Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 201026000
  • baby..zajtra budem na vas vsetky mysliet,aby vam to dopadlo na 200% 😉 🙂 vychutnajte si VAS den plnymi duskami 😵

• ahojte, hlasim sa prva 🙂
    svadba bola SUPER!!!! 🙂
    baby neuverite, kto mi hral na svadbe!!!!!! Riso Rikkon - ludia mali slzy v ociach 😮 a s nim prisla aj ciganska kapela, no zabava brutalna 😵 😵 😵 vsetci hostia sa vyjadrili, ze taku perfektnu svadbu este nezazili - som moc moc rada 🙂

• Ahojte babulky!!!

Tak a máme to (dúfam, že všetky úspešne) za sebou . . . Mňa najviac potešilo, že vyšlo to počasie 😃 Ešte to celé zo mňa neopadlo - dnes idem zháňať sobášny list a doklady, už by som mala najradšej OP s novým menom 😉

Všetko dopadlo, ako sme si predstavovali, tak dúfam, že aj vám ostatným 😉

• Sponzor fóra
  • Ahojte babule....hlasim sa ako tretia...nebola som tu uz velmi dlho, ale aj nasa svadba dopadla na milion percent skvele....som velmi stastna....najradsej by som si to hned a zaraz zopakovala....pripravy uz asi nie, ale ten den D urcite 😃

• ahojte aj ja sa hlásim, máme síce dosť behania, ale nedá mi to 😃
    naša svadba dopadla super, na moje prekvapenie bez vačších trapasov 😉
    teším sa moc na fotky lebo fotenie bolo neuveritelne zábavné a zaujímavé, aj video, to bude naša spomienka a budeme vidieť aj to čo sme nevideli.obrad najlepšia časť dna aspon pre mna mali sme super kaplána(pozdravujeme) 😃 mala som aj prekvapko, drahý mi zohnal krásne svadobné autíčko, takže bolo to všetko super.teším sa na svadobné albumy.

zatial sa držkajte.

• ahojte kocky, aj ja sa hlasim. Svadba dopadla super. Nemozem uverit, ze som uz vydata pani... 🙂 den bol krasny a to ma tesilo najviac. Tesim sa uz na fotky a video 🙂 Vsetko ubehlo tak rychlo. Citila som sa ako v sne
    Tak zatial 😉

• ahojte manželky 😉
    krááááááááááááááááááááááááááásny dník, ešte stále som sa z toho nespamätala, bolo to úžasné, nádherné, perfektné a dúfam, že taký celý náš spoločný život - a to prajem aj všetkým vám.

u nás teraz ešte hudba - svadba už štvrtý deň - ťaháme od piatku 😃 😃 😃 😃
    zajtra večer možno bude čas aj nejaké prvé foto hodiť a teším sa aj na vás nevestičky, takže fotky čo najskôr 😵

• ahojte novomanželky..pridávam sa k tým, ktoré sú od soboty už vydaté🙂dúfam že ste si váš deň D užívali tak ako my dvaja🙂

• ahojte kočky, som rada, že nám to všetkým super dopadlo 🙂
    a najmä - že napriek predpovedi sme mali krááááásne počasie 🙂 🙂 🙂

• ahojte baby, tak aj ja sa pripajam 🙂 vsetko bolo super, len to rychlo ubehlo. Mali sme aj zopar prekvapeni. Neviem sa dockat fotiek. Majte sa krasne, vsetkym spolunevestam zelam vsetko najlepsie v novej etape zivota 🙂

• Kočky, akurát som sa dozvedela, koľko si VYPÝTAL náš farár čo nás sobášil... ja čo som mala informácie, tak peniaze sa dávajú do obálky - na kostol - v nejakej symbolickej výške... ten náš si normálne povedal, že chce 500 Eur!!!!!!!
    pritom sme obaja veriaci, máme všetky sviatosti (krst, prijímanie, birmovku), nečakáme dieťa, čiže žiadne "problémy" s cirkevným sobášom...
    Prosím vás, koľko ste dávali vy?
    Vďaka.

• Ahojte dievcata tak ja vam vsetkm blahozelam. no a mi si zasa hladame novy termin na buduci rok takze za par mesiacov sa k vam konecne pridam.
    Chicca555
    U nas sa dava za sobas 1000 sk este po starom ale myslim ze to tak stale ostalo. Ta vasa suma je poriadna palka a nema byt koli comu taka vyskoka ked knaz je tam na to aby nas sobasil a on uz ma za to zaplatene svojou vyplatou takze je na nasej dobrej voli ci sa mu este nieco da alebo nie ale toto je uz podla mna prehnana suma.

• chicca, tak tolko by som urcite nedala. My sme mali velmi zlateho knaza... 🙂 Dali 20 eur, kolace a flasu. A potom dame asi 50 eur este na kostol. A dali ste mu? Ja by som urcite nedala. A tiez sme veriaci cela rodina. Za sobas knazovi max!!!! 50 eur

• nedali sme a ani nedame...

• Ahojte baby,
    naša svadba tiež dopadla podľa našich predstáv,...bolo to krásne, úžasne ...neskutočné, deň plný šťastia radosti a lásky....od rána sme si to užívali...fakt niečo úžasné a nezabudnuteľné...🙂 verim že aj náš spoločný manželský život sa bude niesť v tomto duchu.. 🙂

Co sa týka toho farara my sme dalin 70 EUR a kolace a flasu...500 EUR je nehorazna suma a ten asi neviem co od rozkose, ked si tolko vypyta....

• Sponzor fóra
  • ahojte baby,
    tak my sme dali 50 Eur na orgnistu a kostolnicku co robila vyzdobu kostola a uz to sa im zdalo vela a nechceli to ani zobrat... ako neviem, ale 500 Eur mi pride vazne brutalne vela...

• Ahojte babule, som hrozne rada ze ste mali vsetky sobotu taky nadherny dnik, a prajem vam vsetkym aby ste mali taky aj cely manzelsky zivot! 😉

Nam tiez sobota dopadla nadocakavania 🙂 a tiez chvalili vsetci svadobcania, ze svadba nemala chybu a bola pripravena do detailov, potesili 🙂

Co sa tyka pocasia, som hrozne rada ze to vyslo, nam po obrade ked sme sa uz v autach premiestnovali z obradu na oslavu zacalo prsat a padali krupy, ale to uz mi bolo uplne jedno 😃

Inak, za ako dlho budete mat DVD alebo fotky? Nam dvd povedali ze az zhruba za mesiac a fotky za tyzden... Mesiac sa mi zda dost dlho...

Chicca je by som taku sumu urcite knazovi nedavala, my sme dali knazovi len vino a kolace a 40 Eur na kostol...

• A ako sa citite ako pani manzelky? Ja uzasne 🙂 , akurat mam mensi problem s dvihanim telefonu v praci, neviem si zvyknut hlasit sa pod novym priezviskom 😃 a neviem ako to urobit aby som zakaznikom nemusela dookola opakovat ze som to stale ja, len vydata ked hladaju tu kolegynu co bola predo mnou 😃 😃 😛

• Ahojte babule,

my sme si to tiez nerozmysleli a ano zaznelo😉.Dnik sa tie skvele vydaril, takze sme boli velmi stastni😉 asi ako kazda jedna z nas. S ohlasovanim sa novym menom a aj podpisom mam taktiez este stale problem. najma ked som si bola v pondelok vybavovat nove doklady, som sa podpisala starym menom na prvu ziadost😃.

Co sa tyka videa a foto, tak presny termin nam chlapci nepovedali, dohodli sme sa, ze ked bude hotovo, daju nam vediet, lebo vieme ze obaja maju kooopec roboty🙂. Ale uz sa nevieme dockat😉.

Zatial si dookola pozeram fotky co nam dal kamarat😉.

Pekny dnik zelam

• Ahojte kocky. Tak dost opozdene ale pridavam sa aj ja. Den D dopadol skvelo. Aj ked som mala pocit ze mal sotva par hodin vsetko to strasne rychlo ubehlo. Kocka s ktorou som sa stretla v kadernictve - Pekne vlasky a uzasny make up.

Dokonca svadobcania chvalili aj saty. Nebolo to uplne ono ale zase som si s nimi ani ja hlavu potom tak nelamala a nemusela som sa bat ci sa im nic nestane 🙂. My budeme mat foto v nedelu tak potom nieco prihodim. Vsetym prajem krasny zivot.

• Ahojte babule,

tak aj ja sa pridavam....den bol uplne super, az na par detailov (kadernicka mi sama od seba zmenila uces bez toho, ze by mi o tom povedala, potom mi to menila samozrejme musela zmenit, lebo som sa tak skoro rozrevala a tym sa nam casovo vsetko posunulo, cize sme nestihali....). Strasne by som si to cele chcela zopakovat este raz! 😉

Ked budem mat foto, tak hodim 😉

• ahoj veronika, to sme sa my dve stretli 😉

• čauteeee kočky ....

ja som asi posledná ale predsa ... som mala manželské povinnosti 😛 😉 no svadba bola supiš, na pár dôležitých detialov, ktoré nevyšli ale čo už ... autíčko sme nemali veterána, lebo sa v stredu pred svadbou pokazil, čo sme sa dozvedeli až po našom telefonáte či všetko platí ... tak sme sa ešte pokúšali zohnať nejaké iné ale nič nebolo voľné 😞 tak sme mali nakoniec kamoša 😉 ale neva ... užila som si deň a som rada, že všetko dopadlo supiš 😎

• Uz sme vcera boli po foto, a som velmi rada ze som si vybrala prave Vladina. -urobil krasne fotecky a uzasne sa s nim spolupracovalo. Ked pridem dom nieco sem aj hodim.

• Ahojte baby, tak aj ja sa pridávam trošku oneskorene ale predsa 😉 svadba dopadla superrr až na jeden malý detail, kaderníčka mi robila účes a na spodných vlasoch, ktoré som mala vyčesané do boku mi nechala nátačky,že si ich mám dať dole doma a keď som sa doobliekala a dala si už dole nátačky, tak som skoro odpadla 😢 , tie vlasy sa mi poriadne nedali rozcesat a mala som tam taku guču, ešte šťastie, že prišla kamoška a mi to neako dorobila kulmou, trošku sme aj meškali na fotenie, ale inač to fotenie celkom dobre dopadlo aj keď sme boli v časovej tiesni. Inač si všetci svadbu pochvaľovali. Ináč fotky sme už mali hotové hneď pondelok a video v stredu po svadbe.

• baby už ste si aj stihli vymeniť doklady??? 🤔

• dominika, ja este nie, planujem bud koncom tyzdna alebo bud. tyzden v pondelok 🙂

• ja len ci nejsom pozadu 😃 lebo len v nedelu sme si boli pre sobašny list, este vraj potrebujem nejake potvrdenie z nášho OU, sama byrokracia 😛

• Ja uz mam😃. My sme dostali sobasny list hned po sobasi ked sme odchadzali ... A kedze som mala v pondelok este dovolenku, tak sme to rychlo obehli, aby som mala ciastocny pokoj, resp. mohla si postupne vybavovat zmeny priezviska vsade inde - banky, poistovne a podobne😉

• nam zase na matrike povedali, ze sobasny list im posle farar a mam prist najskor tyzden po svadbe...
    tak cakaaam 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov