Svadba 10.5.2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Ak aj vy máte termín svadby 10.5.2014, pridajte sa. Môžeme spolu plánovať, radiť si - je to ľahšie, ak sa ten deň blíži pre všetkých rovnakým tempom... :-) Ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova tak nam sa dnes uspesne podarilo zajednat si salu v kulturaku. Je to tam uzasne! Tolko pompomov, co tam musim narobit - to budu tony servitok :-D A tiez mamedohodnutwu uz aj presnu hodinu, takze od 17.5.2014 od 15.00 budeme podla zakona Slovenskej republiky dvojclenna rodinka :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 tak aj my sme sa dnes kúsok posunuli. Kedže sa nám nedarilo stretnúť s farárom, dnes sme cez telefón dohodli termín a keď sa nám bude, tak sa máme zastaviť. Takže my to budeme mať 10.5.2014 tiež o 15:00. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova mna zas desi podla najnovsieho vyzdoba. Netusim ako ju tam urobim,aby ta sala nevyzeralatak komancovsky :-D a daco co sa bude hodit k pom pomoma kvetom :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 mne priateľ povedal, že mám vymyslieť niečo iné ako sú štóly cez stôl. Takže okrem toho, že robím ako-takú výzdobu, ešte mám vymýšľať aj niečo nové, netypické... A zatiaľ mi nič nezišlo na um.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova a on sa do tho nechce angažovať?
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 nie, on mi dôveruje a nechá to na mňa, nech ho prekvapím... :-D Myslím, že prekvapenie bude v každom prípade, či už niečo vymyslím, alebo nie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova tak to si na tom tak ako ja :-D aj on to nechal na mne. a už aj mám praedstavu :-) som sama zo seba nadšenáááááááááá x-) x-)
Odpovedať
dievcata, ja vas obdivujem... ja len pozeram, hladam inspiracie, zistujem, ale ze by som aj zacala nieco robit... ani nahodou zatial... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 tak predstavu mám aj ja, len sa bojím, že nebude zrealizovateľná... :-) @dada2014 ja len tak, vo voľnom čase... Ale myslím, že pribúdajúcimi dňami, tmavými večermi sa bude častejšie pracovať na vecičkách... :-)
Odpovedať
presne tak to hovori aj moj drahy... teraz, ked bude zima a tma, pustime sa do toho a vsetko pekne doriesime... no uvidime, necham sa prekvapit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova moja predstava je asi taka,, ze z jednej strany saly na druhu potiahnem tyl a v tom tyle budu zachmulane vianocne svetielkb, co viem po sviatkoch z roboty vziat kilometrez a 1 cent a zo stropu budu vysiet pompomy, papierovefarebne retaze a lampiony. A nad nami na stene nad stolom budu asi klasicke srdiecka spojene do seba a plne farebnych motylova kvetov, lebo sme spolu zacali tahat svoj osud v marci, ked krasne zacina priroda vystrkovat rozky. Na stoloch nechcem mat vazy skyticami,lebo potom nevidia ludia na seba ked sa bude papat a to ja nemam rada. Takze tam chcem mat ikebany, pestrofarebne sviecky a svietniky, menovky tiez asi kazdu inej farby a na stolickach maslu oblubenej farby toho, kto tambude sediet :-) a nechcem tie blbe navleky. Mota sa to pod nohy :-D a miesto na kvietky od hosti, codostanem bude bud pod DJom, alebo z oboch stran pridverach. A tortu by som chcelatmat na zvlast malom stolceku pred namidvoma. Stoly totiz chcememat do tvaru U, takze mtam nanu bude kazdy pekne vidiet cely cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 Tak vianočné svetielka, veľa pomponov chcem použiť aj ja, len to budem musieť zájsť ešte raz do sály, aby som presne vedela ako. :-) A výzdobu na stôl mám v hlave, len ju musím najskôr zrealizovať, aby som vedela, čo to bude. A hlavne, musím si nájsť na to voľný deň, aby som sa tomu mohla naplno venovať, aby som tomu vychytala všetky muchy. :-) Sama ešte neviem, čo z toho bude, takže je super, že ty máš už takú celistvú predstavu. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Tak je pekne, ze ju mam, ale ci sa mi podari aj zrealizovat presne tak, ako si to predstavujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 no, však to je problém aj u mňa. Vymyslieť to, nachystať to a zabezpečiť, aby to v deň svadby bolo dokonalé. Ale tak sme nejaké tie ženy a sme šikovne, nie? To určite zvládneme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uspesny tyzden na Slovensku je za mnou!! :-) . povybavovala som aj co som nechcela a maaaaam SVADOBNE SATY!! tak to som teda necakala, ze tak skoro a hlavne rychlo som si pozicala :D. aj ostatne vecicky uz mam, vyzdoby, hotel, salu, ubytko, kostol, fotograf, matrika, vankus, auto plus vyzdoba :-D, pohare svadobne. no a na teraz kedze uz konecne viem aka bude vyzdoba tak pomalicky spekulujem nad oznamkami a tak :D uz aj...... spokojne mozem v nedelu odletiet na dofcu :-D a "natacat" o svadbe a pripravach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jancusa99 fuuu, tak to ste toho pekne za týžden stihli... Super. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova @jancusa99 mame kucharov a casnikov! Jupi! Dnes dosiel kamarat na nakup a pytam sa ho, ci nepozna nejakeho kuchara. A on ze stoji pred tebou (bol tam s kamaratom), no a na to som pohotovo zareagovala, ci nema kamaratov casnikov a to zas na mna vyblafol ten moj kamaqgat, ze on je. Takze vezmu kamarata casnika, nech su dvaja a dalsieho ptypka, co bude pomocnik kuchara a za povolenu zabavu po cca 23.00 a tanec s nami a kolace to urobia zadarmo :-D no uznajte, ze mam dokonalych kamaratov B-)
Odpovedať
@mon777 Ahojte baby, pridávam sa do klubu tých, čo nemajú temer nič ..okrem sály a samozrejme dátumu ( 10.máj 2014 ) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marus234 vitaj :-D Ale neboj, ono sa to rozbehne aj u vás :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jancusa99 inak keď už máš šaty, máš už aj vybratý účes?? Lebo ja začínam pokukovať po nejakých nápadoch a maximálne absolútne nemám tušenie, aký si mám dať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 to je super, teším sa s tebou. ;-) @marus234 vitaj medzi nami. A neboj, myslím, že do konca roka nás dobehneš. :-) @jancusa99 ozaj a aké šaty budeš mať? Ja šaty ešte nemám, ale účes je jasný - drdol, aby mi pri rozpustených vlasoch nebolo teplo pri tancovaní. A žiadne brčky, všetko hladké, rovné vlasy, lebo si to tak želá môj budúci manžel (povedal mi, že ak prídem ako "baran" brčkavá, tak mi povie nie :-) ). Jeho návrh účesu bol - však si umyješ vlasy, vysušíš, vyžehlíš, dáš závoj a hotovo, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova uces este nemam vybrany ale mam nejaku tu predstavu. no ako sa poznam necham to na skusenejsich. ale chcela by som mat jemne kucery (kedze mam rovne svoje vlastne)a nieco aj rozpustene ved kvoli tkmu sa nestriham uz dva roky aby nieco dokazali urobit s mojimi vlaskami.|-|
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova saty som mala iba dve podmienky:rozhodne snehobiele a jednoduche,ziadne extravagantne a welmi siroke dole. kocka v salone bola welmi napomocna a sikovna a hned prve som si aj zobrala!! tak parada a mam pokoj so satami do maja!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pobalena a nastartovana na dovolenku :-) . Nasa posledna ako slobodni :-D . teraz uz len tesit sa a oddych. Pohar vinka v ruke 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ženy, máme fotografa!!!! x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jancusa99 tak ja mám zasa podmienku veľká sukňa, ale nie ako šľahačka. :-) Inak, užite si dovolenku. ;-) @mon777 super a koho máte?
Odpovedať
Prva vec k nasej svadbe objednana :) Embosovacie sablony su na ceste k nam. A ako povedal moj drahy "mozeme zacat presovat nase oznamenia" :))
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 a akú presne šablónu budešte mať? :-) nemáš obrázok? Nech máme predstavu, zvedavé sme :-D A inak máte čo nové, dievčence?? dávno som vás nečítala.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova nemôžme to zverejňovať...bohužiaľ.
Odpovedať
@mon777 tak takuto sablonu budeme mat, a medzitym mi uz prisli aj papiere a su krasne, uz len vymysliet text, upresnit s fararom cas a mozeme zacat vyrabat oznamenia :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?