Svadba 11.08.2012. Je tu ešte niekto?

27. aug 2012261
  • @didi1983  asi preto, že ženy sú ukecanejšie a všetko musia so všetkými riešiť 😃 a téma svadba je pre nás v tomto smere jedna z top 😃 ale súhlasím, že je tu veľa dobrých rád, nápadov a aj referencie, čo veľa pomôže pri výbere...a názor opačného pohlavia sa vždy zíde!

• tiež som si to všimla. My plánujeme svadbu spoločne a neviem si predstaviť, že by to bolo inak. Keby som mala hľadať a zabezpečovať všetko sama, mala by som pocit, že ho to nezaujíma. Aj keď chápem aj mužov, ktorých to nebaví, ale mali by to prekusnúť a snažiť sa aspoň v niektorých veciach, veď je to aj ich svadba! 🙂

• Sponzor fóra
  • No, dnes som chcela potvrdenie zo strany hudby, starejsieho a DJa a ODRIEKLI MI TO!!!!
    Takze zhaname rychlo nieco ine.
    To ste uz videli?

Skusim snubenca ukecat na to dolozenie zlatom, uvidime 😃

• @petrofka  tak to by ma asi porazilo!!! dúfam, že sa vám podarí čím skôr niekoho zohnať... a aký mali dôvod?

• Odchádzajú cez leto hrať na loď, teraz rušia všetky akcie...

• @petrofka  no aspoň radšej teraz ako chvíľu pred svadbou... 😉 snáď už všetko pôjde ako po masle

• lenze kde uz teraz zozeniem starejsieho.. Agh, totalne mi to pokazilo naladu..

• @petrofka  podla mna este mas sancu zohnat, budem drzat palce 🙂 moja svagrina zohnala starejsieho dva mesiace pred svadbou, takze sa nemusis bat 🙂 oni vlastne vsetko zohnali 2-3 mesiace pred svadbou 😃

• @didi1983  pripravy bavia asi kazdeho z nas, co tu je 😉
    ale ja si tiez neviem predstavit, ze by som riesila vsetko sama.. aj ked ja to riesim asi o nieco viac ako snubenec 😃 ale som rada, ze sa o to zaujima, ved to nie je len den nevesty, ale oboch 😉

• @petrofka  Ahoj. Doporučenie na starejšieho v IP.

• @mia123456  aj my mame 16.6 o 16. hodine dufam ze tie tri 6 my neprinesu nic zle

• no tak starejsi a dj zohnany.. Snad sa uz nic nepo...kazi 🙂

• Draheho som prehovorila na tie vysnivane obrucky! 😃

• Sponzor fóra
  • @petrofka  super, gratulujem 🙂

• vyzdoba od 2.50 eur na osobu. Viac info v IP.

• @bosorka_ ahoj, tak ja už mám šatičky doma a sú dokonalé. jediný problém, že ich musím dať zúžiť 🙂 ale to je malina. doslova som nadšená z nich a rada, že som to riskla a objednala si šatičky z netu. tak vrelo odporúčam 😉

• @kyvetka  super 🙂 zuzit ich je to najmenej, hlavne ze inac vyhovuju .. a odkial si is ich objednaval? a foto mozem vidiet? som zvedava 😉

• Caute 🙂
    Ako sa vam dari s pripravami? 🙂

• @pipinka2730
    @stastnanevesticka
    @szzuzka
    @petrofka
    @kyvetka
    babyyy, od zajtra zaciname uz s dvojcifernymi cislami.. dnes to mame za 100 🙂 ako pokracuju pripravy? 🙂

• @petrofka  ahoj 🙂 no my sme na tom s pripravami asi tak isto ako pred mesiacom.. velmi sme nepostupili, akosi nemame cas - skola, praca, vsetkeho je vela.. ale! onedlho sa nebudem venovat nicomu inemu 😃 a tesim sa, v nedelu budeme mat predsvadobne fotenie 😉 a vy ako?

• @bosorka_ no ako to ubehlo 🙂 my tiež nemáme na svadbu moc čas, ale ešte mesiac a bude to lepšie 🙂 dúfam, že budeme mať rovnako krásne počasie ako je teraz 🙂 včera sme konečne vyzdvihli obrúčky a priateľ mi ich zobral, lebo vraj do svadby rozhegám krabičku 😃 😃 😃 a už mám aj popolnočkyyyy 🙂 ale ešte nám toho veeeeľa chýba...vy sa pochváľte

• ahojte, tak u nas to frci v plnom prude, ja uz som skoro na kompletku, len teraz vsetko povyzdvihovat z pošty a obchodov 😃,ostava nam zaodiet zenicha, absolvovat tie "uzasne nauky v kostole"a dat upravit svadobne saticky do finalnej podoby. Potom sa uz len modliť, aby sa nic nepokazilo a aby sme to prezili v pohode 😬

• @bosorka_
    @stastnanevesticka  kocky my este nemame ani zenichov oblek, ani zakusky, ani nemam topanky k svadobnym satam, ani popolnocky. . . asi by bolo jednoduchsie vymenovat to co mam😃 (tj. salu, kamera, foto, saty) ale tak zatial sme obaja v pohode, ziadna panika, akurat sa snazime finisovat so svadobnymi oznamkami, ale nejako nam to nejde 😃

• @ivanka849  my máme to isté, čo ty... 🙂 a tiež sme v pohode

• @wiwa2  no my sme mali ako prve tento 🙂 a to sa pisal este len jul 2011 🙂))

• @ivanka849
    @bosorka_
    @kevinka84
    @kyvetka
    @petrofka  no môj chlap tiež ešte nič nemá, teraz pokukávam po topánkach 🙂 ale ešte ma čakajú štátnice, tak sa rozbehneme až potom 😃 a zajtra ideme konečne na 1. náuku, tak som zvedavá, aké to bude 🙂

• @stastnanevesticka  my sme boli na prvej náuke minulý týždeň a zase nám to teraz veľa víkendov nevyjde 😞

• @kevinka84  nápodobne...môj robí na tri smeny a neviem ako budú vychádzať štátnice, tak som zvedavá, kedy to dobúchame...a ešte nám toho strašne veľa chýba...ale musíme to predsa zvládnuť 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.