Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Ahojte kocky. Juuuuj, tak to tu ide jedna radost, len ja to nejako zanedbavam. :-) Mam este dve skusky, ktore si chcem spravit a musim uz rychlo riesit ostatne veci. Pred nasou svadbou ideme este na 3, takze nieco obkukam :-) Hned na prvu ideme teraz v sobotu. Nabuduci tyzden chcem ist odniest veci na faru, aby sme mohli zacat chodit na nauky. Oznamka som chcela prv robit sama, no nemam na to cas, tak si ich dame len niekde spravit. No som velmi zvedava na tie ceny... A v prvom rade musime ist kupit obrucky, lebo este ani to nemame. Takze ked si to tak zosumarizujem, nemame este skoro nic :-N Ale dufam, ze to rychlo dobehneme ;-) A to stretko moze byt super, len ako to zrealizovat? :-)
Odpovedať
ajojte, ja sa tiez pridavam k radu cakateliek na vydaj..mame totiz svadbu tiez 12.09.09. ako pokracujete s pripravami? no ja som teraz na tom dost biedne, bo mam uplne ine povinnosti ci starosti..veruze hej, statnice zatazuju teraz moju hlavku, ale dufam ze o tyzden sa ten moj 5 rocny beh skonci a budem sa moc naplno venovat pripravam na nasu vytuzenu svadbicku:-)
Odpovedať
ahoj ivka :-) držím palce na štátniciach a potom si užívaj prípravy ;-)
Odpovedať
dakujem sarah, uz nech je potom aby som mohla googlit a hladat inspiracie a zhanat vecicky na nas den D:-)
Odpovedať
Dobre rano babulky, Nezhanate nahodou niekto hudbu, respektivne cimbalovku? Mam totiz jednu zarezervovanu na nas termin, ale kedze sme sa rozhodli pre niekoho ineho (cisto z hladiska ze hraju aj medzinarodne pesnicky), tak ich teraz pustim. Dajte vediet a hodim viac info do IP ;-)
Odpovedať
ahojte, pekný deň prajem... ešte k tomu stretku...danyledu...ve´d ak by sa Ti dalo mohla by si sa pridať k trenčankám...my by sme ťa určite prijali...máš to bližšie ako do Ba aj ako niekde na východ... K štátniciam - byby veru som rada, že už to mám zasebou, lebo ja som strašne lenivá na učenie, keď je pekne... K prípravám- my sme včera kúpili svadobný oblek...mimoriadne ma to potešilo, lebo som sa bála, že ho do toho budem musieť dokopať...on moc na obleky nie je...
Odpovedať
Ahojte dievcene, Kuknite, co som dnes nasla ohladom svadobnych hier, mozno Vam to posluzi ako inspiracia: http://www.alinka.sk/c/svadobne-hry-6...
Odpovedať
athena, dík za tip, viaceré hry už poznáme z iných svadieb, ale super je si to pripmenúť. a to čo je tam písané s tými topánkami ženícha a nevesty sme u sesternici skúšali a je to perfektné, sme sa dobre na tom zabavili. ak by ste chceli, myslím, že mám doma ešte aj otázky k tomu, čo sme dávali. môžem preposlať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena - díky ... takéto podobné hry som našla ešte kedysi na začiatku aj tu na tejto stránke :-) poniektoré sú fakt dobré ... už sme zvažovali, či by sme dačo neurobili :-) sarah - keď sa ti bude chcieť, tak mi pošli tie otázky prosím ... som zvedavá čo tam bude ;-) dominikav - Ď za ponuku, zvažujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sarah - ak uz budes posielat tie otazky, prosim posles to aj mne? ... :-) dakujem Tie hry su dobry napad, tiez som nad nejakymi rozmyslala...tak uvidime... :-)
Odpovedať
baby, pošlem :-)
Odpovedať
Sarah00 - aj mne prosiiiim :-) :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jéééj, idem si dať do telefonu pripomienku, nech nezabudnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru sarah - si na roztrhanie :-D :-D :-D Ale v dobrom 8-)
Odpovedať
tak, sestra mi to poslala do práce, tak už to máte v IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem už som si to čítala ... supiš x-) x-) x-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešteže existuje ten internet, však ? :-D
Odpovedať
sarah00, mozem ta aj ja poprosit o to? dakujeeeeeeeem:-)
Odpovedať
fakt je to sranda, sesternica sa s mužíkom asi len dvakrát zhodla, sme sa nasmiali ;-)
Odpovedať
ivka, mala by si mať
Odpovedať
supeeer:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no keď som čítala tie otázky ... neviem , či by sme sa my s Peťom zhodli na aspoň jednej :-D
Odpovedať
viete, čo by bola najväčšia sranda, že ja by som pri tej otázky, koho treba ťahať častejšie z krčmy, vyzerala ako nejaký noťák :-) :-) :-) lebo z nás dvoch som určite tá, ktorá sem tam na malé pivko skočí - no tak neviem, či sa to na nevestu hodí :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ked som si precitala tiez otazocky, tak myslim, ze na 8mich by sme sa zhodli a tie zvysne netusim:-))). Ale bola by sranda to zistit. Mozno si doma niekedy v ramci srandy spravime mensi kviz:-D. sarah, podla mna to nevadi, pokial tam nevysedavas cele vecer je to uplne v poriadku:-).
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - áááále prosím Ťa presne, pokiaľ tam nesedíš celý deň a celý večer a doma ti neplačú deti, tak je to OK :-D predsa treba sa dekedy odreagovať ;-)
Odpovedať
Jeej supis, dakujem sarah!!
Odpovedať
Profilova fotka
Sararh - dakujem pekne za otazky, my by sme sa zhodli asi tak na polovicii ...to uz vidim... :-)
Odpovedať
ahojte, mohli by ste prosím poslať tie otázky aj mne...nech sa inšpirujem, že ako sme na tom... :-D
Odpovedať
dobré ránko kočky, nemôže byť dnes už piatok ;-)
Odpovedať
dobré ráno...veľmi pekne ďakujem za otátky....čo piatok ja bohužiaľ pracujem aj v sobotuu...takže nech je radšej sobota...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?