Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
1
86
87
Profilova fotka
ahojte aj ja už čakám na môj nový OP a vodičský(teda ten je už hotový dnes som dostala sms juhu) :-) ešte ma čakajú banky poisťovňa a tak...ale čiastočne mám pokoj.
Odpovedať
Asi som uz fakt posledna, ale teda aj u nas bolo super, na par malickosti ohladne hotela sa vsetci super bavili (aspon tak tvrdili) :-D bola tam uzasna pozitivna nalada a energia, den bol nadherny. Kadernicka urobila divy na mojej hlave a snad vsetci chvalili moje saty, ktore som 3 tyzdne pred svadbou vymenila a pozicala z Prahy. Bola som rada. DJ bol tiez super, neviem sa vynachvalit. Doporucujem svadbu kazdemu :-D. Tiez to tak rychlo ubehlo, chcela by som si to este raz zopakovat, bolo super. Doklady si idem dnes vybavit, ale ked mi dnes uctovnicka zacala vykladat co vsetko musim zmenit tak "juchuuu" :-N
Odpovedať
Livi1 : nie si posledná :-D Aj ja sa pripájam. Svadba bola úplne super, žiadne stresy, všetko vyšlo podľa predstáv :-D Doklady už mám čiastočne vybavené, foto budeme mať budúci týždeň ( vyberali sme ich 6 hodím :-S ), ale stoja za to. Pán Králik bol úplne svetový, vybrali by sme si ho znova. A DVD budeme mať tiež koncom budúceho týždňa. Až budeme mať foto, určite nejaké prihodím. Zatiaľ sa majte, užívajte si manželský život a pevné nervy pri vybavovaní všetkých formalít ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooojte! :-) Aj nasa svadbicka bola prekrasna, jedinecna, nezopakovatelna... vsetko vyslo podla nasich predstav, aj pocasie posluchalo - jednoducho bolo super. Aj zajta by som si to zopakovala. :-D Som rada, ze kazdemu vsetko vyslo na 100%. No, nove manzelky, co budete robit teraz? Pustite sa niektore hned do rozsirovanie rodin? :-)
Odpovedať
Ahoj roxan ;-) Aj ja som mala šaty z Angelsu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj roan, my teraz rozmýšľame o projekte noého domu, budúci rok chceme začať stavať a až keď postavíme budeme pracovať na rozširovaní rodiny :-)
Odpovedať
Ahojte kocky ja mam presne take plany ako pisala michaela ;-) Ale este nemam ani jeden doklad zmeneni, no uz sa chystam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, co sa tyka zmeny dokladov, tak ja sa chystam az teraz v piatok, a taktiez poisťovne a banku....v tomto zavidim nasim manzelom ze oni taketo "problemy" nemaju.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. uz som tu dlhsi cas nebola (naposledy pred svadbou) :-N No tak citam ze to vsetkym pekne vyslo. Aj nam sa hrozne pacilo, uzili sme si to na 100% a sme uplne spokojni so vsetkym. uz sme stihli aj svadobnu cestu na Kanarskych ostrovoch. Bola tam aj nevesta, prisla sa fotit na nasu plaz. Tak som jej v kutiku duse zavidela, ze prave preziva svoj velky den a ja uz mam po tom... fnuk! ale hadam nas caka pekny a dlhy zivot plny lasky, no nie? som sa nejak rozpisala... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka presne tak aj ked to fotenie by som dala znova hocikedy. Baby mam otazocku. Technicak si niektora meni. Uz teraz. A doklady k domu - bytu by som mala kedy znemit? Konecne som uz aj ja hodila nejake foto do albumiňu ked bude viac casu tak nieco pridam. Pekny vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee :-) ja mám oddnes new občiansky, vodičský a aj pas... jooj a aj kartičku poistenca :-D :-D :-D techničák na auto by som asi tiež mala zmeniť, hm? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ja som si bola doklady vybavovat hned 14.9. a pas este nemam do dnes ale tak snad uz buduci tyzden bude hotovy, teda uz musi byt:-), preto nemam este ani vyzdvihnuty vodicak, aby som nechodila na stokrat. Bola som si len po obciansky ... Auticko vlastne nemam, takze nastastie dohlady ohadom toho riesim nastastie nemusim, ale stacia mi vsetky poistovne, banka a podobne ... ;-) Ja som tie pridala par foteciek, ale zatial len do pripravneho albumu, tak ak budete mat chvilku casu si mozete pozriet:-). na oficialne foto zo svadby este stale cakame a uz sa nevieme dockat!!! Tak pekny dnik zelam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som sa este ani do banky nedostala. Len mam strach co mi povedia policajti. Hypoteku a dom mam tiez este na stare meno a vraj do do dalsej zmeny netreba hned zmenit. Mam s toho taaaku velku hlavu. Inak ako sa vam dari uz ako manzelkam?? :-)
Odpovedať
ahojte, a neviete ako je to s tym pasom? Mam relativne novsi pas. je potrebne ho menit? myslela som, ze by mohol platit moj povodny pas spolu s novym obcianskym...hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte panie,myslim si, ze uplne posledna som ja, u nas takisto svadba dopadla nad moje ocakavania manzel si to takisto nevedel vynachvalit, jedlo, skupina, fotograf, kameraman a vsetko co s tym suvisi jednoducho dopadlo viac nez originalne, suuuuuuuuuuuper, zopakovala by som si to aj tisic krat a hostia takisto cudovala som sa, aka som bola najkludnejsia v kostole, nemohla som sa prestat usmievat aj s mojim manzelom doklady som mala uz v priebehu 3dni (OP, VP aj PAS) s novym priezviskom a na foto a dvd este cakame, toho tyzdna by to uz malo byt, tesime sa
Odpovedať
Ahojte kocky, uz mam dvd a pre fotky ideme dnes. Dvd je nadherne, normalne som sa opat vratila do svadobneho dna. Chytila ma trochu nostalgia, ale zaroven som bola stastna ake to bolo vsetko pekne ;-) Bol to ozaj najkrajsi den. Mozem uz teraz povedat, ze vsetko dopadlo podla mojich predstav, ako som si to planovala. :-) Doklady (OP a VP) uz mam vybavene, len kartu poistenca este nie. A pas som si nechala na stare meno, ved nikde necestujem a kebyze nahodou, tak pojdem na stare meno. Pocula som, ze jedna kocky 5 rokov cestovala pasom nas stare meno.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky. Som rada ze vsetkym to dopadlo podla ocakavani. Dufam ze taky bude aj nas dalsi zivot.
Odpovedať
Ahojte baby, a máme za sebou prvý manželský štvrťrok ;-)
Odpovedať
pridávam sa k blahoželaniu k štvrtročiu:-) juj ale to ubieha...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte kocky, tak co, ako sa Vam kazdej dari? Uz to je 9 mesiacov od nasej svadby ;-) Ale ten cas leti ....
Odpovedať
jeeeeeeej opat ožila po dlhom čase téma 12.9:-)) veru už je to neaký ten čas..ale by som si to zopakovala..tie prípravičky takto pred rokom..juj..tajne závidím nastávajúcim nevestičkám:-) a ako? už je tu aj niektorá budúca mamička?:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
takze chcem pridat tiez dojmy, z prace borisa. jednoznacne dakuje. dufam, ze aj "na ostro" dopadne licenie tak super ako na skuske. DAKUJEM, Vierka
Odpovedať
tak ako sa mávate manželočky? čas letí, o chvíľočku je tu prvé výročie , niektoré ste už aj mamičky-čakateľky?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
86
87
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?