Svadba 10.5.2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Ak aj vy máte termín svadby 10.5.2014, pridajte sa. Môžeme spolu plánovať, radiť si - je to ľahšie, ak sa ten deň blíži pre všetkých rovnakým tempom... :-) Ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
1
7
8
@mon777 akože ja sa nesťažujem, ved sú nové a ked je on spokojný tak aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sjuz13 Neboj, ani ja nebudem mať čisto nové topánky :-D Takže je to ok...hlavne, že nebude bosí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) ..ja mam tiez svadbu 10. maja 2014, planovat sme zacali len od Vianoc, kedy som ako vianocny darcek dostala snubny prsten :) ..v rukach skoro nic nemam len svadobne oznamenia, saty sa siju na mieru, obrucky su objednane, ale pomalicky toho pribuda :) ...mate uz aj predsvadobny stres??? ja len z toho, ze volaco dopletiem ked budem rozpravat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vicianocka my máme už takmer všetko, len tie pozvánky nám stále chýbajú a to sa vydávam o 51 dní :-D Takže neboj, máš to podstatné, čo je treba :-D :-D :-D A za ten stres...no tak mňa chytá v takých návaloch :-D Raz to mám celé v paži a chcem sa na to vybodnúť a raz stresujem, ako to celé dopadne a či to pôjde podľa plánu :-D Inak otázočka...chcete mať aj rozlúčku so slobodou?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme 10. máj...máme už v podstate všetko, už len drobnosti ako sú topánky, priateľ košeľa..+ ešte alko/nealko a prstene..:) inak všetko zajednané
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 no tak to aby som si pohla kostrou kedze je to len tych 50 dni do svadby, minule sa mi snivalo, ze som sa vydavala a nic nebolo dokoncene, ani uces som nemala poriadny, ani saty dokoncene, hlavne, ze som ich mala na sebe a vsetko bolo take polovicate, bola som z toho nervozna, ale aj tak stastna :D ....a rozlucku zo slobodou budem mat, pripravia mi ju, tak som zvedava co sa bude diat, ale dolezite je, ze sa urcite budem bavit :) davame si to na ten isty datum so zenichom, on bude mat ,,ozranparty,, :) @katka2505 ako dlho pripravujete svadbu, ze uz mate skoro vsetko?? ..ja mam pocit, ze idem dozadu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@vicianocka určite nejdete dozadu. Ja malým pocit, že nič nemáme a pritom už máme skoro všetko. Myslím, že už len nápoje nám chýbajú. Uvidíš, v deň svadby budeš určite spokojná, aj keby si mala len ten polovičný účes. Lebo budeš šťastná, že si berieš svojho chlapa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vicianocka tak v apríli ich chem mať už hotové a rozdané, takže tak :-D A také sny poznám :-D je to katasrofa :-D ráno sa zobudíš celá spotená a uvažuješ nad tým, či to bol sen alebo nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vicianocka tak, že sa vezmeme sme sa rozhodli v auguste 2013, takže od vtedy sme si začali hľadať a zajednávať...najprv sme si zajednali starejšieho, sálu, hudbu, kameramana, fotografa..proste, tých, ktorých by nám mohol niekto predbehnúť a potom postupne všetko ostatné už pomaly..tak od januára
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2505 Tak to ste mali ako my dvaja :-) Začiatkom septembra ma požiadal o ruku a niekedy v októbri sme si dohodli dátum a matriku a tak :-) A potom som JA začala postupne pozerať na nete všelijaké obrázky a tak ako inšpiráciu :-) No a tak nejako sa to začalo rozbiehať až minulý mesiac :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Žienky, v TT otovorili nový obochod "pre nevesty", kde nájdete všetko možné LEN PO 1€!!! My máme odtiaľ lienky na obálky na pozvánky, obrúčky, čo sú super ako dekorka na menovky alebo na tortu a drahý tam kúpil aj holúbky na tortičku a mne podväzok, ktorý som ani nechcela mať, no keď som ho uvidela, tak som si povedala, reku dobre x-) A majú tam aj všetky možné ozdobné dierkovačky, aké si len viete predstaviť! x-) Myslím, že netreba mať všetko drahé a len zo svadobných salónov. Každé ušetrené euro je super a majú tam vraj fakt pekné veci. No a podľa toho, čo máme odtiaľ my (čo doniesol domov drahý), je to tam fakt super! x-) Po výplate tam pôjdem už aj ja. Ak chcete, zistím vám, kde presne to je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, baby. No čo? Ako pokračujete? Dnes to máme za 25 dní. A ja sa už tak veľmi teším... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@gabrielaslivkova My to máme dnes presne 30 dní a radosť ani nepripudla, ani neubudla :-D Ale zasa by som nemohla ani tvrdiť, že som na tom stále tak isto, lebo by som klamala :-D Aj vy máte strach, že stále na niečo zabúdate? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už sa to blíži.................. Wuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........................... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zacinam mat stres :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vicianocka Stres mi nespomínaj :-D Mám ho už len pri vyslovení toho slova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 ti verim :) ...ja uz mam na stastie vsetko za sebou :) bolo to krasne, ale uz si to nechcem zopakovat :D
Odpovedať
@mon777 ahoooj, a by sa dalo, vedela by si zistit ten obchod? po dierkovackach polujem uz dlho ;-) dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fianceedea novy obchodik so svadobnymi doplnkami otvorili oproti Jednote, tam zboku, ako su tie presklene obchodiky kde je pekaren, cestovka trafika atdatd :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fianceedea Ako je v Trnave Cerfur tak tam je je aj DM drogéria, Takko a je tam aj Tedi. Takého macka majú pred dverami.
Odpovedať
@mon777 dakujem :-)
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?