Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

19. nov 20095300
  • No pozrerala som si🙂 Sú perfektné, niektoré fotky nemajú chybu. Ty budeš mať manžela Slováka či Španiela?

• Spaniela

• Kde si našla tú animáciu, čo máš v albume? Ako si si ju nainštalovala? Prezradíš?

• Sponzor fóra
  • Vzdy som si myslela, ze si raz vezmem slovaka a ze sa budem vydavat ako 23 - 25 rocna a budem mat deticky a postavime dom a ....... A nakoniec si uvedomis, ze clovek mieni a zivot (alebo pan boh) meni. Zijem uplne inac od mojich predstav a hlavne nikdy som nechcela zit v zahranici a uz vobec nie tak daleko a nechat maminu samu doma. Ale som velmi stastna a myslim si ze to je to podstatne. 🙂

• No vidíš🙂 Mne sa zatiaľ moje predstavy všetky naplňujú. Klopem na drevo🙂)) Ešte stihnúť do tridsiatky 2 - 3 detičky a bude to perfektné🙂))

• Ak myslis tu co rata dni, tak chod do mojho albumu, a myslim, ze ak prejdes mysou cez tu animaciu a stlacis, tak ta to zavedie priamo na ich stranku, tam si vyberies ake to chces mat ty, zadas tvoje udaje a potom si skopirujes udaje, tie potom prilepis v tvojom albume a budes to tam mat. 🙂

• standy - cetla jsem,ze zijes v cizine,kde presne? 🙂

• dakujem veľmi pekne, idem vyskúšať🙂

• Tak to ja by som chcela stihnut jedno babo okolo 30-tky, dufam, ze sa to podari, (ono totiz, som sa prihlasila dialkovo na univerzitu, tak chcem este trochu s tym babom pockat, a tu je materska myslim, ze 5 mesiacov,) je to tu dost biedne co sa materskej tyka. Dufam, ze s tym daco urobia. 🙂

Inac, som rada, ze sa ti dari tak ako si prajes, je to fajn, clovek je potom velmi stastny.

• Pre Nudlik: zijem v spanielsku

• Teraz tak trochu od veci: prave pozeram, ze temu 2009 poriadne baby rozbehli, ja som sa tam zapojila v roku 2007 a to bola este len prva strana a teraz tam uz maju 29 128 prispevkov a neviem ani kolko stran.
    Ale aj my sme uz na druhej, jupiii 😃

• Nejde mi to😞 Ja nie som taká zbehlá v pc, tak asi preto.
    Musím ísť, tak sa lúčim. Dúfam, že tu budeš aj zajtra, pozajtra, ....🙂
    Rada s tebou ešte pokecám🙂

• Ahoj jancah,
    tak sa maj krasne, nie vzdy tu som, a ak tak skor po nociach. V robote robim s PC, ale neda sa mi otvorit forum, takze dufam, ze sa tu este stretneme, a ak nie, mozes mi kludne napisat do IP a ja ti potom odpisem. Pa

🙂

• standy - juu,tak to mas super,tam by se mi taky libilo 🙂 To ti teda zavidim 😉

• Ahojte kocky, tak ako vidim a citam, tak sa nam tu diskusia pekne rozbehla 😉
    kathyi: my od novembra 2008 pracujeme na svadobnych pripravach a najskor sme planovali svadbu v BA, kde obaja so snubencom byvame, potom sme zacali uvazovat nad LM, no a nakoniec sme skoncili pri BB, kedze vacsia cast rodiny je zo stredneho SR 🙂 A takto to bude aj podla tradicie...Ale v LM viem o par peknych miest na svadbu, takze baby mozem vam dat infosky 🙂 To najdolezitejsie uz mame vybavene, takze teraz riesime dalsie veci, ktorych je este dost, ale pohoda vsak este mame dost casu a nastastie je tu tato web stranka, ktora je nasim velkym pomocnikom 😵

• Sponzor fóra
  • caute baby...
    takze ako citam tak niesom sama ktora riadi svadbu zo zahranicia....a preto uz mam skoro vsetko vybavene rok vopred kedze chodim domov raz za cas....
    standy a jancah: so spolu nazivanim mate svatu pravdu....ja som s priatelom uz 6rokov a z toho 5rokov spolocneho zivota v zahranici....takze zo dna na den sa viac lubime a kedze sa spoliehame jed na druheho kedze nam nikto nepomahal s lepsim zivotom....svadbu sme planovali uz v 2005 ale stale sa odkladala koli casu....takze aj preto uz mam plno veci kupenych a miestnost zarezervovanu uz od aprila 2008... posledne co nemam je kameraman a dj....to si musim zarezervovat teraz v marci ked budem doma lebo potom idem uz len tyzden pred svadbou....takze vsetkym drzim palce aby sa vam vas vysnivany den stal skutocnym...

• Ahoj oliv.008

takze my to mame obe skoro take iste. Ja mam sice trosku menej veci vybavenych, ale co sa tyka ist na SVK tak ja idem v aprili a potom v auguste a uz len pred svadbou.

A k tomu spolunazivaniu, ja poznam vela dievcat, co chodili s priatelom aj 8 rokov, zobrali sa a nakoniec sa po mesiaci, alebo do roka rozvadzali a vtedy im doslo, ze sa vobec navzajom nepoznali.

Takze baby, pomaly nas je viac a viac, tak drzim palceky.. 🙂

• Ahojte, je tu niekto??? 🙂

• tak to mas pravdu....zial moja najlepsia kamoska si stale nedala povedat ze najpr maju spolu zit a potom sa brat....su spolu 7 rokov a v aprili budu mat svadbu....tak som zvedava ako dlho vydrzia spolu po svadbe....dufam ze uz na stalo ale sa bojim ze sa sklame.....

• Ahoj oliv.

• Tak niekomu to klapne aj tak, ale budu potrebovat vela trpezlivosti, aby si obaja na seba zvykli.

• tak to ano...ale ked budu bytat aj so svokrou tak to bude o to tazsie...

• Ahojte, je tu niekto?

• Ano, ale asi nie o takom case ako ty.....prosim ta a kolko tam stoji priblizne noc....ja cestovku nepotrebujem lebo sme v UK tak by sme zaleteli na vykend....preto som sa ta pytala na domcek......co vsetko uz mas kupene na svadbu?

• Ahoj Standy🙂

• Baby ide niekto na svadobný veľtrh do Bratislavy?

• Ahojte buduce nevesty 🙂
    jancah: Ja na veltrh urcite pojdem. Som zvedava, co vsetko tam bude a tesim sa na inspiracie, napady, rady a ponuky vystavovatelov 😉

• Áno, idem tam aj ja preto🙂 Nevieš, či sa tam dá aj kupovať? Lebo by som chcela pozrieť nejaké topánočky

• Ahojte, 🙂

Ktory datum je ten svadobny veltrh?

• Kedze je uvedene, ze ide o 4. ročník kontraktačno-predajných výstav, tak sa bude predavat na 100% 😉
    A mam to potvrdene aj od kamaratky, ktora bola na veltrhu minuly rok, ona tam aj nakupovala 🙂 🙂
    Termín konania: 31. január - 1. február 2009
    Miesto konania: PKO Bratislava
    Takze nevesty, vidime sa na svadobnom veltrhu 😉
    To bude pre nas "svadobny raj" 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov