Svadba 11.11.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevesty :) je tu niektora, ktora sa chysta mat svadbu v tomto datume? 11.11.2011? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska hej tak to úplne chápem, ako sa teraz asi cítiš, lebo veď len pred niekoľkými minútami mi drahý písal, že tlačiareň u tatíka v práci nie je vhodná na to, že to bolo posunuté - máme totiž obojstranné oznamko - že tam lietali 2mm, tak super, predsa len musím zájsť do tlačiarne abo to internet café :-| nuž, hlavne, nech už sú doma! veru! ;-)
Odpovedať
@mijenka, veď to...ale budú doma a včas....aspoň dúfam. Akurát rozmýšlam čo na hlavu. Ty si dávaš závoj? Lebo ja nechcem ale chcem nejakú peknú korunku len neviem či sa mi k nej budú potom hodiť perly :-. alebo si mám kúpiť iné šperky...
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak ja tiež špekulujem nad závojom, ale skôr nad tým, či španielsky dlhý, či kratší, či len obyčajný závoj... už som dokonca špekulovala aj nad tým "birdcage" ;-) a s tou korunkou a perlami, tak to teda neviem, podľa toho, aká korunka. veď ja furt robím tak, že pokukám iné fotky zo svadieb a z toho si niečo vyberiem ;-)
Odpovedať
@mijenka veď to robím aj ja, kukám tu po nevestách až sa mi z toho v hlave krúti :-D . Ináč ten bridcage je zaujímavý, celkom sa mi páči len mne by to na svetlých vlasoch tak nevyniklo sme sa doma zhodli. A ináč keby som mala iné šaty, napr ako budeš mať ty, tak španielsky závoj by bol pekný podla mňa ;-) Ja som najprv chcela kvet do vlasov ale teraz sa mi veľmi páčia korunky len neviem či s tými perlami...
Odpovedať
Profilova fotka
ale veď perly isto predáš tu na bazári, ak by si ich nakoniec nemala. inak ja to tiež poznám - ja takmer raz do týždňa mením názor na závoj, na topánky atď :-D drahý už má kvalitné nervy na mňa :-N ale tak čo už - veď svadba je len raz, nie? :-D
Odpovedať
baby, mááááám dáždnik...sa teším a mám ho v albume a tá cena...dala som za neho 5€ :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby, aj my máme tento deň svadby a veľmi sa tešíme že nám to vyšlo...tak určite nikdy nezabudneme na naše výročie:)Vydáva sa niektorá v Pezinku?
Odpovedať
@lussymusi to máš pravdu, na tento dátum sa nebude dať zabudnúť ;-) preto sme si ho aj vybrali a keď mi raz drahý povie že zabudol na výročie svadby tak ho rovno vezmem k lekárovi :-D
Odpovedať
@siu0211 Deň je preto ideálny pre materiálnu a finančnú oblasť, ale nie pre sobáš a citové vzťahy,"
Odpovedať
@jogurt6 ved dostaneme hadam aj nejake financne dary :DDDD Ludia sa vzdy brali, beru aj budu bez ohladu na vypocet numerologov, ci su alebo nie su datumy vhodne na sobas.Prepac, no mna tieto veci vedia vytocit.
Odpovedať
@jogurt6, @moniccca987 má pravdu. Ani my sa neberieme preto že ten dátum je pre nás nejakým sposobom magický či aký ale lúbime sa a berieme sa preto a nikto ma nepresvedčí o tom že len čísla určujú náš osud. A ak niečo nevyjde tak nemôžu za to čísla a ani horoskopy ale ľudia ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Tak ako kocky, zacina uz stres?Ja zatial v pohode, vypukne to asi az v utorok, kd uz budem na slovensku :) Co hovorite na tie poladovice v poprade?myslite, ze budeme mat sneh v nas den? Ja by som bola rada :)
Odpovedať
@monicca987 ja stres ešte nemám...ešte len príde :-D možno taký týždeň, dva pred naším dňom D... To fakt bola poľadovica v Poprade? Dnes som nevidela ani správy, ale mne by sneh nevadil, mali by sme krásne fotky a radšej nech sneží ako by malo pršať ;-)
Odpovedať
Baby, ako pokračujú prípravy? Už sa nám to kráti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tiež sa chystame urobiť so snúbencom opat tento krok.Bude to uz naše druhé manželstvo,a verime ,že štastnejšie ako to prvé a veselšie určite ,kedže máme spolu 5 deti :-) Ja dievčatá a on chlapcov.Svadba bude na radnici už o 14.00,je prac.deń a úradnici robia posledný sobáš v tomto čase.Bude aspoń viac času na zábavu :-)
Odpovedať
@listickasisa držím palce aby všetko vyšlo ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, pridávam sa do tejto skupiny keďže aj mne sa blíži termín svadby a to 11.11.2011 ;-)
Odpovedať
@januskaa18 vitaj medzi nami ;-) Ako pokračujú prípravy? A čo stres? Už je nejaký?
Odpovedať
ahoj, ďakujem za privítanie.. :-) dúfam, že snáď som na nič nezabudla a všetko som si zajednala.. akurát ma trápi miesto na fotenie v prípade, že bude škaredo.. :-( stresy ešte nie sú, ale to asi ešte príde.. ;-) a čo ty? už je všetko naplánované a vybavené? :-)
Odpovedať
@januskaa18 my už máme všetko vybavené a zajednané, budúci týžden asi ešte pošlem maily kaderníčke, vizážistke a fotografovi aby som si bola 100% istá že sa dostavia tam, kam majú :-D Jediné čo mi chýba je kožušinka s dlhým rukávom ale to tento týždeň snáď kúpim :-) Ja sa fotenia neobávam, urobíme pár foto vonku ale hlavne sa budeme fotiť na zámku čiže tam pršať nebude ale bude tam kosa :-p
Odpovedať
kde na zámku sa budete fotiť? no asi musím obehať pár muzeí alebo galérií alebo neviem ešte kde.. tak zima zrejme bude s čím ja počítam (ale zas snáď niečo vydržíme v náš deň D, nie? ), len nech neprší alebo nesneží.. tiež by som sa najradšej fotila vonku... veď uvidíme...
Odpovedať
@vaneska kde na zámku sa budete fotiť? no asi musím obehať pár múzeí alebo galérií alebo neviem ešte kde.. tak zima zrejme bude s čím ja počítam (ale zas snáď niečo vydržíme v náš deň D, nie? ), len nech neprší alebo nesneží.. tiež by som sa najradšej fotila vonku... veď uvidíme...
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska ďakujem,aj Tebe držím palce.Ja začínam mať trochu svadobné depresie.Moje motto za posledných pár rokov bolo........svadba už nikdy viac.....A s mojím drahým budeme mať v deň svadby 1výročie zoznámenia,takže ma zlomil veľmi skoro :-)
Odpovedať
@januskaa18 my máme svadbu na Bojnickom zámku a aj sa tam budeme fotiť :-)
Odpovedať
@vaneska jeeej to budete mat krasne miesto na svadbu!!! tak drzim palce, nech vam to dopadne podla vasich predstav a nech mate aj krasne fotečky...:-))
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme svadbu 11. novembra. plánujeme to už rok, veľ ľudí ma odhováralo že to nieje dobrý dátum pre svadbu ale na to neverím. My máme vtedy 6 te výročie zoznámenia a 3 tie výročie zásnub.
Odpovedať
@martinka005 ani ja neverím na tie reči že ten dátum nie je dobrý na svadbu, podla mňa každý je dobrý keď sa dvaja rozhodnú :-D Držím palce nech všetko výjde ako má.
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE jedenástky, už sa nám to kráti ;-) :-D čo ešte potrebujete vybaviť? My už asi máme všetko, včera sme kúpili aj ženíchovi topánky, konečne, takže už asi fakt máme všetko, vytlačené máme už aj menovky na stoly, dnes večer to doma pofotím a šupnem si do albumu ;-) Ešte musíme dohodnúť menu, 4.11. stretko s kameramanom, 6.11. so starejšou, 8.11. mi dávajú dole strojček zo zúbkov, 9.11. - nechtíky a idem pre šaty, 10.11. zdobíme sálu a 11.11. si to parádne užijeme :-D :-D :-D
Odpovedať
Baby, už len 11 dní :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?