Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu teraz a ty Jancah?
Odpovedať
No som tu teraz:) a potom až večr, ale nie isto, skúsme sa dojednávať cez IP, dobre? napíšem ti dnes večer.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte slecny :) bohuzial sa mi nepodarilo prist na ten veltrh kvoli ceste na Liptov, co ma celkom mrzi, i ked pocula som rozne ohlasy na to... ak by sa Vam niektorej dalo, poslali by ste mi dajake uzitocne kontakty? napr starejsi, dj a pod...do IP? dakujeeeeeeeem :)
Odpovedať
haloooo brufinka nepomylila si si nahodou rok???? ale aj to sa stava neboj nic.... :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Halooooo dievčatá, čo to?:) Nik tu nechodí či čo?:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež pozerám, že je tu nejak mrtvo v poslednom čase :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to asi preto ze kazdy si vybavuje co potrebuje tak na toto nema cas....to je aspon moj pripad. a co vy ako ste pokrocili?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja som sem pozrela a tiez ked som videla, ze nikde nik, tak som odisla. :-) Tento tyzden som toho mala v robote vela a tym padom som ani nemala chut nad niecim rozmyslas (je to smutne, ale ani nad svadbou). Takze som ani nenechala nijaky odkaz. Inac, dakujem za kontakty do IP, pozriem mozno si z niecoho vyberiem. Tak asi tolko :-) Majte sa
Odpovedať
No my sme si konečne zarezervovali skupinu na zábavu, síce neviem ako sa volá, ale dúfam že budú dobrí. Majú super referencie, tak dúfam, že nebudem sklamaná:) Ešte fotograf a kameraman.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jancah, tak ako? No ja mam uz DJa, hladam kameramana. Dufam, ze nejakeho zozeniem. Fotografovi musim zavolat a dojednat termin. :-)
Odpovedať
Ahoj Standy, ako som už písala, my máme zatiaľ iba skupinu na svadbu. Sú to nejakí dvaja ujovia, ale neviem ako sa volajú, vybavovala mi ich moja mamka:) Tiež ešte hľadám kameramana a fotografa a toho mi má vybaviť moj tato, lebo to je jeho kolega:) Len sa ho stále zabudne opýtať. Pomaly sa už obzerám po výzdobe, a v utorok a v pondelok idem skúšať šaty. Dúfam, že si niečo vyberiem:) Pofotím a nejaké fotky dám do albumu:) Už sa teším:)
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, tak to sa uz tesim na fotocky, len ich vloz, aspon si ich obzriem. Aj ostatne baby, ak ste si uz boli skusat saty, vlozte ich do albumu a poriem sa. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, chcem sa spytat, kolko vas tak idu stat svadobne pohare (neviem ci ste uz pozerali), potrebujem mat prehlad, lebo ktore sa mne pacia sa mi zdaju drahe. Pre Jancah: pozrela som, ale ich stranka je nejaka divna - nepaci sa mi, neda sa to tam dobre pozriet (ale aj tak dik) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobne pohare uz mam vybrane...Tie co sa mi najviac pacili tak stali 2000Sk to je prehnana cena za pohare. Tak som si vybrala podobne a stoja len 400Sk co je uz prijatelnejsia cena. Ved aj tak sa z nich napijeme len raz a potom budu stat vo vytrinke....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja už mám šaty vybraté aj zajednané...mám aj fotky v albume, tak kľudne kuk len dnes sa mi stala taká nepríjemnosť...stratila som zásnubný prsteň :-( som z toho na nervy
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, oliv.008 ved aj ja si myslim, ze 2000,-Sk je vela, tak tie co sa mne pacia stoja viac a ak by sme chceli aj gravirovanie, tak stoja 3000,- a to je nehorazne vela. Takze este porozmyslam a mozno nebudeme mat ziadne, uvidim. Lunana: skus porozmyslat kde si ho mala naposledy, mozno sa ti niekde sklzol a predsa ho nakoniec najdes.
Odpovedať
No to musíš mať riadne nervy, ked si stratila taký krásny a vzácny darček. Tak ako povedala Standy, skús ešte dôkladnješie pohľadať, ale je pravda, že je dosť malý taký prsten a ten sa hľadá dosť zle a ťažko, ale určite ho nájdeš, možno si ho len niekde položila a nevieš kde:)
Odpovedať
Profilova fotka
Kamoska, tiez myslela, ze ho stratila a nakoniec neuverite kde ho nasla. Ked vyberala z pracky veci sa jej sklzol s tym ze si to nevsimla, tiez bola z toho poriadne smutna, lebo ho riadne ani nestihla nosit a nakoniec, potrebovali rozobrat pracku, lebo mali poruchu a tam ho nasli. Skus riadne porozmyslat, co si robila, kde si ho mohla nechat, co si chytala, niekedy ked je vacsi, sklzne ani si to nevsimnes, hlavne ak nieco robis. Tak drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Keby som bola vtedy doma, tak ma to veľmi netrápi, lebo by som vedela, že môže byť len tu, ale ja som bola v meste, na stanici a u kozmetičky, takže ak mi vypadol na tej stanici alebo v autobuse, tak ho už pravdepodobne neuvidím :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! pridavam sa k vam na tento datum, aspon dufam, lebo je to este daleko. som uplne zhrozena, ze vy uz mate vsetko zariadene. to nemyslite vazne, vsak? ja nemam este nic, cakam na prsten, mal by byt uz za par dni... a potom snad pomalicky vybavovat...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj chelly, vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky :-) ako pokracuju svadobne pripravy? chelly: nemusis sa stresovat, casu je este dost :-) Kamaratka vybavila svadbu v BA za 1 mesiac. Takze pohoda x-) lunana: tak to je neprijemne. Dufam, ze sa Ti podari ho najst. Ja by som dala foto prstienka vsade, kde si v ten den bola, poctivy nalezca by ho urcite rad vratil majitelke. Drzim palce, aby sa Tvoj prstienok nasiel.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak pozeram, ze cez vikend je to tu vzdy nejake tiche, nikde nik. Ale nevadi, musim sem zajst castejsie cez tyzden. Jancah: kedy vlozis do albumu skusku siat? :-)
Odpovedať
Ahoj Standy, no idem na skušku zajtra o tretej, tak dufam že to stihnem ešte v ten den. Sice figu, lebo nemam kabel na PC. Tak musíte počkať do soboty alebo nedele:(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ako pokračujete s prípravami? Ja nijak, momentálne máme útlm, ale boli sme v sobotu na nácviku :-D sesternica sa mi vydávala, tak sme boli okukať :-)
Odpovedať
Ahojte, tak zo skušky som unesená, už mám aj vybrané šaty, už len nech október:) su veľmi pekné, jednoduché a čipkované. Veľmi milý prístup a ludové ceny. Ja som za svoje dala 7500 a v cene mam aj rukavice, zavoj, pelerinku a ozdobu na auto. Takže ja som veľmi spokojná. Tento salón odporučam každemu:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dlho sa mi sem nedarilo prist, bolo toho az nad hlavu a ako tu niektora z vas spominala, sice je to blbe, ale ani na svadbu nebolo cas mysliet. Citam, ze viacere z vas uz maj za sebou skusku siat :) tak sa pochvalim aj ja, dnes som si vybrala uz aj ja tie svoje, predavacka bola strasne mila baba a hrozne mi pomohla,..vyskusala som tolko siat ale nakoniec som presne take ake som chcela....ved viete, take co vam padnu do oka len co ich zbadate :) tak sa tesim,...tiez uz mam zavoj a tasticku k nim :) tak uz aspon nieco :) ak chcete foto budu v albume, ale su len z mobilu kamosky, tak su dost chabe :/.... co sa tyka ostatku, este som sa nepustila do nicoho. precitala som si dajake IP od Vas, za ktore velmi dakujem, a budem musiet zacat zhanat fotografa a dj-a uz konecne, a samozrejme zajednat si salu musime.... Kocky, dnes rano sme sa s priatelom nejak pustili do debaty a vyliezlo z neho, ze by chcel mat svadbu skor, a teda sme sa dohodli na 5.9....takze sa lucim z tejto temy pomalicky ;(.ale budem este trosku chodit citat, ze ako sa Vam dari a ako ste pokrocili...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, jancah ja som taka zvedava ake saty si si vybrala, ze to uz nevydrzim. Takze sup-sup a vloz sem uz nejaku tu fotocku. :-)
Odpovedať
Ahoj Standy, tak zatiaľ som pridala iba tri fotečky, ktoré som mala vo fotaku, tie zvyšne mam v mobile, lebo mi došli baterky :) tie pridam trochu neskor, lebo ich musim dostať z mobilu do PC a to cez bratov mobil, lebo ja nemam kabel k PC. Bud trochu trpezlivá a uvidíš:) Ešte tolko, že ani jedny z týchto troch som si nevybrala, hoci som zvažovala nad tymi poslednymi a tymy čo mam vybraté:)
Odpovedať
Ahojte babenky,tak pripajam sa k Vam,pretoze aj nas svadobny den je 10.10 2009 a bude to v Ruzomberku :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?