Svadba 10.5.2014

7. júl 2014230
  • @gabrielaslivkova  mna dnes ten moj prekvapuje stale viac a viac 🙂 doma ma prekvapil tym, ze si sadol do fotely, otvoril flasu vina a dal mi do ruky pero, ze hybaj, ideme pisat zoznam hosti 😃 tak, chcelo nas byt okolo 30a skoncili sme pri 50tkd 😬

• @mon777  No vidíš a už aj ty máš ten zoznam a môžeš sa činiť... 🙂 My budeme mať ale o trošku viac ľudí, cca 110. A tiež sme dnes postúpili. Nakoľko sme mali veľa hostí, trochu sme to zredukovali a škrtli pár kamarátov a hneď sa skrátil zoznam o 12 ľudí. Niežeby sme ich tam nechceli, ale nedá sa každého pozvať. 😐

• @gabrielaslivkova  asi tak. My sme to vyriesili tak, ze oznamenia mat nebudeme. Ale budeme mat pozvanky na obrat - kto pride, ten pride. Hoc aj tisic ludi a potom pozvanky na hostinu a tam bude tych 50 ludi. Ale aj tak asi nepridu vsetci, tak tipujem, ze nas bude okolo 45

• Sponzor fóra
  • @mon777  Tiež si myslím, že tá 110 nebude konečná, že niektorí neprídu, resp. nebudú môcť. Ale to sa asi upresní až pri pozývaní...

• Vcera bola u nas moja sestra a ta nam navrhla obrazok, co chceme mat na pozvankach. Tak sme uz aj v podstate zhodnotili, ze aj tie mame relativne hotove. Teda minimalne navrh. Toto bude v pravom dolnom rohu a text bude ochadzat obrazok. Uz len vybrat nejaky pekny font a papier.

• Sakra! Som tu cez telefon a nechce mi sem dat ten obrazok! 😞

• @mon777  komentár je pod fotkou... 🙂

• baby u mna je to podobne s mojim drahym, v sobotu letime na slovensko a idem dohotnut a pokecat s manazerkou hotela tak ho uz vyse tyzdna nutim aby mi napisal zoznam hosti z jeho strany, som zvedava ci to splni inak bude doma neplecha 😃 ale tiez toho nemam vela vybavene a trosku stresujem kedze nie som na SK, a bude to trosku komplikovane ale chcem ist popozerat na buduci tyzden aj nejake saloniky so satami, kazdy ma strasi ze uz by som mala skusat saty 😐 a mne sa taaaaak do toho nece 😃

• @jancusa99  Ja sa veľmi teším na skúšku šiat, ale zdá sa mi to skoro. Chystám sa až niekedy v novembri... 😬

• no ved aj mne sa to zda dost skoro 🙂 ale chcem asi zo slovenska a neviem kedy pojdem najblizsie domov, tak aspon si nejake vyskusam lebo uprimne nemam ziadnu blizsiu predstavu ake vlastne chcem a ake sa mi budu hodit a este chcem schudnut haha 😃

• @jancusa99  ja sa na saty neponahlam, lebo momentalne netusim ci nebudem mat termin porodu cez svadbu 😃 lebo mi nejak strajkuju kramy a ak by som bola teraz tehotna, termin by mi vychadzal od 5.5.2014 do cca 1.6.2014 takze tak 😃 ale ak sa mimco nevyskitne, zacnem stresovat asi az okolo Vianoc, mozno az od januara.

• @mon777  uuu, tak to by sa vám pekne zmenili plány... Ja som dnes mala zapnuté búrlivé víno a oznamovali tam tehotenstvo. Tak som tak na priateľa kukala, že či by sa aj on tak tešil a povedal, že áno, ale že nech s tým počkám až po svadbe, že aj oni sú po svadbe... 😃

• @gabrielaslivkova 😃 tomu ver, ze by to bol skrt cez rozpocet. Ale testy nenasvedsuju ziadnemu mimcu, takze je to zatial ok 😃 kazdopadne sa so satami nechcem ponahlat. Co ak by som mejake kupila a potom by som objavilawine? Vy sa toho nebojite, baby?

• @mon777  Ja som si skoro kúpila už v máji. A potom som v sálone, odkiaľ boli, vyhrala kupón na požičanie a bolo rozhodnuté, že šaty nebudú moje vlastné, ale požičané... 🙂 Ale dúfam, že nebudem meniť týždeň pred svadbou, aj keď by to u mňa nebolo nič neobvyklé... 😃

• Sponzor fóra
  • @gabrielaslivkova  a toho sa bojim aj ja 😃 ze zacnem vymyslat o 5 minut 12 kdejake blbosti 😬

• dievca ja sa nebojim toho ci budem vymyslat a menit rozhodnutie na saty, jedny si vyberem a hotovo, nie som ten typ baby co je tak na saty budem uprimna, vzdy som bola ako chalanisko 😃 , vlastne budem rada ked si konecne nejake vyberem a uz o tom nebudem musiet uvazovat a premyslat hehe, divna som ze?? 😒 . a hlavne sa snazim este trosku zhodit a do maja je casu dost a postava sa moze zmenit dost, toho sa obavam ze ked si ich teraz vyskusam ci mi budu dobre v maji haha 🙂, chodim do gymu ale stale mozem aj priberat, 😃 ale to uz je asi len moj problem 😬

• Babyyy, mam velky problem! Mam cierne vlasy, ale moja prirodzena farba je blond a chcela by som mat na svadbe blond. Ako to mam co najrychlejsie dosiahnut tak, aby som si nespalila vlasy? Posledne tri mesiace si uz nedavam ciernu, ale hnedu a stale je to hrozne tmave. Vlastne hnedocierne. Ak dam na to blond, chyti to na ako? Neviete?

• ahoj zienky, tak klobuk dole pre tymi sikovnejsimi ... My mame datum 21.6.2014 ale okrem snubneho prstena na prstiku nemam(e) nic 😃 ... Este zoznam hosti, aby sme vedeli, co mame kapacitne vyberat ... mozete mi suchnut fotograf/ kameraman koho ste si zabestelovali ... Dakujem 😉

• @jancusa99  A svadbu mate v Jure ci v Pezinku?

• @petraili my máme fotografa Mareka Zelinu a kameramanov chalanov z profesionalnevideo.sk. Ohodnotiť ich možem len podľa svadieb, ktoré už mali, ale dúfam, že spolupráca bude dobrá ako stretnutia s nimi. 🙂

• dada2014 svadba bude v Juri, kedze som z Jura a aj obrad bude v horonom kostole to uz je vybavene 🙂 ,

• Tááák, dievčatá, práve riešim ďalšie veci. Keďže som si dala cieľ nájsť topánky a zatiaľ neúspešne, čo ma mrzí, začala som riešiť svadobné poháre a sadu dvoch polievkových tanierov a hrnčekov so svadobným motívom (jeden z tanierov bude použitý na svadbe pri večeri). 😬
    Ako pokračujete vy? Niečo nové? 🙂

• teraz zistujem, ze nemam s kym ist pozerat a skusat svadobne saty 😞 , kedze som uz niekolko rokov v zahranici 😞 , to je smutne 😞 asi si ich objednam tu v uk a budem tu skusat

• a ide sa na Slovenskoooooooooo 😃

• ženýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, máme finálny text na pozvánky na obrad a na hostinuuuuuuuuuu 😵
    Monička sa v robote nudila a vymyslela si básničku 😵
    čujte, čujte!!

Svorný život nás dvoch láka,
    šťastie, láska na náš čaká.
    Naše mená v jedno splynú,
    zakladáme si rodinu.

V teplom máji - čase lásky,
    zachvejú sa naše hlásky,
    keď sľub si krásny sľúbime,
    že sa navždy ľúbime.

Podeliť sa o to chceme,
    a preto Vás radi zveme,
    na tú veľkú parádu
    v Muzeálnu záhradu.

(to dostanú tí, čo budú pozvaní len na obrad a tí, čo ich chceme aj na hostine, budú mať aj poslednú strofu)

Čaká Vás aj miesto v sále
    s menovkami nachystané,
    poďte s nami tancovať,
    zo svadby sa radovať.

• Baby, som na nervy. Stále nemáme sálu. Tie, čo sú voľné na náš termín sú buď drahé, alebo oničom a tá, čo by aj bola fajn je voľná až 14.6.2014 😞
    Zajtra sa ideme opýtať do kulturáku, čo by bolo fajn, len si zas budeme musieť nájsť kuchára a čašníkov...takže asi pôjdeme za kamarátom (kuchárom), či by nebol taký zlatý a nevaril pre nás. A potom v robote nahovoríme vedúcu z MÚ a z koloniálu, aby nám dali dačo preceniť za menej 😃

• Mile damy,ktora este nema hudbu,kapela Fantom k Vasim sluzbam 😉 ...

• @mon777  my sme kvôli sále menili termín, ale len o týžden. Najskôr sme mali termín na 3.5., lenže to už bolo obsadené. Držím palce zajtra. 😉

• Žienky, ponúkam moje fotografické služby. Som vyštudovaná fotografka z Bratislavy, prídem kamkoľvek. Ak si ma zarezervujete v ešte v tomto roku máte u mňa 20% zľavu. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂