Svadba 11.08.2012. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte dievčatá.... sú tu nejaké bláznivé páry ktoré majú už takto dopredu určený termín svadby????.... rok 2012 ponúka vela krásnych dátumov... ako 16.6. ... 7.7. ... 18.8. --..... no u nás vyhral 11.8.2012 nakolko v tento krásny den sa budú na svadbe oslavovať aj moje meninky...... :) a co vy ???? co vas viedlo k tomuto krásnemu číslu?????
Odpovedať
@stastnanevesticka @u.mimi tak sa tesim ze uz nas je viac.... teraz mozeme my nastupovat na scenu vybavovaciek :)
Odpovedať
:-) už teraz sa mooooooooc tešim!!!! a verím, že nás tu ešte veľa pribudne...
Odpovedať
Už mate aj nieco zajednane ??? my mame zatial vyplatenu zalohu fotografovi, zarezervovanu miestnost, vybrateho fotografa a DJ.... tak a teraz mozem do noveho roku odychovat.... alebo este kostol???... kedy sa zajednava kostol hmM????
Odpovedať
Nooo, my tiež intenzívne plánujeme :-) máme zajednanú sálu, muzikantov, kameramana aj fotografa, už sme aj koláčiky nahlasovali, lebo teta čo nám ich bude piecť má vždy tak rok dopredu už všetko plné... :-) a boli sme aj v kostole, ale poslal nás preč, že ešte ani kalendár na budúci rok nemá... :-) tak pôjdeme zas až po novom roku...vravel, že tak tri mesiace pred svadbou najneskôr treba v kostole nahlásiť....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa aj my pripajame k 11.8.2012, povodne sme mali 16.06. ale to nevyhovovalo hlavnej casti rodiny ,tak sa to presunulo tu. zariadovat uz zariadujeme, a tesime sa velmi , aspon ja :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa pripájam do tejto skupiny,tiež máme svadbu na budúci rok 11.08.2012.Máme už objednanú sálu, hudobnú skupinu a aj kameramana a výzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ako pokracujete? U nas bol trosku stres z restauracie, lebo prvá povodna, s ktorou som ratala, si zmyslela,ze v lete uz svadby nebudu robit, tak som musela zhanat nieco ine. Nakoniec sa podarilo, takze sa mozem pochvalit, ze restika je uz rezervovana, fotograf , cukrarka, kadernicka tak isto. teraz sa snazim vyhovorit milému, ze ten bledomodrý oblek s volánovou košeľou asi nebude to pravé orechové na svadbe :D :D :D
Odpovedať
My plánujeme svadbu taktiež na "náš" magický dátum:.... Kde bolo tam bolo .......po 7rokoch a 7mesiacoch spolu-priateľstva, t.j.13.10.2012
Odpovedať
kyvetka: :-) no asi by to bol prvý ženích, ktorého by ,,obkukávali,, viac ako nevestičku :-) ja akurát začínam pokukávať po šatkách, ale zatiaľ len na nete...myslím, že sa to poriadne rozbehne až po novom roku... a kočky, už viete akú budete mať výzdobu? my sme sa už rozhodli, aby sme vedeli v akých farbách budeme zháňať ostatné veci, takže momentálne zháňam nejaké krásne servítky na stôl...
Odpovedať
ahojte ,my planujeme na 7.7.2012..a tiez sa strasne uz tesime mame uz salu,fotografku,dj, nahodou sme kupili pohare,lebo sa nam pacili :D ..obrucky mame vybrate,len tie budeme riesit az neskor...tiezpokukavam satky,ale z tych mam najvacsiu dilemu aj co sa tyka sv. torty,lebo teraz sa da upiect fakt vsetko.. tiiez pokukavam po nete vsetky prkotiny na vyzdobu,a kadejake vychytavky....baby,ak chcete,tu vam dam par linkov,kde maju celkom pekne "veci" vsetko ohladom svadby,a za prijatelne ceny... www.ccinspiration.eu http://www.velvetheavenshop.sk/ http://www.svadobneinspiracie.sk/ http://www.svadba-nevesta.sk/ ja chodim iba na tieto stranky,vsetko budem asi objednavat odtialto :D tak pokukajte....
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka: chvala bohu som mu to vyhovorila a staviame na ciernej klasike. Pocujte baby, prebehli u vas uz porady ohladne hostiny s rodinami? u nas taka vada, ze ma normalne prechadza chut na nejaku veselicu :( to rodeo co robi buduca svokra, hruza, cloveku sa az rozum zastavuje ... :-S
Odpovedať
@stastnanevesticka @kyvetka ahoooojte... dlho som tu na fore nebola a hned nas tu je viacej ako pozeram.... o farbe vyzdoby u nas je uz dlho dlho dlho rozhodnute... moje dve naj farby... fialova a ruzova.... uz si chystam aj nejake čačky mačky :) .... Zajtra sa akurat prvy krat chystame do targu na trhy tak som moc moc zvedava ci aj tam na nieco pekne nenatrafim.... Baby šaty si budete kupovať alebo poziciavat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja zatial čo som zatiaľ skúšala, tak v ničom som sa sama sebe nepačila a to čo som hladala to som nenasla. Este som na zimu objednana na jednu skusku siat novych, co im maju prist, tak ak by so si nevybrala, tak krajčírka to istí.(lepsie povedane ratam s nou :D) s vyzdobou to nejdem nejako prehánat, mne staci klasika, pekne prestrete čisto biele - jedine rozetky budem sama skladat do lekien a priestor co som vybrala je tiez sam o sebe pekny. Skuste si porozmyslat baby, ci nevyhodite na vyzdobu stola primoc penazi a ani to tam nevynikne ked stoly budu same o sebe natrieskane kolacmi, jedlom a pitim .či?! Inak na faru sa kedy chystate?
Odpovedať
@kyvetka ja zas zboznujem ked je na stole nieco co dokaze ohurit.... tiez to neplanujem nejako estremne precackat ale tak mam uz kupene vazicky ktore urcite pouzijem - a do nich chcem ruzove zive gerbery :) ... u nas na fare vraj mame prist az po novom roku ked si kupia kalendar.... mily su no nie ??, :)
Odpovedať
Profilova fotka
to s tym kalendarom som zazila aj ja ale v inych instituciach :D
Odpovedať
@kyvetka sprosta fraza ze???.. nam to tiez viacery povedali.... Aj fotograf co je znami... ale dost vychytany ale tak spolieham ze ked sa mu teda v januari ozvem najde si volny cas... a taktiez nam to povedali pri sale... ale to su zas draheho znami tak sme im nakazali hned si nas niekde zaznacit :))))
Odpovedať
a to som si myslela, že len nám povedali, že nemajú kalendár!!! - na fare... ale v januári sme tam ako na koni! ja nechcem prehnať výzdobu, ale chcem tiež troška živých kvietkov na stoly - tiež ružové gerbery :D a chcem nejaké pekné servítky- nie klasické obyčajné biele... no a nejaké sviečky... viem, že keď sa naloží na stôl, zbytočnosti by len zavadzali... a ja mám to šťastie, že so svokrovcami všetko priebežne diskutujeme a vieme sa zatiaľ na všetkom dohodnúť - vďaka tomu budeme mať aj rovnaké koláčiky, alkohol a tak... :D ja si idem šatky určite len požičať, pretože u nás je super salón so super tetou, ktorá ma skoro všetky šaty nové a navyše si môžeš aj objednať z katalógu šaty, ktoré len chceš...takže neváham.... a to vy ste už boli aj skúšať šatky??? ja ešte mám čas... :D ale moc sa na to už teraz teším
Odpovedať
@stastnanevesticka ja som este saty nebola skusat ale planujem v blizkej dobe nech mam predstavu ake mam vyhliadat na kupu... u nas v Pk stoji pozicanie od 300 eciek .. tie co sa mi pacia stoja 400 eur.... a ked si predstavim ze maju este pred sebou rok pozicavania kym sa dostavia ku mne tak neviem ako budu vyzerat... planujem si bud niekde kupit do 400 eur alebo tu na bazare tiez baby predavaju krasne co by sa mi pacili... len vravim najprv ist poskusat do salonu nech mam presne predstavu v com som najkrajsia :)))) ty mas tiez 11.8.????
Odpovedať
áno, mám 11. 8. :-) moje šťastné číslo...jasné, keď je taká možnosť, tak by som ju asi využila aj ja a kúpila si svoje...ale u nás si to neviem predstaviť. ja som tiež kukala tu v bazari, ale bála by som sa ich kúpiť takto na diaľku, že čo ak mi nesadnú... A aké sú tvoje vysnívané šatky? chceš niečo jednoduché alebo chceš byť princezná?
Odpovedať
Ja tiez cez bazar jedine tak ze budu ich mat baby niekde tu v mojom okoli a pojdem si ich oskusat... na dialku si nechcem kupovat saty...vysnivane??? asi taky stred...velmi sa mi pacia aj magie sottero co mam v albume... ale uz sa mi pacia aj ine... preto ako vravim chcem ist obehat salony...
Odpovedať
Profilova fotka
baby fakt, treba najprv poskusat, ja som najprv rozmyslala,ze si iba objednam na blink z netu, ale nakoniec sme isli poskusat s kamoskou do salonov co to a dobre sme spravili, pretoze to co sa mi pacilo na obrazku, tak som sa v tom citila strasne zle a aj som si odskusala,ze ake su tazke. Takto som sa aspon utvrdila co chcem a co nie.
Odpovedať
babenky, tak ako pokračujete ;-) dúfam, že tu ešte chodíte... :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
tak kde ste baby :) či sa tu už žiadna 11. nevydáva? :-) ako ste pokročili?
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka jaaaaaaaaaaaa:-) a zatial máme miesto, foto, kameru (?) a DJ:-)
Odpovedať
@ivanka849 no som rada, že ste sa všetky nevyparili :) my sme na tom podobne, už sme si aj obrúčky objednali, ale budú až marec-apríl. teraz čakám na kostol...a akú svadbu si predstavuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka my obrucky mame vybrate, ktore sa nam pacia, este to ale chceme ist vyskusat do zlatnictva, lebo zatial sme videli iba na internete a predsa len to treba vidiet nazivo, to vela napovie:-) my budeme mat svadbu vonku, v parku, aj obrad a aj hostinu - vy kde v Cadci? trochu to tam poznam;-)
Odpovedať
tak tak...je lepšie vidieť naživo...niektoré vyzerajú v skutočnosti úplne inak...no tak to musí byť potom určite pekne! :-) ja sa fakt modlím za pekné počasie..hlavne kvôli fotkám, tak snáď to tak aj bude :-) my budeme mať klasicky v sále priamo v Čadci. to je super, hlavne keď niektorí ani poriadne nevedia, kde to je. :-D máš tu nejakú rodinu?
Odpovedať
Profilova fotka
@wiwa2 @stastnanevesticka @kyvetka @anjelik17 @ivanka849 Ahojte dievčatá :) ako pokračujú prípravy? akosi sem veľmi nechodíte, mali by sme rozbehnúť nejakú poriadnu diskusiu - napríklad, máte už všetky svadobné šaty? ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ tak ja s potešením môžem oznámiť dámy, že včera som sa definitívne rozhodla, ktoré svadobné šaty budú tie pravé - takže šaty po dlhom boji a výbere konečne mám:) takže máme miesto, foto, kameru, DJ a šaty:) a čo ty/vy kočky?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka849 ja sa medzi šatami ešte len rozhodujem.. ale asi si nakoniec vyberiem tie, do ktorých som sa zamilovala hned na prvy pohlad ;) a inka gratulujem k vyberu! °)my máme tiež miesto hostiny, foto, kameru, Dj a kapelu, viac myslim, ze nie.. ale este nevieme kde budeme mat obrad..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?