Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
baby..zajtra budem na vas vsetky mysliet,aby vam to dopadlo na 200% ;-) :-) vychutnajte si VAS den plnymi duskami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, hlasim sa prva :-) svadba bola SUPER!!!! :-) baby neuverite, kto mi hral na svadbe!!!!!! Riso Rikkon - ludia mali slzy v ociach :-o a s nim prisla aj ciganska kapela, no zabava brutalna x-) x-) x-) vsetci hostia sa vyjadrili, ze taku perfektnu svadbu este nezazili - som moc moc rada :-)
Odpovedať
Ahojte babulky!!! Tak a máme to (dúfam, že všetky úspešne) za sebou . . . Mňa najviac potešilo, že vyšlo to počasie :-D Ešte to celé zo mňa neopadlo - dnes idem zháňať sobášny list a doklady, už by som mala najradšej OP s novým menom ;-) Všetko dopadlo, ako sme si predstavovali, tak dúfam, že aj vám ostatným ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule....hlasim sa ako tretia...nebola som tu uz velmi dlho, ale aj nasa svadba dopadla na milion percent skvele....som velmi stastna....najradsej by som si to hned a zaraz zopakovala....pripravy uz asi nie, ale ten den D urcite :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja sa hlásim, máme síce dosť behania, ale nedá mi to :-D naša svadba dopadla super, na moje prekvapenie bez vačších trapasov ;-) teším sa moc na fotky lebo fotenie bolo neuveritelne zábavné a zaujímavé, aj video, to bude naša spomienka a budeme vidieť aj to čo sme nevideli.obrad najlepšia časť dna aspon pre mna mali sme super kaplána(pozdravujeme) :-D mala som aj prekvapko, drahý mi zohnal krásne svadobné autíčko, takže bolo to všetko super.teším sa na svadobné albumy. zatial sa držkajte.
Odpovedať
ahojte kocky, aj ja sa hlasim. Svadba dopadla super. Nemozem uverit, ze som uz vydata pani... :-) den bol krasny a to ma tesilo najviac. Tesim sa uz na fotky a video :-) Vsetko ubehlo tak rychlo. Citila som sa ako v sne Tak zatial ;-)
Odpovedať
ahojte manželky ;-) krááááááááááááááááááááááááááásny dník, ešte stále som sa z toho nespamätala, bolo to úžasné, nádherné, perfektné a dúfam, že taký celý náš spoločný život - a to prajem aj všetkým vám. u nás teraz ešte hudba - svadba už štvrtý deň - ťaháme od piatku :-D :-D :-D :-D zajtra večer možno bude čas aj nejaké prvé foto hodiť a teším sa aj na vás nevestičky, takže fotky čo najskôr x-)
Odpovedať
ahojte novomanželky..pridávam sa k tým, ktoré sú od soboty už vydaté:-)dúfam že ste si váš deň D užívali tak ako my dvaja:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, som rada, že nám to všetkým super dopadlo :-) a najmä - že napriek predpovedi sme mali krááááásne počasie :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte baby, tak aj ja sa pripajam :) vsetko bolo super, len to rychlo ubehlo. Mali sme aj zopar prekvapeni. Neviem sa dockat fotiek. Majte sa krasne, vsetkym spolunevestam zelam vsetko najlepsie v novej etape zivota :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, akurát som sa dozvedela, koľko si VYPÝTAL náš farár čo nás sobášil... ja čo som mala informácie, tak peniaze sa dávajú do obálky - na kostol - v nejakej symbolickej výške... ten náš si normálne povedal, že chce 500 Eur!!!!!!! pritom sme obaja veriaci, máme všetky sviatosti (krst, prijímanie, birmovku), nečakáme dieťa, čiže žiadne "problémy" s cirkevným sobášom... Prosím vás, koľko ste dávali vy? Vďaka.
Odpovedať
Ahojte dievcata tak ja vam vsetkm blahozelam. no a mi si zasa hladame novy termin na buduci rok takze za par mesiacov sa k vam konecne pridam. Chicca555 U nas sa dava za sobas 1000 sk este po starom ale myslim ze to tak stale ostalo. Ta vasa suma je poriadna palka a nema byt koli comu taka vyskoka ked knaz je tam na to aby nas sobasil a on uz ma za to zaplatene svojou vyplatou takze je na nasej dobrej voli ci sa mu este nieco da alebo nie ale toto je uz podla mna prehnana suma.
Odpovedať
Článok sa načítava...
chicca, tak tolko by som urcite nedala. My sme mali velmi zlateho knaza... :-) Dali 20 eur, kolace a flasu. A potom dame asi 50 eur este na kostol. A dali ste mu? Ja by som urcite nedala. A tiez sme veriaci cela rodina. Za sobas knazovi max!!!! 50 eur
Odpovedať
Profilova fotka
nedali sme a ani nedame...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, naša svadba tiež dopadla podľa našich predstáv,...bolo to krásne, úžasne ...neskutočné, deň plný šťastia radosti a lásky....od rána sme si to užívali...fakt niečo úžasné a nezabudnuteľné...:) verim že aj náš spoločný manželský život sa bude niesť v tomto duchu.. :) Co sa týka toho farara my sme dalin 70 EUR a kolace a flasu...500 EUR je nehorazna suma a ten asi neviem co od rozkose, ked si tolko vypyta....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak my sme dali 50 Eur na orgnistu a kostolnicku co robila vyzdobu kostola a uz to sa im zdalo vela a nechceli to ani zobrat... ako neviem, ale 500 Eur mi pride vazne brutalne vela...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, som hrozne rada ze ste mali vsetky sobotu taky nadherny dnik, a prajem vam vsetkym aby ste mali taky aj cely manzelsky zivot! ;-) Nam tiez sobota dopadla nadocakavania :-) a tiez chvalili vsetci svadobcania, ze svadba nemala chybu a bola pripravena do detailov, potesili :-) Co sa tyka pocasia, som hrozne rada ze to vyslo, nam po obrade ked sme sa uz v autach premiestnovali z obradu na oslavu zacalo prsat a padali krupy, ale to uz mi bolo uplne jedno :-D Inak, za ako dlho budete mat DVD alebo fotky? Nam dvd povedali ze az zhruba za mesiac a fotky za tyzden... Mesiac sa mi zda dost dlho... Chicca je by som taku sumu urcite knazovi nedavala, my sme dali knazovi len vino a kolace a 40 Eur na kostol...
Odpovedať
Profilova fotka
A ako sa citite ako pani manzelky? Ja uzasne :-) , akurat mam mensi problem s dvihanim telefonu v praci, neviem si zvyknut hlasit sa pod novym priezviskom :-D a neviem ako to urobit aby som zakaznikom nemusela dookola opakovat ze som to stale ja, len vydata ked hladaju tu kolegynu co bola predo mnou :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, my sme si to tiez nerozmysleli a ano zaznelo;-).Dnik sa tie skvele vydaril, takze sme boli velmi stastni;-) asi ako kazda jedna z nas. S ohlasovanim sa novym menom a aj podpisom mam taktiez este stale problem. najma ked som si bola v pondelok vybavovat nove doklady, som sa podpisala starym menom na prvu ziadost:-D. Co sa tyka videa a foto, tak presny termin nam chlapci nepovedali, dohodli sme sa, ze ked bude hotovo, daju nam vediet, lebo vieme ze obaja maju kooopec roboty:-). Ale uz sa nevieme dockat;-). Zatial si dookola pozeram fotky co nam dal kamarat;-). Pekny dnik zelam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky. Tak dost opozdene ale pridavam sa aj ja. Den D dopadol skvelo. Aj ked som mala pocit ze mal sotva par hodin vsetko to strasne rychlo ubehlo. Kocka s ktorou som sa stretla v kadernictve - Pekne vlasky a uzasny make up. Dokonca svadobcania chvalili aj saty. Nebolo to uplne ono ale zase som si s nimi ani ja hlavu potom tak nelamala a nemusela som sa bat ci sa im nic nestane :-). My budeme mat foto v nedelu tak potom nieco prihodim. Vsetym prajem krasny zivot.
Odpovedať
Ahojte babule, tak aj ja sa pridavam....den bol uplne super, az na par detailov (kadernicka mi sama od seba zmenila uces bez toho, ze by mi o tom povedala, potom mi to menila samozrejme musela zmenit, lebo som sa tak skoro rozrevala a tym sa nam casovo vsetko posunulo, cize sme nestihali....). Strasne by som si to cele chcela zopakovat este raz! ;-) Ked budem mat foto, tak hodim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronika, to sme sa my dve stretli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čauteeee kočky .... ja som asi posledná ale predsa ... som mala manželské povinnosti :-p ;-) no svadba bola supiš, na pár dôležitých detialov, ktoré nevyšli ale čo už ... autíčko sme nemali veterána, lebo sa v stredu pred svadbou pokazil, čo sme sa dozvedeli až po našom telefonáte či všetko platí ... tak sme sa ešte pokúšali zohnať nejaké iné ale nič nebolo voľné :-( tak sme mali nakoniec kamoša ;-) ale neva ... užila som si deň a som rada, že všetko dopadlo supiš 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sme vcera boli po foto, a som velmi rada ze som si vybrala prave Vladina. -urobil krasne fotecky a uzasne sa s nim spolupracovalo. Ked pridem dom nieco sem aj hodim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak aj ja sa pridávam trošku oneskorene ale predsa ;-) svadba dopadla superrr až na jeden malý detail, kaderníčka mi robila účes a na spodných vlasoch, ktoré som mala vyčesané do boku mi nechala nátačky,že si ich mám dať dole doma a keď som sa doobliekala a dala si už dole nátačky, tak som skoro odpadla ;-( , tie vlasy sa mi poriadne nedali rozcesat a mala som tam taku guču, ešte šťastie, že prišla kamoška a mi to neako dorobila kulmou, trošku sme aj meškali na fotenie, ale inač to fotenie celkom dobre dopadlo aj keď sme boli v časovej tiesni. Inač si všetci svadbu pochvaľovali. Ináč fotky sme už mali hotové hneď pondelok a video v stredu po svadbe.
Odpovedať
baby už ste si aj stihli vymeniť doklady??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, ja este nie, planujem bud koncom tyzdna alebo bud. tyzden v pondelok :-)
Odpovedať
ja len ci nejsom pozadu :-D lebo len v nedelu sme si boli pre sobašny list, este vraj potrebujem nejake potvrdenie z nášho OU, sama byrokracia :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz mam:-D. My sme dostali sobasny list hned po sobasi ked sme odchadzali ... A kedze som mala v pondelok este dovolenku, tak sme to rychlo obehli, aby som mala ciastocny pokoj, resp. mohla si postupne vybavovat zmeny priezviska vsade inde - banky, poistovne a podobne;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam zase na matrike povedali, ze sobasny list im posle farar a mam prist najskor tyzden po svadbe... tak cakaaam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?