Svadba 11.11.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevesty :) je tu niektora, ktora sa chysta mat svadbu v tomto datume? 11.11.2011? :)
Odpovedať
@mishuu jej vam uz len tak malo treba, ja uz zacinam stresovat, ze nestiham, treba mi topanky dat do opravy, no v piatok mam skusku siat a v pondelok sa bojim ich dat, lebo neviem, ci budu do stvrtka hotove, my mame s kamerou a foto stretnutie teraz vo stvrtok, v stredu aranzerka, menu dohodnute, ale stale mi treba robit nejaku tu vyzdobu do bytov a pre nasho psika nieco, ale neviem co, chyba mi inspiracia :(
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vsetkych s najkrasim vkusom a uz sa tesim na ten najkrajsi datum :-)) Uz to mame za par :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@mishuu Tak tie nechtiky mame naraz,este aj u tej istej kocky:-))
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska Baby ten datum,kto ohovara,len zavidi... Absolutne neriesim. Ved jednotka je naj cislo. A neznamena len samolubost, ale aj ambicioznost a najma skromnost!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 nestresuj, všetko stíhaš ;-) :-) my už len tie stretká s kamerou, starejšou a pani čo nám robí tortu, dnes sme poriešili stretko v reštaurácií, dokonca nám to aj vyzdobia, prinesiem veci čo mám do výzdoby a oni to naaranžujú, teda ich aranžérka, jej robotu poznám z plesov čo tam chodíme, takže verím, že to bude pekné a mám vo štvrtok pred svadbou večer pokoj ;-) môžem si upratať byt, depilovať nohy a tak :-D :-D :-D @ivvaa vážne? a o koľkej ideš ty mňa si dala chúďatko na ráno na 7:30 lebo mala už tak plné, ja som pôvodne totiž ani nechcela umelé nechty, len sa mi moje začali lámať tak som si ich ostrihala, takže som rýchlo niekoho hľadala, našťastie sa za mňa prihovorila jej sestra... ;-)
Odpovedať
@mishuu ehheh, ja zajtra uz len s kamerou a foto stretko a potom uz len vyzdobe sa venujem.nam robi vyzdobu v sale aranzerka, tak tiez budem mat klud vo stvrtok vecer ;D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishuu Ahoj, ja som tam presne vtedy bola na nechtoch,ked prisla jej sestra a vybavovala Ti to:-)) Tak som vlastne zistila, ze dalsia 11-kova svadbicka:-)) Ja som objednana na 13.30,ale to som si uz v auguste rezervovala... Tak dufajme,ze nam spravi pekne,uz sa tesim a drzkam palceky:-))
Odpovedať
Profilova fotka
@ivvaa no aká náhoda, že?...sranda :-D ja som veľmi vďačná, že bola ochotná ma zobrať, keby som nepoznala jej sestru, tak neviem neviem :-N A vy máte svadbu v kostole či na MU? držím palce, nech Vám svadbička vyjde podľa predstáv a nech nám vyjde počasie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru,total nahoda:-)))) A ona robi velmi dobre a pekne,tak urcite budeme spokojne:-) My mame svadbu v B. Stiavnici,na zamku,lebo priatel je z tadial :-) Vy mate o kolkej? My o tretej,dufam,ze kym vsetko skoncime,lebo sa chceme este fotit, tak nebude tma...Prave som pozerala predpoved pocasia,malo by byt zhruba ako dnes, 11.-16 stupnov,tak to by bolo fajn :-) Aby boli fotocky pekne:-)) Vy sa idete fotit aj pred obradom?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivvaa my to máme o 16h. práve preto aby sme pred tým stihli fotenie, potom už bude určite tma. O 12 do 14 cca. sa ideme fotiť :-) Keby bolo ako dnes, to by bolo celkom fajn...mohlo by viac svietiť slniečko, no ale uvidíme... ešte mi poraď prosím ťa, mám si nechty pred tým ostrihať na úplne krátko, alebo nechať také aké mám, mám vyrastené pár milimetrov (to biele) môžem si ich nechať tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@mishuu No aj my sa budeme v tom case fotit - klasicky vo dvojici a po obrade aj s pozvanymi. Nechtiky si urcite nestrihaj,zle by sa jej robili. Najlepsie sa robia a aj lepsie drzia na dlhsich :-) Aj ja drzkam palceky,nech vsetko vyjde a nech ste stastni:-))
Odpovedať
Profilova fotka
@ivvaa super, ďakujem za radu ;-) aj ja vám prajem len to najlepšie, nech máte nádhernú svadbičku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mishuu Dakujemeeee:-))))
Odpovedať
Baby, ak máme civilný sobáš tak sa budeme asi ešte na zámku podpisovať do nejakej knihy, či? A podpisujem sa novým priezviskom alebo starým? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska Ahoj,aj my mame civilny na zamku,no knihu ziadnu nespominali... Podpisujeme sobasny list, NOVYM menom a za tym sa pise rodena... Hovorila mi to matrikarka... :-))
Odpovedať
@ivvaa jáááj, tak super lebo nám matrikárka nevravela nič, len to, že tam máme byť 30 minút pred sobášom :-D ale asi nám to ešte len povie akurát som objavila krásnu pesničku a chcela by som ju na svadobný prvý tanec ale asi je dosť rýchla a môj drahý sa vyjadril: mne je to jedno ale ako budeme na to tancovať ]-( zaškrtila by som ho
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska To su asi vsetci chlapi taki:-)) Moj ani nevie,na aku budeme tancovat,takze na akekolvek nacvicovanie som musela zabudnut... :-)) Nenacvicovali sme tanec,bozk,obrucky, (a to chystame svadbu uz vyse roka:-))), proste vsetko bude spontanne :-))
Odpovedať
@ivvaa ani my nemáme nič nacvičené ale chcem sa vyhnúť tomu, že začne hrať hudba a on zaťato zostane stáť :-D ...lebo sa na to nedá podla neho tancovať
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska Ved jasne,ani ja si to cele neviem predstavit,ale snazim sa byt optimistkou a verim,ze vsetko bude super. :-) Prajem aby aj Vam vsetko super vyslo:-))
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,dnes som bola u kadernicky,farbenie a melirovanie nedopadlo podla mojich predstav:-(((((( Uz to zacina...:-(
Odpovedať
Babyyy tak ako???uz len 4 dni, co vam treba este vybavit??? nam uz len zistit hudbu v kostole a dotiahnut detaily na piatok, takze zatial ani stres :)
Odpovedať
@moniccca987 my už máme asi všetko okrem pesničky na svadobný tanec :-) , nejak sa neviem rozhodnúť a piesen čo chcem je rýchlejšia a...nemáme hudbu na svadbu ale to je len detail :-D ...už sa tešííííííííme @ivvaa čo sa stalo? Prečo to nie je podla tvojich predstáv? Skúšala si novú kaderníčku?
Odpovedať
@vaneska ako ze nemate hudbu na svadbu? ale ved to nevadi, ked je trochu rychlejsia, ci je velmi rychla? aspon to nebude take velmi pomale :) ja musim tu nasu len napalit na cd, aby nam ju kapelnici mohli pustit
Odpovedať
@moniccca987 no my sme sa nevedeli zhodnúť na hudbe a tak som povedala že už to kašlem, šak sa nám niečo pustí lebo aj tak na našu obľúbenú pesničku sa nedá aj tak tancovať (Sting- Desert Rose) a potom som tu objavila túto pieseň http://www.youtube.com/watch?v=RrC0BV... , tá hudba je rytmickejšia a tie bubny v pozadí tiež tomu romantiky nepridávajú ale tie slová sú prekrásne...akoby som to hovorila ja ale váham či si ju nakoniec dať =-)
Odpovedať
@vaneska tak ja by som si vedela predstavit tancovat aj na stinga, tak trosku rychlejsie, asi viac otociek, ale dalo by sa, len by bolo treba asi aj trochu trenovat na to a ta bagarova je tiez dobra, ved nieco vymyslite, prajem vela stastia :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,bola som u tej istej kadernicky,velmi sa snazila, no a zakon schvalnosti,ked sa najviac snazi,nevyjde to:-( Ale uz s tym asi nic nespravim,zmierujem sa s tym:-))) Cakam uz na kolaciky, aj torty sa mi uz v Hlohovci pecu, pobede sa chystam rozdavat,ale este predtym nechtiky, takze sa uz tesim:-) A Vy ako kocky,stihate? :-)
Odpovedať
@ivvaa vy uz dnes rozdavate kolace? nam uz svokra pecie svadobnu tortu a zajtra si ideme pre zakusky, sa neviem dockat :D inac uz vsetko hotove, este par krat do solarka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 Veru,veru, uz dnes. Je az neuveritelne,kto kazdy sa hlasi o kolace:-)) Nakoniec budeme mat este malo:-)) A nechtiky su naaaaaadherne, veeeelmi sa tesim. Este vsetko zvladnut zajtra a uz to bude OK:-)
Odpovedať
@ivvaa ja nedavam vsetkym :D ak sa zvysi, tak mozno, ale ja milujem sladke, tak viem, ze sa nezvysi :DDD ja som si nechtiky dnes dorabala, lebo som uz mala odrasty a nieco este vylepsila, no tak to vidim, ze dnes a ani zajtra nezaspim :)))) Tesim sa, tak hadam vsetko vyjde podla nasich predstav :)
Odpovedať
noooo.... ja uz po svadbe, ale mam 11.11.11 meniny :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?