Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
aha sarah - tak sa znovu rozbiehate ... aspoň, že nestojíte :-) no idem sa hneď kuknúť do toho albumíku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mrkla anapísala IP - chi nejak mi to nedošlo, že sa to neukáže v tejto téme :-D tak píšem aj sem, že krásne, milé, chutné na zjedenie :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko! :-) No, v kine som uz nebola asi 100rokov... :-N Nam v robote je teraz klud, ale aj tak, ked dojdem domov, som taka vycerpana. Uplne ma znici to cestovanie... :-S My s oznamkami stale stojime. Este stale som nadsena od mojho zavoja a novokupenej celenky. Neviem sa na nich vynadivat. Najradsej stale by som ich nosila so sebou a ukazovala kazdemu. :-D Baby, to je uz chore... :-N :-p
Odpovedať
dík dany, prišla aj IP. ešte k tomu oznámku - keby ten obrázok mal byť podľa skutočnosti, tak ťahá ženích nevestu :-D no ale čo už mám robiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pamätám si, že si spomínala veru, že rada si vyjdeš s kamoškami do "baru" ;-) sarah možno si mala niečo nakresliť a možno by sa to aj ujalo ;-) :-D a aspoň by ste sa zasmiali :-D
Odpovedať
ahoj roxan, podľa mňa to vôbec nie je choré, z takých vecí sa treba tešiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, aj vy ste take sialene z tych novych svadobnych veci, ako ja? Tak sa na nich tesim, kedy si ich konecne mozem obliect... :-D urobila som si aj fotky z novych veci a chcela som dat do albumu, ale drahy ma odhovoril, lebo sem-tam aj on nastivi nas album a nechce ich vydiet dopredu. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj roxan ... no to vieš .... ja to radšej schovám na povalu až to nemám stále na očiach ... :-D lebo ináč by som v tom bola stále :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peknýýýýý piatooooooooooooooook 8-) konečne víkend tak ako babule, čo si plánujete na tento vík urobiť? sarah - ešte stále kopec práce? roxan - aj včera si kukala vecičky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj 8-) ja planujem dokopat draheho k zoznamu hosti, nech viem zratat, kolko oznameni a pozvani ku stolu dat spravit :-D inak zatial pohodka-dzez :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj! :-D Veru, konecne piatok... ;-) No, jasne, ze som pozerala. :-D Dosla kamoska a vseetko som jej ukazala a vyskusali sme vsetko, co sa len dalo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa zajtra chystám po obrúčky ich už máme hotové :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babuľky, ja som ešte len pred chvíľou prišla do práce, bola som u zubnej :-( dany, stále kopec roboty, naberáme asi 50 ľudí, tak to tu jede a sme asi medzi prvými firmami, čo sa rozhodli skončiť s hospodárskou krízou a normálne vyrábať. tak je tu veľa ľudí, ktorí majú záujem o prácu, tak frčíme. dnes sa chystám do ikei, možno niečo na výzdobu nakúpiť ;-) a zajtra by som chcela v MA skočiť do nejakého kvetinárstva vybrať kytičku a možno dankovi vyskúšať vestu a kravatu /ale to neviem, či sa mi podarí ho prehovoriť :-D/ a babky, miesto mňa už hľadajú v práci náhradu :-( to je hrozné ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
sara - preco ta treba nahradit v praci? dala si vypoved? alebo meni sa nieco koli svadbe?
Odpovedať
roxan sťahujem sa z TN do MA za mužíčkom od septembra. tak preto. ale už bol asi aj najvyšší čas... |-| |-| |-| len teraz problém nájsť novú prácu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - hm veru už je načase aby ste niekoho hľadali namiesto teba, však aj zaučiť treba, však? no sept.je tu čo nevidieť ...
Odpovedať
Profilova fotka
tak veru je nacase si zohnat zastupci. september sa blizi neskutocne rychlo. baby, uz menej, nez 80 dni :-D
Odpovedať
jááááj, to bude ešte také smutné =-) =-) =-) =-) ale ja budem mať problém si nájsť prácu, pomaly sa rozkukávam, ale všade chcú nástup ihneď, joj, bude to ešte ťažké :-|
Odpovedať
Ahojte babulky, vsetky Vas zdravim! :-) Ja som tu uz urcity cas nebola, nejako bolo v praci moc prace :-D :-D Jeeemine, to uz je fakt menej nez 80 dni?? Tak to uz nam vazne prihara! :-D My sme akurat zajednali svadobne auticko, veterana, a som z neho moooooc natesena ;-) Kuknite, dala som obrazky do albumiku.... Inak ako pokracujete? Ozaj, nechytaju Vas predsvadobne 'obavy', akoze ci ste sa dobre rozhodli a podobne? Ja sa musim priznat, ze mna trosicku ano... :-(
Odpovedať
Ahojte kocky, tak uz som pridala aj par fotiek nasho oznamka, len tam nie je moc dobre vidiet :-( Blbo sa fotilo, ta farba je v skutocnosti taka stara ruzova a vnutri oznamka je swarovskeho kristalik .... no co uz ;-) Dufam, ze dobre vikendujete ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky, tak ako bolo cez víkend? my sme boli v ikei, tak som niečo nakúpila a boli sme obzerať aj kyticu, ale pani, čo konkrétne ich robí, nebola v predajni, tak sme len mrkli aké robí a sú všetky také nádherné :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky 8-) cez vík sme mali oslavu my doma - vlastne všetkým priateľom - menom Peter - budúcich neviest želám všetko naj :-) athena - to autíčko je supiš, mne prišla min. týždeň na IP sem od nich správa,že či nechcem veterána - to sú oni? Aj tebe to prišlo, či ste si ho zohnali cez net? sarah - a čo ste nakúpili? A kde v Ikei ste to boli? v Blave? my sa tam tiež chystáme, ale presne ešte neviem kedy :-) do svadby ale určite , chi ...
Odpovedať
Profilova fotka
athena - zabudla napísať, že aj tie oznamká, sú krásne ;-)
Odpovedať
dany, hej v blave a kúpila som len nejaké svietniky a niečo ako organzu - fialovú. výzdobu mi bude robiť pani z kvetinárstva takže moc toho kupovať nebudem - len niečo na ozdobenie domčeka.
Odpovedať
Profilova fotka
a aké kvietočka chceš ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce Nevesticky, mohli by ste mi prosim poradit? Ja mam svadbu tiez 12.9.2009 a mam taku dilemu, ze kedy sa ist fotit. Sobas mame az o 17:00 a po veceri sa teda bojim, ze uz bude tma. Nerada by som aby ma zenich videl v satach skor ako v kostole pred obradom. Kedy sa pojdete fotit vy?
Odpovedať
Ahoj zojab, no kedze my mame sobas uz o 13:00 tak sa fotit pojdeme potom, na takych par hodiniek, kym hostia sa budu zabavat na takom mensom po-obradnom koktejliku. Neda sa Ti ten cas posunut skor? Sice este po tej piatej budete mat svetlo vonku, ale lepsie by to bolo, keby ste to mali skor. Viem, ze nam fotograf hovoril, ze pre dobre fotky je najlepsie co najviac denneho svetla.... Danyledu> Nie to auticko som si sama zohnala, tiez som mala jeden email od baby, co ponukala veterana, ale to bol taky BMW, co nebola moja predstava ;-) Tak sa vytesujem, ze som zohnala tohto. Kukam, ze uz tu riesite vyzdobu....Ja si ju necham spravit od jedneho studia, ani nic kupovat nebudem k tomu, ale to len preto, lebo zijem v zahranici a tazko by sa mi to prenasalo hore dole. Inak by som aj nakupovala ako diva :-D :-D
Odpovedať
ahoje nevesty, neviem či si ma pamätáte, riešila som s vami čo s oznámeniami z Trenčína, ktoré sa rozlepili. Vrátili sme ich a žiadali sme opravu, takže znovu ich máme doma už po oprave / cca. 2 týždne / a znovu nastal ten istý problém, rozlepujú sa ... ja neviem či si zo mňa robia srandu alebo čo.. čo mám teraz robiť? prosím vás poraďte mi. ďakujem.
Odpovedať
ja navrhujem opäť reklamovať. ale už asi pýtať buď peniaze alebo si vyberte nový druh oznámení :-(
Odpovedať
no dúfam že na to pristúpia..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?