Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
8-) :-D nasti.. a kde sa to bude konat ?
Odpovedať
no v žiline :-) a bude to vkostolíku na marianskom námestí o 15.30...ty to bueš mať asi v blavke, však?
Odpovedať
nasta...hej v Ba na urade =-) o 16..tak ma predbehnes :-D
Odpovedať
ja vas predbehnem obe, my to budeme mat o 15:00 :-D :-D
Odpovedať
anax: sak ti sikula :-D :-D :-D no tedaaa 8-)
Odpovedať
no my to ani neskor mať nemôžeme bo je tam omša o 16.00, už len to stíhame len tak tak, som si myslela, že práve tam to nebude taký problém ale na počudovanie sa tam teraz chce každý sobášiť :-( ale som rada, že nám to vyšlo a nemusela som hľadať iný kostolík :-D ale máme vcelku dobré časy na vydaj, no ne?
Odpovedať
nasta 8-) jasne ze dobre..ja sa zase tesim, ze budem posledna po nas uz nikto a nemusim sa hned pratat prec :-D enem keby to pocasie vyslo a bolo pekne ;-)
Odpovedať
no sak to sa mi moc nechce po dazdi behať a k tomu sa chcem fotiť venka a nie v ateliéri...takže to počasie by mohlo byť 8-) lebo potom neviem neviem jako to vyriešime...fotky pod dáždnikom? :-|
Odpovedať
oki holki ja pádim domov...tak v pondelok ma tu máte opat...zatím a pekný víkend...my ideme kupovať oblek pre zlatúšika, tak hádam bude aj úspešný 8-)
Odpovedať
ja idem tiez papa pekny vikend 8-)
Odpovedať
my sme to mali dobre, u nas je svadba tak styri krat do roka, a malokedy sa stane ze v rovnaky den takze sme si mohli vyberat akukolvek hodinu sme chceli, pan farar nam nechal volne posobisko, len koli tomu ze sa chceme fotit az po obrade a po prvej veceri, sme si dali sobas o tretej, aby bolo este vidno ked pojdeme...ozaj sprosta otazka, do ktorej bude vidne v septembri?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tiez patrim k vam :-) My mame zajednany kostol, farara (lebo chceme ineho ako je v dedine), salu, obrucky, jedlo, hudbu, svadobne satky a oblek a agenturu, ktora sa nam postara o ostatne...a kedze sa mi moc nechce ucit na statnice a hladam si rozne vyhovorky preco na to nemam cas, tak som si bola kupit uz aj pancusky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ten volny pondelok po svadbe je velmi lakavy :-D
Odpovedať
anax: 8-) to je super. No podla mna do osmej je vidno urcite...ja som vzdy v zahrade az do zotmenia a mam taky dojem ze som sa vracala az okolo deviatej a to uz som fakt nic nevidela..inak by som odtial neodisla :-p .. a podla coho si si vybrala ty datum? ten volny pondelok je naozaj super..ale hlavne ta 13 :-D ..ja som sa 13 narodila a mam aj cip kartu na cvakanie do prace s c. 13. Tak dufam ze to setko vyjde aj aj ten moj nastavajuci mi vydrzi..aj ked nieje 13 v poradi =-) haha vtip jodovnica. zaujimava prezyvka z coho to je? :-D Inak vitaj nas pribuda a fakt topho mas dost. Ake pancusky si si kupila samodrzky ? ja rozmyslam ci si mam kupit take ci normalne,..a akej farby. Niekto mi vravel ze biele ale ja by som radsej telove.. Maj aj v zalohe keby sa potrhali? Nie su agentury drahe?
Odpovedať
Ahojte aký bol víkend?
Odpovedať
cau nasti...a co u teba ako..mna jarna unava nahanala ;-)
Odpovedať
dobre ranko prajem ;-) cajovka datum som vyberala podla rocneho obdobia a potom prave koli tomu volnemu pondelku:-))) co sa tyka pancusok tak ja budem mat isto klasicke telove, ale ci samodrzky, netusim kedze som to v zivote na sebe nemala a okrem toho sa mi suchaju stehna :-. takze uvidim este ako sa rozhodnem :-D
Odpovedať
dobre aj tebe dievcicka :-N ...s pancuskami este neviem ani ja..ale este som nemala ani ja tie samodrzky..ja vacsinou teple nosim jako ditko :-D a potom klasika obycajne ..nemam rada elasticke naylonky..v tom je zima ]-(
Odpovedať
Dobre ranko baby, samodrzky su super, ale treba vyskusat. Musia byt pod satami pancusky? Lebo ja akurat pridem z dovolenky a hned svadba, tak by som rada ukazala tie opalene nohy :-D :-D :-D
Odpovedať
no jarná únava sa nekoná, bo v robote je toooooooľko roboty...a k tým silonkám je lepšie mať asi telové...a ja mám topánky s holou špicou tak to asi treba také, ne? ;-) a samodržky som na sbe este nemala ale hádam to vydržím :-) a nemáte nejaké tipy, čo do topánok aby som vydržala celú noc tancovať? :-D
Odpovedať
Nasti tak urcite ich treba dobre vychodit, lebo poznam nevesty, ktore si svoje sv.topanky dali az na svadbu a potom otlaky jak hrom. Byvaju take gelove vlozky do spolocenskych topanok a su super mam odskusane :-D
Odpovedať
no sak ja po byte chodím a chodím a pomaly rozchádzam...tie gelové vložky teda zakúpim :-) ale s tým po byte ešte chodiť nemusím, či? :-)
Odpovedať
:-D nie to az na svadbu, nebudu ta tak boliet päty...topanocky mas kozene, alebo latkove?
Odpovedať
kozené, teda aspon myslím 8-) vies jako to je povedať môžu :-) diki za radu....a ty máš už svoje topánky rozchodené? ;-)
Odpovedať
Nasti ja ich ešte nemám ani kúpené, stále sa mi zdá, že mám ešte dosť času...v salone odkial mam šaty, tak tam majú krásne topánočky, take latkove s čipkou. Už máš vybraté šaty? ;-)
Odpovedať
no ja som si topky kúpila v sobotu a už som v nich aj varila :-D a šaty už mám zarezervované...už aj spodné prádlo kúpené,som si dala robiť korunku a náušnice ale ešte sa mi neozvali a to už bude 3 mesiace...
Odpovedať
ako budete mat vyzdobu? mne sa hrozne paci toto co vycarovala tato nevesta, farba a ladenie dokopy...krasne....http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1285870&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1
Odpovedať
Ahoj ta vyzdoba sa paci aj mne , ale my budeme mat kremovo bielu, akurat zhanam organzu na stol :-)
Odpovedať
ninka organzu mozno najdes aj cez bazar:-) som sa dnes stavila u nas v pk, vo sv. salone, a zajtra dem skusat, tak som strasne zvedava ako to cele dopadne:-))))
Odpovedať
ahoj anaxamon, ta výzdoba je super takú budem mať aj ja :-) teda dúfam, a dnes ti prajem veľa úspechov pri vyberaní a skúšaní ;-) sak das vediet, aké si si vybrala ne? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?