Svadba 11.11.2011. Je tu ešte niekto taký?

Profilova fotka
ahojte nevesty :) je tu niektora, ktora sa chysta mat svadbu v tomto datume? 11.11.2011? :)
Odpovedať
1
2
6
ahoj.v tomto termine mam svadbu na ktoru sa uz s priatelom tesime a pomali aj pripravujeme. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj my plánujeme na tento dátum našu svadbu v kk. zatiaľ nám nič v ceste nestojí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je zatím celkom fajn, keď sme iba tri také special, že máme takýto dátum ;oD inak: ako to vy riešite z časom obradu, keďže je to ešte pracovný deň a svadobní hostia budú viac menej ešte v práci? ;o/
Odpovedať
ahojte, tak my máme svadbu tiež 11.11.2011...konečne sme sa k tomu dokopali po skoro 8 rokoch spoločného spolužitia a obrad bude o 16.30h takže ten čas je, si myslím, taký akurát...ešte by som chcela aby nám trochu nasnežilo ale asi ťažko...uvidíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte pravdepodobne aj my budeme mať svadbu 11.11.2011 ak vybavím na piatok sobáš v kostole, neviete či to nie je problém? :-) inak sme spolu ôsmy rok, teraz v januári ma drahý požiadal o ruku :-)
Odpovedať
@mishuu ahoj ;-) ja som mala sobas v kostole v piatok a nebol ziadny problem:)
Odpovedať
Profilova fotka
@balinka super, už mám dohodnuté stretnutie s diakonom, povedal, že žiaden problém...ani to že nie som ja pokrstená, len snúbenec :-)
Odpovedať
@mishuu super,tak vela stastia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, naozaj je vas tak malo, ktore budete mat termin v tomto 11tkovom datume? velmi by som aspon jednu z vas potrebovala na par slov do IP :-) vdaka za kontakt ;-) @mishuu @vaneska @mijenka @siu0211
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... aj my sa chystame mat svadbu v tomto termine.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa vydavam 11.11.2011... tento datum som si vybrala uz 11.11.2009...to ma len tak napadlo a hned som sa hrabala v kalendari kedy to bude...velmi sa tesim.... sobas sme chceli na 15.30 a na fare sa nas pytali ci verime v magiu ze magicky datum sme si vybrali,alebo ci si myslime ze nam tie 1 prinesu stastie :) tak nam nakoniec s datumom aj vyhoveli ale dali to az na 16.30 co sa mi zda uz dost neskoro, lebo bude tma :(...No verim ze aspon to pocasie bude pekne a slnecne :)))chcela by som fotky von v prirode s krasnym farebnym jesennym listim :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcatko11 ahojte, aj my teda máme už na 100% tento termínik :-) kostol dohodnutý, miesto hostiny tiež, aj DJ, starejšia, kamera, foto :)) už len nech nám všetkým počasie vyjde, nech neprší :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte prave dnes oficialne booknuta sala na 11.11.11 :D Takmer vsetko mame zajednane, este pan farar nevie :D Citam ale, ze by nemal byt problem?
Odpovedať
Profilova fotka
@anula2029 ahoj, s tým, že je to piatok problém nie je, takže pohoda :-) aj ja som mala obavy, či to môže byť v kostole v piatok, ale pán farár nám povedal, že to nie je žiaden problém a hneď sme si termín aj zajednali na 16h. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte babule, tiez premyslam nad tymto datumom, no nemame este nic vybavene :-D :-D Len neviem, ci synovi zobrat tak pekny datum.. bude mat rok. Ale piatok 13cteho uz nestihame, to je teraz v maji a potom uz v tomto roku nie je taky datum, nuz a cislo 2012 sa mi nepaci. :-) :-) :-) Este jedna otazocka, preco termin obradu na taku neskoru hodinu? Nebude uz tma?
Odpovedať
Vydava sa niektora z Vas v Ziline? :-)
Odpovedať
Jej, tak predsa je tu aj taka diskusia :-) aj my mame svadbu 11.novembra a uz sa neviem dockat, takmer vsetko je hotove, tesim sa z toho :) hadam bude krasne pocasie a vyjdu pekne fotky vsetkym nam novembrovym ;-)
Odpovedať
@mishuu u nas trosku farar tocil nosom, ked videl datum a este ked zbadal, ze piatok, heheh, ale tak co uz...v pohode, neboj sa ;-)
Odpovedať
baby, to nás tak málo bude mať svadbu 11.11.11 :-D Ozaj, čo vám ešte chýba? Ja ešte neviem ani to, aké šaty budem mať :-N
Odpovedať
baby ktorým som písala IP sem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska čavte baby, tak som tu :-) som zvedavá aké budeme mať počasie...ale neriešim to, veď sme si dobrovoľne vybrali november musíme rátať aj s dažďom, prípadne s fujavicou, aj keď ja tajne dúfam a rátam s babím letom a príjemným slniečkom, krásne farebným lístím a suchou trávičkou (hlavne kvôli foteniu) ale keď nebude, nevadí, niečo vymyslíme! :-) ja mám už vybavené toto: kostol, foto, kamera, miesto hostiny, DJ, starejšia, šaty, oblek, popolnočky, viem akú chcem výzdobu - jesennú predsa, mám kontakty na zákusky, torty, ale to budem riešiť až koncom leta, resp.l v septembri, vtedy by som chcela poobjednávať, vtedy budeme riešiť aj menu na hostinu, zasadací poriadok už cca. mám, ale máme tam nejaké nezhody (ten nemusí toho a podobne) takže tých ďalej od seba :-D oznámenia nám robí kamoška grafička, tie chcem posielať asi na zač. októbra...stačí nie? Nemáme nikoho zo zahraničia. Baby kto Vám bude robiť šoféra pre hostí, na odvoz domov z hostiny, koho mám požiadať? Niekoho koho by som inak na svadbu nepozývala? Lebo tí, čo sú pozvaní tí sa majú baviť a nie robiť šoféra... A pre 60 ľudí koľko zákuskov cca. objednať všetko dokopy (aj výslužky aj na hostinu) ??? Ja rátam tak zhruba 700 ks ?
Odpovedať
@mishuu nooo keď vidím čo všetko máš už nachystané tak závidím ale aj ma chytá panika lebo my vlastne ešte nemáme skoro nič ale svadbu budeme mať malinkú tak sa to hádam zvládne. Čo sa počasia týka tak ja by som bola rada ak by aj trošku zasnežilo :-D ale to len kvôli fotkám
Odpovedať
@mishuu ...a ozaj čo sa týka vozenia hostí tak my to asi vyriešime buď mikrobusom alebo taxíkmi, ešte sme sa nedohodli s rodinou. Budeme mať cca 20 ľudí takže ak by sme aj taxíky platili tak nás to nezabije. Zákusky budeme rátať asi 4ks na osobu, viac sa aj tak nezje a výslužky my robiť nebudeme takže tu trošku ušetríme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte 11-ky.... co sa tyka pocasia, ja dufam ze bude pekne pocasie, ved aj minuly rok bolo pekne,az som si to nechala odsledovat,lebo ja som zila v uk a fsom volala domov asi 3x v ten den ze ake je pocasie a bolo pekne,tak snad nam to bude aj tento rok, sneh to nechcem v ziadnom pripade......co sa tyka vozenia, my mame par ludi takych co nepiju takze tyto ludia to budu mat na starosti...o kolace tiez,pocitame tak okolo 4 na hlavu na hostine no a okolo 10 do krabicky plus torta,u nas sa to tak dava...aj tak kazda mama,starka,babka,krstna teta a kazdy da daco spravit,ale ked budeme volat tak im povieme aby nedavali robit torty,to si dame spravit sami a este nase mami a dost,malo kto ich chce jest a zakusky sa jedia viac, sestra mala pred rokom 10 tort obrovskych a v mrazaku ma este stale 2 naporcovane...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz mam takmer vsetko okrem bizu,len moj (manzel) nema este nic...ale este mame trochu casu a chystame sa nabehnut do obchodov obehat obleky, on sa tak neznasa obliekat hore dole... salu mame zabezpecenu uz rok a pol a aj to som uz mala problem, u nas ludia saleju a tie naj su na 2 roky dopredu rezervovane,takze salu nemam tu co som chcela ale mam datum :)) no a vsetko ostatne mame tiez,kostol, foto,kamera,hudba,aranzerka kozmeticka, vlasy, nechty...este na matriku nam treba ist...
Odpovedať
@simcatko11 Jej, tak ty mas toho uz hodne....my zakusky nemame este vobec poriesene, mam predstavu o torte, no este musime ist do cukrarni sa s nimi dohodnut. My tiez uz mame kameru, foto, hudba, aranzerka, kadernicka, vizazistka, nechtiky si budem sama robit a momentalne sa hrajem s pierkami :-| myslela som, ze je to vacsia sranda, no urobit 80 pierok sa za jeden vecer spravit bohuzial neda a tak sa k tomu nutim uz takmer 3 dni :-D No a este mam problem so satami, neviem, ci nebude problem s kupou, poziciavat nechcem za take ceny, nech si ich nechaju...
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja som nechcela si poziciat za take ceny sestra mala svadbu v oktobri a dala za ne 550 alebo tak dajak, a ja som svoje kupila za polovicu....ja som ti napisala na tvoju profilovku ze som si kupovala saty v amerike lebo si sa pytala...vela stastia s pierkami
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatká, tak už dlho som sa tu neozvala... lebo fóra nie je práve moja krvná skupina :-| ale chcela som sa vás opýtať na jednu vec: lebo máme trochu problém zohnať kameramana za rozumnú cenu. tak keby ste niekto vedeli o niekom dobrom v okolí pp, kk, tak mi píšte do IP, vopred ďakujem. inak aj my už máme dosť veľa: už dokonca aj obrúčky a oznamká by tento týždeň mali ísť do tlače, lebo mám aj hostí z nemecka, tak tým to treba skôr posielať :-D a tiež mám trochu problém s tými pierkami, lebo pôvodne som si ich chcela tiež robiť sama (tiež máme svadbu cca 80 hostí) a potom drahý zistil, že sa to finančne bars neoplatí. ale pierka hotové, čo sme boli kuknúť sa mi vôbec nepáčia, lebo sú totál prečačkané a ja som chcela jednoduché... moniccca987, fakt sa ti to oplatilo finančne robiť si ich sama? ;-)
Odpovedať
takže my máme konečne dnes vybavený delegačný list...také veci sme tam vypĺňali až som musela rozmýšľať nad odpoveďami :-) a najlepšie bolo keď som vypisovala rodné číslo môjho drahého, to som dala spamäti a bez chyby a svoje rodné číslo som sa pomýlila keď som ho vypisovala(niežeby som ho nevedela ale sme sa s drahým popri vypisovaniu rozprávali a vynechala som v nom jedno číslo) :-D Ináč na pierka som ani nepomyslela, dúfam že mi svokra nejaké spraví lebo na sa v takýchto veciach vyžíva. @mijenka, toho kameramana neviem doporučiť, pochádzam síce zo Spišskej Novej Vsi ale my sme mali tuším na stužkovej Grigera z Levoče ale on neviem koľko pýta, ale video nám spravil kvalitné...ale to bolo véééééééla rokov dozadu :-) a pre teba bude asi dosť ďaleko lebo by si zapýtal aj za cestu
Odpovedať
@simcatko11 noo ved toto, dat za pozicanie 500 eur je velmi vela, ja chcem za tolko (max.) kupit komplet-saty, bolerko a suknu :D uvidime, ci sa podari
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?