Svadba 11.08.2012. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte dievčatá.... sú tu nejaké bláznivé páry ktoré majú už takto dopredu určený termín svadby????.... rok 2012 ponúka vela krásnych dátumov... ako 16.6. ... 7.7. ... 18.8. --..... no u nás vyhral 11.8.2012 nakolko v tento krásny den sa budú na svadbe oslavovať aj moje meninky...... :) a co vy ???? co vas viedlo k tomuto krásnemu číslu?????
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka @ivanka849 tak čo baby, podarilo sa vám kupit topanky?? :-) ja som zatial este nenasla, dnes ideme znova na nakup a uz musiiiiiiime kupit, kedze zajtra mam skusku siat.. ale stresy zatial este stale neprichadzaju staci mi ked uvidim moju buducu svokricku, aka je z toho vystresovana aj za mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@u.mimi uz len 19!!! noo este nemame vsetko vybavene, ale pracuje sa na tom :-) a co ty? vsetko hotove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ale sa nam to krati co?! :D u nas uz hadam finisujeme s pripravami - vsetko podstatne vybavene (aspon dufam :-D ). a stresy? naposledy ma chytili pred tyzdnom, ale doslova hysaky kvoli satam, ale predychala som :D. tak len teraz uz pomalicky odpocitavame.drzte sa !
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tiez mame svadbu 11.augista a neuverite, ale mna chyta stres povacsine v noci, ked sa zobudim a napadne ma, co este potrebujeme.. aj ked pravda je, ze uz su to len take drobnosti, ako kvietky a vyzdoba na stol a koho este musime obtelefonovat, ci naozaj pride atd. nespim nejake dve hodiny a rano ked sa zobudim, si poviem aka som blba, ved vsetko v pohode stihame :) obrucky mame tiez z Ivanky pri Dunaji z Awozu, ujo bol trolinku cudny, ale vcelku v pohode a skombinoval obrucky podla nasich predstav :) iba odporucam... topanky mam pre zmenu az troje, jedny na vysokom opatku, druhe na nizsom a tretie balerinky :) verim, ze sa vsetky tesite tak ako ja, tak prajem este pevne nervicky a potom uz iba krasnu a vydarenu svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ @stastnanevesticka dievčatá neuveríte, konečne som si kúpila svadobné topánky a ešte aj vo výpredaji, no paráda:-) takže teraz už len tie popolnočné 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ všetko hotové, ešte výzdobu spresniť, starejším sa stretnúť, dohodnúť sa čo kedy bude :D Ale všetko už máme, vo štvrtok idem pre šaty do čistiarne!
Odpovedať
@bosorka_ @ivanka849 @u.mimi @dievcatko79 @kyvetka baby...mám topánky... :-D stačilo ísť s drahým a hneď som kúpila :-) som šťastná ako blcha! ďalšia vec, ktorú škrtám....zajtra alebo v stredu sa mám ísť definitívne rozhodnúť pre šaty, pretože váham medzi 2...och...sama som zvedavá, ale už budeme len doťahovať veci. už aj začínam sledovať počasie, verím, že bude pekne!
Odpovedať
11.8.2012 tiez vsetko hotove doteraz to bol pohoda klidek a tabacek a kazdeho som upokojovala ze co stresuju ale uz sa zacina aj u mna prejavovat nervozita
Odpovedať
Ja som už zo stresu na nervy... denne ma prepadáva taká panika, až mám pocit, že svadba bude fiasko...ale potom si poviem, že prežili iní, prežijem aj ja... ale hlavne nech je 12.8 alebo najlepšie už 13.8 :-D a svadobní hostia spokojní ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka849 no tak teda super! ja som si takmer kupila :-D ale zajtra ich pojdem kupit definitivne ;-) @ivanka849 @stastnanevesticka a kde ste nakoniec nasli topanky? ja som prave dnes pozerala pocasie a zatial to vyzera velmi dobre :) lenze teraz sa pocasie meni zo dna na den.. ale treba verit..
Odpovedať
Profilova fotka
@jankovalienka ja som zatial nastastie v pohode :-D aj ked uz pomaly zacinam byt nervozna z toho, ze este staaale nemam latku, ktoru dam do stredu stola na vyzdobu.. objednala som si jednu latku a prisla mi skareda, tak musim nieco vymysliet.. taaaak velmi som nechcela organzu a nakoniec pri nej nakoniec mozno skoncim :-| vy co budete mat na vyzdobu, baby?
Odpovedať
Profilova fotka
@u.mimi tak to mate super :-) my sme sa so starejsim stretli vcera a vsetko sme prebrali, boli sme s nim cca 2 hodiny - ani som si nemyslela, ze sa s nim az tak dlho budeme mat o com porozpravat :) zajtra idem na upravu siat.. uz sa to nezadrzatelne blizi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Super počasie bude, 26 stupňov a slnečno,lepšie by sme ani nemohli chcieť :D
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ ja si predstavujem vyzdobu asi v takom style : okruhle stoly, cez stred zlata stuha - pravdepodobne organza, ktoru dava hotel (hotel nam viacmenej robi skoro celu vyzdobu) a v strede by som chcela velky pohar na vino, v nom bielu gerberku, resp. lupene z bielych ruzi a plavajucu sviecku :) jednoduche ale velmi sa mi to paci.. a na tej organze na stole este bud nejake lupienky alebo nieco ine, co samozrejme este sama neviem :) skor mam vacsi problem s hlavnym stolom co tam dam.. jedine co viem, ze by osm tam chcela vacsie misky s kvetmi a svieckami, len este neviem aku kyticu dam do stredu stola...
Odpovedať
Ja som si zvolila žlto oranžovú výzdobu, miestnosť je jemne žltá, ale iba tak trošku, takže aby to nebolo veľmi žlté.. stoly sú do tvaru E a klasika, biele obrusy a stredom ide oranžová organza s potlačou, textilné servítky 100 ks za 24 eur :-| , sviečky, kvety a ešte nejaké somarinky..no a k výzdobe pre deti som kúpila malé bublifuky v tvare šampanského, ale to ma mamka zotrela, že to deti najskôr vypiju :-D tak musím kúpiť nové a k tomu dostane každé dieťa medvedíka s menom kinder vajko..ale skôr mám pocit, že viac ako detí zaujali mackovia dospelákov... :-D segra mi rovno povedala, že okradne nejaké deculo o darček :-) No a hlavný stôl bude nejaká ikebana zo živých kvetov, no a ešte nejaké somarinky..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby už len 11 dní :D raz dva to tu bude :D ale nevadí, len nech je pekné počasie, a nech všetko pôjde tak jak má!:-)
Odpovedať
Baby, smola, pekné počasie nemá byť... od stredy ma začať prúdiť studený front a má vkuse pršať až do nedele... ja už som z toho nešťastná :-( :-( :-( accuweather.com alebo foreca.com všetko hlásia rovnaké predpovede...dažde.... čiže to sa už asi ani nezmení :-(
Odpovedať
@jankovalienka ja ešte tajne verím, že tieto dlhodobé predpovede nevyjdú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
co? ja som kukala, tak mali by sme mat tych 22 stupnov a slnecno s burkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka @jankovalienka @smotaneeela ja som pozerala pred chvilou predpoved a zatial hlasia dazd... :-| tak im to snad znova nevyjde, ako vacsinou.. :-D treba verit. a keby aj prsalo, nenechame si predsa pokazit nas den, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No baby dnes si pozrite predpoveď :D Všade ukazujú slnko, bez dažďa! :D http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=mete... http://www.accuweather.com/sk/sk/gala... http://pocasie.pozri.sk/predpoved-poc... http://pocasie.sme.sk/krajina/slovens...
Odpovedať
Profilova fotka
baby bude pekne pocasie nebojte sa :) mame to tam hore vybavene :) aj ujo Ilko hovoril, ze bude pekne :) aj vy sa tak vlmi tesite ako ja? :)
Odpovedať
@dievcatko79 áno, presne tak, bude pekne, mne to sľúbila mamina ešte ako malému dievčatku :-D ja sa už nemôžem dočkať, zatiaľ žiadne stresy, iba pohodička....o týždeň už budeme vydaté ženy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka noo tak potom to je jasne ako facka... mne sa vzdy osvedcilo, ze to co povie mama je vzdy pravda, takze nie je o com :) o tyzden?? no o tyzden este nie, ale az o tyzden a jeden den :))) ci mas svadbu v piatok?
Odpovedať
@dievcatko79 v sobotu, ja som to už tak zaokrúhlila :-D presne tak, mamy predsa deťom neklamú. a ako idú prípravy? už finišujete?
Odpovedať
@bosorka_ nakoniec som kúpila v John Garfield...vybral mi ich drahý. niekedy sa predsa len oplatí nakupovať s chlapmi :-) posledný slobodný víkend pred nami...ako pokračujete?
Odpovedať
ahojte :)
Odpovedať
@ivanka849 tak ako? už sa ti podarilo kúpiť aj popolnočné? :-) už len 8!
Odpovedať
@stastnanevesticka A my mame v meste bez problemov
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka jaaaj, no o tyzden budeme zvlakat veci do hotela. Pripomienky mam vsade, v mobile, na chladnicke doma, v robote na stole, v kalendari :) a najviac este v hlave... pomaly finisujeme, dnes idem vyzdvihnut take vacsie pohare, ktore budu na hlavnom stole, kde bude biela chryzantenka a plavajuce sviecky. Drahy nema este koselu s kratkym rukavom a kravatu k mojim popolnocnym satam, takze este to musime kupit. Buduci tyzden ideme pre vino, este stastie, ze mame vinaren pod barakom :) no a drobnosti este... pravdupovediac ja mam rada taketo stresy, mne sa v strese celkom dobre pracuje a mysli..... :) juuuuj velmi tesite.... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?