Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ja by som najradšej fotky v exteriéri, no ale naozaj záleží od počasia. tak nech je 12.9.2009 krááááásne počasie :-) :-) :-) no ja stále točím len o tej kamere ;-) v akých cenách sa pohybujú, dostala som práve cenovú ponuku - kamera od 8500 - 15000, foto - celý deň + portréty 15000 a zdá sa mi strašne veľa.
Odpovedať
Profilova fotka
no na sucasne ceny bohuzial ani nie:-). Respikte, my ked sme hladali, tak tiez sa to pohybovalo v tychto cenovych relaciach a dokonca kamera niekedy aj vyssie ako foto. Nas vyjde fotenie este viacej:-(. Kamera okolo 9 000 Sk
Odpovedať
jeeej, no tak čo už, len dúfam, že to naozaj bude stáť za tú cenu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som asi z lacneho kraja, nas bude kamera stat 6000 Sk, najvyššiu ponuku sme mali 7500 ....
Odpovedať
Profilova fotka
no to sú ceny na túto dobu ale aj asi za meno .... Koho máte ako foto? Asi to bude nejaký známejší fotograf, nie? Ono aj závisí z akého mesta ste a odkiaľ je ten fotograf. My máme kameru za 250 € a foto 170€+cesta .. .takže tak. Ale na foto nebudeme mať fotografa so zvučným menom ale fotografa, ktorého nám odporučil fotograf s dobrým renomé. Tak hádam nebude to dáky popleta :-N Uvidíme pak sem pricapím fotky a nasmejeme sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz kukám, že ja už v € a vy stále v Sk ... no ja sa snažím žiť v "Únii", lebo v práci sa mi aj tak stále miešajú tie Sk s € .. .robím s peniazmi a poviem Vám, až ma tak prepáli, keď kukám na výpis z banky, že kde sa podeli tie peniaze .... :-D
Odpovedať
danyledu, tak už mám aj ďalšie ponuky, ale všetko je zhruba okolo 300 € kamera, 300€foto, dokonca niektorí fotografi si pýtajú zvlášť za portréty a zvlášť za nafotenie celého dňa :-|
Odpovedať
možno sú to aj zvučné mená, ale už som sa pýtala asi všetkých v okolí a všetko som obvolala. a zasa sa bojím dať to urobiť niekomu o kom nemám žiadne info. ach, jo, to ešte bude rozhodovaní do septembra, že? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Za fotografku aj my zaplatime 5000 sk, co nie je az tak vela na to, ze bude s nami od rana az dokedy budeme chciet.. :-) Ja by som bola tiez radsej za fotky z exterieru a fotky so svadobcanmi a tak, tak snad to dobre dopadne .... :-) Fotit nam bude aj sesternica, ktora fotografiu studovala, ale je este mladucka, nie je vybavena, takze sme si volali aj fotografku zvlast..
Odpovedať
Profilova fotka
ono aj velmi zavisi odkial dany fotograf a kameraman su. Urcite sa da zohnat aj lacnejsi, len niekedy musi mat clovek aj stastie:-). ked som si davala robit jeden cenovy navrh na kameramana, tak mi dali cenu ze 21 000 Sk, skoro som na rit spadla. Niekedy sa mi nad tymi cenami rozum zastavuje:-). Ale nic s tym nenarobime dievcence bohuzial. A za kvalitu sa niekedy plati. Len by to malo tak aj byt, alebo obavam sa, ze nie vzdy to plati:-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) dlhsie som tu nebola a ani nestiham citat kolko prispevkov tu pribudlo :-N bavili ste sa o navlekoch... tiez moja dilema ci pozicat alebo dat usit, aj ked nas v sale majitelia presviedcali ze mame nechat stolicky tak ako su, lebo su vysoke hnede kozene a ze to pekne ladi so salou, ale mne to zas nebude ladit s mojou vyzdobou si myslim. vyzdoba bude cerveno orandzova, biele obrusy a hnede stolicky tak to bude uz riadne namixovane. Videla som obrazky a k cisto bordovej ozdobe tie hnede stolicky celkom ladili, len bohuzial k mojej to nepojde. Takze asi si dam tie navleky usit tak to vyzera, teraz cez sviatky si pojdem kupit latku tak som zvedava kolko ma to vyjde. Inak baby mam album so salou tak sa pozrite a povedzte ci mi tam pojde cerveno orandzova vyzdoba, lebo uz ma ide slak trafit, s mamou sa hadam uz aj cez skypa. Lebo povodne som chcela zlatu vyzdbou ale nic zlateho nemozem najst, tak som sa rozhodla pre orandzovo cervenu a mama vkuse omiela ze mi to do saly nebude pasovat a mam hladat zlate veci, ze som si vybrala zlu kombinaciu a hadame sa vkuse... a to som ja v Holandsku a ona doma na Slovensku, tak si neviem predstavit co by to bolo keby som bola doma. Ide mi to na nervy ze sa mi do vsetkeho miesa ved to je moja svadba ]-( Najnovsie mi ofrflala vazicky na stol a ze naco kvety mat na stole, ze to sa na svadbach take nedava... ide ma porazit. tak baby prosim o RADU pojde mi tam ta cerveno orandzova? Inak pekny dnik prajem, ja som sa uz dnes riadne rozculila.. idem si dat zmrzlinu a trosku sa zchladit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sarah pravda, že ešte veeeeeeeeeeeeľa rozhodovaní a upúšťaní od pôvodného plánu bude do septembra nielen u Teba ale myslím, že mnohé z nás to budú riešiť ;-) no ja sa chystám tiež na zlato bielu výzdobu .. uvidíme. Tiež chcem mať kvety na stoloch a to gladioly - uvidíme. musím mať k tomu také vysoké vázy. Mami mi tiež hovorí, že je zvedavá koľko z tých váz ostane nepoškodených do rána :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Marfa, no ja si myslim, ze vzhladom k farebnosti saly, tam oranzova (k stenam) s cervenou (k zavesom) pojdu. a nemyslim si, ze by popri tychto dvoch farbach tie hnede stolicky kricali, aj ked s navlekmi to bude asi slanostnejsie vyzerat. Ale podla mna by to nevyzeralo zle, keby si na nich navleky nemala. Ale chcem sa len spytat, nerozmyslala si aj o inej farbe k tej oranzovej? To len tak cisto hypoteticky:-). pretoze mam vedla sebe tieto dve farby a neviem, ci sa tam ta cervena popri tej oranzovej nestrati. Samozrejme zavisi aj od odtienov farieb, ake budu. A mozno by bolo fajn, keby bol jeden vyraznejsi:-) (taky "svietivejsi"). Ale samozrejme rozhodnutie je na tebe, resp. vas:-). Toto je len moj nazor, ako by som ja rozmyslala:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Marfa, ja nevidim na tej sale ziadny dovod, preco by sa ti tam cerveno - oranzova vyzdoba nehodila.. Naopak, prave si myslim, ze ti to tam viac ozivi ako zlata ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no marfa, kukla si tvoju sálu - je fakt pekná a tá oranžová tam pôjde určito aspoň podľa mňa. aj keď by som asi ja nevolila moc zložité, niečo jednoduché určite ... a tie obleky na stoličky, dala by ich aby to bolo lepšie
Odpovedať
Profilova fotka
A inak my kvetiny na stoloch mat nebudeme, jedine na hlavnom stole budu. Aj ked sa mi kvietky po stoloch veeelmi pacia, neviem si predstavit celkom, kam by som ich tam este dala, popri vsetkych tych drobnostiach a jedle, co tam bude:-) a myslim, ze urcite my to niekto prevratil na seba:-), takze sme zvolili "suchy" variant co sa tyka kvetiniek:-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas rozmyslala som aj o inych farbach ale ked tak chodim po obchodoch tak ziadne farby ma zatial neoslovili len ta orandzova a cervena a steny su v sale take orandzovo zlte, zavesy cervene tak aj preto som vybrala tu cerveno orandzovu. Inak strasne som chcela jemne fialovu farbu ta sa mi strasne paci, len tam by mi ta farba uz urcite nesedela. A tie stolicky no neviem... k vyzdobe mi tam tie kozene hnede nejak nepasuju... :-| Inak dakujem za radu ;-) hammy dakujem ale skus to vysvetlit mojej premudrelej mame... tej ta farba nepasuje, taktiez ked som jej povedala ze na stoloch budu vazy s kvetmi, tak to si mala vidiet ako sa zatvarila a uz zacala hodinova prednaska o tom co sa dnes dava na stoly a tak... takze uz sa tesim na sviatky ked pridem domov to vidim ze len co pride tema svadba tak sa pohadame :-|
Odpovedať
Profilova fotka
To mas tazke ked musis takto bojovat s maminou. Tak drzim palce a zelam pevne nervy, do septembra to treba nejako vydrzat;-)! Tie dve farby k sale urcite idu, presne ako si napisala jedna k stenam a druha k zavesom. Inak ta sala je velmi pekna. Vyzera byt taka velka, priestranna. Tu cervenu chces aku, uz vies? Viac do bordova, alebo skor bledsiu?
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas hej uz len nejak vydrzat do toho septembra preto chcem teraz cez sviatky ked pridem domov nakupit vsetko co na vyzdobu treba, aby uz bol pokoj a ziadne hadky kvoli vyzdobe. Moja mama nazivo tu salu nevidela len na fotkach takze jej tam pasuje viac zlata ale mne nie. Orandzova bude taka ohniva uz som kupila take ohnive orandzove lupene a cervena je taka tmavsia ale nie bordova... presne vo farbe zavesov. Sala je naozaj krasna a chlapi sa smiali ze ten biliardovy stol im tam mam urcite nechat ze ten je tam najlepsi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, hej, to si viem predstavit:-). To by sa pacilo aj mojmu chlapovi a potom by cely cas stravil len pri nom s kamaratmi:-))). Pokial je oranzova naozaj taka vyraznejsia ako si napisala ohniva, tak to bude urcite krasne v kombinacii s tmavo cervenou! Ja milujem oranzovu farbu a velmi vela veci mam v oranzovej a dokonca aj kyticu mam naplanovanu v oranzovej farbe, tak sa velmi tesima a dufam, ze bude podla mojich predstav:-). tak pevne nervy s maminou!
Odpovedať
Profilova fotka
Marfa, presne ako napisala lubinkas, chce to asi pevne nervy pri mamine, ale je to tvoja svadba a ma sa to pacit najma tebe a priatelovi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujeeem ste ma teraz riadne povzbudili... lebo ked mama do mna tolko rypala tak uz som sama nevedela co robit s tou vyzdobou, ale asi si riadne dupnem nohou a poviem jej svoje. Moja svadba, moje peniaze, moja vyzdoba ]-( lubinkas ten biliardovy stol by brali asi vsetci chlapi... este pivo do ruky a to by bola svadobna hostina podla ich predstav :-D
Odpovedať
marfa, to by si ich určite veeeeeeeeeľmi potešila, tých chlapov :-D podľa mňa by bola pekná výzdoba aj taká kapučino-smotanová. ale zrejme by to bolo také fádne alebo smutné, takže tá červeno oranžová bude asi lepšia. a ja by som stoličky nezakrývala návlekmi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tomu ver:-) a myslim, ze v tomto pripade by sme im tam ani moc nechybali, keby mali k tomu kamosov:-). Ale treba im navrhnut nech si spravia nieco take v ramci rozlucky so slobodou:-) a myslim, ze budu spokojni ako deturence. jaaj, ked oni su v konecnom dosledku vsetci rovnaki, vsak;-)? Ale nechcem aby to vyznelo zle, len my si aj doma niekedy z toho robime srandu, takze preto to aj tak s lahkostou beriem. A myslim, ze je to nieco akoby sucast kazdeho chlapa:-).
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas to hej, vsetci chlapi su v podstate rovnaki...aj ked nie vo vsetkom v tych zakladoch sa moc nelisia jeden od druheho :-D Heeej a uz ked sme pri tej teme tak vy planujete nejaku rozlucku so slobodou? Ja ked pocuvam co vymyslaju bratranci toho mojho krasavca, tak sa ho az bojim pustit na tu ich rozlucku :-D :-D :-D
Odpovedať
rozlúčka - uvidíme na čo zostane čas :-D ale asi niečo bude, to by mi kamošky neodpustili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah00 ja to tiez nejak budem musiet oslavit to by bolo ze moj chlap by bohvie kde a s kym a ako oslavoval a ja budem sediet doma :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa toho momentu dost obavam:-). Pretoze ja by som sa aj obisla bez nejakej divokej zurky, alebo niecoho podobneho a radsej si mozno isla ked tak len niekam kludne sadnut s kamoskami, no asi sa mi to nepodari:-), pretoze si to zobrala do ruk jedna kamoska a uz teraz sa obavam co vymysli, pretoze ona vie byt riadne cislo co sa takychto veci tyka. Povedala, ze nemam sancu namietat, len jej mam dat zoznam ludi, ktorych tam chcem mat a tam moja cinnost konci:-). takze vlastne ja sa nechavam prekvapit, no celkom sa toho obavam:-). Uz aj mojho frajera s ocinom pripravuju, ze mozno budem cely vikend "nepouzitelna" a ze maju so mnou velke plany:-D. takze myslim, ze budem mat strasy z rozlucky a nie so svadby:-). Inak sme frajerom s frajerom predbezne dohodnuti, ze rozlucku spravime v rovnaky vikend ale kazdy na inom mieste:-))). A ostatne babule ste na tom s rozluckou ako?
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas na sa tiez trosku bojim rozlucky, lebo len ked sa spomenie slovo rozlucka tak kamartkam tak divne svietia oci aj sa tak tajomne tvaria tak sa az bojim co vymysleli :-D a tiez s priatelom planujeme rozlucku v jeden den ked mame lezat dobiti tak obaja v ten isty den :-D a hlavne ta rozlucka nech je trosku skor pred svadbou bola som na kamoskinej rozlucke a mali to den pred svadbou paneboze jej manzel vyzeral na svadbe akoby bol na pohrebe a nie na svadbe, bledy jak stena a cely cas drzal v ruke pohar s vodou, ale boli zlati aspon sme sa s nich trosku nasmiali :-N
Odpovedať
určite nie piatok pred svadbou, to by sme fakt nestíhali, najlepšie tak dva týždne pred, a možno na nejakej chate :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?