Svadba 11.08.2012. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte dievčatá.... sú tu nejaké bláznivé páry ktoré majú už takto dopredu určený termín svadby????.... rok 2012 ponúka vela krásnych dátumov... ako 16.6. ... 7.7. ... 18.8. --..... no u nás vyhral 11.8.2012 nakolko v tento krásny den sa budú na svadbe oslavovať aj moje meninky...... :) a co vy ???? co vas viedlo k tomuto krásnemu číslu?????
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka urcite dam vediet, dufam, ze sa nam to nejako podari vyriesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jajka2012 chceli by sme ist do ockova, prave kvoli tomu lepsiemu vyberu :-) aha, takze asi vlastny navrh nemozem mat, co? nevadii, urcite si nieco pekne vyberieme :)
Odpovedať
@bosorka_ no ja som povodne chcela obrucky podla ineho vzoru co mali..len trochu ine..ale povedali mi, ze ten typ nevedia urobit o dva mm hrubsi..a ja som nechcela uplne tenke..tak som si vybrala iny druh - ktory ma 6 mm len som chcela v zltom zlate a viac zirkonov
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa paci nieco ako na tejto fotke :-) len sa bojim, ci mi nepovypadavaju tie kamienky.. ale to sa budem musiet konkretne tam spytat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jajka2012 :-)
Odpovedať
@wiwa2 ja mam 11.8. pre ten isty dovod co ty :) mam strasnu pamat na datumy takze potrebujem takuto pomocku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ a preco si tie obrucky nedate vyrobit u zlatnika podla svojich predstav? My sme si dali p. Machovcakovi a skvela komunikacia. Co som od neho videla obrucky, tak boli perfektne.
Odpovedať
Profilova fotka
@petrofka a ma ten pan Machovcak aj nejaku internetovu stranku? alebo kde ma priamo predajnu? najskor by som si chceli nejake obrucky aj vyskusat, neico co by sa podobalo nasej predstave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ fotky tam nema ktovieake, ale urobi aj take obrucky, ktore nema v ponuke. Kludne spravi podla obrazku, nam tak robi napriklad. A hlavne ta cena. My oproti zlatnictvu usetrime 300€ (!) http://www.obruckysvadobne.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
@petrofka dakujem za tip, stranku si pozrieme :-) no to je super, ked tolko ustrite a mate foto obrucok aj niekde v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
Už sú tam.
Odpovedať
@petrofka @bosorka_ aj my máme od Machovčáka :-) je skvelý!!!!!!!! urobí hocijaké a má super ceny, doživotnú záruku a servis zadarmo - leštenie a tak. Na stránke toho nemá moc, realita je úplne iná...doporučujem! a má aj super prístup, je tu o ňom aj diskusia, tak si môžeš prečítať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@stastnanevesticka precitam si o nom :) len skoda, ze je od nas dost daleko.. skusim viacerym poslat moj navrh, ci by mi nieco take vedeli urobit a za kolko a potom uvidime ;-) dakujem :-)
Odpovedať
@bosorka_ jasné, teba poskúšať a určite bude niekto dobrý aj bližšie ku vám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jajka2012 ahoj,kde ste davali si robit obrucky? alebo ste si vybrali hned v obchode?
Odpovedať
@pipinka2730 ahojky..v obchode v Seredi v zlatnictve Stacho sme si prezreli katalog a par typov nazivo, co robia..a jeden sme si vybrali - ale upravili sme si ho na zlte zlato a moja ma este 12 zirkonov..na povodnej boli 4 :) o 10 dni nam volali, ze su hotove :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ skus awoz v ivanke pri dunaji.. ..ma obrovsky vyber, spravi co si povies a mozes si doniest aj svoje zlato
Odpovedať
Profilova fotka
@jajka2012 no tak to je super,uvidime a asi sa tam pojdeme pozriet,dakujem :)
Odpovedať
@pipinka2730 ale asi to mas daleko :) potom maju este obchod v Očkove niekde pri Piešťanoch..a tam aj maju ovela vacsi vyber :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jajka2012 my zijeme v BA,takze to nie je az tak daleko :) ved uvidime,a ja ze ked si dame spravit podla svojho vyberu,tak mame lacnejsie,ale naopak,skoro ma porazilo :-D
Odpovedať
tak my sme si dali podla vzoru, ale upravili :) som spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
@majusqa77 dakujem za tip, uz aj ich stranku sme pozerali :-) urcite sa pojdeme pozriet aj tam, ved predsa je to blizko a ceny tiez nemaju az take zle ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ ujo nemal problem sa s nami stretnut aj v sobotu o 11, aj ked nemaju oficialne otvorene.. ..a neboli sme tam v sobotu jediny :) my sme mali cast svojho zlata, cast co sme doplacali, bolo 34€/gram zlata + robota :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka podarilo sa nam vybavit farara :-) huraaaaaaaaaa :-D a bol uplne mily, zlaty, ustretovy, ani som to nepredpokladala.. tak dufam, ze teraz uz bude vsetko v poriadku :-)
Odpovedať
@bosorka_ super! gratulujem! :-) niekedy je najľahšie to, čoho sa najviac obávaš a starosti sú zase s vecami, o ktorých by to človek ani nepovedal... ďalšia vec, ktorú si môžeš zaškrtnúť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@galca hmmm skupinu rolland neodporucam........neodporucam, bola som tento vikend na svadbe kde hrali a tak to mali hlasno ze sa ani rozpravat pri stoloch nedalo...i ked im povedali ze nech daju tichsie nedali......a mali aj 20 minutove pauzy kde sme len cakali co bude......proste zmizli zo sali a vobec neurobili zabavu a ani nehrali pomedzi stoly.....fakt ma sklamali.....moj manzel ich chcel na nasej svadbe minuly rok ale po tento povedal ze je rad ze boli obsadani na nas termin... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) aj my mame svadbu 11.8.2012 :) tak všetkým prajem nech to vide a veeeeľa šťastia a lásky k tomu... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte baby! No už sa nám to kráti :D Už len 24 dní! :D Všetko vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
@u.mimi už len 21 dní :D,len aby nám vyšlo počasie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?