Svadba 10.5.2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Ak aj vy máte termín svadby 10.5.2014, pridajte sa. Môžeme spolu plánovať, radiť si - je to ľahšie, ak sa ten deň blíži pre všetkých rovnakým tempom... :-) Ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 Ďakujem, len my budeme musieť riešiť koláče niekde v okolí Žiliny... Keďže budeme mať problém seba z BA do ZA presunúť so šatami, oblekom a somarinkami všelijakými, takže koláče nech sú pekne nachystané už tam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova jáááj. Ja že bude svadba v Blave :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 Nie, nie, tu len bývame a všetko riešime z BA, ale obaja pochádzame zo ZA, tak svadba bude tam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova jááááááááááááááááááááááááááááj :-D
Odpovedať
No nejako sa nam to rozbehlo. Vcera som absolvovala prvu skusku siat, no zatial nenastal woooow efekt :). Vecer mi prisiel mail ze bola expedovana moja objednavka na perlickove girlandy a dnes rano mi volal kurier ze mi priniesol embosovaciu sablonu :) juchuuu som nadsena uz sa neviem dockat kedy pridem domov z prace a zacnem robit na oznameniach :). A dnes mam na plane sa este objednat do jedneho salonu. Tak dufam ze tam budeme mat trochu viac stastia na saty :)
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 U nás bol teraz v sobotu kamarát, ktorý nám bude robiť oznámenia a pozvánky, tak mu akurát idem poslať texty, ktoré tam chceme mať :-) Horím nedočkavosťou, čo pre nás vymyslí, lebo aj napriek všelijakým inšpiráciám sme mu nechali voľnú ruku. Dala som mu len podmienku pekného bieleho papiera a spektrum farieb, ktoré budem mať na spodničke :-D Som zvedaváááááááááááááááááááááá, čo vymyslí x-)
Odpovedať
No v piatok som absolvovala druhu skusku siat, a musim povedat ze cim viac skusam tym viac som neista. Dokonca som si skusala saty ktore som najprv ani nechcela, ze ja princeznovske nechcem, no a pomaly sa zacinam pacit sama sebe. :) Pricom sme nasli saty ktore ma doslova chytili za srdiecko ale bohuzial nedaju sa upravit tak aby mi uplne sedeli, kedze v hornych partiach nie som moc obdarena :(. Ale dufam ze vo stvrtok ked pojdem na dufam uz poslednu skusku tak najdem tie prave. (tam by som si totizto mala skusat aj svoje vysnivane saty :)) . Tak prosim drzte palce. P.S. inak som zistila ze si nemozem pozerat foto co ma fotili v satach bo ked sa na ne dlho pozeram tak na kazdej jednej najdem nieco co mi nevyhovuje. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 tak ako som tu už párkrát písala, naozaj som rada, že navštívim len jeden salón. ja som ten typ, že si neviem vybrať, resp. páči sa mi vždy to, čo je aktuálne na mňe. :-) ja som to inak mala podobné s prstienkom - vyberali sme ho spolu a prvé, čo som povedala, nechcem klasický zásnubný, taký princeznovský. skúšala som kadejaké a nakoniec som postupne prešla k takej klasike. nakoniec mi ukázali jeden, do ktorého som sa zaľúbila a bol náš. a je úplne princeznovský. :-) Aaaa, inak, máme návrh oznámka. ešte musíme zájsť za farárom, lebo čas sme si dohodli len cez mobil, tak či náhodou tam už nemal niekto rezerváciu zapísanú a môžeme dať tlačiť. :-)
Odpovedať
Dievcata maaam saty, vo stvrtok sa mi konecne podarilo najst si saty, sice to nie su tie ktore som mala vysnivane (tie totiz uz na "nas" :) termin boli zajednane a nedovolila mi ich dievcina v salone vyskusat, ze by sme sa potom asi nepohli dalej :))) ). No ale som nadmieru spokoja, v tych satach som sa citila super a ked som videla slzy v ociach mojej mamy tak som vedela ze to budu ony :) Teraz ked mam doma draheho by sme sa chceli zastavit za fararom a na fix dohodnut hodinu a mozeme zacat vyrabat oznamenia :). Ale na druhej strane ma moj milovany buduci manzel zarmutil, ked mi povedal ze je mozne ze po svadbe zostane v zahranici este par mesiacov :(((. Tak drzte pls. palce aby sme nasli pre neho dobru robotu niekde tu blizsie. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 no, super, gratulujem. A aké budeš nakoniec mať? :-) A s priateľom sa to vyrieši, neboj. Inak, baby, mňa prešla tá svadobná nálada a už štyri dni hovirím, že chcem zrušiť svadbu. Včera som preplakala celý večer.
Odpovedať
@gabrielaslivkova a dovod? je toho vela? ci?
Odpovedať
@gabrielaslivkova no nakoniec som si vybrala skoro podobny styl ako som mala vysnivane. Ale prepacte nebudem davat foto, kedze tu mam zname ktore pojdu aj na svadbu a nechcem aby sa to nejakym sposobom dostalo k mojmu drahemu. Uz to ze som sa prekonala a vydrzala neukazat mu fotky ma stalo vela usilia :))) A preco mas taku zlu naladu??? Ale to prejde to aj ja mavam take ze par dni mi je nanic a mam chut to vsetko hodit do kosa, ale potom ma nieco znovu "nakopne" :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@schatzeli35 aj mňa uvidí drahý až na svadbe, ak nejaká bude. Dôvod jednoduchý - je toho veľa, som z toho všetkého unavená - práca, rodina, financie, prípravy na svadbu,... A zaklincoval to náš farár. Prvé, čo sme riešili, bola farnosť - ešte sme nič nemali zajednané, chceli sme si najskôr potvrdiť termín tam. Boli sme tam osobne, volali sme niekoľkokrát spolu, teraz v nedelu sme sa zastavili, aby sme si definitívne potvrdili aj čas - chceli sme dať tlačiť oznámenia. Tak som sa už vytešovala, že zasa nám niečo ubudne. No a večer mi volala maminka, že sa im ozval farár, že v tú sobotu sú vo farnosti hody, že nás nebude môcť sobášiť, že si máme zmeniť termín. A najviac ma dorazila veta, že to bude všetko veľká katastrofa. Potom som si uvedomila, že priateľoví rodičia sa tvária, akoby sa ich to ani netýkalo, moji povedia, že to bude katastrofa (počas hodov tam bude zabíjačka), takže moja svadobná nálada klesla na bod mrazu. @dada2014
Odpovedať
@gabrielaslivkova no tak to verim :-( ale nevesaj hlavu, stale je cas to poriesit... a chcete realne zmenit termin? ci farara? My sme momentalne svadbu odstavili bokom, prerabame nejake veci v byte, kupujeme nabytok, takze na dennom poriadku je malovanie, prach a riesenie financii... to je snad problem cislo jeden :(
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova neblazni,viem ze ide o vela...ale stale nie o zivot ;-) ... chod za inym fararom ... jednym uchom dnu - druhym von co ti hovoria rodicia-ale tvar sa,ze jasneee 8-) ...no urob si to podla seba a pre seba...poznam X parov,co chceli mat vsetko dokonale,kazdemu vyhoviet atd atd. .... ale zabudli na seba popri tom vsetkom...a to je katastrofa,ked par robi svadbu pre vsetkych,len nie pre seba ... hlavu hore! Zle este len pride ;-) ...ale vsetko sa da zvladnut,len trosku chciet a pozerat sa na vec z nadhladom... Drzim prsty! Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova čo ja by som za to dala, keby sa nestarali... u nás má zas každý milión proti-argumentov, prečo by to bolo lepšie inak, ako to chceme my... Kašli na všetkých a zariaď si veci podľa seba... Na farára sa vykašli, je kopec iných, ktorí pochopili, že sú "služobníci boží"... a nie že vy slúžite jemu. Apropo, moji rodičia tiež berú našu svadbu ako strašnú záťaž, lebo pred polrokom dokončili dom a "nemajú náladu riešiť nejakú svadbu"... O to lepšie... beriem ich ako akýchkoľvek iných pozvaných hostí, veci im iba oznamujem postupne, ako sú zariadené a nepýtam sa ich názor... Aj tak majú odlišné predstavy ako ja... Termín určite kvôli farárovi nemeň a nevešaj hlavu! Naopak, pekne s :-D na perách ukáž všetkým, že ti nikto náladu ani chuť nepokazí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Naše sú šete stále vo fáze výroby a ja netuším, ako budú vyzerať :-D Dúfam, že sa toho niekedy aj dožijem, lebo kamarát, ktorý nám ich bude robiť je príliš pracovne vyťažený :-( Za tú svadobnú náladu...ja mám podobný problém. Raz mám chuť sa proste vziať a ísť na diskotéku a potom mám zasa chuť pozvať celú moju a jeho rodinu, čo by činilo aj 300 osôb :-D A potom mám aj chuť to celé zrušiť, lebo sa to strašne rýchlo všetko blíži a mi ešte nič nedržíme v rukách, čo by sme mali tak nejako hmotne vybavené. Som z toho na nervy :-N joj, baby, prečo som ja tak strašne náročná? :-D Kamarát nám bude robiť obrúčky (už pracuje na návrhoch) a keď bol u nás, že o tom hodíme reč, tak som nemala absolútne žiadnu predstavu. Predvčerom som si sadla za net a našla som tri, ktoré ma zaujali a chcela by som ich v podstate skĺbiť do jednej. Pošlem mu fotky a text, ako asi si to predstavujem dať tak nejako dokopy a on mi povie, že to je nemožné, lebo to je strojová výroba a naše budú robené ručne?? No môže toto byť?? :-( :-( Len tak pre predstavu, tu sú fotky :-) chcela by som ich také, že by vyzerali, akoby sme mali na prste dve rozličné obrúčky a pri tom to bude jedna...viď tretí obrázok. ALE spodný krúžok by bol len čistý strieborný a vrchný by mal v sebe prírodný opál do tvarov trojuholníčkov, ako je na druhom obrázku a presne na tom akoby "spoji" dvoch obrúčok by som mala kamienky, ako má tá druhá obúčka. No a drahý by mal takú istú, ale bez tých kamienkov. ALEBO by bola vrchná obrúčka taká, ako je na prvom obrázku a ja by som v nej mala ešte tie kamienky....proste nááááááádhera x-) A on mi povie, že sa to nedá ručne? :-( Váááááááááááááááááááááááááááááááááá :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dievčatá, na teraz je pohroma zažehnaná... Momentálne, nemáme nič na riešení, len sa dokopať k vytlačeniu oznámení, aby sme sa mohli činiť. A do Vianoc bude asi pokoj. Ostatné až v Novom roku. :-) Ako pokračujete vy?
Odpovedať
Ahojte,my mame svadbu 17.5.2014 a idem na saty az v januari.....je to neskoro?a este nemame ani oznamenia,navrh by bol,len neiem kde to dat urobit
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ja máááááááám šatyyyyyyyyyyyyyyyy................ :-D Teda, nie tak úplne, ale už skoro. Dnes som bola skúšať a už som zaplatila zálohu, do týždňa mám povedať, ktoré z dvoch to budú... A sú nádherné, oboje. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Ja sa radšej zdržím komentára, ako pokračujeme, lebo ma ide poraziť. Mám pocit, že sa nič nedeje :-( Ale tak no...oznámenia sa stále len vyrábajú...teda návrhy. Obrúčky sú asi v takom štádiu, že kamarát robí návrhy a v sobotu ich prinesie, tak dúfam, že sa mi niečo zapáči, lebo som strašne prieberčivá, no a podľa výšky výplaty sa uvidí, či si tento mesiac doprajem viac darčekov pre rodinu, alebo spodničku na šaty :-D @danusenko Micka, aj my máme svadbu 17. mája a ja šaty aj mám, aj nemám :-D Mám doma šaty...nie originál svadobné, ale stanú sa nimi, lebo naša svadba bude trochu iná, ako ostatné :-D Ale tak chcem im dať prerobiť chrbát kamarátkinej mamine, aby mali viazanie, lebo nemajú a chcem pod ne krááááásnu farebnú spodničku x-) Takže ich aj mám (lebo sú doma), ale aj nemám (lebo nemajú finálnu podobu ako ja chcem :D ) @gabrielaslivkova videla som fotky :-) Sú fakt krásne! Sama by som asi mala problém si vybrať :-D
Odpovedať
Dievčata od dnes presne 5 mesiacov a mame tu nas velky den :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 jeeeej, to som si ani neuvedomila. A to som dnes párkrát napísala dnešný dátum. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 ty kokos! A mi nic nemame! Ani obrucky, pozvanky, menovky, svadobne vino, tortu, menu, spodnicku na saty,oblek, topanky, doplnky, zavoj, hudbu, pierka, vyzdobu... Doprcic! Baby, pomoooc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 oooo, neboj. Aj u nás sa to teraz pred vianocami akosi zastavilo. ;-) ešte je čas. Aspoň dúfam. :-D
Odpovedať
@mon777 no tak z toho zoznamu co si napisala ze nemate mozem vyskrtnut zavoj a spodnicku na saty, kedze tie budem mat z pozicovne, ale to ostatne tiez mame este nevybavene. Oznamenia chcem zacat robit medzi sviatkami, ked budem mat draheho doma. Ale moj drahy v nedelu kupil vo svajciarsku svadobne pohare :)) takze este asi aj to nas caka vyzdobit pocas vianoc. Tiez dufam v to, ze od noveho roka sa k tomu dostanem a na nas termin vsetko stihneme.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, tak už sme sa preklopili do nového roka, do roka 2014, do roka, kedy sa z nás stanú pani manželky. Tak nám prajem, aby sme tie prípravy dotiahli do úspešného konca a začali krásnu, novú etapu nášho života spolu s našimi polovičkami. :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata.najprv vsetkym prajem vsetko dobre do noveho roka ktory bude pre nas aj svadobny. A ako ste na tom s pripravami? Ja zacinam mat stresy ze nestihame. S oznameniami sme pokrocili len tolko ze drahy vyrobil sablonu. :-) takze ked on odide naspat do zahranicia mozem zacat vyrabat. No ale nakoniec som sa nechala presvedcit ze pierka si nebudem robit sama, no a dnes mi prisla sprava ze v stredu ich uz budem mat doma.takze usetrim par hodin a bolesti krku ktore by som mala pri ich vyrobe. :-)
Odpovedať
@gabrielaslivkova @mon777 dievčatá, o 4 mesiace o takomto case uz asi budeme nahodene ucesane a riadne nervozne :) Tak vam zelam aby ste dovtedy vsetko stihli co planujete a aby ten den bol bez stresu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 a o 4 mesiace bude zábava v plnom prúde... :-D :-D :-D Fuuuu, cez víkend si ideme spísať, čo musíme ešte vybaviť, aby sme na nič nezabudli, takže stresovať začnem asi až potom. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?