Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ahojte kocky, jej ja vobec nemam cas tu chodit.. Nehnevajte sa, ze vas zanedbavam. Ja este idem robit darceky na redovy a hladam niekde este vankusik na obrucky. A myslim, ze by uz malo byt vsetko. A pierka az v strede tyzdna. Dni mam take, ze raz stres, raz pohoda. Len sa modlime, aby nam vyslo pekne pocasie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, a deže mi idete, ved ešte máme týžden :-) vidím, že sa tu prebralo všetko, to počasie je ako na vážkach čo už. my sa dnes presúvame s drahým ku našim do RK, idem všetko baliť, dúfam, že nič nezabudnem, už nám treba iba menovky dorobiť a hotovo.aj mna chytá nervozita, hlavne mi nedá spať, dúfam, že potom na obrade nezaspím :-D museli sme dať robiť nové kvety na auto, lebo sme to mali mať na prísavky, len môj drahý zistil, že to vydrží najviac 30 km v hodine :-D :-D , no čo sa vám už môže stať, ani sme o tom nevedeli, možno by sme si to ani nevšimli keby to odletelo po ceste.....
Odpovedať
dany tak sa drz, dufam ze sa skoro uvidime. babulky pohodicka najvacsia, stresujem len ked citam niektore prispevky ktore su stresove. :-D Inak nic, sem-tam steklenie ked sa hovori o obrade. Vybavujeme posledne veci, aka bude vyzdoba na auto, kto bude kde a kedy, zajtra idem do Prahy po saty a v utorok kupujeme alkohol. Aha, a este dnes sme kupili take velmi pekne krabice na vysluzky a ideme nalepovat etikety. A mame doma jak po vybuchu. Totalne! :-D :-D Keby teraz niekto dosiel ku mne, tak sa hanbim ako pes :-N
Odpovedať
ahojte, livi s tým výbuchom doma podobne, my sme ešte dnes maľovali kuchyňu a tým sa skrášľovanie príbytku dúfam končí 8-( :-D práve sme naložili plné auto materiálu na zákusky a ideme to zaniesť tetuške, ktorá nám ich upečie x-) x-) x-) a mali by sme robiť menovky, skladať krabice na výslužky, vytlačiť etikety, prerobiť zasadací, kedže nám vypadli ďalší 4 ľudia a ešte veru všeličo..., aha, a zabudla som, ešte večer idem za zlatníkom, aby mi tú obrúčku predsa len zväčšil, asi to bude istejšie, ako sa spoliehať, že zrovna vtedy tie prsty nebudem mať spuchnuté. tak sa majte, už ma volajú........ :-)
Odpovedať
Prave som rozbalila clip in pricesky. Su vymakane. Uz ich len 2 krat umyt, vysusit a buducu sobotu pekne pripnut ;-)
Odpovedať
baby, ked to tu citam, odpadol mi kamen zo srdca :) u nas neskutocny neporiadok, malovat sme nestihli, dnes som aspon okna umyla, co to upratujeme.... ale vobec to nevyzera tak, ze by sme uz zajtra mali zacat piect. v pon musim zabezpecit upravu obocia a hlavne nechty, na kt. som zabudla ako na smrt :-/ dnes bude dlouha noc....idem sa pustit do svojej izby :( majte sa
Odpovedať
cha cha moje nechty. tiez som zabudla. mam uz svoje celkom dlhe, som zvedava pri mojej lamavosti ktory z nich mi odpadne najlepsie v piatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, vidim ze sa tu poniektore uz lucia...tak prajem nam vsetkym aby to dopadlo tak ako si prajeme :) Drzim prsty pri dokoncovani poslednych veci .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenkam ktore uz sa nezastavia vsetko dobre. Ja idem dorabat veci az tento tyzden. Na nechty idem uz v pondelok tak som zvedava ako to bude vyzerat v sobotu. A stale dufam v dobre pocasie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko baby, ktore ste sa este s nami nerozlucili! :-) Neviem vy ako ste na tom, ale ja kazde rano vstavam s takym zaujimavim pocitom, ale v pozitivnom zmysle. ;-) Dnes ideme pokukat ake satnikove skrine predavaju, lebo ked nenajdeme nic, neviem kde budem skladovat veci draheho. Vcera sme boli v kike a povedali nam, ze kym dovezu tovar, prejdu aj 2 mesiace. =-) Skoro nam oci vypadli... Potom ked vsetko pojde podla mojich predstav, vecer vyrobim si ozdoby na lavice do kostola. A co vy ostatne? x-) No a zajtra ma caka posledna skuska siat. :-D Netrpezlivo cakam zajtrajsok. :-D
Odpovedať
dobre ranko baby, uz len päť dní :-D ja mám zajtra skúšku šiat, v stredu make-upu, ešte čakám poštou krížik, a snáď už vsio ;-)
Odpovedať
prajem všetkým nevestičkám veľa šťastia....keby som sem už nestihla...a krásne počasie...
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobré ránko ja dnes účes, v stredu nechtíky a skúška popolnočných a ešte musím etikety na výslužkové krabice vyrobiť a nalepiť krásny dník prajem ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, uz sa to kraaati :-) ja sa idem trapit nad zasadacim poriadkom, ach jo, lebo mame do 120 ludi a na veceru musia urco sediet kazdy na urcenom mieste, nech nie je chaos
Odpovedať
chicca,mna to tiez caka, budeme mat okolo 100 hosti. este vsak zasadaci robit nemozem, lebo netusim, ako budu stoly :-/ hostinu totiz mame v krasnej budove, v kt. vsak nezvyknu robit taketo akcie....nemaju ani dost stolov a stoliciek....vsetko budeme chystat v utorok. az potom sa mozem pustit do zasadacieho :/ snad to zvladneme
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to zvladneme ;-) ja do stredy robim, stvrtok-piatok mam volno, tak vtedy budem makat ako fretka a dokoncovat posledne veci... este sa musime naucit s drahym prisahu, co nam nakazal farar a skusit si nejaky spolocny tanec, lebo moj drahy nie je prave super tanecny talent :-D
Odpovedať
ahojte, už len naozaj pár dní. včera som bola na skúšku účesu, dopadlo to celkom dobre ;-) ;-) ;-) obrúčka zväčšená, tak môžeme ísť. včera som sa dozvedela, že budeme mať dvoch kňazov, ktorí nás budú sobášiť, z toho jeden bude černoch - príde na návštevu k tomu prvému kňazovi a obidvaja idú aj na hostinu, tak budeme mať trochu exotiky a to prídu ak kolegovia korejci, tak tam bude národností.... :-D :-D :-D prajem ďalší krásny prípravový dník :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ja neviem co som komu urobila. Dnes som bola na skusku siat. A ked som ich videla tak mi bolo do placu. To snad ani nie je mozne. To bola uplne katastrofa. Vyzerali hrozne. Mala ich nejaka tehotna( saty su vypasovane) a to vraj cakala dvojcata. Rozsirili ich o niekolko cisel. Takze uplne stratili formu. Oni nemali suknice lebo boli krasne nadychane teraz je to jedno omoknute a opelichane kura. No hruza neviem co mam robit je mi z toho celeho do placu cely den. Tolko penazi a nakoniec to cele bude na nic lebo budu saty katastrofalne. A to za ne este stale chcu 10 000SK. Je to slovensko normalne. Ja neviem ci sa moze este nieco pokazit. Lebo uz sa nam pokazilo ozaj vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika, ktore saty si mala vybrate?
Odpovedať
ahojte baby, ja sa tak vytesujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! konečne nám dnes prišiel krížik, už môžeme aj prisahať :-D v práci je toho ako naschvál teraz strašne veľa, ale musím si zaklopať - šéf je super, chodím skorej a nevadí mu to, že ved sa snád vydávam len raz :-D včera som bola na skúške šiat - všetko super - len je k nim taký strašne nadýchaný kruh, ešte neviem či si ho dám, pripadala som si jak zvon :-N a už som si v salone kupila aj bižutku, som taka rada ;-) dnes idem na skúšku make-upu, budem snád chvilku za peknú :-D veronika - a neponúkli ti možnosť vymeniť šaty za iné??? lebo to je hrozné takto dopadnúť . . . ]-(
Odpovedať
baby ja som sa prave vratila zo skusky make-upu, no co vam budem hovorit, vyzeram velmi slusne povedane jak prostitutka . . . alebo ta co jazdi na koni v manezi v cirkuse :-N vraj to musi byt vyrazne a nie som na to zvyknuta, ale ked mam oci cez pol hlavy, no nech sa nehneva . . . ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
domi caf ;-) to vazne????? kriste pane to co je za expertku? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dominika - urcite na svadbu nema byt velmi vyrazny make up. Mas by jemna krasna romanticka a nie vulgarna. Ju pooprav, ze co sa nosi na svadbe.
Odpovedať
Ahojte babulky. Vobec nestiham stresovat, lebo mam este tolko toho urobit, ze najradsej by som schovala hlavu do piesku :-) . Zrazu sa to nakopilo, netusila som ze zasadaci poriadok bude taky problem. Este nemam spodne pradlo, nie je odnesene vsetko v hoteli, a este vselico dalsie. Napr. stale nemam upratany byt. Normalne som si zavolala vcera upratovacku, a dopadlo to tak ze si vypytala 6 eur za hodinu, plus 6 eur len za príchod. Chápete??! Nakoniec tu bola 3 hodky, dostala 24 eur no ale samozrejme ze to nestihla urobit, lebo musela odist. A tak si mozem hladat dalsiu. No ale vsak aj tak sa tesim na svadbicku :-D
Odpovedať
zdravim baby ;-) dneska som len na otočku, mam strasne vela roboty a este aj odchadzam skorej . . . ved posledny den v robote musi byt frmol, ako by to bolo :-p ale akurat som sa vratila z banky, a po ceste som si kupila svadobne nohavicky :-D neviem sice, ci ich obleciem, ale silno dufam :-D
Odpovedať
ahojte, zajtra už asi nebude moc času na kuk sem, tak prajem všetkým septembrovým dvanástkam krásny svadobný deň :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte kocky, tak prajem nam vsetkym krasny zajtrajsi den. Dufam, ze vsetko dopadne podla nasich predstav a ze nam vyjde pocasie ;-) Tak este raz drzte sa a dufam, ze po svadbe sa ozvete uz ako mlade panicky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte budúce manželôčky nedá mi neozvať sa den pred, prajem nám všetkým krásny vydarený svadobný den a nech to každej z vás dobre dopadne.držím palce. ahojte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ja som sem zavitala z vedlajsej temy caka ma to o tyzden,len som chcela vediet ake pocity ma cakaju presne o tyzden o takomto case. drzim vam vsetky palce a uzite si to :o)
Odpovedať
ahojte zajtrajšie nevestičky, prajem Vám deň podľa Vašich predstáv a očakávaní. Všetko najlepšie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?