze ide o 4. ročník kontraktačno-predajných výstav, tak sa bude predavat na 100% ;-) A mam to potvrdene aj od kamaratky, ktora bola na veltrhu minuly rok, ona tam aj nakupovala :-) :-) Termín konania: 31. január - 1. február 2009 Miesto konania: PKO Bratislava Takze nevesty, vidime sa na svadobnom veltrhu ;-) To bude pre nas "svadobny raj" x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?