Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si najprv pozerala vystavovatelov u ktorych som objednavala na nete, takze som mala prehlad o cenách...ponukali za ceny ktore maju na nete a poskytovali zlavy, napr. Rydl 10%, Pamas glass 10%, na vybrane oznamka by sme mali 20%, ale este sa stale rozhodujeme, ci si ich neurobíme sami
Odpovedať
Profilova fotka
to si spravila múdro ;-) čo sa týka samovýrobi, tak si to skúste navrhnúť sami a pokial na to nebudete mať nervy, tak si ich dajte spraviť priamo v štúdiu. Bude to síce o niečo drahšie, ale zas to bude bez roboty. My už naše máme pripravené na tlač v roznych súboroch, ale najradšej by som to už videla vytlačené. Skúsila som si to vytlačiť na našej tlačiarni a farby sa značne zmenili. V marci chceme oznámka rozdávať, takže ich už chcem mať doma.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si oznamka dali navrhnut mojej sestrernici, ona je polygraficka a dame ich len do tlaciarni vytlacit, kopec penazi sa usetri na tom navrhovani a mam ich presne podla toho ake som ich aj chcela.
Odpovedať
Profilova fotka
marianinka, už máte ten návrh? My sme si tiež naše oznámka robili samy...najskor sme mali predstavu, že to spravíme z fotky, ale príde mi, že teraz si také oznámenia dáva robiť každý, tak sme sa nakreslili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, uz je to vsetko hotove, len sa musim stretnut so sesternicou a ist do tlaciarni to uz dat tlacit
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... my už taktiež máme od saly az po hudbu, kamramana, fotografa, faru, oznamka, saty, oblek vsetko vybavene.. pomaly nakupujeme alkohol kedze v marci ide hore spotrebna dan za alkohol az o 15%... takze tak... ja mam strasne rada ked mam veci vybavene dopredu... a aby som nezabudla tak aj kvety a vyzdobu mam vybavene... uz len pockat na 15. maaaaaaaaaj =)
Odpovedať
Profilova fotka
anetka, tak to si teda šikovná :-) Koľko budete mať ľudí?
Odpovedať
no baby tak nam uz chyba iba dotiahnut detaily v restauracii a obj. tortu a zakusky, tam ideme dnes.Vcera sme mali stretko s fotografkou, mam z roho veeelmi super pocit x-) je to mile ziena, ustretova...len musime vymysliet nieco originalne, teda miesto na fotenie, lebo nechceme klasiku v sade janka krala a pod. Tak uvazujeme nad pristavom ako je most apollo, len neviem ci je to pristupne, musime ist pozriet a potom este nieco keby nahodou prsalo, nieco niekde vnutri, tak ak mate nejake napady v BA, sem s nimi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no skuste nejake muzeum, alebo hrad , ale neviem ci bude uz spristupneni pre verejnost.
Odpovedať
hrad je uzavrety vraj kvoli rekonstrukcii 8-( , napadlo ma aj muzeum dopravy, len som tam este nebola, len podla fotiek z internetu tak uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my by sme sa mali fotit v hrade, mame to vybavene zatial, pretože moj buduci svokor to robi, ale mame aj druhu nahradu v Rakusku jeden kastiel , ja som ho sice nevidela, ale to svokor vsetko dohaduje. totiž ak nestihnu do nasho terminu svadby urobit dve miestnosti, fotit sa nebudeme na hrade. ak stihnu tak budeme tu v BA.
Odpovedať
aha cize je sanca, ze do maja bude hrad pristupny? to by bolo fajn
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to neviem ci vnutro spristupnia pre ludi, my to mame po znamosti preto, inak sa mi zda , ze neni spristupneni na foto , skusim sa dnes popýtat svokra a dam Ti vediet, ci mate nejaku sancu.
Odpovedať
jej to by si bola zlata, dakujem ;-) my to chcem ehlavne keby bolo zle pocasie, inak chcem efoto vonku hlavne. Dik moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj my mame foto vonku ale tiež alternativa dazd,dufam, ze bude pekne slnecno :-D
Odpovedať
ahojte. mama ma trošku zmrazila, že vraj sú pre našim termínom chladné dni, v ktorých zvyčajne prší.....my máme tiež termín 15.05. tak dúfam, že to bude ok...
Odpovedať
ahoj janka, no nestras, snad nam pocasie bude priat, ved nas je tolko co mame svadbu 15.5. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
júúúúúj to ani zo srandy nehovorte o škaredom počasí :-(
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, to dufam aj ja...je pravda, ze kamoska sa vydavala 17teho maja pred dvoma rokmi a par dni predtym prsalo a bola kosa...mala stastie, lebo sa im akurat poobede vycasilo
Odpovedať
tinka1003, ved toto presne...že je tam nejaký pakrác, atd....tak krásny dátum a hnusné počasie? dúfam, že nie...
Odpovedať
Profilova fotka
dufam aj ja, ani ma nejak nenapadol ten Pankrac, Servac, Bonifac...ja som mala pocit, ze v maji bolo vzdy krasne, niekedy krajsie ako v lete...tak, uz len dufat ;-)
Odpovedať
no vsak to, ze maj bol vzdy tak krasny, vsetko vonku kvitlo, vtaciky cvrlikali... x-) tak snad nam bude vsetkym priat slniecko. Hostinu mame kusok cez Stare mesto peso od obradnej siene a planujeme si urobit krasnu prechadzku, tak keby prsalo bola by sranda no ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-( Za zimomriavkové počasie môže, samozrejme, studený arktický vzduch, ktorý v polovici mája neraz ľadom, chladom, snehom i studenými dažďami ohrozuje ešte vždy krehkú a zraniteľnú flóru a tým i budúcu úrodu. Dávna múdrosť predkov vraví: Ľadoví muži keď nezamrazia, prinajmenej oziabajú - čo často potvrdzujú obávané nočné mrazy. Ovocinári sa chladnej alternatívy desia, keď poznajú varovanie zo skratiek mien svätcov: Pán SERBONI páli stromy. Iná pranostika hovorí: Pankrác, Servác, Bonifác, ľadoví a zlí sú bratia, boja sa ich všetci sedliaci a ovocinári. Žofia zase mrazom často poškodí vinice - Mrazivá Žofia víno vypije...
Odpovedať
ja som bola tiež presvedčená, že máj, najlepšie počasie...no teraz som trošku zneistela...hehe...si pobežíme...
Odpovedať
Profilova fotka
tak budeme všetky pekne dúfať a modliť sa :-)
Odpovedať
nakupujete už aj alkohol? vraj má byť nejaké zdraženie v Marci
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
janka, nevieš náhodou o koľko % má ísť alkohol hore? Dúfam, že to nebude nič strašné. Máme svadbu na zámku a všetko čo vipijeme nám zabezpečí zámok a tak dúfam, že tie ceny sa nevyšplhajú do extrémnych výšok :-| patrick, to je dobrý nápad...nechceš si vytvoriť album z vašej svadby?
Odpovedať
no to som pocula uz minuly rok a nasi ma tiez strasia ze treba este dokupit nejaky alkohol...nam uz len fernet a biele vino a pivo..ostatne mame
Odpovedať
no hore ide spotrebná daň, ale kolko neviem, asi treba vygoogliť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?