Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
Ahojte, pridávam sa k termínu 15.5.2010. Zatiaľ mám zajednaného dj, s reštauráciu nemám problém lebo máme vlastnú len sa trápim s výzdobou a neviem zohnat návleky na stoličky... Šaty som už bola skúšať a mam aj vytypované len ich musím íst čo najskôr zarezervovat. Viete mi poradit s nejakým velkoskladom kde sa dá lacno nakúpit alkohol alebo drobnosti na výzdobu ako sú látky, sviečky, ikebany... Držím vám všetkým palce, hlavne počasie nech nám vyjde..
Odpovedať
ahoj allkka. Odkial si?
Odpovedať
Ahoj, ja som od Nových Zámkov ale pracujem v Bratislave.
Odpovedať
čo sa týka alkohol skús metro,alebo konrád, len treba sledovať akcie....a čo sa týka ostatných, tak na Vajnorskej je kopec veľkoobchodov, tak sa tam skús pozrieť, určite tam nájdeš, čo potrebuješ, zaručujem...
Odpovedať
konečne skupina pre mňa .... ja mam vybavený akurát termín na matrike a zajednanú reštauráciu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ináč ja mám reštika a hotel, hudba, kamera, fotograf, šaty....ale kto nás bude oddávať to ešte nemáme...hehe....len aby bol vobec niekto... :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som na tom asi tak, že mám reštiku, knaza a šaty a to je zatial všetko...na ostatnom pracujeme :-D
Odpovedať
no baby, nam padla restauracia :-( dnes volali, ze nas musia zrusit, lebo sa bude cely hotel aj restauracia rekonstruovat, tak ideme rychlo hladat dalej, my mame malu hostinu, do 20ludi tak to snad nebude problem. Ak by ste mali nieco v BA budem rada ;-)
Odpovedať
Ahojte baby.....Ja mam svadbu za necelych 7mesiacov.....Potrebujem od Vas radu...Asi skor od tych baculatejsich....Rada by som zhodila par kil dole....No pojde to jedine s tabletkami....P/oznate niejake ucinne a take co by moc nezatazili zaludok???Bez nich neschudnem.....K lepsej postave musim okrem stravy a cvicenia brat aj niejake tabletky na chudnutie....Tuna moc nechodim tak mi napiste bud na boubelka0021@azet.sk alebo 0904 103 559......Potrebujem ozaj pomoc....Chcem byt pekna nevesta.....
Odpovedať
si robi niekto srandu?
Odpovedať
Babenky chudli ste koli svadbe?????Mam par kil navyse....... :-|
Odpovedať
90 dnova dieta... a zoberie si ta taku aka si
Odpovedať
Článok sa načítava...
žiadne stresy kôli váhe jedna známa a vydávala minulý rok a tak velmi chcela schudnúť a nakoniec deň pred svadbou skončila v nemocnici lebo sa zrutila. neboj ak ta chce tak si ta zoberie takú aká si.
Odpovedať
Profilova fotka
cvicit, cvicit, cvicit - bez toho to nejde... spon 3 krat do tyzdna, a nenapchavat sa vecer, dat si len nieco lahke, a jest pravidelne v malych davkach...tabletky su na figu :-N
Odpovedať
co je to par kil navyse? bez pohybu to dole nepojde..a nie tabletkami. chces si znicit zdravie? to si kde videla? =-)
Odpovedať
presne ako hovoria baby, bez cvicenia to nejde a bez upravy stravy tiez nie. Mozem povedat podla seba. Tiez som si vravela, ze schudnem do svadby ale priznam sa,ze som leniva a ako si ani cas nie je aby som chodila do fitka. Doma cvicim, snazim sa nejest vecer ako hovori tinka. Ale som si povedala, ze ked neschudnem tolko kolko by som chcela, svet sa nezruti, a saty ma stiahnu :-D A ked som sa drahemu pacila 9rokov taka aka som tak preco by som sa mu nemala pacit vo svadobny den? No nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v poslednom case dost pribrala, preto som sa po novom roku rozhodla, ze musim zacat nieco robit...kolko schudnem, tolko schudnem, idem na to pomalicky, nejak extremne sa neobmedzujem, len si vecer nedam 3 krajce chleba, ale len nejaky salatik, rano tym padom ranajkujem (co som si doteraz nevedela predstavit, furt bolo moje prve jedlo obed). Zacala soml cvicit...raz do tyzdna stepy, okrem toho si doma zacvicim zumbu, idem zahrat sqash...mam za mesiac a pol tri kilka dole, citim sa ovela lepsie. Dam si aj trosku cokoladky, ked mam chut, posledne dva vikendy som sice porusila skoro vsetko, pretoze som bola jeden vikend na chate a druhy doma (na chate sa pilo, papala slaninka a pod, a doma mamka navarila a napiekla tolko nezdravych dobrot, ze som neodolala...dala som si zo vsetkeho, ale len male porcie a potom som isla zahrat sqash).
Odpovedať
my sme si s budúcim kúpili v stredu posilovaciu vezu, tiež sme trošku vykysli cez zimu a ja som si kúpila aj CD Zumba, takže skúsim aj také niečo, ale náš hlavný problém je ten, že strašne radi páme večer pre TV..takže toto skúsime obmedziť...
Odpovedať
Profilova fotka
nielen večerné papanie, ale aj také celodenné zobkanie sa na váhe ukáže. Ja som pribrala, keď som prestala fajčiť a prešla na sedavé zamestnanie. Cítila som sa síce nestresovaná a bolo mi fain, ale keď som si musela vymeniť celý šatník, tak som si už uvedomila, že nieje niečo v poriadku. Cvičím teraz každý deň, striedam aerobik a pilates. Cítim sa super, najprv som síce pribrala, ale teraz už váha ukazuje menej z čoho mám radosť. Chce to vytrvalosť :-) mimochodom, riešila som tu dávnejšie oddialenie menštruácie a nakoniec som sa predsalen nechala prehovoriť na HA. Beriem ju len tretí deň, takže k tomu neviem dať žiadne stanovisko, ale ak to pojde tak, ako má, tak nakoniec nebudem musieť nič posúvať a upravovať :-) Nechám si ich až do dovolenky...(aj tam chcem mať pokoj od krámov) 8-)
Odpovedať
vrabciak a nebojis sa, ze z HAK priberies? Teda nechcem ta strasit ale ja som akurat minuly rok vysadila, jednak aj preto, ze si chcem ocistit telo a pribrala som z nej 10kg :-( tak dufam, ze nieco aj zhodim no :-) No len zase teraz sa mi upravuje cyklus, nemam ho taky pravidelny a som zvedava ako mi vyjde na svadbu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzika, bola to moja obava, ale doktorka a aj letáčik ma uistili v tom, že po týchto HA nepriberiem. Nemajú dokonca ani veľa hormónov a nezavodňujú, čiže nepriberiem. Dúfam teda :-) za tri mesiace užívania to snáď nebude také drastické. Ide mi hlavne o ten cyklus, ale vraj by sa mi mala zlepšiť pleť, takže príjemný bonus naviac 8-)
Odpovedať
aha tak to mas OK, ja som HAK aj striedala, len uz som z tej prvej pribrala a zavodnila sa :-( tak snad sa mi podari aj nieco schudnut teraz, no a plet...katastrofa po vysadeni :-( takze chodim na cistenie, beriem Zinok...tak snad sa mi to do maja da do poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzika, ak máš problém s akné, tak na to je výborná kozmetika Ryor. Z prípravkov, čo som poskúšala, toto naozaj doporučujem. Majú v ponuke roll-on aknestop tyčinku a tá je úplne skvelá. Pochvaluje si ju viac ľudí. Používam to jak na tvár, tak aj na chrbát a ramená. Výrazné zlepšenie. Okrem tej tyčinky používam aj iné prípravky tejto značky a som maximálne spokojná. Chodím teraz aj do solárka, tak mi pleť konečne začía vyzerať normálne. Tri mesiace je dlhá doba na zahojenie, tak sa neboj určite sa ti to ukludní. Ako dlho si brala HA?
Odpovedať
no ja som brala 7 rokov HA a vysadila som v oktobri. Teraz chodim k jednej kocke na cistenie, robi s prir. olejmi...a sa mi zda, ze sa to zlesuje, teda uz sa mi nevytvaraju nove vyrazky, lieco ma aj z vnutra, pijem cajiky a beriem Zinok...Tak dufam, ze to bude OK. Len ja mam problem aj zo zaludkom, zle mi travi, nepr. chodim na wc tak aj to si liecim. A potom sa vsetko hnusne drzi v crevach a vyraza mi to vo vyrazkach. Ale ako vravim, uz som sa do toho pustila, zlepsuje sa to a verim tomu, ze do maja to bude ok :-) A dakujem za tip, pozriem aj ten Ryor, hlavne ako pises, potrebujem taku nejaku tycinku.
Odpovedať
baby, kolko ludi mate pozvaných? ja som dnes zistilsa, že ich bude 38..je to málo ? akurát? počítala som tak cca 50...teraz som trošku prekvapená...
Odpovedať
ahoj janka, no my robime malu rodinnu svadbu, len najbl. cize nas bude 20 :-D Podla mna to nie je malo, akurat, ale zavisi aku mas velku rodinu a ci pozyvate kamaratov. My vyslovene len rodinu, tak preto tak malo, ale sme sa rozhodli, ze nebudeme robit velku, to by nas bolo strasne vela a vsetko stoji bohuzial peniaze :-N NAm to takto vyhovuje.
Odpovedať
jasné...je tu len základ rodina, keďže z priatelovej strany prídu len 8, lebo je až z Ba. a ja už nemám takmer žiadnych kamošov na východe, dlhšiu dobu som z východu preč a ešte pred tým som bývala 4roky v inom meste...z jednej strany som rada, lebo aspon nekrachneme, ale z druhej strany máme objednaného aj kameramana a fotograf bude jeden známy a neviem teraz, či potrebujeme oboch...ked nás bude tak máličko....možno blbo zmýšľam, ale mám teraz nejakú paniku...
Odpovedať
my sme tiez uvazovali nad kameramanom. Teda skor ja :-D, drahy nechcel vobec, no a nakoniec to tak vyslo, ze kameraman nebude, nam je to asi fakt zbytocne, aj ked by to mozno mohlo byt pekne , ten obrad...neviem, mame obrad na urade cize na 15 min a mozno tocenie uvodu hostiny sa to neoplati. Sme si zarezervovali profi fotografku a dufam, ze fotky budu podla predstav :-D
Odpovedať
ďakujem za odpoveď. a budete mať svadbu normálne aj s hostinou, hudbou a tak?
Odpovedať
budeme mat hostinu v hotelovej restike a hudbu budeme riesit cdckom a vezou, nebudeme mat dj-a. A planujem sa hned po veceri prezliect a volna zabava uz len :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?